» »

[XBOX 360] Nasveti

[XBOX 360] Nasveti

««
2 / 20
»»

Dr_Andy ::

kje pa je najbolš kupt xbox360?

blze ::

u millerju
uživejte
blze

Dr_Andy ::

kok pa stane? kere pa majo tm? kaj to pomen če je xbox360 odklenjen al pa zaklenjen ?

PINki ::

Da lahko in nemores piratizirati.

Dr_Andy ::

Eh, piratiziru js nebi, ker pol te bannajo in ne morš več multiplayerja a ne? A je možno igrat gta iv multiplayer z arcade konzolo, brez diska. A ti na arcade konzoli tut grafika pa to use lepo dela pa igrce, pa multiplayer? A je arcade dobra konzola?

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

XsenO ::

Kot sem že rekel za MP rabiš obvezno imeti harddisk
1 + 1 = 1

Dr_Andy ::

a pol morm že u štartu kupt vsaj premium?

XsenO ::

Duhhh
1 + 1 = 1

Dr_Andy ::

torej pri meni arcade odpade! a kdo ve koliko je cena premiuma in elita v mullerju?

PINki ::

Poglej tudi na bolhi za rabljenimi, le glej da še ima garancijo, če iščeš zaklenjenega.

GLAVNI ::

Ja al pa kupiš arcade pa disk kasneje dokupiš, magari od kitajcev, so poceni, razlike pa ni v kvaliteti.

Pa če že misliš prek LIVE-a igrat, si kup letn account, cenej prideš skoz, če boš 4x kupo 3-mesečnega.

Dr_Andy ::

pa a je to enostavno dati v arcade notr disk,kako to deluje?

se to splača(http://www.bolha.com/oglas383819067/xbo...? a kdo ve kok je cena za arcade v muellerju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_Andy ()

PINki ::

Če se ne motim 170EUR v mullerju. Nisem siguren ampak od nekje imam to številko v spominu. Drugače so igre po 7gb tako, da je 20gb bolj malo za igre shranjevati. Če pa imaš samo zaradi liva, da kaj shraniš pa je OK pomoje. Nevem točno kako je z vgrajevanjem HDDja, ampak ti svetujem premiuma, ki že ima disk.

Pa za 12mesečni LIVE imaš tukaj ceneje klik

GLAVNI ::

Samo gumbek premakneš, pa gre baterija ven, kot pri prenosniku!

Ne kupuj tega. 30EUR je za 20GB PREVEČ!!!

blze ::

ma u glavnem pejt u millerja in kupi premium ali elite in boš meu mir, bol boš mencal slabše bo, u millerju najmanj komplicirajo pri garanciji če se pokvari, elitka vem da je bla pred časom 250EUR mogoče je sedaj kaj ceneje...

še enkrat ne kompliciri, če maš denar pejt u štacuno in si kupi xbox sz diskam in to je to!
uživejte
blze

Dr_Andy ::

http://www.goblin.si/xbox-360/xbox-360-... piše da je omogočeno igranje tudi preko live! a to pomeni da lahko igraš multiplayer?

GLAVNI ::

DA, tako je. Preveč kompliciraš, kot ti je že blze povedal.

XsenO ::

http://www.goblin.si/xbox-360/xbox-360-... piše da je omogočeno igranje tudi preko live! a to pomeni da lahko igraš multiplayer?


Vsaj dokler te ne banajo
1 + 1 = 1

St235 ::

Lahko igraš MP, potem dobiš ban in prideš nazaj jokat. Če ti je multiplayer primaren razlog za nakup konzole potem ga ne srat s piratiziranjem. Cela elita je tam okrog 250 EUR, odvisno od trgovine do trgovine. Kupi verzijo z diskom, ker drugače boš mel probleme dobit disk. Seveda se jih da na Ebayu s kitajske dobit za male pare, ampak glede na to da ne moreš ene vrednostne kartice z neta naročit, tudi diska ne boš mogel. Če boš disk kupoval pri nas boš v končni fazi v najboljšem primeru plačal toliko kot če kupiš Elite verzijo.

Dr_Andy ::

a to se pravi, če ne bom piratiziru(k itak nebom) da s to verzijo lahko čist lepo igram MP?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_Andy ()

Dr_Andy ::

romex je izjavil:

Tudi hdmi kabel ne vem če še dajejo zraven elita. Sm bral na enem forumu, da je čedalje slabše.

Jaz sem kupil arcade, dokupil disk in hdmi kabel, voila.. za dosti ceneje imam xbox elite.



in ti zdej normalno dela tut live/multiplayer?

GLAVNI ::

ZAKAJ PA MU NE BI???

Očitno nimaš treh čistih v glavi. Zdaj pa me posluš kaj nared, da boš mel najmanj pi***rij: Pejt u trgovino, kup ELITE (+hdmi kabel, če ti TV to dovoljuje (da ne bi kje spraševal, kaj zdaj to pomeni) + LIVE kartico). IN BO KONEC TEŽAV.

Dr_Andy ::

ja sej pol je pa bolš da kupm arcade,pa disk,pa hdmi kabel! bom cenej pršou skoz!

XsenO ::

/facepalm
1 + 1 = 1

blze ::

Dr_Andy je izjavil:

ja sej pol je pa bolš da kupm arcade,pa disk,pa hdmi kabel! bom cenej pršou skoz!


tako je, ceneje boš pršu skozi, zdj pa hiter u trgovino!8-O
uživejte
blze

LuGi ::

Dr_Andy je izjavil:

Js se ne spoznam glih na te stvari,ker sm str 12 let:D


Kri vam pije :))

Dr_Andy ::

sorry,če vam morim

ZADNJE VPRAŠANJE IZ MOJE STRANI: mene samo zanima če mi bo 100% delu xbox live/MP in me ne bojo bannal če bom kupu arcade pa disk? a mi bo brez problemov delu GTA:stories from Liberty City?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_Andy ()

St235 ::

JA, če boš kupu arcade in disk ti bo brezproblema dela live, pod po pogojem, da ga boš plačal. Če boš imel čipan xbox BOŠ dobil BAN, ne glede na to ali igraš piratizirane igre ali original. Če je čip v konzoli potem reskiraš BAN, as simple as that. Kdo pri zdravi pameti pa bi mel čipan xbox in kupoval original igre?

Ne, GTA IV za xbox na xboxu ne dela. To so sam za foro izdal igro, ki jo xbox v bistvu ne zna poganjat in se ful zatika, pa glavni junak ima roza hlače. :FACEPALM:

XsenO ::

@Lakotnik29: Ne zavajaj Majca je roza in ne hlače.
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

Dr_Andy ::

St235 je izjavil:

JA, če boš kupu arcade in disk ti bo brezproblema dela live, pod po pogojem, da ga boš plačal. Če boš imel čipan xbox BOŠ dobil BAN, ne glede na to ali igraš piratizirane igre ali original. Če je čip v konzoli potem reskiraš BAN, as simple as that. Kdo pri zdravi pameti pa bi mel čipan xbox in kupoval original igre?

Ne, GTA IV za xbox na xboxu ne dela. To so sam za foro izdal igro, ki jo xbox v bistvu ne zna poganjat in se ful zatika, pa glavni junak ima roza hlače. :FACEPALM:



a u millerju majo čipane konzole? za un gta iv sem vas pa resno uprašal ker je PINKI napisal:

PINki :: 1. mar 2010, 19:32:44citiraj #Če boš kadarkoli piratiziral se lahko posloviš od multiplayerja. Microsoft se več ne da prelisičit.

Arcade, premium in elite se razlikujejo le v velikosti diska (in mislim da pri elite dobiš še HDMI kabel zraven - nisem siguren). Torej za zagon igre boš še zmeraj vsakič potreboval igro na DVDju in potem se igra nadaljuje iz diska naprej (to velja če vzameš premium ali elite) in to pomeni tišjo uporabo saj je DVD enota kar glasna, pa še hitreje naloži igro (loading pa te fore).

Pri arcadu pa pač bere iz dvdja in je glasnejši zaradi tega in malo počasnejši pri loadanju iger. Se pa pozna pri GTA IV naprimer da teksture malo zaostajajo na arcade saj ne uspe tako hitro naložiti iz DVDja, kot bi to lahko iz diska.

Drugače pa obvezno kupi HDMI kabel za najlepšo možno sliko. Sam igram na 127cm plazmi in je noro :)

Lp

No, kle je primerjava med arcade in elite klik
Zgodovina sprememb…

spremenil: PINki (1. mar 2010 ob 19:36:07)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_Andy ()

XsenO ::

Lej zadnjič: Pejt v Muller, ker so tam najmanj tečni glede garancije. Kupi premium, arcade pozabi, da obstaja saj disk je OBVEZEN za online igranje.
1 + 1 = 1

blze ::

in ja u millerju imajo čipane konzole in zraven dobiš še burek in jogurt ker si tko mlečen še8-)

a si sigurno star 12? jz bi ti dal usaj 16 po znanju ki ga poseduješ;)
uživejte
blze

St235 ::

Jaz pa 6 glede na pravopis in slovenščino.

Pa ne pozabit da v Mullerju lahko zbiraš med sadnim ali navadnim jogurtom, ko kupuješ konzolo.

Berserker ::

Men se zdi da so en čas v MB mullerju imeli klobase, zelenjavo pa xboxe na istem oddelku.

Glej andy : arcade je za tiste ko offline nabijajo igre. Lepo si kupi xbox360 premium ali elite jasper, pa je s tem težav konec.

Seveda si boš moral kupit igro gta4 in dodatke ki jih lahko kupiš tudi na mediju(dvd-ju če neveš). Zraven še kupi 1 letno gold naročnino.

Če bi kupoval arcade, potem pa še disk zraven, pa hdmi kabl te bo prišlo dražje kot pa kupiš samo premiuma ali elito.

Prosim usmili se nas pa poskušaj razumet.

GLAVNI ::

Jao bože, zakaj si Jasper omenil. Veš kolko vprašanj še bo zdaj padlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GLAVNI ()

St235 ::

NEEEEEEEEE, jaz sem skozi 30 postov trudil, da ne bi omenil Jasperja.

blze ::

omg :'( sam jasperja ne!!
uživejte
blze

Dr_Andy ::

ok-ne bom več moril! bom kakšen drug forum poisku

a vam ful morim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_Andy ()

Dr_Andy ::

sej jutr grem u bigbang pa u muller-ja! da vidm kva majo tm. Pol vam dam pa mir. Častna xbox-ova!

PINki ::

V fizičnih trgovinah (bigbang, muller) prodajajo nemodificirane konzole, torej zaklenjene in s tako konzolo ne dobiš bana.

Dr_Andy ::

a kdo ve koliko je XBOX360 premium u muellerju?

GLAVNI ::

Če greš jutri do 10h, ga dobiš zelo poceni.

Dr_Andy ::

a se to hecaš al res?

GLAVNI ::

Ja a nisi videl akcije, ki jo imajo?

Dr_Andy ::

hahaha

Dr_Andy ::

A potem če npr. Kupim arcade novo konzolo, pa disk posebej(rabljen) in hdmi kabel, mi bo vse delalo, kot če bi kupil premium ali elite(če seveda odštejemo velikost diska). Mi bo tudi multiplayer/xbox live account delal. Mi bo gta:stories from liberty city(nova verzija gta 4) normalno delal, in tudi njegov multiplayer?

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

LuGi ::

Meh, da.

Dr_Andy ::

a če kupim igrco v ameriki,pa xbox360 v sloveniji,mi bo igrica iz amerike delala na xbox360 kupljenem v sloveniji

chuck ::

Ne, kupi še Xbox v Ameriki.

PINki ::

mislim, da ne
««
2 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox One ali PS4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
7021050 (19291) LitralSM
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10534131 (23326) Pesimist
»

Xbox (prosim za nasvete)

Oddelek: Konzole
324118 (3858) Mojchy_3_
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514446 (10965) PARTyZAN
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32848933 (39201) St235

Več podobnih tem