» »

Nov brezplačni mali oglasnik

Nov brezplačni mali oglasnik

«
1
2

SlyCrespo ::

Pozdravljeni!
Odprli smo nov popolnoma brezplačen mali oglasnik. Oddaja malih oglasov je brezplačna v vseh kategorijah. Je tudi popolnoma brez nadležnih reklam in tako bo tudi ostalo. VAbljeni!

www.moj-otok.si

tomlin ::

Uvodna stran pregledna, lepo. Upam da bo v tem stilu vse ostalo.

Cupakabra123 ::

Prosim placajte za dobrega designerja in frontendovca.

OracleDev ::

Zgleda ene 20 let stara ampak ok. Bravo za trud. Drgač pa tale Jason Newsted ma kr velik stvari za prodat :)

pero50 ::

damn, tole bo hard zaštartat. Kot namig, kako ukrasti uporabnike oziroma oživeti oglasnik.

Ukradi bolhi in avto.netu oglase, ampak jih je treba dnevno pregledovat, če so jih slučajno uporabniki odstranili, ker ni hujšega kot da prodajalec umakne oglas, ljudje ga pa kličejo še 1 mesec :P
Naredi skripto ki sama kopira in pregleduje na dnevni ravni :D

Če je legalno pa ne vem :P

V-i-p ::

www.moj-otok.si ??? Đizs no.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mr_chai ::

moj-otrok.si lol

Ko nardiš bolho, da lahko gor prodajaš samo svoje stvari, ki jih nihče ne bo videl ;) Mal heca.

Všeč mi je, ima tak 2000 vibe. Pogrešam strani iz tistih časev. Ko ni bilo miljone vrstic javascripta in motečih popup obvestil in in your face reklam. Ok, pustmo rumeni tekst na beli podlagi ;)

evian ::

Vse pohvale, bodite drugačni in vpeljite funkcionalnost ocenjevanja uporabnikov.

mr_chai ::

V-i-p je izjavil:

www.moj-otok.si ??? Đizs no.


Kaj džižs, a si že objavu kake stare gate na moj otok ?

V-i-p ::

mr_chai je izjavil:

V-i-p je izjavil:

www.moj-otok.si ??? Đizs no.


Kaj džižs, a si že objavu kake stare gate na moj otok ?

Na tvoj otok pa še res nisem :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

c3p0 ::

Retro look mene ne moti, stran je zelo odzivna, bo pa težko to zastartat, many have tried...

Ime domene pa zelo posebno. Ne bi registriral še mojotok.si, da pokriješ mistypes?

5erson ::

Daj vsaj barvo "Objava oglasa" gumba naredite drugačno kot od bolhe.

'http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/we... mora biti naložen čez https!

Jaz bi iz facebook market-a pumpal oglase k sebi, bolhi jih ne bi kradel. Mogoče tako uspe.

c3p0 ::

Če smo že pri gumbu.. klikabilen mora bit cel gumb, ne le tekst.

hotig ::

Papa Štrumf: daj to u štumf, u štumf, u štumf skrij ...

Gargamel: grrr, grrr, jst bom to pobral, vse bom jst našel in vam to pobral grrr ...

:):D

sbawe64 ::

V-i-p je izjavil:

www.moj-otok.si ??? Đizs no.

Kupiprodaj domena ni prosta ?
2020 is new 1984
Corona World order

MeGreat ::

Uf. Tako slabe strani pa že nekaj časa nisem videl, pa brez zamere.

OutOfTheBox ::

Dizajn sploh ni problematičen. Poglejte kakšen (je bil) in je še, reddit. Bil je praktično gol, pa je bil najbolj obiskana stran.

Sicer pa, oglasnik je sposoben narediti vsak ki se da na to, ni pa sposoben vsak narediti strategije kako bo uporabnike dobil na stran. Če nimaš tega plana, preden si začel stran programirat, si že pogorel.

Tako da, če vam je v interesu tole zalaufat, bi se jaz fokusiral na plan za pridobitev uporabnikov.

urli ::

Haha, ste ostali v leti 2000? :))

c3p0 ::

Reddit? Poglej craigslist.

Dizajn je sekundaren in tu ne bo problematičen. No, OK, mobile friendly dandanes že mora bit.

wcpapir ::

sem se že razveselil česa novega potem pa tole. Če ne štartaš z mobile appi in kompatibilno vsemu živemu s čem gre skrolat po oglasih je brezveze.

Kaka bolha/njuškalo varianta z appom za ios in android v stilu prodajkota in ne zmožnosti oglaševanja firmam bi bilo top

Technics111 ::

SlyCrespo je izjavil:

Pozdravljeni!
Odprli smo nov popolnoma brezplačen mali oglasnik. Oddaja malih oglasov je brezplačna v vseh kategorijah. Je tudi popolnoma brez nadležnih reklam in tako bo tudi ostalo. VAbljeni!

www.moj-otok.si


Sem ti povedal,da NE OBJAVLJAJ na četrt dokončane strani, ker te bodo pojedli!!! Pa ti delaš po svoje...

Badwolff ::

V Firefox Android je tako nepregledno, da sem samo ugasnil.

SlyCrespo ::

Na mobilni verziji še delam. Bom javil ko bo končana. LP

PacificBlue ::

Za občutek..IOS

OutOfTheBox ::

SlyCrespo je izjavil:

Na mobilni verziji še delam. Bom javil ko bo končana. LP


Glede tega ne skrbi, že urediš postopoma. Problem je način kako ljudi navadit na nekaj novega. Bilo je sicer že dost obetavnih oglasnikov, ampak vsi so propadli.

Zakaj?

matobeli ::

Ker je edina možnost da narediš relativno dober oglasnik taka kot jo je ubrala bolha. Fizični uporabniki ne bi plačali nič, najraje sploh ne bi nič vpisovali sam na njihov priljubljen komunikacijski kanal jih nej nekdo pokliče (ali pošlje sporočilo) da pride ob 16:25 po robo pred mercator. Torej se moraš financirat iz prikazanih oglasov in trgovin. Skratka, greznica, kar se tiče zaslužka iz naslova fizičnih uporabnikov.

velik uspeh za novo stran z malimi oglasi bi bil če bi poleg vnašanje lastnih, prikazoval še vse iz FB marketa in bolhe.

Bolha je super načeloma, ampak si je izbrala nekaj kategorij pri katerih so sklenili da so tisti na katerih bodo pokrili še vse ostale kategorije. FB marketplace je pa čista greznica.

lolipop2 ::

Men so za kupovanje vsi ti portali en velik crap. Dokler ni urejena garancija za plačilo, kot jo ima ebay, npr. Za prodajo ni panike, ker sam postavim pogoje in če ni denarja, ne pošljem. Pri kupovanju pa je problem, ker nikoli ne veš, a dobiš al ne. Za manjše stvari (nekaj €) še gre, kaj večjega pa samo osebni prevzem, če že.

Bolha gre nekako v to smer, nek nakup brez skrbi. Bomo videli.

Technics111 ::

lolipop2 je izjavil:

Men so za kupovanje vsi ti portali en velik crap. Dokler ni urejena garancija za plačilo, kot jo ima ebay, npr. Za prodajo ni panike, ker sam postavim pogoje in če ni denarja, ne pošljem. Pri kupovanju pa je problem, ker nikoli ne veš, a dobiš al ne. Za manjše stvari (nekaj €) še gre, kaj večjega pa samo osebni prevzem, če že.

Bolha gre nekako v to smer, nek nakup brez skrbi. Bomo videli.


Plačaj 20-30K za site kot jo ima ebay, potem pa se vsaki mesec najmanj 50K za support za stranke itd itd. Pojma nimate koliko folka stoji za tako velikimi firmami kot je ebay, amazon itd..da to vse laufa, tako kot mora. V eni kurcevi Sloveniji, ki ima 2 miljona folka, ki jo prevozis v slabih 3 urah, se NE splača vlagat v take projekte ker je to čista zguba..

lolipop2 ::

Technics111 je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Men so za kupovanje vsi ti portali en velik crap. Dokler ni urejena garancija za plačilo, kot jo ima ebay, npr. Za prodajo ni panike, ker sam postavim pogoje in če ni denarja, ne pošljem. Pri kupovanju pa je problem, ker nikoli ne veš, a dobiš al ne. Za manjše stvari (nekaj €) še gre, kaj večjega pa samo osebni prevzem, če že.

Bolha gre nekako v to smer, nek nakup brez skrbi. Bomo videli.


Plačaj 20-30K za site kot jo ima ebay, potem pa se vsaki mesec najmanj 50K za support za stranke itd itd. Pojma nimate koliko folka stoji za tako velikimi firmami kot je ebay, amazon itd..da to vse laufa, tako kot mora. V eni kurcevi Sloveniji, ki ima 2 miljona folka, ki jo prevozis v slabih 3 urah, se NE splača vlagat v take projekte ker je to čista zguba..


Saj nisem rekel, da mora Bolha biti kot eBay. Ampak pri teh prodajnih portalih je vedno problem z zaupanjem. Ne bom jaz prek Bolhe kupil npr. nov telefon, nakazal in čakal na pošto, da mi ga priupelje, ali pa ne. Neko varovalko bi morali vgraditi, da si kot kupec vsaj malo zavarovan.
Pred časom sem npr kupil nek kabel za telefon in prodajalec je zamujal kar nekaj dni z odpošiljanjem, pa še trackinga ni dal. In sem razmišljal, kaj bi lahko anredil, če dejansko ne bi poslal. Nič...
Na srečo je prišel. PA pri malih zneskih ni tak problem. Čeprav vseeno mi pa tudi ni.

A nima njuškalo nekaj takega, da rejtaš prodajalce? Oz. lahko oddaš mnenje, ki ga potem ostali kupci vidijo? No, vsaj to bi lahko implementirali

Technics111 ::

lolipop2 je izjavil:

Technics111 je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Men so za kupovanje vsi ti portali en velik crap. Dokler ni urejena garancija za plačilo, kot jo ima ebay, npr. Za prodajo ni panike, ker sam postavim pogoje in če ni denarja, ne pošljem. Pri kupovanju pa je problem, ker nikoli ne veš, a dobiš al ne. Za manjše stvari (nekaj €) še gre, kaj večjega pa samo osebni prevzem, če že.

Bolha gre nekako v to smer, nek nakup brez skrbi. Bomo videli.


Plačaj 20-30K za site kot jo ima ebay, potem pa se vsaki mesec najmanj 50K za support za stranke itd itd. Pojma nimate koliko folka stoji za tako velikimi firmami kot je ebay, amazon itd..da to vse laufa, tako kot mora. V eni kurcevi Sloveniji, ki ima 2 miljona folka, ki jo prevozis v slabih 3 urah, se NE splača vlagat v take projekte ker je to čista zguba..


Saj nisem rekel, da mora Bolha biti kot eBay. Ampak pri teh prodajnih portalih je vedno problem z zaupanjem. Ne bom jaz prek Bolhe kupil npr. nov telefon, nakazal in čakal na pošto, da mi ga priupelje, ali pa ne. Neko varovalko bi morali vgraditi, da si kot kupec vsaj malo zavarovan.
Pred časom sem npr kupil nek kabel za telefon in prodajalec je zamujal kar nekaj dni z odpošiljanjem, pa še trackinga ni dal. In sem razmišljal, kaj bi lahko anredil, če dejansko ne bi poslal. Nič...
Na srečo je prišel. PA pri malih zneskih ni tak problem. Čeprav vseeno mi pa tudi ni.

A nima njuškalo nekaj takega, da rejtaš prodajalce? Oz. lahko oddaš mnenje, ki ga potem ostali kupci vidijo? No, vsaj to bi lahko implementirali


Lahko bi se marsikaj, pa je vse odvisno od financ, vsi bi radi imeli vse zastojn, plačal nebi pa noben,za kakovostno storitev. Drugače pa vse ocene in mnenja niso merodajna če ti nekdo prodaja iz fake profilov, si jih lahko naredi en kup in sam sebi piše dobre ocene :) prav tako na ebayu imajo prodajalci možnost, če seveda plačajo ebayu določen znesek, da lahko brišejo negativne ocene in komentarje in si zvišajo feedback.:)) Tukaj ni nobenih varovalk, zato moraš poskrbet ti sam, ker ti noben nebo garantiral 100% varnosti nakupa.

lolipop2 ::

Technics111 je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Technics111 je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

Men so za kupovanje vsi ti portali en velik crap. Dokler ni urejena garancija za plačilo, kot jo ima ebay, npr. Za prodajo ni panike, ker sam postavim pogoje in če ni denarja, ne pošljem. Pri kupovanju pa je problem, ker nikoli ne veš, a dobiš al ne. Za manjše stvari (nekaj €) še gre, kaj večjega pa samo osebni prevzem, če že.

Bolha gre nekako v to smer, nek nakup brez skrbi. Bomo videli.


Plačaj 20-30K za site kot jo ima ebay, potem pa se vsaki mesec najmanj 50K za support za stranke itd itd. Pojma nimate koliko folka stoji za tako velikimi firmami kot je ebay, amazon itd..da to vse laufa, tako kot mora. V eni kurcevi Sloveniji, ki ima 2 miljona folka, ki jo prevozis v slabih 3 urah, se NE splača vlagat v take projekte ker je to čista zguba..


Saj nisem rekel, da mora Bolha biti kot eBay. Ampak pri teh prodajnih portalih je vedno problem z zaupanjem. Ne bom jaz prek Bolhe kupil npr. nov telefon, nakazal in čakal na pošto, da mi ga priupelje, ali pa ne. Neko varovalko bi morali vgraditi, da si kot kupec vsaj malo zavarovan.
Pred časom sem npr kupil nek kabel za telefon in prodajalec je zamujal kar nekaj dni z odpošiljanjem, pa še trackinga ni dal. In sem razmišljal, kaj bi lahko anredil, če dejansko ne bi poslal. Nič...
Na srečo je prišel. PA pri malih zneskih ni tak problem. Čeprav vseeno mi pa tudi ni.

A nima njuškalo nekaj takega, da rejtaš prodajalce? Oz. lahko oddaš mnenje, ki ga potem ostali kupci vidijo? No, vsaj to bi lahko implementirali


Lahko bi se marsikaj, pa je vse odvisno od financ, vsi bi radi imeli vse zastojn, plačal nebi pa noben,za kakovostno storitev. Drugače pa vse ocene in mnenja niso merodajna če ti nekdo prodaja iz fake profilov, si jih lahko naredi en kup in sam sebi piše dobre ocene :) prav tako na ebayu imajo prodajalci možnost, če seveda plačajo ebayu določen znesek, da lahko brišejo negativne ocene in komentarje in si zvišajo feedback.:)) Tukaj ni nobenih varovalk, zato moraš poskrbet ti sam, ker ti noben nebo garantiral 100% varnosti nakupa.


Seveda vsak upgrade prinese stroške. Ampak če bi bilo Bolhi v interesu pridobiti stranke, bi bil to en dober korak. trenutno se kot kupec bolj varno počutim na ebayu, kot na bolhi ali FB marketplacu. Kot sem rekel, bolha dela v tej smeri in upam, da bo to prava stvar, ki bo delovala.

2dark ::

Bolha je nepregledna, svoje je dodalo, da moraš v določenih kategorijah plačat. na marketplace ne rabim nič plačat, e objavim oglas za telefon. Sami so se pokopali.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

kixs ::

lolipop2 je izjavil:


A nima njuškalo nekaj takega, da rejtaš prodajalce? Oz. lahko oddaš mnenje, ki ga potem ostali kupci vidijo? No, vsaj to bi lahko implementirali


Nima.

Bolt ::

2dark je izjavil:

Bolha je nepregledna, svoje je dodalo, da moraš v določenih kategorijah plačat. na marketplace ne rabim nič plačat, e objavim oglas za telefon. Sami so se pokopali.

Ma nemoj. Bolha nepregledna. Res je premalo filtrov toda v primerjavi s Marketplacom je milina v preglednosti in možnostih pregleda. Seveda ker je zastonj potem za slovencelne amerika.
Kar se pa tiče tega novega oglasnika pa "moj otok". LOL! Halo! Kaj je to roba za otroški vrtec!? A se res ne znate izmislit nekega boljšega imena.
Potem pa tole:
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bolt ()

matobeli ::

2dark je izjavil:

e objavim oglas za telefon.


v resnici so se znebili kategorije z največjim številom nategunov, kar ni slabo. Kategorije, ki niso zanive za nategune, čisto dobro živijo.

V resnici je bolha en alternativen svet malih oglasov kjer ne obstajajo smartphoni in zaradi tega niti ni slabša.

lolipop2 ::

kixs je izjavil:

lolipop2 je izjavil:


A nima njuškalo nekaj takega, da rejtaš prodajalce? Oz. lahko oddaš mnenje, ki ga potem ostali kupci vidijo? No, vsaj to bi lahko implementirali


Nima.


My bad, zamešal sem z kupujemprodajem iz Srbije. Tam imajo neke thumbs up/down za uporabnike.

kixs ::

Edino kar lahko vidis je kdaj se je uporabnik registiral. Ce je star racun, je verjetno legit.

mipe7272 ::

Bolha ima samo sreco da je edina in da je še dovolj močna.čez par let bo itak propadla ker jo bo povozla "umetna inteligenca",ki bo z lahkoto naredila ebay.si amazon.si itd

OutOfTheBox ::

Jah ne to ne bo dovolj, ker AI ne more upravljati s trgom - trg pa je navajen na bolho. V zadnjih 15 letih smo imeli že veliko dobro zasnovanih strani, ki bi bolho posekale ampak kot rečeno, trg pove zadnjo besedo.

Avenger ::

Ampak bolha je postala precej požrešna. Nekatere cene objave oglasov so prav oderuške - ker, če niste vedeli, nekatere kategorije so plačljive. Nič ne bi imel proti, če so VSI oglasi plačljivi, za nek drobiž, recimo 0,5€ na oglas za en mesec in/ali da imaš kot uporabnik odprto naročnino na bolho recimo 6€ na leto.

Ni prav hudo ampak glede na to, koliko folka uporablja bolho... kaj pa vem, jim miljon prometa na leto ne uide, odločili so se pa za drug model, kjer so cene nekaterih kategorij res boleče.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Technics111 ::

OutOfTheBox je izjavil:

Jah ne to ne bo dovolj, ker AI ne more upravljati s trgom - trg pa je navajen na bolho. V zadnjih 15 letih smo imeli že veliko dobro zasnovanih strani, ki bi bolho posekale ampak kot rečeno, trg pove zadnjo besedo.


Premalo časa so vztrajali..če bi še danes letgo obstajal, bi hitro bolha bla tak kot je Salamonc..

Gagatronix ::

Technics111 je izjavil:

SlyCrespo je izjavil:

Pozdravljeni!
Odprli smo nov popolnoma brezplačen mali oglasnik. Oddaja malih oglasov je brezplačna v vseh kategorijah. Je tudi popolnoma brez nadležnih reklam in tako bo tudi ostalo. VAbljeni!

www.moj-otok.si


Sem ti povedal,da NE OBJAVLJAJ na četrt dokončane strani, ker te bodo pojedli!!! Pa ti delaš po svoje...


To se 10% strani ni.

Poldi112 ::

2dark je izjavil:

Bolha je nepregledna, svoje je dodalo, da moraš v določenih kategorijah plačat. na marketplace ne rabim nič plačat, e objavim oglas za telefon. Sami so se pokopali.


Kako točno so se pokopali? So jih uporabniki zapustili? Jih je konkurenca pojedla?

Ali jih zgolj ti ne maraš?

Bolt je izjavil:

Seveda ker je zastonj potem za slovencelne amerika.


Kaj hočeš reči? Da preostali svet plačuje naročnino za Ebay? Google? Youtube? Facebook? Gmail?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

matobeli ::

Ne da se več zastonj telefonov dilat.

V resnic se je bolha losala par najbolj obremenjenih kategorij, oziroma jih naredila plačljivih, in vse ostalo živi dalje.

Koraaz ::

Technics111 je izjavil:

Premalo časa so vztrajali..če bi še danes letgo obstajal, bi hitro bolha bla tak kot je Salamonc..


En velik X

Facebook tržnica je nadomestila letgo, pa gre Bolhi kaj slabše?

Če imaš na svoji strani polno scamov, slab iskalnik, pa nedonošenčke, ki ti ves čas zbijajo ceno, bolj težko konkuriraš.
S tem, da Bolha deluje na čisto drugačen princip kot LetGo, FB tržnica in pa prodajko. Se ne more ravno med sabo primerjat.

Pa tudi kaj bi dosegli, če bi se znebili konkurence (se pravi v tem primeru propad Bolhe v zameno za Letgo)? Vedno je bolje imeti več izbire, kot pa manj.

Technics111 ::

Koraaz je izjavil:

Technics111 je izjavil:

Premalo časa so vztrajali..če bi še danes letgo obstajal, bi hitro bolha bla tak kot je Salamonc..


En velik X

Facebook tržnica je nadomestila letgo, pa gre Bolhi kaj slabše?

Če imaš na svoji strani polno scamov, slab iskalnik, pa nedonošenčke, ki ti ves čas zbijajo ceno, bolj težko konkuriraš.
S tem, da Bolha deluje na čisto drugačen princip kot LetGo, FB tržnica in pa prodajko. Se ne more ravno med sabo primerjat.

Pa tudi kaj bi dosegli, če bi se znebili konkurence (se pravi v tem primeru propad Bolhe v zameno za Letgo)? Vedno je bolje imeti več izbire, kot pa manj.


Ne moreš fb marketplace jajce primerjat z letgo, ker je bil svetlobna leta pred tem skropucalom od fbja. Bolha nima scamov? Hahaha, tolko nategancije kot je blo samo preko bolhe, na vseh oglasnikih do zdaj ni bilo. Pa bi lahko bolha blokirala registracije iz tujine, da se scamerska in ostala nesnaga prepuce, samo itak tega nočejo, ker jih boli kurac, raje drkajo nas folk v glavo če ima preveč oglasov,da je to delo na črno in da si mora odpret trgovino oz plačat.. Ker če jim plačaš tistih 50eur na mesec pa več ni delo na črno :>> gamad požrešna..

PrihajaNodi ::

Koraaz je izjavil:

Technics111 je izjavil:

Premalo časa so vztrajali..če bi še danes letgo obstajal, bi hitro bolha bla tak kot je Salamonc..


En velik X

Facebook tržnica je nadomestila letgo, pa gre Bolhi kaj slabše?

Če imaš na svoji strani polno scamov, slab iskalnik, pa nedonošenčke, ki ti ves čas zbijajo ceno, bolj težko konkuriraš.
S tem, da Bolha deluje na čisto drugačen princip kot LetGo, FB tržnica in pa prodajko. Se ne more ravno med sabo primerjat.

Pa tudi kaj bi dosegli, če bi se znebili konkurence (se pravi v tem primeru propad Bolhe v zameno za Letgo)? Vedno je bolje imeti več izbire, kot pa manj.


Sam izbire ni.

Bolha je bla vcasih super zdej pa je ze UI ogaben. Pa sej da placas ni tak problem ker se znebis idiotov ki nocjo prodat po normalni ceni samo konkurence pa res ni. Romuni imajo recimo publi24 pa olx vse zastonj. Fora je da je Slovenija prenala in se nobenmu ni za zajebavat z 2 mi. prisleki.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Ma dej vtakni si ti to tvojo Romunijo v supak pa daj mir.

Bolha je cisto solidna ce imas kancek zdrave pameti in nisi totalen debil. Ze leta kupujem stvari tam, pa me do zdaj se noben ni nategnil. Ker znam uporabljat tistega malo sive materije, ki mi jo je naklonila mati narava.

PrihajaNodi ::

Sej drudzga kot bolhe itak ni, tepcek:)) povprecen slovenc pa ni sposoben uporablat ebaya.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Prek ebaya ni zastonj, prek bolhe pa je za 99.9% šare.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrvaška/srbska bolha

Oddelek: Loža
2812891 (2747) VladoCetnik
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935707 (13060) kamiKaZaA
»

letgo vs bolha oglasniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18534897 (14476) shadeX
»

Kaj pravite, se splača narediti spletni oglasnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910136 (6494) 2dark

Več podobnih tem