» »

Z bolha.com je konec - kam naj grem?

Z bolha.com je konec - kam naj grem?

1
2
»

ahac ::

Ravnokar sem dobu SMS od Bolhe:
Vas zanima, kar vam karte napovedujejo .... Pošljite TAROT in vas vprasanje na 3883. Vsem novim uporabnikom Bolha.com podarja ... horoskop ...


in to 2 uri po registraciji na diler.si :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

bond007 ::

Šele sedaj sem izklopil addblock, pa me je skoraj kap, kako negravžno veliko reklam je na bolhi. Zgoraj, desno, levo in za pik ona i še ena čez pol ekrana spodaj... Pa ti kekci so res lol no :S

Wox ::

Kako pa misliš, da preživi takšen zastonjski oglasnik, ha? Kekec si kvečjemu ti.
Commodore 64

LuGi ::

Zastonjski my ass.

Imas par sekcij katere je treba placati.. ter trgovine jim polnijo denarnco.

Wox ::

A za tebe, kot fizično osebo ni oddaja oglasa zastonjska? Potem si se pač pustil nategnit.
Commodore 64

bond007 ::

Kako pa misliš, da preživi takšen zastonjski oglasnik, ha?

Zastonjski oglasnik ... haha al si neumen al pa zaposlen pri bolhi? Poglej si morje oglasov, poglej si, da najbolj osnovna trgovina stane tam 50EUR mesečno in kot ti je že blo povedano - tut za fizične osebe so nekatera področja za plačat. Če nisi na tekočem z najnovejšimi forami bolhe, raj ne komentiri ... Ne vem, kako potem druge strani preživijo z pol manj oglasi :S Pri bolhi so pač požeruhi postali... Pač pametne konkurence ni bilo in počasi grata sedanje stanje.

Wox ::

OK. Sem pač nor.
Commodore 64

bond007 ::

Pardon - najbolj osnovna trgovina na bolhi je 49EUR+ddv mesečno .. .kar je cca 60EUR mesečno, odprih imajo 1500 trgovin. Kar jim izključno iz trgovin da tam 100k EUR. Kje so še vse reklame na strani, plačljivi oglasi,.. Res so bogi zastonjski oglasnik ja :S

bluefish ::

Bodimo odkriti - raznorazni oglasi so pričakovani, vendar jih je na Bolhi preko vse mere (sploh glupa situacijo, ko nekaj iščeš in se skozi par začetnih strani prebijaš le čez oglase trgovin).

c3p0 ::

Za Bolho so fizični prodajalci odvečne smeti. Da ne omenjamo da vsakemu, ki ima več kot par oglasov, grozijo da dela na črno in mu skušajo vsiliti svojo "zelo ugodno" ponudbo trgovine.

bajsibajsi ::

ahac je izjavil:

Ravnokar sem dobu SMS od Bolhe:
Vas zanima, kar vam karte napovedujejo .... Pošljite TAROT in vas vprasanje na 3883. Vsem novim uporabnikom Bolha.com podarja ... horoskop ...


in to 2 uri po registraciji na diler.si :))


Hm, zanimivo, ravnokar prejel sms od Bolhe... ne spomnim se, da bi Bolha imela mojo stevilko. O_o

ahac ::

bajsibajsi je izjavil:

ahac je izjavil:

Ravnokar sem dobu SMS od Bolhe:
Vas zanima, kar vam karte napovedujejo .... Pošljite TAROT in vas vprasanje na 3883. Vsem novim uporabnikom Bolha.com podarja ... horoskop ...


in to 2 uri po registraciji na diler.si :))


Hm, zanimivo, ravnokar prejel sms od Bolhe... ne spomnim se, da bi Bolha imela mojo stevilko. O_o


Jaz sem šel gledat na Bolho in očitno imam vpisano v profilu.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

bluefish ::

Danes tudi jaz. Cifro sem dal že precej časa nazaj, ko sem celo objavil nek oglas. Očitno se bojijo tudi za nas, ki smo bili nazadnje prijavljeni 2+ leta nazaj.

mticev ::

A to ste dobil isti spam kot ahac, al kej druzga? :)

bluefish ::

Enako zadevo.

Machete ::

zato jim pa jst nisem dal prave številke, ko so mi težil da moram svoje podatke izpolnit, če hočem da mi spet odkenejo account, po tem ko sem bil že 3leta registriran gor, brez pritožb ker nisem še nobenega nategnu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

amigo_no1 ::

Vi ste nori, Bolhi devat svojo tel. številko in ostale podatke (da te lahko potem spamajo) da postaneš ZVU je absurd.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Eh, to je bilo še pred ZVU in ostalimi bedarijami, ko je bila Bolha kolikor toliko spodoben oglasnik.

Poldi112 ::

>Pardon - najbolj osnovna trgovina na bolhi je 49EUR+ddv mesečno .. .kar je cca 60EUR mesečno,

Čakaj, kaj ti misliš, da jim davka ni treba plačati ali kako?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

lurker ::

Za Bolho so fizični prodajalci odvečne smeti. Da ne omenjamo da vsakemu, ki ima več kot par oglasov, grozijo da dela na črno in mu skušajo vsiliti svojo "zelo ugodno" ponudbo trgovine.
Let me get this straight. Diler.si cilja na tele fizične prodajalce od katerih Bolha.com nima nič, razen stroške.

Šli ste delat full blown Bolha.com klon, vendar ne bi radi preveč služili od trgovin ampak bi bili bolj za fizičarje (obenem pa ravno tem ne ponujate čisto NIČ več kot en Craigslist oglasnik)?! Ste še večji luleki kot sem mislil na začetku, ko sem samo ime pogledal.

AMPAK, še vseeno vam želim, da vam rata.

c3p0 ::

Kako da Bolha nima nič od fizičnih? Več oglasov pomeni več zadetkov na Googlu in posledično več obiska. Kar pomeni višja cena za oglaševalce. Ampak sam več tja ne zahajam - če si želim videti ponudbo trgovin, željeno zadevo zgooglam, oz. pogledam na ceneje.si.

"NIČ več kot Craigslist"? A Craigslistu morda slabo gre? No no...

Diler.si gotovo ni altruistični projekt in bodo slej ali prej z nečim morali začeti služit. Če bodo pri tem ti "luleki" bolj modri kot Bolha, pa bomo videli.

ahac ::

Criagslist očitno lepo laufa brez reklam. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

c3p0 ::

Q: How does craigslist support its operations?
A: By charging below-market fees for job ads in 10 cities, and for brokered apartment listings in NYC.

Vsak si izbere svoj model trženja. Bolha žal na tak način, da je napadla tiste, ki ji prinašajo kruh, posledično so jo zasovražili. V čemur je priča tudi poplava podobnih tem po forumih.

Dober glas seže v deveto vas, slab pa še mnogo dlje.

B0rg ::

Mogoce ve, kako (ce se sploh da) trajno zaprem in zbrise svoje uporabniske podatke z bolhe?

Ziga Dolhar ::

Poslat jim moraš mejl in zahtevat izbris računa.

Ampak!, kljub temu sem dobil oni SMS-spam.

Me že prsti srbijo ...
https://dolhar.si/
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935403 (12756) kamiKaZaA
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016503 (6265) FTad
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24049977 (23901) Blinder
»

bolhi se trga

Oddelek: Loža
174461 (3259) Good Guy

Več podobnih tem