» »

prepovejmo pse v mestih!

prepovejmo pse v mestih!

1
2
3

djordjevic ::

Sej ti tudi utrujaš, veš. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

noraguta ::

djordjevic je izjavil:

Sej ti tudi utrujaš, veš. ;)

ja z argumenti, cucki v mestu so nadležni polega vsega pa še trpijo. čeprav njihovi lstniki mislijo drugače. ampak bolj najebe eno ščene med 4imi stenami kot pa tiso na kentni. a glej zlomka en kup bebcev ti pove , da je ura svežega zraka za pseto dovolj. in o tem celo piše zakone.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

krneki0001 ::

noraguta je izjavil:

plus tega ljudje ne lajajo cel dan , ko so sami


Kaj pa psi ki nikoli ne lajajo?

Glede tega kdo več svinjarije naredi - pes ali človek, lahko prideš pa enkrat za savo v črnučah pogledat, kdo bolj serje po tistih koncih. Đankijev je več kot psov. En konc je za nas "civile" s psi prepovedan, ker ni varno hodit tam. Poleg "nagaznih min" (človeških drekov), je namreč vsaj par tisoč igel na tleh.

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

noraguta je izjavil:

čeprav njihovi lstniki mislijo drugače. ampak bolj najebe eno ščene med 4imi stenami kot pa tiso na kentni. a glej zlomka en kup bebcev ti pove , da je ura svežega zraka za pseto dovolj.

Glavno, da si ti pojedel vso pamet tega sveta.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Lonsarg ::

Jah verjamem, da vam ni ušeč pristop od noraguta s katerim se je lotil to povedat:) Amapak pes če misli v mestu žvet se bo pač navadil v kanto srat. Ljudje smo tudi v starih časih se za vogali usrali, potem pa pa smo zgradili mesta pa to ni bilo več ekonomično. pa naj jih gensko modificirajo, da bojo mestni psi, tak je to.

bluefish ::

ampak bolj najebe eno ščene med 4imi stenami kot pa tiso na kentni.
Ja, to je tvoje mnenje. Mnogi kinologi pa menijo drugače in nasprotujejo vaški miselnosti, da je za psa idealno, če je pred bajto privezan na 2m štriku praktično cel dan.
Lastniki v blokih imajo vsaj toliko zavesti, da psa peljejo vsaj trikrat na dan ven.

Vajenc ::

Psov ne moremo kar prepovedati. Veliko ljudem so v pomoč in veselje. Se pa takoj podpišem pod peticijo za večji nadzor in ogromne kazni za brezobzirne lastnike, ki puščajo kakce po pločnikih in drugih javnih površinah. Sem tudi za posebne davke za pse. Verjetno je tudi prepoved potencialno nevarnejših pasem povsem na mestu, ker je jasno, da je povprečen ugriz in napad zlatega prinašalca ali maltežana povsem nekaj drugega kot povprečen ugriz in napad pitbulla, mastifa ali šarplaninca. Ni mi pa všeč smer v katero gre trenutno ta nadzor, kjer se kontrolirala le, če je pes na štriku z nagobčnikom. To je eno samo matranje psa in lastnika. Bo lastnik že vedel in odgovarjal, če se njegov pes ne zna brzdati brez nagobčnika in vrvice. Meni je lepo gledati, ko se v Tivoliju po travniku igrajo razposajeni psi.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

djordjevic ::

Vajenc je izjavil:

Psov ne moremo kar prepovedati. Veliko ljudem so v pomoč in veselje. Se pa takoj podpišem pod peticijo za večji nadzor in ogromne kazni za brezobzirne lastnike, ki puščajo kakce po pločnikih in drugih javnih površinah.

+1

Vajenc je izjavil:

Sem tudi za posebne davke za pse.

Hvala lepa za tako.

Vajenc je izjavil:

Verjetno je tudi prepoved potencialno nevarnejših pasem povsem na mestu, ker je jasno, da je povprečen ugriz in napad zlatega prinašalca ali maltežana povsem nekaj drugega kot povprečen ugriz in napad pitbulla, mastifa ali šarplaninca.

Verjemi, da prinašalčeva čeljust in zobovje niso nič kaj 'žrtvi prijaznejši' kot pitbullovi. Poleg tega je zaradi izjemne priljubljenosti in posledično križanja vsevprek veliko popadljivih 'zlatih prinašalcev in labradorcev'. Verjemi, da ni fino, če te kak čavsne.

Vajenc je izjavil:

Ni mi pa všeč smer v katero gre trenutno ta nadzor, kjer se kontrolirala le, če je pes na štriku z nagobčnikom.

Zakon je zato, da se spoštuje. Pse na štrike, nagobčnik pa tistim, ki so dokazano nevarni (so že ugriznili).

Vajenc je izjavil:

Bo lastnik že vedel in odgovarjal, če se njegov pes ne zna brzdati brez nagobčnika in vrvice.

Tu nastopi en velik problem - marsikateri lastniki misli, da psa obvlada. Pa ga ta že na odpoklic ne šljivi. Taki psi nimajo kaj delati brez povodca, žal.

Vajenc je izjavil:

Meni je lepo gledati, ko se v Tivoliju po travniku igrajo razposajeni psi.

Meni tudi ni noben problem biti v družbi s kom, ki ima psa pod komando, in je zaradi mene lahko komot spuščen (čeprav lastnik tvega s tem kar zajetno mandatno kazen), ampak sem imel že toliko negativnih izkušenj z 'odgovornimi' lastniki, da ne bi verjel.
No grave is deep enough to keep us in chains.

PacificBlue ::

Mnogi kinologi pa menijo drugače in nasprotujejo vaški miselnosti, da je za psa idealno, če je pred bajto privezan na 2m štriku praktično cel dan.


Ah ja, mogoče zato, ker ti ga lovec lahko ustreli, če nimaš privezanega?
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

bluefish ::

Torej psi ne sodijo na vas, ker je njihovo življenje ogroženo zaradi trigger happy folka. Po logiki nekaterih.

Vice ::

Po logiki nekaterih je pes divja žival, ki sodi v gozd, podeželje ipd...
Po logiki nekaterih ti vidijo kot proizvod svinjarije samo drek ne pa tudi ostalo svinjarijo ki jo je človek sposoben zmetati "mimo" koša...
Po logiki nekaterih je pes glasnejši od človeka....
Po logiki nekaterih se narava vsiljuje v mesto in ne obratno...
Po logiki nekaterih bi bilo najbolje če bi jim drugi brisali rit in se jim klanjali...
Po logiki nekaterih obstaja svet zamo za njih....
Po logiki nekaterih se kompromisov ne sklepa....
....
....
....

Tear_DR0P ::

mesta so zgrajena za ljudi

in ljudje imamo hišne ljubljenčke. prepoved ljubljenčkov v mestih je nesmiselna, bi bilo pa dobro postaviti pasja sprehajališča, kjer bi lahko psa brez problema spustil z vrvice in pustil da se v miru userje, ter potem pospravil za njim. ne pa da psi serjejo po otroških igriščih ali sprehajalnih poteh :)
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

fosil ::

Če prepoveste pse, morate pol vsaj ovce dovolit :D
Tako je!

Matako ::

No ja v LJ, v moji soseski so izgleda lastniki kar disciplinirani...RAZEN, če je sneg. Izgleda so pozabili, da pride enkrat pomlad in se sneg stopi.... In trenutno je pri nas prava katastrofa! No ja, ampak sicer izgleda, se kar držijo.
/\/\.K.

PacificBlue ::

Torej psi ne sodijo na vas, ker je njihovo življenje ogroženo zaradi trigger happy folka. Po logiki nekaterih.


bi reku da so bolj ogroženi, ne pa da tja ne sodijo:D. Ne vem, kaj razmišljajo kinologi, samo men so lovci eno psicko že ustrelili.

Sicer pa je zanimivo gledat mestn folk, ki pride mimo in s strahom gleda v psa, ker ni privezan. En tip iz DHL dostave se skoraj ni upal priti iz kombija ven. Psiha nekaterih je res na psu.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

bluefish ::

samo men so lovci eno psicko že ustrelili.
In kak izgovor so si izmislili?

PacificBlue ::

samo men so lovci eno psicko že ustrelili.
In kak izgovor so si izmislili?


Nobenega. zavili so se v molk,se pa izogibajo sedaj naši kmetiji in gozdu, ker smo takrat imeli gonjo proti njimi..Drugače sem pa seveda sledil v gozdu in našel mesto, kjer so jo ustrelili in vlekli do ceste in naložili v avto. Član familije je tudi klical na policijo, kjer so mu dejali da proti lovcu če ti ustreli psa v gozdu ne morjo nič.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Tear_DR0P ::

Sicer pa je zanimivo gledat mestn folk, ki pride mimo in s strahom gleda v psa, ker ni privezan.

če vstopam na tuje dvorišče in pes ni privezan nekako ne vem kaj se mi lahko zgodi, psa en poznam, lastnikov tudi ne - fuck it
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Vice ::

Član familije je tudi klical na policijo, kjer so mu dejali da proti lovcu če ti ustreli psa v gozdu ne morjo nič.

Žal tak je zakon, da je pes domača žival za v hišo, blok, - mesto >:D
V kolikor se sam potika po gozdu ga lovec lahko poči ker pač ogroža "pobija" divje živali... ironično :|

PacificBlue ::

Sicer pa je zanimivo gledat mestn folk, ki pride mimo in s strahom gleda v psa, ker ni privezan.

če vstopam na tuje dvorišče in pes ni privezan nekako ne vem kaj se mi lahko zgodi, psa en poznam, lastnikov tudi ne - fuck it


Pač raskiraš:D Seveda te pa ne bo noben pes napadel, če se boš normalno vedel..torej brez občutka strahu. Lajež je verjetn tisti ki marsikoga prestraši..pes s tem samo opozarja nase..potem se ti približa, ti mu nastaviš dlan da jo povoha..in potem bo mir.Verjetn bo še vesel če ga boš malo počohal.. Ni kake hude znanosti tukaj.

Član familije je tudi klical na policijo, kjer so mu dejali da proti lovcu če ti ustreli psa v gozdu ne morjo nič.

Žal tak je zakon, da je pes domača žival za v hišo, blok, - mesto
V kolikor se sam potika po gozdu ga lovec lahko poči ker pač ogroža "pobija" divje živali... ironično


Tako pač je,pri nas so si v glavnem zapravili gostoljublje..pa so včas dosti hodili kazat trofeje, ki so jih ustrelili v bližnjem gozdu. So pa tudi bili taki bizarni primeri, da so sosedi naročili lovcu da naj jim ustreli psa zaradi starosti, pa je prišel en pijan lovec in streljal v psa iz par metrske razdalje enih 15 minut..pes pa cvilil kot...mislim grozno.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Vajenc ::

Vajenc>Sem tudi za posebne davke za pse.
djordjevic>Hvala lepa za tako.
Davke za pse zato, da bi se jih manj švercalo po blokih in zato ker menim, da je pes luksuzna-sekundarna dobrina. Veterinarji, šolanje, hrana in ostale pasje pritekline niso poceni in tudi ne nujno potrebne.
djordjevic>Verjemi, da prinašalčeva čeljust in zobovje niso nič kaj 'žrtvi prijaznejši' kot pitbullovi. Poleg tega je zaradi izjemne priljubljenosti in posledično križanja vsevprek veliko popadljivih 'zlatih prinašalcev in labradorcev'. Verjemi, da ni fino, če te kak čavsne.
Verjamem. Verjamem tudi, da ti kakšna krvoločna čivava lahko scefra mazinca v japankah. Zelo malo primerov pa je, da bi nekdo umrl od napada pobesnelega zlatega prinašalca ali krvoločne čivave. Je že res, da je največ ugrizov od najštevilčnejših pasem ali mešancev, ampak pri silovitostih napada pa še vedno krepko dominirajo znane nevarne pasme. V posameznih primerih je lahko pri primernem vzgojitelju rottwelier krotek kot zlati prinašalec in pri neprimernem ravno obratno. Ampak to so posamezni primeri.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

djordjevic ::

Vajenc je izjavil:

Davke za pse zato, da bi se jih manj švercalo po blokih in zato ker menim, da je pes luksuzna-sekundarna dobrina. Veterinarji, šolanje, hrana in ostale pasje pritekline niso poceni in tudi ne nujno potrebne.

Marsikje že zdaj plačaš za 0,5 ali 1 osebo upravljalskih stroškov, če imaš žival. Glede veterinarjev, hrane in ostalega pa ... Iz čigavega žepa pa misliš, da gre to? Hočeš reči, da bi mi morala država 'dovoliti', ali lahko za psa zapravljam? >:D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Vice ::

Davke za pse zato, da bi se jih manj švercalo po blokih in zato ker menim, da je pes luksuzna-sekundarna dobrina. Veterinarji, šolanje, hrana in ostale pasje pritekline niso poceni in tudi ne nujno potrebne.

Ni slaba ideja, čeprav so froci večji luksuz danes tako, da bi se moralo družine bolje obdavčiti. Oz. tiste ki si lahko privoščijo več kot dva forca pa prepovedati vse socialne dobrine... S tem bi se znebili še vse tiste nepotrebne "ciganije", ki prazni našo socialno blagajno. ;)

gruntfürmich ::

lastniki psov so edini problem, to je vse.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Limit-sky ::

Vice je izjavil:

Davke za pse zato, da bi se jih manj švercalo po blokih in zato ker menim, da je pes luksuzna-sekundarna dobrina. Veterinarji, šolanje, hrana in ostale pasje pritekline niso poceni in tudi ne nujno potrebne.

Ni slaba ideja, čeprav so froci večji luksuz danes tako, da bi se moralo družine bolje obdavčiti. Oz. tiste ki si lahko privoščijo več kot dva forca pa prepovedati vse socialne dobrine... S tem bi se znebili še vse tiste nepotrebne "ciganije", ki prazni našo socialno blagajno. ;)

Meni se zdi enačevanje ali primerjava živali z otroki bolano.

Matev ::

Ni slaba ideja, čeprav so froci večji luksuz danes tako, da bi se moralo družine bolje obdavčiti.


upam da je bilo tole ironično

drugače pa: otroci nas bodo preživljali, ko bomo mi stari

Vice ::

Meni se zdi enačevanje ali primerjava živali z otroki bolano.
Hmmm, če te to tako moti in če bi prebral dobro bi vedel da govorimo o "financah"

upam da je bilo tole ironično

drugače pa: otroci nas bodo preživljali, ko bomo mi stari


Ironično zakaj? Če gledamo še drugače. Praviš da nas bodo froci preživljali. OK se strinjam, psi tudi pomagajo preživeti slepemu, psi tudi pomagajo reševati ljudi v podrtih mestih, psi tudi dokazano pomagajo pri odkrivanju raka, psi tudi pomagajo ljudem za boljše zdravje, tudi psi so in bodo rešili čoveka na takšen in drugačen način... Se pravi omogočajo, da preživimo...
Se pravi je predlog samo furstracija nekega sebičnega človeka, ali pa bodimo fer in in recimo bobu bob? Zakaj bi delali razlike, časi Hitlerja so mimo.

Drugače pa zakon, da mora vsak lastnik v šolo s psom po izpit in kante z vrečkam za drek in visoko kazen pri neupoštevanju tega. To imajo v tujini in rezultat je tisto kar se išče...

Limit-sky ::

Vice je izjavil:

Meni se zdi enačevanje ali primerjava živali z otroki bolano.
Hmmm, če te to tako moti in če bi prebral dobro bi vedel da govorimo o "financah"


V bilokakšnem kontekstu se mi zdi bolano.

Zgodovina sprememb…

Vice ::

V bilokakšnem kontekstu se mi zdi bolano.

Potem si pa zelo bolan čovek...:))

Limit-sky ::

Vice je izjavil:

V bilokakšnem kontekstu se mi zdi bolano.

Potem si pa zelo bolan čovek...:))

In otroci so luksuz, ne...?

Vice ::

In otroci so luksuz, ne...?

ja ne vem, mogoče tebe zalagajo z denarjem z vseh koncev, mogoče si zadel na lotu, mogoče si pa le brihten, da si jih privoščiš 10, ampak očitno le nisi toliko brihten da bi vedel, da za doberšnji del Slovencev je otrok dejansko luksuz in komaj napraskajo za vrtec, obleke, hrano, šolske potrebščine... oz. komaj za svoje preživetje...

Limit-sky ::

Vice je izjavil:

In otroci so luksuz, ne...?

ja ne vem, mogoče tebe zalagajo z denarjem z vseh koncev, mogoče si zadel na lotu, mogoče si pa le brihten, da si jih privoščiš 10, ampak očitno le nisi toliko brihten da bi vedel, da za doberšnji del Slovencev je otrok dejansko luksuz in komaj napraskajo za vrtec, obleke, hrano, šolske potrebščine... oz. komaj za svoje preživetje...

Ja, ti si primerjal otroke z živalmi.
Poznam tudi družine, kjer so starši ostali brez službe in imajo otroke in tudi psa. In, seveda, psa ne bodo dali v zavetišče, ker je "član družine".
Bolano.

d0rK ::

Povsem pravilno. Pes je živo bitje in z nakupom prevzameš določene obveznosti.

Folk, ki daje živali v zavetišče, kjer jih uspavajo po določenem času je precej bolj boln kot tele tvoje družine.

djordjevic ::

Tako je. Po Limit-skyjevem mnenju so najbrž precej bolj odgovorni tisti, ki zapeljejo psa na najbližje avtocestno postajališče in ga izpustijo ven. Bravo, res.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Limit-sky ::

Saj pravim, da je bolano primerjati otroke in živali.
Ko pride do eksistencialnih vprašanj, ni nobenega dvoma, kdo gre prvi od hiše. Dete, jasno.

d0rk: Kaj bi pa po tvojem naredila družina, ki ne more več vzdrževati psa? Ga zapeljem na avtocestno postajališče?

Zgodovina sprememb…

Vice ::

Hmmm kdo pa primerja psa z otrokom????
A to da rečeš, da je otrok danes luksuz pomeni, da ga primerjam s psom, jahto, avtomobilom, vikendom na Jelovici?


OK ostalega niti nebi sedaj komentrial... naslednjič...

Limit-sky ::

Ne vem več, kdo je privlekel otroke v to temo in zakaj.
Verjetno zato, ker nekateri mislite, da je otrok večji luksuz, kot pes?

bluefish ::

Stroškovno gledano res (če seveda odmisliš pokojnino).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

djordjevic ::

Ma, saj karkoli primerjat je zblojeno. Eni bi pač radi, da si vbijete v zagamane betice, da nisi čustveni invalid, če imaš v bloku domačo žival, ergo psa ali mačko, da si lahko povsem funkcionalen člen družbe, ki lepo čisti za svojim 'onesnaževalcem', in da raznorazna pavšalna obdavčevanja in pavšalne ocene pasem ne vodijo nikamor. Nehajte že izlivati svoje hebene frustracije po forumih in živite po motu 'živi in pusti živeti'.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Limit-sky ::

djordjevic: se strinjam. Seveda nisi nič posebnega, če imaš hišnega ljubljenčka. Če pa pride kdo z izjavo, da je otrok večji luksuz kot pes, pol pa se mi zdi, da je nekaj narobe s primerjavo.

Ampak še vedno ne vem, kaj naj naredi družina, ki ne more več vzdrževati psa? Ga zapelje na avtocestno postajališče ali odda v pasje zavetišče?

Matako ::

Limit-sky je izjavil:


Ampak še vedno ne vem, kaj naj naredi družina, ki ne more več vzdrževati psa? Ga zapelje na avtocestno postajališče ali odda v pasje zavetišče?


Mislim, da je prva možnost nezakonita. Pozabljate edino na tretjo, najboljšo: da psu sam priskrbiš novega, dobrega lastnika.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

bluefish ::

Človek, ki zaradi takih in drugačnih razlogov ne more več obdržati psa, je daleč od nekoga, ki bi lahko odločal o novem lastniku.

djordjevic ::

Pes ni tako velik strošek (če seveda nimaš doge, ki ti poje več mesa dnevno kot ena povprečna družina), da bi bilo treba začeti najprej varčevati prav pri njem, če ti zagusti. Osebno bi se prej odpovedal prav vsaki razvadi, dekle pa prav gotovo cigaretom, če bi bilo treba zbrati tistih 45 evrov mesečno, kolikor naju stane hrana, veterinar pa je izredni strošek, ki ga ne moreš predvideti. In ja, tudi za to se najde. Ko zagusti in gre pes najprej od hiše, se lepo vidi, koliko je bil družini vreden - za hišnega ljubljenca bi se praviloma _vedno_ moralo imeti dovolj denarja. Če resnično ne gre (potem, ko si poskusil vse mogoče), mu poiščeš nov dom.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Vice ::

Limit-sky je izjavil:

djordjevic: se strinjam. Seveda nisi nič posebnega, če imaš hišnega ljubljenčka. Če pa pride kdo z izjavo, da je otrok večji luksuz kot pes, pol pa se mi zdi, da je nekaj narobe s primerjavo.

Ampak še vedno ne vem, kaj naj naredi družina, ki ne more več vzdrževati psa? Ga zapelje na avtocestno postajališče ali odda v pasje zavetišče?



Zdaj pa razloži kaj je narobe s to primerjavo? Kaj je narobe če nekdo reče da otrok preveč stane v naši državi.
Kot drugo pes stane cca. manj kot 100€ na mesec, razen, če ga nimaš tako kot večina namesto pujsa, da žre pomije se potem ta znesek še prepolovi. Otrok je pa 2 največja investicija povprečne družine.

In kaj je narobe, če potem rečem, da je otrok luksuz?? Razloži. Če se osredotočim samo na Slovenijo 90% ljudi pravi, da je otrok luksuz in vedno manj družin si lahko privošči 2 ali več otrok ker enostavno nimajo denarja, da bi jim zagotovili normalno / dostojno življenje, plačali vrtec, šoli........ Žal resnično in žalostno. Še bolj je žalostno je to, da država prav tako gleda na otroka kot luksuz in tudi izvaja zakone, ki niso ravno družini v prid - žal vendar je to že druga tema... Mogoče ti tega ne boš zastopil , žal nimajo vsi narodi ciganskega mišljenja, da je potrebno froce štepat kot po tekočem traku in upati na božjo pomoč da ti bo vrgel par kovancev...

Na tvoje drugo vprašanje je pa jasno čemu služi IQ lestvica...;)

Limit-sky ::

Luksuz je nekaj, kar lahko brez problema pogrešiš, ko ti gre za nohte. V teh kriznih časih komot prodaš avto in nabaviš nekaj cenejšega, skenslaš smučanje v avstriji, prodaš otroka...

Vice je izjavil:

Na tvoje drugo vprašanje je pa jasno čemu služi IQ lestvica...;)

O moji IQ ne bi zdaj, ampak sem vedno bil mnenja, da je pasje zavetišče pravi kraj za pse. Ampak, d0rk me je prepričal, da tam ubijajo pse. djordjevic je dal predlog, da bi zavrgel psa na cestnem postajališču. Kar se mi tudi ne zdi v redu, pa še protizakonito je. Lahko mu pa najdem novega, dobrega lastnika. In kako lahko jaz, kot slab lastnik, prepoznam res dobrega človeka, ki bo dobro skrbel za psa?
Torej, kaj?

Zgodovina sprememb…

borchi ::

Ampak, borchi me je prepričal, da tam ubijajo pse.
?! ko se (do konca) zbudiš, popravi post...
l'jga

Limit-sky ::

sorry, borchi, my bad.
d0rka sem mislil.

Je res še prezgodaj...

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

Limit-sky je izjavil:

djordjevic je dal predlog, da bi zavrgel psa na cestnem postajališču.

Pelji sarkazem detektor na servis, ker se ti je očitno pokvaril.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Limit-sky ::

djordjevic je izjavil:

Limit-sky je izjavil:

djordjevic je dal predlog, da bi zavrgel psa na cestnem postajališču.

Pelji sarkazem detektor na servis, ker se ti je očitno pokvaril.


Zdaj mi pa ni več jasno. Se pravi psa se ne morem "znebit"?

djordjevic ::

Edini način, da se psa 'znebiš', je, da mu poiščeš nov topel dom. Poanta vsega pa je, naj si ljudje ne nabavljajo hišnih ljubljencev, če zanje ne mislijo (ali ne morejo) skrbeti in bodo izkoristili vsak priročen izgovor ala 'fak, recesija je - hja, nič, pes mora proč', da ga spodijo od hiše.
No grave is deep enough to keep us in chains.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stroški psa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
779791 (7090) jype
»

Zavetišča za živali: Popolnoma zdrave pse, ki jim v 30 dneh ne najdejo lastnika, lahk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10216546 (13858) Invictus

Zakonska prepoved nevarnih pasem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32048788 (44084) dzinks63
»

Zaščita ljudi pred psi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37955354 (45201) Massacra
»

majhni ljudje z velikimi psi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17451656 (47679) BRBR

Več podobnih tem