» »

[XBOX 360] Nasveti

[XBOX 360] Nasveti

««
6 / 20
»»

Nebula ::

Hm a so na xboxu res tok slabi venti al kaj.Ravno kar sem igral igro Star trek legacy pa mi med samo igro začne igra kr štekat :) to sm prvič dožuvu čeprov jo celo iz diska igram.

A je to zarad venta al kaj????

T_F_7 ::

GLAVNI je izjavil:

Ne povsod. Final Fantasy ima slabšo na xb360, medtem ko bfbc2 zgleda lepše. Ni vse črno in belo. Kar se pa tiče zmogljivosti grafike ima pa PS3 večji potencial.

se strinjam s tabo, ps3 ima večji potencial, ki pa ga ne bo nikoli izkoristil. Predvsem je fora v temu da je na xboxu veliko bolj lažje in bolj podobno pcju programiranje iger zaradi česa se lahko izdelovalci posvetijo bolj grafiki, pri ps3ju pa je vse skupaj jeba, rezultat tega pa je seveda slabša grafika, če ne še kaj drugega.

Nebula ::

Sam sem dolgo časa cincal med Xboxom in Ps3 in kot navdušenec konzul (moja prva je bila Nintendo Nes) sem nekako pretehtov vse vidike in kar se tiče same grafike je pri (vsaj tistih igrah ki sem jih dal jaz skozi) Ps 3 nedvomni zmagovalec-takih detajlov pri določenih igrah ni pri Xboxu-se pa res to najbolje vidi pri licenčnih igrah.

Ko sem tuhtal med tema dvema konzulama je seveda prevladov "ekonomski" vidik, tako da sem se pač odločil za Xboxa.

Berserker ::

Mnja RDR je veliko slabši na PS3. Če ti igre štekajo na xboxu je potem nekaj narobe z tvojim xboxom, namreč igra lepo poganja še bolj grafično zahtevne igre od statreka.

GLAVNI ::

T_F_7 je izjavil:

se strinjam s tabo, ps3 ima večji potencial, ki pa ga ne bo nikoli izkoristil. Predvsem je fora v temu da je na xboxu veliko bolj lažje in bolj podobno pcju programiranje iger zaradi česa se lahko izdelovalci posvetijo bolj grafiki, pri ps3ju pa je vse skupaj jeba, rezultat tega pa je seveda slabša grafika, če ne še kaj drugega.


No kr poglej si grafiko Forze 3, predvsem notranjosti, ter grafiko Gran Turismo 5 Prologue, pa ti bo vse jasno. Kaj šele GT5.

49106 ::

???

opeter ::

Eh, meni je skorajda vseeno, kar se grafike tiče. Ko sem se odločal med PS3 in Xbox 360 je tudi pri meni prevladala ekonomska računica, sploh ker sem čisto novo konzolo PS3 250 GB God of War bundle z enim BR filmom dobil za vsega 295 EUR v Mariboru.

Disk lahko po mili volji zamenjam, kar je pri Xboxu dokaj težavno.
PSN točke lahko kupujem na kar nekaj straneh. Igre na BR pa naročam v UK, predvsem rabljene.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Nebula ::

Berserker je izjavil:

Mnja RDR je veliko slabši na PS3. Če ti igre štekajo na xboxu je potem nekaj narobe z tvojim xboxom, namreč igra lepo poganja še bolj grafično zahtevne igre od statreka.



Ne sej se mi ta štek nikoli do sedaj ni dogajov.Mislim da je zarad ventilatorja ker mam xboxa v regalu ta mogoče pri obremenitvi proca,grafike ni pravega pretoka zraka.Šteka pri Star treku Legecy ni blo dokler nisem zbral ene 4 ladij v floti katere upravljaš v 3d vesolju.

Drugače sem pa ravno igral Durt 2, Need for speed, Assasins Creed 1 vse tekoče ko solza.

Dr_Andy ::

opeter je izjavil:

Eh, meni je skorajda vseeno, kar se grafike tiče. Ko sem se odločal med PS3 in Xbox 360 je tudi pri meni prevladala ekonomska računica, sploh ker sem čisto novo konzolo PS3 250 GB God of War bundle z enim BR filmom dobil za vsega 295 EUR v Mariboru.

Disk lahko po mili volji zamenjam, kar je pri Xboxu dokaj težavno.
PSN točke lahko kupujem na kar nekaj straneh. Igre na BR pa naročam v UK, predvsem rabljene.



Kako lahko menjaš disk?

LuGi ::

Ales320 ::

Še dobro da to spada pod Xbox 360 nasvete...

GLAVNI ::

Glih kar se je končala Microsoft konferenca na E3 sejmu in predstavili so Kinect aka Natal.

Več na GameTrailersih

XsenO ::

Konferenca je bila precej porazna, preveč kinect-a (imel bo svojo lastno konferenco...) Noben novi Ip, nič crackdown2.
1 + 1 = 1

Berserker ::

Glavno da so Gears of war 3 gameplay pokazali in Metal geard Risning za druga me boli k....

opeter ::

Pokazali so tudi novi Xbox 360 Slim z 250 GB diskom.

http://www.gamespot.com/special_feature...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

klima94 ::

Če si kupim XBOX 360 elite, in kupim (rabljene) originalne igre, mi bodo šle vse igrati?
In kje je najceneje dobiti rabljene igre za XBOX- če je to sploh možno (halo 3, ...)?
Ali lahko igraš igre brez vstavljenega DVD-ja?
Če lahko, je lahko ena igra nasnemana na več XBOXev (ne odklenjenih)?

LuGi ::

DVD moras imeti v konzoli ta čas ko igras igro..

Nasnemas jo lahko na vec konzol ampak igral bos samo na tisti katera ima vstavljen DVD

klima94 ::

pa se da DVD kopirati?
In ali, če vstaviš DVD s "doma narejenim" filmom, ali lahko nastaviš podnapise?

St235 ::

DVDje se da kopirat samo na oklenjenih konzolah, o čemer tukaj ne bi.
Kar se tiče predvajanaja filmov in podnapisov pa uporabi search, ker je blo že vsaj 10x povedano.

sokol10 ::

Glede na to da je ogromno govora katero verzijo xbox 360 kupiti, me zanima kako je pri Arcade verziji pošlihtano glede iger, ki so na dveh DVD-jih. Pri tisti verziji ki ima disk jo kolko vem prvo nasnemaš in potem igraš z enim DVDjem. Osebno ne poznam nikogar ki ima Arcade verzijo, ki bi mi lahko to obrazložil. Hvala

romex ::

Na voljo je aprilski update za konzolo. Najdete ga na blinku oz partisu. Lahko posodobiš prek live-a ali pa prek usb ključka. Ta update ti odklene disk ( če maš banano konzolo in ne moreš zaganjat iger prek diska ) da sedaj lahko zaganjaš igre preko diska. Drugo kaj naredi ta update je, da lahko shranjuješ igre, profile, save ipd. na usb ključek. Konzola ima 2 usb vhoda, torej 2 x 16gb, ker en usb vhod na konzoli prepozna max 16gb samo.

http://download.microsoft.com/download/...

Postopek:

1. downloadaš update in ga shraniš na usb ključek (formatiran na fat32) po navodilih
2. izklopiš xbox 360
3. odstraniš trdi disk (če ga imaš) iz konzole
4. vstaviš usb ključek v konzolo
5. vkopiš konzolo in te automatsko vpraša za update
6. ko se posodobitev konča vsaj 2x izklopi in nazaj vklopi konzolo
7. spet izklopi konzolo
8. vstavi trdi disk nazaj v konzolo

To je to...
 Update mora biti na usbju shranjen takole.

Update mora biti na usbju shranjen takole.

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: Mavrik ()

Jst ::

Vprašanje:

Kolega ima liteon odklenjen, odklenjen marca. Nima več memory card-a, niti diska, torej ne more več shranjevati iger.

Nekaj se je govorilo, da bo z updejtom firmware-a omogočeno shranjevanje na USB ključek.

Imam pravilne informacije?

Kaj se pa zgodi z "backupi" iger po nadgranji firmware-a?

Ker Xbox ni moj, mu ne bi rad zašuštral igranje "backupov." Mi lahko kdo svetuje, če mu lahko pomagam?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Mah, briga me, itak ne podpiram piratstva. Nadgradil sem mu x360 na najnovejši update, tako, da lahko uporablja USB ključek za profile in save game.

Trenutno igra FIFO World Cup, ki jo ima original, če mu pa "backupi" ne bodo delali, pa itak ni moj problem.

Naj si lepo kupuje špile, tako kot jih kupuje za PS3 in nekatere za Xbox360.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

LuGi ::

Seveda da delajo..updejti ne praskajo po pogonu.

Razen JTAG si mu onemogocil ;)

Jst ::

JTAG?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

LuGi ::

Mislim sem homebrew (jtag je le metoda=))

Jst ::

Sorry, ampak meni je še manj jasno, kaj si hotel povedati.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

NENKO ::

Lastim si T2 Internet (10Mb download, 2MB uploada)
Probal sem tako preko routerja, kot z priklopom direktno na modem, pa mi še vedno ne gre povezat interneta na Xbox (slim), ki je star 2 dni. tako da ne morem uporabljati xbox live-a

Išče povezavo, vendar potem vrže error oziroma zastoka da se ne more povezat.

Pozna kdo rešitev? Moram naštimat pppoe? Kje se to naštima? Na računalniku imam Windows 7, moram tam kaj v internetnih povezavah naštimat, če moram, me zanima kaj....

Bil bi zelo hvaležen za pomoč. Hvala vsem ki boste pomagali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NENKO ()

techfreak :) ::

T2 ponuja modem? Kolikor vem ponujajo samo router, ki ima vgrajen modem.

Kakšen error ti vrže ven? Kaj pa ko klikneš, da ti naj najde napako?

NENKO ::

T2 ponuja modem, nevem če še vedno ampak ko sem jst kupoval so...

Imam MODEM v dnevni sobi pri TV-ju..na modem je vklučen UTP kabel za Internet ki gre meni v Router ali direktno v xbox, ter še par stvari...

Meni se ne poveže že na prvi stopnji IZ xboxa na network...



sumim da so nastavitve na modemu krive...je to možno?

vrže pa mi error: connection test failed

potem pa mi ponuja razne namige (od tega da izklopim ruter za 30 sekund in ponovno probam)



in podobne zadeve..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NENKO ()

techfreak :) ::

Kako imaš pa nastavljeno dodeljevanje IPjev na routerju?

Lahko pa poizkusiš menjati IP (pod pogojem, da imaš dinamičnega) - modem izklopiš za prb. 15 minut iz elektrike.

Mare3 ::

Imam eno vprašanje glede tega kopiranja iger na disk. Namen imam kupiti dodatni disk 120gb za Xbox360 in me zanima kaj moram naresti da mi bo bralo igre z diska in ne iz CD-ja. Se pravi zanima me postopek od tega ko priklopim dodatni disk na konzolo naprej. (kaj kopiram, kam kopiram, kako kopiram, itd.) Hvala za pomoč. LP

Jst ::

Mare3: Jaz nimam konzole, ima jo pa kolega. KOlikor sem videl, daš DVD v enoto, špila seveda ne štartaš.

"My XBox," nato "Game Library," izbereš igro, ki jo imaš v enoti in izbereš "Install to Hard Drive."

Moraš pa vedeti, da boš pri igranju vseeno moral imeti igro v enoti.

ps: Če ti na XBox disku primanjkuje placa, lahko igro tudi zbrišeš: podobeno, kot zgoraj opisan postopek. Meni se zdi, da v Game Library.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Mare3 ::

Aha najlepša hvala @Jst kmalu dobim disk in upam da bo to delovalo. To da je pa treba met CD not je pa po mojem logično ker drugače bi eden kupil igrico in bi cela ljubljana recimo igrala zastonj :) LP Mare

Jst ::

>drugače bi eden kupil igrico in bi cela ljubljana recimo igrala zastonj


Ah, tole bi se dalo rešiti. Tako kot imajo PC igre serijske številke, bi imele tudi XBoxove (ki pa je ne bi rabil vpisovati, ampak bi bila zapisana na ploščku). In če bi bil priklopljen na internet, bi lahko enota preverila, če kdo ne igra in bi ti pustila igrati brez ploščka.

Res pa je, da bi to podražilo igre, ker bi moral biti vsak DVD drugačen ali pa bi moral vpisovati serijsko.

Torej, rešitev je, ampak v praksi je nemogoče, da bi studiji oz. MS odobril to pot.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

xsannyx ::

jebatga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xsannyx ()

Gandalfar ::

dokler te ne banajo iz liva :-)

simnov ::

Jaz sem mislil , da bom imel Jtag (1tb disk in vse igre gor dal in brez dvd check igral) pa se za enkrat ne , da ker imam dashboard prenov...

Mare3 ::

dokler te ne banajo iz liva :-)

Izklopiš kabel za net :D

primorc007 ::

Mene zanima kaj je zdj bolš...slim verzija al ta elite?? jst sm nov na tem področju, se zdj prvič zanimam za nakup igralne konzole (nekako se mi zdi boljše xbox360 kot ps3...
na bolhi sm najdu tole:
http://www.bolha.com/oglas1272327212/xb...
pa me zanima, če se to ful splača?? a je to predrago?? a pr temu se da zdj igre shrant na disk (al morš prek DVD-ja)?? al se to da sm pr tanovi verziji??

Zgodovina sprememb…

St235 ::

Če kupuješ xbox je v vsakem primeru edina logična izbira nov slim. Razen če imaš željo poganjat kopije iger. V tem primeru rabiš tastar xbox vendar upoštevaj, da boš zelo hitro fasal ban in ne boš mogel konzole uporabljat na netu. Zakaj se ti xbox zbi boljše kot ps3? Sam zanima me al si dejansko research naredu al to tako čez palec ocenjuješ?

gdjv ::

jaz sem nabavil xbox 360 slim.
sem nekaj tednov prebiral forume, članke, youtube review-e kaj je boljše xbox 360 ali ps3...

zaključek, multi igre so večinoma enake na obeh, nekatere malo bolšje na xbox 360, druge na ps3, naj pa bi le bil tu v prednosti xbox 360.
potem je potrebno pogledat vse ekskluzive, nekateri pač imajo ogromne predstave, kaj bo prinesel GT5, ampakl kot zgleda so se vsi ušteli, in kupovat zaradi tega ps3 je nesmiselno. So pa seveda na vsaki od konzol ekskluzive, ki so vredne nakupa obeh konzol.

aja, pa MP naj bi bil pri xbox 360 bolj porihtan, po drugi strani pa tudi mora biti ker je plačljiv ;)

jaz sem izbral pravilno.

primorc007 ::

St235 je izjavil:

Če kupuješ xbox je v vsakem primeru edina logična izbira nov slim. Razen če imaš željo poganjat kopije iger. V tem primeru rabiš tastar xbox vendar upoštevaj, da boš zelo hitro fasal ban in ne boš mogel konzole uporabljat na netu. Zakaj se ti xbox zbi boljše kot ps3? Sam zanima me al si dejansko research naredu al to tako čez palec ocenjuješ?


niti nimam utemljenega razloga zakaj je xbox boljši, samo nekak se mi bol dopade :D...najmanj mi odgovarja to, da je net plačljiv :S...sploh nvm kaj nj...a če bi samo kopije iger igrov na xbox, pa da se neb nč na internet prklopu, a je kšna možnost da me banajo?? pa če bi se kasnej odloču, da bi igrov prek neta, a je kšna možnost da se ga formatira oz vse resetira, da bi bil kot nov, pa da grem na net, brez da bi me banal?? pa kko je to zdj, al se da na disk shrant igrce al ne (tako za xbox kot ps3)???

St235 ::

Načeloma dokler imaš čip v xboxu reskiraš da dobiš ban. ČE nisi priklopljen na net seveda do tega ne pride.
Snemanje na disk podpira xbox, na ps3 pa je to prepuščeno posameznim programerjem/igram. Nekateri omogočajo takšno snemanje drugi spet ne. Razlika med XBL in PSN network. Hja XBL je boljši v oblik icross platform chata ampak to tudi plačaš. PSN po novem ponuja verzijo +. ki stane 50$ na leto in ti poleg vseh opcij ki jih ima XBL nudi še par iger brezplačno vsak mesec.

Kar se a eksluziv tiče pa ti ptiporočam da pogledaš kak seznam in boš videl ali je več ekskluziv ki te zanimajo na ps3 ali xbox.

primorc007 ::

St235 je izjavil:

Načeloma dokler imaš čip v xboxu reskiraš da dobiš ban. ČE nisi priklopljen na net seveda do tega ne pride.
Snemanje na disk podpira xbox, na ps3 pa je to prepuščeno posameznim programerjem/igram. Nekateri omogočajo takšno snemanje drugi spet ne. Razlika med XBL in PSN network. Hja XBL je boljši v oblik icross platform chata ampak to tudi plačaš. PSN po novem ponuja verzijo +. ki stane 50$ na leto in ti poleg vseh opcij ki jih ima XBL nudi še par iger brezplačno vsak mesec.

Kar se a eksluziv tiče pa ti ptiporočam da pogledaš kak seznam in boš videl ali je več ekskluziv ki te zanimajo na ps3 ali xbox.


samo še to mi odgovor...vrjetn se bom kr za xbox odloču...
jst bom zaenkrat igrov brez neta (torej samo SP)...pa če bi se slučajno čez čas odloču igrat online, a je možno formatirat oz resetirat al kakorkol, da bi igrov online brez da bi me lahko bannal??

e-marko ::

Kolikor sledim je tako, da te lahko banajo tudi kasneje, ko se prvič priklopiš, če si pred tem poganjal piratske kopije...

LP
...somebody, somewhere...

Gandalfar ::

@killercek: problem je, da hoces bit online da free addone dajes na spile in da patche dol vleces.

St235 ::

Čip bi moral mehansko odtranit iz xboxa, ker ne gre samo za firmware.

kozelnik ::

Ko pravijo nekateri da se ne da po xboxu brskat sem nekaj našel sam nevem za ker xbox je to???

Kaj je pa tole ali je to kak drug xbox ali kaj??
http://www.videojug.com/webvideo/how-to...

Drugače pa če mi lahko kdo pove katero igralno konzoli si naj kupim da bom lahko tudi brskal po netu in da se da tut odklent da se pol dajo vsi filmi gledat pa tut tiste igre iz neta da delajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kozelnik ()

techfreak :) ::

Za brskanje po netu je verjetno PS3 edina rešitev. Pri video DVDjih pa lahko gledaš samo tiste, ki so iz istega področja kot tvoj Xbox.

Pogovori o kršitvi pravic intelektualne lastnine pa so na tem forumu prepovedani.
««
6 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox One ali PS4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
7021039 (19280) LitralSM
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10534106 (23301) Pesimist
»

Xbox (prosim za nasvete)

Oddelek: Konzole
324116 (3856) Mojchy_3_
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514427 (10946) PARTyZAN
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32848865 (39133) St235

Več podobnih tem