» »

Diler.si - uradni Bolha killer je live

Diler.si - uradni Bolha killer je live

1 2 3
4
5

mticev ::

McClane je izjavil:

Predlagam če lahko naredite tudi razvrščanje po ceni od najnižje/najvišje naprej. Sedanja sortiranja so malo nerodna če iščeš točen artikel in želiš videti cel razpon cen.


Res je trenutno razvrščanje rahlo nerodno, ker imamo tri tipe cen.

Mislim, da trenutno najlepše deluje, če v naprednem iskanju izbereš tip oglasa (recimo s fiksno ceno) in potem sortiraš po fiksni ceni. Bomo poizkušali to izboljšat in narediti enostavneje.

 napredno iskanje

napredno iskanje



 razvrščanje

razvrščanje




Hvala za komentarje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mticev ()

PINki ::

Dodajte možnost, da lahko uporabnik za svoj oglas (ko ga ne želi več oglaševati) izbere ali želi oglas izbrisati ali le začasno odstraniti. Tako, da lahko čez nekaj časa svoj oglas samo "vklopi" in ga ni treba zopet sestavljati.

Lp

mticev ::

Ja, gumb za nadzor oglasa je mogoče preveč diskreten.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mticev ()

recmajkemi ::

Stanje izmolznika?

Meni ne dela sicer.

mticev ::

recmajkemi: Ravnokar testiral na random oglasu, pa dela gladko. Lahko probaš še enkrat, pa če ti ga ne izmolze, prosim piši na info@diler.si (lahko tudi ZS tukaj) in prilepi URL, ki ga želiš izmolsti, pa ne gre.

Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mticev ()

igor0203 ::

Nikjer nisem zasledil gumba, ki prikaže samo oglase fizičnih prodajalcev?

mticev ::

Hej,

ravnokar dodal 'Samo zasebni ponudniki' na naprednem iskanju.

Problem je, ker se je en kup podjetji registriralo kot fizična oseba. Večino sem ponašel in uredil, a če se še kakšeno podjetje znajde med fizičnimi prodajalci, nas prosim obvestite.

imagodei ::

mticev,

ker se bodo najbrž nekatera podjetja še naprej registrirala kot fizične osebe, sploh zdaj, ko si uvedel iskanje po zasebnih ponudnikih, bi morda lahko razmislil o kakšnem (začasnem) banu kršilcev? In ob registraciji na vidnem mestu prikazal to opozorilo?
- Hoc est qui sumus -

Tac20 ::

Dobra ideja, glede na to da to ni ravno fer.

mticev ::

Aha, ja bomo vidl kako bo šlo naprej. Če ne bo drugega, bo pa ban. :)

svenica ::

Geslo "Na diler.si dilamo vsi. Pridruži se nam tudi ti!"
se mi zdi nekako na ravni osnovnošolskega rimanja. Saj veste,
ko otroci poskušajo sestavit pesmico v nekakšnem, khm, retardiranem ritmu.
Bolje bi bilo že "Pridruži se nam ŠE ti."

A zakaj bi se sploh posiljeval z neko brezvezna rimo, ki naredi
več škode kot koristi. "Na diler. si dilamo vsi. Pridruži se nam!"

Just my 2c, drugače mi je stran zelo všečna!

B0rg ::

Pohvale za stran!
Obstajajo ljudje, ki nimajo GSM stevilke (brez smeha) - kako se oni lahko registrirajo? Diskriminacija? Zakaj email preprosto ne zadosca za potrditev registracije?

KoMar- ::

Manj goljufov in Nigerijcev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

darkolord ::

Diskriminacija?
Če bi bil pa mail bi pa "diskriminiral" tiste, ki nimajo maila :)

Zakaj email preprosto ne zadosca za potrditev registracije?
Sicer ugibam, ampak verjetno zaradi tega, da se zmanjša število spammerjev in nategunov

KoMar- ::

Yeah. Če hočeš brez GSM, maš Bolho. Tam se je to dobro obneslo. NOT.

mticev ::

Tako kot so predhodniki zapisali in zaradi preprečevanja registriranja neskončno uporabniških imen. Emailov je zastojn neomojena zaloga, medtem ko je kupovanje novih predplačniških kartic malo bolj nerodno.

mobile phone users vs internet users slovenia
uporabniki mobilnikov - 2.055 mio
uporabniki interneta - 1.126 mio

Emaila direktno sploh ne preverjamo. (zakaj bi 'trpelo' 99% uporabnikov, če lahko tistemu promilu, ki se zatipka pošljem prijazno sms obvestilo o nedostavljeni pošti). So pa tudi izjeme (npr prodajalec iz tujine), ki se lahko v kontaktu z nami ročno indentificira za račun.

B0rg ::

Ko enkrat imas (nabor) GSM stevilk v svoji bazi (pise da ko enkrat vneses podatek tega trajno hranite) se to da fino izkoristiti v reklamne namene. Kdo mi jamci da se ne bo cez pol leta zacelo spamersko SMSanje?

Mimgrede: ravno zaradi tega spamanja z SMSi na bolhi hocem tam racun trajno zbrisati.

mticev ::

Kdo mi jamci da se ne bo cez pol leta zacelo spamersko SMSanje?


Mi.

B0rg ::

mticev je izjavil:

Mi.


Ne bi rad zabredel v duhomorno debato, toda kredibilnost glede tega si boste morali še zaslužiti. Jamstvo v stilu "mi" meni osebno ne zadošča.

Zadeva z obveznim vnosom GSM številke in trajno hranjenje le-te me moti, zato pa pozdravljam sistem "karma" in menim da sam ta sitem preprečuje nategancije (vsaj na ebayu tak koncept deluje).

P.S.: Nakup predplačniških kartic je res malo težji kor brezplačni email naslovi, a vseeno je dokaj enostavno, tako da to le ni tako močna "varovlka" kot se komu zdi.

1024 ::

Ne bi rad zabredel v duhomorno debato, toda kredibilnost glede tega si boste morali še zaslužiti. Jamstvo v stilu "mi" meni osebno ne zadošča.


Tudi prav. Saj te nihče ne sili v registracijo in uporabo strani.
Fish knows everything.

mticev ::

B0rg: Na ebayu je en račun na kreditno kartico. Pri nas si tega žal ne mormo privoščit.

B0rg ::

mticev je izjavil:

B0rg: Na ebayu je en račun na kreditno kartico. Pri nas si tega žal ne mormo privoščit.

Zakaj pa ne? Saj pošiljanje SMSov tudi nekaj stane.

mticev ::

Ker je imetnikov kreditnih kartic bistveno manj kot imetnikov mobilnega telefona in ker gre za podatke, ki jih je še težje zaupati nekomu, ki, kot si dejal, si kredibilnosti še ni zaslužil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mticev ()

B0rg ::

mticev ti je poznan: http://slo-tech.com/profili/3423

No vis zaradi takih stvari ne govori "mi".

mticev ::

neres ::

Nisem niti bral teme, ampak tako na hitro pogledano mi ta stran deluje kot neka kopija Bolhe, brez da bi se potrudili kaj dosti izboljšat.

Recimo greš pogledat kategorije za RAM in je popolnoma enako kot na Bolhi, očitno vse copy-paste:
-za osebne računalnike
-za prenosne računalnike

A niso prenosniki ravno tako osebni računalniki? A ne poznamo izraza namizni računalnik?

mticev ::

Na hitro povedano so razlike

- imamo karmo, sistem feebacka/ocenjevanja kupcev in prodajalcev med seboj po opravljeni transakciji
- imamo zasebna in javna spročila (javna so na oglasu, tako da vsi potencialni kupci vidijo vprašanje in odgovor)
- obveščanje o dogajanju tvojih oglasov ne samo po emailu, ampak tudi po sms, brezplačno
- sistem blokiranja nezaželjenih uporabnikov
- nimamo reklamnih banerjev
- iskanje in dodajanje slik iz google images znotraj postopka oddaje oglasa (ni treba zapustiti naše strani)

in še veliko drugih malenkosti.

Glede kategorij so si zelo podobne bolhinim zaradi tega ker so ljudje ze navajeni na takšno razporeditev in zaradi bolha ekstraktorja. Kategorije počasi dopolnjujemo, hvala za predlog.

MrBrdo ::

Razlika je tudi v tem da imajo na Dilerju na prvi strani Špelo Jereb :)
MrBrdo

Icematxyz ::

MrBrdo je izjavil:

Razlika je tudi v tem da imajo na Dilerju na prvi strani Špelo Jereb :)


A tako praviš. ;)

GSM stevilke


To je verjetno glaven razlog da ni diler.si trenutno že bolj poplavljen z oglasi? Je to dobro ali slabo?

Zgodovina sprememb…

LuGi ::

Kupcu/prodjalacu bi mogli posiljat konstatno emaile (1x na teden) da odda karmo.. ce tega nebo bo folk enostavno "pozabil"

*Ko prodajalec izbere Placano/Poslano

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

OnFire ::

Btw, hvala za majco. Pa še velikost ste zadel. :D:))

mticev ::

OnFire je izjavil:

Btw, hvala za majco. Pa še velikost ste zadel. :D:))


You're welcome ;)

Samson ::

Se tudi jaz zahvaljujem za poslano majico ki bo se podala lepsi in ne nujno boljsi polovici, hehe.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Poldi112 ::

B0rg je izjavil:

mticev je izjavil:

Mi.


Ne bi rad zabredel v duhomorno debato, toda kredibilnost glede tega si boste morali še zaslužiti. Jamstvo v stilu "mi" meni osebno ne zadošča.


No, saj potem imaš še informacijsko pooblaščenko, pa če imaš vsaj za silo inteligenten telefon sms filter.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

barakus ::

Super majcka, hvala. Ravno prav za na plaži reklamo delat :)

Desty ::

Sem bil beta tester pa ni blo nobene majčke. :(

mticev ::

Desty: maš pm.

recmajkemi ::

Predlog; Če poteče več oglasov na isti dan, bi lahko sistem poslal le en email z obvestilom jih je poteklo več.

p.s. Majčka prišla vendar žal za en X premajhna :'(, hmmm lahko jo pa licitiram na dilerju :)). No ja je pa tudi že čas za hujšanje.

mticev ::

Oj,

če počakaš da se iztečejo vsi in jih obnoviš vse hkrati enem koraku, bo sistem od takrat naprej poslal samo eno obvestilo za vse ponovno objavljene oglase.

Sicer pa mi sporoči naslov oz up ime na dilerju na ZS in ti pošljem xxl ;)

Heisenberg ::

ravnokar sem sodeloval v licitaciji za Ipod Nano 6.generacije ki poteka na diler.si
in moram se pritoziti, kajti zadnja minuta se vedno traja pa ceprav je ze 5minut cez!

Popolnoma nefer! Samo da se cena še vedno nabija, ker bi ga morali drugace dati za 60,10€


razocaran in jezen !

 diler

diler

Zgodovina sprememb…

DiTi ::

a ni pri teh avkcijah tako da je končana ko določen čas več ni novih ponudb? torej traja do 20:00:00 ter nato je končana ko recimo več 5 minut ni zvišan.

Heisenberg ::

za kaj takega prvic slisim.... kolikor vem je sistem 3 2 1 0 tvoje! kakšen smisel pa ima potem vse skupaj ?
mogoce pa samo jaz ne poznam teh pravil vseeno trapasto........

mticev ::

Kot je zapisano v Pomoč > Za nove uporabnike, za Dilerjevo avkcijo veljajo posebna pravila:

Dilerjeva avkcija je posebne vrste avkcija, ki se pojavi na prvi strani. Z različnimi izdelki jo sponzorira Diler.si. Avkcija se začne s ceno 1EUR in nima rezervirane cene. Pri Dilerjevi avkciji naraščanje minimalenega dviga ponudbe ne velja in je fiksno določen na začetku ter velja skozi trajanje celotne avkcije. 'Proxy' oziroma 'preko posrednika' način v Dilerjevi avkciji ni mogoč. Ob uradnem koncu Dilerjeve avkcije, se trajanje avkcije podaljšuje, dokler ni novega dviga ponudbe več kot 60 sekund.


Za vse ostale avkcije pa veljajo klasična pravila licitiranja.

Skratka gre za hibrid klasične avkcije in t.i. 'zabavnega potrošništva'.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mticev ()

Heisenberg ::

dobitnik pa je Playroom.si .....verjetno sponzor, ki je nabijal ceno in sedaj lahko obdrzi nanota.....
pa mogoce bi lahko na prvi strani napisali da za to lecitacijo veljajo posebna pravila..... :/

mticev ::

iPoda smo osebno prevzeli v UK, saj pri nas dobrodelnih (PRODUCT)RED modelov ni mogoče dobiti. Sponzor tokratne Dilerjeve avkcije pa je Diler.si. Sodeluje lahko vsak registriran uporabnik spletišča.








Žal ne gre za nikakršno prevaro ali zaroto.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Heisenberg ::

Saj nisem imel namena narediti scene, sem sam kriv ker nisem prebral pravil, ki jih verjetno bi če bi bila na prvi strani in ne med drobnim tiskom...
pa da sodelujejo lahko podjetja se mi ne zdi prav...

recmajkemi ::

Vidim, da na twitterju ne odgovarjate radi. Bom pa tukaj vprašal; kako je z bolha ekstraktorjem? Sem dodajal oglas pa ga nisem nikjer zapazil. Sem zbrisal prodani oglas cca. 10 dni nazaj, ker pač nisem vedel komu sem prodal zadevo, no pa se je pojavila danes med prodanimi izdelki. Me zanima kakšno je postopanje pri tej zadevi?

obljubljeni predlogi;
-dodajanje slik povpraševanjem.
-možnost dodajanja izdelka med prodane pri prodajalcu samem.
-možnost spremembe cene prodanim/kupljenim izdelkom, možnost realnejše lastne evidence delovanja na Diler.si

p.s.
Tnx za XXL-ko!

jizzer ::

Ena stvar ki me moti (ravno sem nekaj kupil):

-Ker nisem kliknil "Kupi zdaj" in sem se namesto tega sam zmenil z prodajalcem pa kupil mu nisem mogel oddati karme. To je rahlo brezveze, saj sem mogo potem še enkrat kliknit kupi zdaj da sem mu lahko dal pozitivno karmo.

Furbo ::

Ojej, klikniti si moral.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

root987 ::

Bolje klikniti, kot pa da se slučajno sistem začne zlorabljati.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LetGo aplikacija

Oddelek: Loža
217265 (2020) lukamagic
»

Izbris uporabniškega računa na Bolhi

Oddelek: Loža
116333 (5876) klihk
»

Bolha...Diler...Kibi ?

Oddelek: Loža
405071 (3394) Heisenberg
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419486 (15120) Ziga Dolhar
»

bolhi se trga

Oddelek: Loža
174466 (3264) Good Guy

Več podobnih tem