» »

Nov brezplačni mali oglasnik

Nov brezplačni mali oglasnik

1
2
»

PrihajaNodi ::

Ebay je pac postnina drazja. Ce si pa nemciji, avstriji uk, je pa kul. Valda da ne ebay tud v slo prsov, za teh dva miljona prislekov:) se amazona ni tko kt v romuniji.
Je kar nekaj bogatesev v slo vecina pa revezev. Se ne splaca
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Prodajalec plača 10% ebayu ko proda, pa še paypal provizijo prištej. Oziroma odkar ni več paypala na ebayu te provizije ni, je pa verjetno druga. Sem nazadnje prodajal še pod starimi pogoji.

Bolha je pocen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

PrihajaNodi ::

matobeli je izjavil:

Prodajalec plača 10% ebayu ko proda, pa še paypal provizijo prištej.

Bolha je pocen.


Bolha bi bla ok, ce bi bil UI kot je bil prej. Pregleden.

matobeli je izjavil:

Prodajalec plača 10% ebayu ko proda, pa še paypal provizijo prištej. Oziroma odkar ni več paypala na ebayu te provizije ni, je pa verjetno druga. Sem nazadnje prodajal še pod starimi pogoji.

Bolha je pocen.

Sam ti si preko ebaya pa paypala 100% zasciten. Bolha ne ponuja njc za to kar se placa
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Mah, pol pa verjetno ne bi imel appa za objave, pa avtomatskega razvrščanja v kategorije tudi ni bilo. Pa vsak ta 10. oglas je imel z beijm tekstom 1001 ključno besedo zapisano da se ga je našlo tudi če ga nisi iskal...

Trenutno je solidna.

PrihajaNodi je izjavil:


Sam ti si preko ebaya pa paypala 100% zasciten. Bolha ne ponuja njc za to kar se placa


Paypal nikogar ne onemogoča da bi plačal izdelek iz bolhe preko paypala z vso njihovo zaščito.

Ščiti pa seveda predvsem kupce, ebay ima več zaščite tudi za prodajalce, se strinjam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

PrihajaNodi ::

Paypal nikogar ne onemogoča da bi plačal izdelek iz bolhe preko paypala z vso njihovo zaščito.


Kdo ti bo prodajal v slo preko paypala? Vedno je kes na roke al pa preko poste.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matobeli ::

Jaz vedno nakažem na trr/revolut/paypal. Enkrat sem prek volhe prodal celo v tujino, prek paypala. Ampak se je kupec strinjal da pokrije provizijo zavoljo večje varnosti... ko kupujem in zadnje čase tudi vedno manj ljudi jamra da bi radi po povzetju plačali.

Skratka, bolha ne ovira izbire načina plačevanja ker je to striktno dogovor med kupcem in prodajalcem. Tudi na ebayu lahko daš bank transfer kolkor vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

matobeli ::

Me pa zanima kako se bo tole izšlo:
https://skupnost.bolha.com/brez-skrbi-e...

PrihajaNodi ::

matobeli je izjavil:

Jaz vedno nakažem na trr/revolut/paypal. Enkrat sem prek volhe prodal celo v tujino, prek paypala. Ampak se je kupec strinjal da pokrije provizijo zavoljo večje varnosti... ko kupujem in zadnje čase tudi vedno manj ljudi jamra da bi radi po povzetju plačali.

Skratka, bolha ne ovira izbire načina plačevanja ker je to striktno dogovor med kupcem in prodajalcem. Tudi na ebayu lahko daš bank transfer kolkor vem.

Ce kupis telefon ga hoces videt? Laptop tudi?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matobeli ::

Niti ne. Plačam paypal provizijo in če dobim leseno dilo sprožim dispute, tako kot na ebayu.

Ampak je ceneje it osebno iskat.

Gagatronix ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sej drudzga kot bolhe itak ni, tepcek:)) povprecen slovenc pa ni sposoben uporablat ebaya.


Zakaj bi za n.pr. laserski citalec crtne kode Wellyn-Lynch, ki ga je pri nas nekdo prodajal za 20 eur, porabil 2x vec denarja + S&H in potem cakal tri tedne da se primaje iz ZDA, medtem ko sva se s prodajalcem iz bolhe dobila pri bliznjem Petrolu se isti dan ?

Tak debilizem res lahko naumi samo bedak, ki misli, da je Romunija v bistvu okrajsava za Indijo Koromandijo.

Zgodovina sprememb…

delavec44 ::

Alternativa bolhi je FB Marketplace. Za lokalne prodaje je super.

Ebay je predrag.

PrihajaNodi ::

delavec44 je izjavil:

Alternativa bolhi je FB Marketplace. Za lokalne prodaje je super.

Ebay je predrag.


Nah FB ni alternativa. Ta drek itak samo starci se uporabljajo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Gagatronix ::

Prej bom zaupal lokalnemu siptarju, ki prodaja burek, kot pa FB marketplace-u.

The Player ::

matobeli je izjavil:

Me pa zanima kako se bo tole izšlo:
https://skupnost.bolha.com/brez-skrbi-e...


Kako naj bi pa tole delovalo?

Ker tole že nekaj časa oglašujejo, nič pa ne povedo, kaj več kot, to, da bodo naredili nekaj novega.

matobeli ::

Bomo videli :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrvaška/srbska bolha

Oddelek: Loža
2812891 (2747) VladoCetnik
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935707 (13060) kamiKaZaA
»

letgo vs bolha oglasniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18534897 (14476) shadeX
»

Kaj pravite, se splača narediti spletni oglasnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910136 (6494) 2dark

Več podobnih tem