» »

Bolha

Bolha

Temo vidijo: vsi
««
9 / 19
»»

jocoj ::

Ni ti prišlo na misel, da bi plošček pogledal na licu mesta? Verjetno je bil ves spraskan, ali celo napočen.

njyngs ::

Kaj se dogaja s temi jajci od Bolhe? Počasno u tri krasne. Da se naložijo slike je že luksuz. Če se nalagajo, se pa po več deset sekund. Slovenija res ne premore enega konkretnega oglasnika?

Machete ::

Fun fact: prodal sem eno zadevo, ki jo na bolhi refresham že od januarja 2011.
Pa naj kdo reče, da se vztrajnost ne izplača :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jocoj ::

V končni fazi vse prodaš, če je prava cena. Sicer pa ja, so sto 100 let za kamnom, kar se tiče spletne strani, da ne govorimo mobilne. Vendar tako pač je, če imaš monopol.

Machete ::

Ni bil problem v ceni, pač pa v tem, da gre za glasbeni CD (če ve še kdo kaj je to) :p
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

bastadu ::

jocoj je izjavil:

V končni fazi vse prodaš, če je prava cena. Sicer pa ja, so sto 100 let za kamnom, kar se tiče spletne strani, da ne govorimo mobilne. Vendar tako pač je, če imaš monopol.

Na mobilni aplikaciji za iOS že kar nekaj mesecev piše, da je aplikacija under construction ...

XLapse ::

njyngs je izjavil:

Kaj se dogaja s temi nategatorji od Bolhe? Počasno u tri krasne.


A je to izraz bolhe ali slovenije?
alien technology

retro99 ::

Vem, da je potrebno biti na Bolhi navajen vsega, takšnih ali drugačnih kupcev. Ampak... do sedaj sem imel samo (redke; da potrkam) probleme z (ne)prevzemanjem paketov (večinoma na vzhodnem koncu SLO), sedaj pa imam nekoliko drugačen pojav, kjer mi nek mladič javi po 9 dneh po osebnem prevzemu procesorja, da bi me pa rad prijavil zaradi goljufije na policijo. Svašta.
Verjetno mu je uspelo popolnoma tiptop procesor skurit (manj verjetno) ali si je pa zastavil prehud projekt za svoje znanje (beri: sestaviti si čisto običajen računalnik) in ima težave z kdove katero drugo komponentno ali kompatibilnostjo (možnih problemo, če nimaš blage veze, je nebroj).
Kaj naj sedaj? Čez pol SLovenije se mi ne da vozit, da bi mu na licu mesta iskal problem, kako da njemu pa ne dela, kar je delalo vedno, prav tako pa (če mu je dejansko uspelo kaj skurit s svojo "spretno" uporabo oz. sestavo) bi bil nor, če bi po tolikih dneh namesto delujoče zadeve vzel nazaj zadevo, ki jo je lahko potencialno naredil nedelujočo.

Vsako stvar ekstra preverim, stestiram preden jo imam sploh namen kdaj za njo oglas naredit, in tudi ob prodaji česarkoli vedno omenim, da če mu ne bo všeč, da mi lahko da tudi nazaj, seveda v doglednem času (par dni, nisem štacuna, ej) a ob vsej možni skrbi in preventivi se zgleda najde tudi tak primer, da namesto, da bi se prej pozanimal kaj in kako skupaj sestaviti PC, gre težiti s policijo, inšpekcijami, pa še moji mami bo zatožil (god rest her soul)....

bastadu ::

Videno, kupljeno, garancije pa za second hand prodajo zakonsko nisi obvezen dati, skip that idiot ...

matobeli ::

Eni majo res težave. Jaz sem se delno rešil smotanih kupcev tako da ne prodajam več z plačilom po povzetju, ker isti tip ljudi ki dela težave kupuje samo na ta način.

Slaba stran je ta da so še zmeraj kupci.

Se kar pozna da smo konkretno izven krize, ljudje manj kupujejo malo rabljen tech.

scipascapa ::

pejt raje facebook skupino.

bedarija ::

sem dal oglas na bolho in sem v nekaj urah dobil dve sporočili ki mi delujeta generični in uporabnika tudi delujeta isto (telefonska, naslov itd) oba ustvarjena včeraj. sporočilo se glasi:

Ali še vedno imate? odgovorite mi na moj e-poštni naslov
(mancaboza@gmail.com)

uporabnika
http://www.bolha.com/uporabnik/nogeboza
http://www.bolha.com/uporabnik/coticejo...

zanima me kaj bi imel kdo od tega da on to pošlje in mu ti odgovoriš?

mat xxl ::

Samo briši, te bodo zapeljali in na koncu bo nek scam............

matobeli ::

To je klasika na bolhi. Sej večinoma jih pobrišejo v kakšnem dnevu ali celo prej.

Vsa sporočila kjer imaš not mail za dogovor so praktično scam.

Machete ::

A resno rabiš to spraševat..

nogeboza
block c kent road 76
37861 Ljubljana

coticejoviktoria
new ave road 75
37865 Ljubljana

Uporabnik od: 9.10.2019
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

sirotka ::

Na bolhi se tko "proda" samo še nigerijcem.

bedarija ::

Machete je izjavil:



o čem ti? vse to sem tudi sam napisal, moje vprašanje je bilo kaj ima kdo od tega da take stvari sploh pošilja? zanima me kako folk služi s tem

digitalcek ::

matobeli je izjavil:


Se kar pozna da smo konkretno izven krize, ljudje manj kupujejo malo rabljen tech.


No, eni smo nostalgiki, retro ljudje, si opremljamo sobo/dom v stilu osemdesetih let in "zanalašč" kupujemo samo 30, 40 let stare zadeve, od hi-fi-ja do 70 ali 100 let starega pohištva...

In ja takle 40 let star Telefunken stane od 150 do 300 evrov... Proda točno tega kdo za 150-200?

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

To je druga zadeva, retro zadevam raste cena ker si ljudje lahko privoščijo več od zgolj p/p modela.

Zelo malo pa se kupuje leto, dve ali tri star tech. Razen tistih par samsungov in iphonov.

Se pa strinjam, luštna zadeva. Jaz dostikrat iščem po centru ponovne uporabe kdaj bo kakšen lep boombox (na baterije) iz 70-80-90h po smešni ceni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

digitalcek ::

matobeli je izjavil:

To je druga zadeva, retro zadevam raste cena ker si ljudje lahko privoščijo več od zgolj p/p modela.

Zelo malo pa se kupuje leto, dve ali tri star tech. Razen tistih par samsungov in iphonov.

Se pa strinjam, luštna zadeva. Jaz dostikrat iščem po centru ponovne uporabe kdaj bo kakšen lep boombox (na baterije) iz 70-80-90h po smešni ceni.


V CPO zelo redko zaide kaj res dobrega, uporabnega, Ponavadi na dela kasetofon, ne gorijo žarnice in je praviloma polomljena antena. Popravilo omenjenega je cca. 100€.

Če smem vprašati in če veš, poleg Miloša še kdo kvalitetno popravlja te zadeve? Lahko na ZS...

mat xxl ::

Poznam jaz enega restavratorja in obnovitelja takih HI FI zadev, ni pa poceni, obnavlja pa tudi vse napise po originalnih tehnikah.., mu z Nemčije zbiralci vozijo obnavljati zadeve, samo ja za druge dela samo za denar, na žalost.

Če ima kdo, kaj dobrega na temo Koerting pa na dan z besedo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

MrStein ::

Uf, še en ki bi rad uvedel suženjsko delo...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

bedarija ::

zanimivo kako folk prodaja vse popolnoma novo zapakirano s 24 meseci garancije, zakaj potem kupuje če prec proda po nižji ceni ...

http://www.bolha.com/uporabnik/norabolha

SumTingWong ::

Kredit? Oziroma dodaten kredit, tudi cenejsi obcasno.

jocoj ::

Folk kupi na obroke, po možnosti še ugodneje s kakšnimi točkami zvestobe in proda naprej za gotovino na roke.

M-XXXX ::

Zakaj mi pošto od Bolhe o preteku oglasa meče v spam? Že 20x kliknil da to ni spam, povpraševanja dobivam pa normalno v poštni predal?

Ales ::

Kontaktiraj svojega ponudnika e-poštnih storitev in se pritoži oz. pobaraj uporabniško podporo, kako in kaj je s tem...

Saj ti ponujajo dejansko podporo in nisi ti produkt, temveč je produkt njihova e-poštna storitev..? ;)

M-XXXX ::

Ales je izjavil:

Kontaktiraj svojega ponudnika e-poštnih storitev in se pritoži oz. pobaraj uporabniško podporo, kako in kaj je s tem...

Saj ti ponujajo dejansko podporo in nisi ti produkt, temveč je produkt njihova e-poštna storitev..? ;)

Glede na to, da se gre za Google predvidevam da to ni standardni problem. Zato tudi sprašujem če ima kdo drug iste težave.

bastadu ::

Jap, tudi meni letijo pod spam ...

Ales ::

M-XXXX je izjavil:

Ales je izjavil:

Kontaktiraj svojega ponudnika e-poštnih storitev in se pritoži oz. pobaraj uporabniško podporo, kako in kaj je s tem...

Saj ti ponujajo dejansko podporo in nisi ti produkt, temveč je produkt njihova e-poštna storitev..? ;)

Glede na to, da se gre za Google predvidevam da to ni standardni problem. Zato tudi sprašujem če ima kdo drug iste težave.

Brez skrbi, četudi si čisto pozabil napisati, da gre za Gmail, je bilo precej očitno. In narobe predvidevaš, take stvari so čisto standarden problem. Še enkrat preberi, kaj sem ti napisal, direktno in med vrsticami... in se sprijazni s kvaliteto tvojega ponudnika e-pošt... eh... pardon, odjemalca brezplačne uporabe tvojih informacij v zameno za nekaj, kar na videz spominja na e-mail.

Z drugimi besedami, kar ti leti v spam njih ne briga niti ne bodo nič naredili v zvezi s tem. Tisto, kar ti klikaš na "ni spam" gumb se morda beleži na Sončni upravi, tam na oddelku za Zgubljanje časa, pod statistiko koliko je njihov filter točen in koliko ni. Koliko je pri tem tvoj dejanski glas pomemben, si menda predstavljaš... se pa beleži nekje v eni koloni podatkovne baze, skupaj še z nnn kliki vseh drugih uporab... eh, pardon, produktov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

_Denny_ ::

M-XXXX je izjavil:

Zakaj mi pošto od Bolhe o preteku oglasa meče v spam? Že 20x kliknil da to ni spam, povpraševanja dobivam pa normalno v poštni predal?

Tvojih 20 klikov ne pomeni nič proti ostalim milijonom, ki so označili emaile kot spam.

https://www.jotform.com/help/404-How-to...
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

impre ::

Lahko da je bilo že kje opisano, samo v čem je fora tega? Za jakno, katero prodajam na bolhi, mi pošljejo tole... Seveda ne bom nič pošiljal, vendar v čem je finta?

Thanks, Am ok with your price, and condition I will add the 5% paypal charge give me your Bank Details so i can make payment from my PayPal to your bank account so i can proceed with the payment, my shipping agent will be coming for the pick up after i complete the payment and you get your money , and i will be responsible for all transportation charges to my home in Netherlands I'll like you to send me your address so that my shipping agent can figure it out and come for the pick up and other necessary things i will pay for it now i am a serious buyer ok so i can also transfer the money from my PAYPAL ACCOUNT to your BANK ACCOUNT so kindly get back to me with your bank details for the payment

Bank Name
Account Holder's name
Account Number
Swift Number
Phone Number
Total Amount
Home Address for pick up

Awaiting your response

Machete ::

Ni finte, ignoriraj. Scam.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

tikitoki ::

matobeli je izjavil:

Eni majo res težave. Jaz sem se delno rešil smotanih kupcev tako da ne prodajam več z plačilom po povzetju, ker isti tip ljudi ki dela težave kupuje samo na ta način.

Slaba stran je ta da so še zmeraj kupci.

Se kar pozna da smo konkretno izven krize, ljudje manj kupujejo malo rabljen tech.


Pri takih prodajalecih se ne cudim, je boljse kuptii novo in si prihraniti zivce.

matobeli ::

Haha, ja, hvala ker veš da si del problema :))

sitriani ::

Vaše stvari selimo v nov dom!
Nova bolha.com bo kmalu spet na voljo.

Fsegula62 ::

Vidim, da do uspeli namestit SSL ;) Tako da nekaj je že novega
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

modelno1 ::

Naj bi bili nedostopni do jutri dopoldne. Vsaj taka obvestila pošiljajo po mejlu
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

opeter ::

Dobil pred kratkim:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

jocoj ::

Jaz sem dobil še bolj obširno

Spoštovani,

mineva 20 let, odkar je portal bolha.com ugledal luč sveta. V tem času je bilo na njem objavljenih na milijone oglasov, število mesečnih uporabnikov je zraslo na več kot 415.000. Po dveh uspešnih desetletjih in številnih spremembah v svetu tehnologije je čas, da eno izmed najbolj priljubljenih spletnih mest v Sloveniji dobi novo podobo.
Prenovljena spletna stran bolha.com bo zaživela 4. decembra in s seboj prinesla nekaj sprememb.
KAJ BO NOVEGA?
• nova in osvežena podoba spletnega mesta bolha.com,
• večja skrb za varnost,
• nove pozicije izpostavitev (vaš oglas bo vidnejši),
• hitra prijava in registracija na bolha.com z vašim Facebook profilom,
• prijazno mobilnim napravam,
• možnost registracije kot kupec ali prodajalec,
• prikaz lokacije izdelka na zemljevidu,
• shranjena iskanja in obveščanje o novih oglasih po e-pošti.

Tu se ne bomo ustavili. Že danes razvijamo nove funkcionalnosti in produkte s katerimi vam želimo zagotoviti edinstveno doživetje spletnega nakupovanja in prodaje. Ob tem vas želimo tudi obvestiti, da bo od torka, 3. 12. 2019 od 12. ure do srede, 4. 12. 2019, do predvidoma 8. ure, zaradi nadgradnje moten dostop do spletnega mesta bolha.com.

Vaša bolha.com

Ijus ::

pa ceneje.si bi tud mogl mal zoptimizirat. ala geizhals.eu.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

MrStein ::

A preklop v ozadju ne morejo narediti???
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Machete ::

Za ocene pa nimajo interesa.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Pac-Man ::

jocoj je izjavil:

• možnost registracije kot kupec ali prodajalec,

Bodo začeli kasirat?
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

filip007 ::

Lepo, da to pred novim letom urejajo. Še vedno ni gor...
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

njyngs ::

MrStein je izjavil:

A preklop v ozadju ne morejo narediti???

Mogoče gre za dva različna izvajalca in stari ni hotel mignit s kurcom, da bi pomagal pri postopni tranziciji na novo rešitev (verjetno tudi nov DB in model, ne samo www)? Ne vem, ugibam.

hojnikb ::

mobilni app, ki ni shit (ali da sploh obstaja v iOS) when?
#brezpodpisa

bedarija ::

dajte no kaki mobilni appi, na bolhi je povprečen uporabnik ki kupuje in prodaja 40+. že to da bo nov dizajn jih bo čisto zmedelo.

Machete ::

Kje pa ti prodajaš in kupuješ? FB marketplac?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

hojnikb ::

letgo :))
#brezpodpisa
««
9 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov brezplačni mali oglasnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
645561 (3012) matobeli
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935622 (12975) kamiKaZaA
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016611 (6373) FTad
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24050235 (24159) Blinder
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419504 (15138) Ziga Dolhar

Več podobnih tem