» »

[XBOX 360] Nasveti

[XBOX 360] Nasveti

««
5 / 20
»»

Berserker ::

To smo že obdelali, tudi če bi blo 20 EUR bi še mnogi raje potegnili kot pa kupili.

PINki ::

No, če ti online gaming kaj pomeni, kupiš orginal, drugače potegneš.

49106 ::

Berserker je izjavil:

To smo že obdelali, tudi če bi blo 20 EUR bi še mnogi raje potegnili kot pa kupili.


Pa lahko to kakorkoli dokažeš?

Berserker ::

Ne bo potrebno dokazovat vrjetno sam dobro veš kak je na tej sceni. Revež potegne, pametni premisli, navinež kupi, bogati kupi, itd...

Pinki izvzemi RPG-je in določeni SP umetnine.

Dr_Andy ::

GLAVNI je izjavil:

Kupi trenutno konzolo. Zakaj? Ker so dovršene, imajo dober nabor iger, bodo na trgu še vsaj 2-3 leta, nove konzole bodo imele spet določene probleme (kot so imele dosedanje RRoD, YLoD), potem bodo prišle spet slim verzije ven ...

Baje pride letos "slim" verzija xbox-a, ki bo imel 45nm vezje, potem pride natal, tako da dvomim, da bodo kaj hitro zamenjali paleto konzol. Potem pride PS Move. Vse to govori v prid temu, da novih generacij konzol ne bo še vsaj 2-3 leta.

Kar pa se tiče Wii-ja ... je edino smiselen nakup v primeru, da maš kdaj kaki party s kolegi doma + pir = a lot of fun. Da bi sam doma nek tenis nabijal po sobi, NO WAY! Za to ceno raj kupim odklenjen xbox pa uživam ob veliko lepši grafiki, kasneje nabavim še natal in ownam wii na celi črti. Isto bo z PS Move-om.

Andy, in ker PS3 si nabavil?


PS3 slim, pomojem še najbol. Sam zdej morm 7 dni počakat da mi ga pošlejo, I CAN'T WAIT@:

toplakd je izjavil:

GLAVNI je izjavil:

maš kdaj kaki party s kolegi doma + pir = a lot of fun


Pozabil si, da je 13.

Itak bo pa čez 10 dni jamral, zakaj ni raje xbox kupil.

LP


Mensezdi da sm dobr preštudiru al ps3 al xbox360,tko dami ne bo žal!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_Andy ()

Mavrik ::

Debata o PS3 piratstvu v temi o Xbox 360? Alo?
The truth is rarely pure and never simple.

Dr_Andy ::

No,ta tema bi se lahko spremenila v PS3 nasveti!

Berserker ::

Mavrik nisem vedel da boš tako resno vzel tole o ps3 in piratstvu. Dokler ps3 ni odklenjen in na njem ni mogoče(če sploh bo mogoče) igrati kopij ni nevem kaj takega če o tem kaj poveš.
Res je offtopic sam sem enostavno mislil da je tema namenjena nasplošno o konzolah in ne samo o xbox360 problemih.

49106 ::

A to je 'ALO' da se v tej temi, xboxa primerja z ps3(in kaj ta ima/nima)

Mavrik ::

Berserker je izjavil:

Res je offtopic sam sem enostavno mislil da je tema namenjena nasplošno o konzolah in ne samo o xbox360 problemih.


Keri del "Xbox 360 - nasveti" naslova ti je dal to misliti?

Načeloma nimam nič proti debati o PS3 in kopijah, dokler se ne govori o navodilih za piratstvo (in omogočanju njega), samo vseeno pa taka debata v temo o nasvetih za Xbox 360 nikakor ne spada. Prav tako ni imela dovolj substance (eno stavčna sporočila to lih niso) da bi si sporočila zaslužila odcep v lastno temo o PS3.
The truth is rarely pure and never simple.

XsenO ::

Keri del "Xbox 360 - nasveti" naslova ti je dal to misliti?


Avtor teme Dr_Andy je štartal to temo in nas oblegal z vsemi možnimi vprašanji glede xbox360. Kljub temu, da bi na večino vprašanj dobi odgovor z enkratno uporabo googla ali wikipedije smo mu kar se, da ustregli z odgovori. No na prejšnji je pribil, da se je odločil, da bo nabavil PS3 (ja 3 strani praktično spremenjene v offtopik) zaradi tega je tudi letela popolnoma sarkastična pripomka o PS3 in pirastvu :)
Če pogledaš je avtor tudi vprašal če se lahko preimenuje temo v " PS3 nasveti!" :P
1 + 1 = 1

Mavrik ::

Mavrik je premaknil sporočila v [XBOX 360] Gears of War III.

simnov ::

Dol sem si potegnil demo igro G-force za xbox 360 podpirala naj bi 3d (anaglyph) in ni nikjer nastavitev za vklop ali to podprira samo celotna igra.

St235 ::

3d ni tako enostavna zadeva, ali imaš tudi ustrezen Tv predvajalnik? 120hz+

simnov ::

Pa saj mislim samo za anaglifno tehniko (rdeče modro) ne za to novo polarizacijsko.Potegnil sem tole dol in deluje tudi v 3d v nastavitvah imaš nastavitve za 3d. In deluje ok samo je brezvezni igra.Je pa res , da te hitro bili glava zaradi 60hz.

kmetek ::

Kje dobiti najceneje XBOX360?

PINki ::

rabljene bolha :D

kmetek ::

vem, samo nekako ne zaupam bolhi :D

LuGi ::

muller elite oz. muller arcade+http://www.dealextreme.com/details.dx/s... + poljuben 2.5" disk =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

kmetek ::

Lahko kdo potrdi ceno iz Mullerja?

ARCADE 150EUR, ELITE 120GB 209EUR ?

LuGi ::

Ta je brez bundla (brez dveh brezveznih spilov drugace mislim da je 179)..ce jo bos dobil sploh.. vcasih je nimajo.

Verjetno za tisto elitko isto..

opeter ::

Elite z dvema igrama (Pure in Lego Batman) je v Müllerju trenutno 209 EUR.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Mavrik ::

Mavrik je premaknil sporočila v [PS3] Nasveti in težave.

laught ::

Ve kdo če majo v mullerju v mb arcade na zalogi?

DaVidQ ::

Kje bi se dalo dobit xbox 360 elite najcenej, pa po možnosti v slo?

In pa takle kabel (konverter), bi se dobil kje cenej?

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DaVidQ ()

LuGi ::

müller

taksne in drugacne kable pa imajo v tech-trade

kmetek ::

Zakaj pa rabiš un kabel, kaj nima naprava že lastnega?

DaVidQ ::

Ima, ampak ne pravega..

oz. nima takega ki ga jst rabim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DaVidQ ()

Mavrik ::

Vprašanje postavljeno v drugi temi: Kaj se zgodi če ti banajo konzolo?

Firstly, and most obviously, you cannot connect to Xbox Live on this console any more. This means no more game updates (aka title updates), XBLA games, marketplace content, netflix/sky player and so on. There is no way around this, all online capabilities are now disabled PERMANENTLY.

In all likelihood, your gamertag has NOT BEEN BANNED. When your gamertag gets banned, Microsoft sends you an email detailing why, if you have not recieved this email then your profile should be ok, to a certain extent.

Hard Drive installs are now disabled on the banned console. This means any disk-based games you have will no longer play off of the hard drive. If you attempt to play a game, it will tell you that it was installed on a different 360 and needs to be deleted/installed again. When you delete the game and attempt to install it, you are given a message telling you that it is not supported. There is no way to fix this, that functionality is simply gone from the banned 360.

The hard drive itself is left untouched - you can place it in another 360, even an unbanned one, and it will still work just fine. You do NOT need to reformat it to regain any kind of functionality. Any installed games will need to be reinstalled for the console you want to play them on. This is normal behaviour and happens when swapping HDDs on unbanned/legit 360's.

Windows Media Centre functionality is disabled. It is still possible to stream video/music content via the video library.

Your Gamertag may be corrupted. This does not mean your gamertag has been banned, you can recover it using any live-capable 360, however ANY ACHIVEMENTS YOU HAVE EARNED SINCE BEING BANNED WILL BE LOST. Your gamertag will be corrupted EVERY SINGLE TIME it is used on a banned console. This means you cannot use your banned console to play backups offline just to get achievements - it wont work, the second you put your profile back on a good 360, it will be corrupted and all progress lost. There is no way around this.

The same applies to game saves - if you access a game save on a banned 360, it too will be corrupted when accessed on a legit/unbanned 360! YOU HAVE BEEN WARNED! There is no way around this, either.

Your XBLA games and DLC will still be valid, however to play them on a different 360 you will need to be signed into Xbox Live. This is normal behaviour on unbanned/legit 360's as well. They may be corrupted and have to be re-downloaded if you attempt to access them on a banned 360. You can transfer all of your downloaded content to a new 360 here: http://www.xbox.com/en-US/support/system...ion/default.htm however note that you can only do it once every 12 months.

So, in summary:
Your Banned 360:
* Cannot go on Xbox Live
* Cannot install games to the HDD
* Cannot use Windows Media Centre extender
* Cannot be used to get achievements from backups without corrupting your profile

You cannot do anything about this, short of buying a new 360.

There may be more functionality disabled than mentioned here, things are still being discovered.



Vredno je še omembe, da bi naj najnovejša posodobitev dashboarda ponovno omogočila inštalacijo iger na disk na bananih konzolah (je pa res da je posodobitev mal težje spravit na konzolo ko ne more na XBL).
The truth is rarely pure and never simple.

boobu ::

Update poiščeš na internetu, ga skopiraš na USB ključek, tega vtakneš v xbox, ga prižgeš in posodobitev se bo zagnala.

freserovski ::

Torej, če imam "odklenjeno" konzolo, ki še ni banana, jo povežem v mrežo, se da kako onemogočit dostop do liva na sami konzoli, da se potem izognem banu?

Pa še to: Je možen dostop do mrežnega diska na xBox-u (glasba, filmi, slike,...)?
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

LuGi ::

če nimas live profila se nebo konzola povezala na live..

Mavrik ::

Pa še to: Je možen dostop do mrežnega diska na xBox-u (glasba, filmi, slike,...)?


Načeloma sharaš stvari z Windows Media Playerjem ali kakim podobnim orodjem za UPnP sharing.
The truth is rarely pure and never simple.

stratosD ::

Imam 360 Elite in me zanima, katere igre priporočate za igranje v dvoje offline.Nabavil sem še 1 plošček in probal Forza 3 pa me zanima če
priporočate še kakšno (kako tepežkanje ala Tekken, pa ena taka pustolovščina je bla na XBOX1 ko sta v dveh napredovala osebka - en je neki nogo vlekel za sabo pa zombije sta tamanila :)-
Nebi glih nekih Gears of War pa Halo 3 (2 much violence) ...je še kej na to temo? Sicer pa mam ixtreme 1,6 gor...

lp
stratosD

chuck ::

Resident Evil 5 je odlična igra. Od pretepačin imaš pa ogromno opcij.

romex ::

Army Of Two je fino igrat v dvoje.

syti ::

POzdrav!
Brat mi je prinesel xbox iz španije. Moti me, ker je v španskem jeziku, in morem vsako besedo prevajat.. Kako bi lahko spremenil jezik?

manowar007 ::

Lp kje lahko najbolj poceni dobim Xbox 360 elite? LINK prosim!

Mavrik ::

syti je izjavil:

POzdrav!
Brat mi je prinesel xbox iz španije. Moti me, ker je v španskem jeziku, in morem vsako besedo prevajat.. Kako bi lahko spremenil jezik?


Poženeš konzolo. Izbereš "Configuración del sistema" -> "configuración de la consola" -> "idioma", zbereš angleščino.
The truth is rarely pure and never simple.

Dynko ::

Lp! Ker sem dobil novo Lcd tv 40' bi rad na tvju sprobal konzolo , trenutno mam doma wii sam sem se dokaj hitro naveličal teh mario igric ipd.. Prvo sem ramišljal kupiti ps3 ampak mi je xbox 360 dokaj bolj ušeč..oz. vse na xboxu me je navdušilo še posebej grafika razen en velik MINUS je za internet.. Mi lahko prosim predlagate kje naj kupim Xbox 360 elite z Xbox 360 Wireless Controller ter po možnosti zraven kakšno dobro igro pa nočem nekih pretiranih cen čez 300EUR.. Pa prosim za link.

LuGi ::

Skoci do müllerja in kupi elitko.. za ceno jih poklici

http://www.mueller.si/unternehmen/conte...

romex ::

St235 ::

Kar se pa grafike tiče pa res ne vem kaj si gledal, da lahko trdiš, da ima xbox boljšo od ps3.

romex ::

na youtubu imaš polno ps3 vs xbox360 videov v katerih ti dokažejo d je xbox boljši :p

49106 ::

To da xbox360 igra portana na ps3 izgleda slabše pri slednjem je....dokaj logično. Poglej eksluzive uncharted 2, god of war pa javi, lahko pa pogledaš tudi ffxiii, ki je iz ps3 portan na xbox pa ti bo jasno kakšna bi dejansko morala biti razlika

Berserker ::

Sem igral FFXIII na ps3 z primerjavi z xbox verzijo je slednja porazna. Pa nebi se mi dalo vsako uro menjat DL-ja. Nekaj časa sem mislil da ima na konzolah gears of war 2 najboljšo grafiko. Ko sem igral Unharted 2 in kasneje po nekaj mescah zopet gears of war 2 pri kolegu se mi je slednja zdela navadna sivina in spranost pravo nasprotje uncharted 2 z živimi barvami. Pa še MP lagga manj kot v gow2.

St235 ::

PS3 ima potencialno boljšo grafiko kar so naslovi kot je uncharted 2, FF13 in podobne ekskluzive jasno pokazale. Problem je v lenobi programerjev, ker je špil za XBOX zaradi arhitekture konzole lažje spisat in optimizirat. Potem pa to prenašajo na PS3 in ugotovijo, da jiz zaradi slabe optimizacije framerate preveč pade, da se špil zatika in podobno. Zadevo dostikrat rešujejo z tem, da dejansko zmanjšajo ptevilo vrstic in podobno kar definitivno poslabša sliko.

PS3 ekskluzive pa vse po vrsti izgledajo noro.

Berserker ::

Mene zanimajo predvsem multi špili kateri so bili pisani prvo za ps3, eden takih je baje Bad Company 2, drugi so mi neznani. Vsekakor ima Sony navoljo več razvijalskih hiš ki delajo eksluzive samo za PS3. Medtem ko MS xbox360 uhaja Bungie, Epic dela eksluzivno samo gears of war serijo, Bioware dela pod EA in dela tudi za pc. Sodobne eksluzive alan wake in splinter cell conviction so povrečne.

T_F_7 ::

St235 je izjavil:

Kar se pa grafike tiče pa res ne vem kaj si gledal, da lahko trdiš, da ima xbox boljšo od ps3.

dejansko je res da je na xboxu boljša grafika kot na ps3.

GLAVNI ::

Ne povsod. Final Fantasy ima slabšo na xb360, medtem ko bfbc2 zgleda lepše. Ni vse črno in belo. Kar se pa tiče zmogljivosti grafike ima pa PS3 večji potencial.
««
5 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox One ali PS4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
7020968 (19209) LitralSM
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10533978 (23173) Pesimist
»

Xbox (prosim za nasvete)

Oddelek: Konzole
324105 (3845) Mojchy_3_
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514380 (10899) PARTyZAN
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32848568 (38836) St235

Več podobnih tem