» »

Folk še mal pa šola!

Folk še mal pa šola!

1
2
»

DavidJ ::

Meni so dali eni cudni urnik za 4. letnik.. :)
V ponedeljek imam 9 ur, v sredo in petek pa po 4. Savinja? ;>

Pucnik je pojava, ja.. je sosolki na | 3 | 3 | 5, 1, 2 | (| oznacuje konferenco) kr 2 zakljuco. No, samo ga je potem razrednicarka (Tavcarjeva) naglihala in je blo ok. Najvecja faca nase sole je pa ravnatelj. Pa cist resno mislim. :)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

R0K ::

Hmm, kdo je Pucnik? A mi lohk kdo kaj bojl pove? Kaj pa sploh uci in ce mam moznost, da ga kje zahaklam :D

Tomi ::

ROK: Pučnik je en nesposoben profesor za fiziko, oz. je tehnik, ki pa je naredil pedagosko izobraževanje, in lahko uči. Je pa res zelo čuden.
hornet: Hm, če se pa Tavčarjeva (ali Pivec) ne bi zavzela za svoje, kdo pa naj se? OK, Poglajnova, samo ta je spet malo zmešana. Petrič se gotovo ne bi. In ja, Giovani (Stegne) je car.
Pa še en nasvet, raje pojdite kam drugam ven, ker Savinja je že zdavnaj out. Pa še rečeno ni, da bodo drugi imeli podoben urnik, ker je matura (sicer pa, Gubenškova ima ponavadi v petek popoldne ure).
metrodusa.blogspot.com

R0K ::

Tomi hvala za tole informacijo!

Sicer pa sm danes videl, da je ena čist čudna učitlca za slovko na tej šoli. Pa zgodovinar je mal prevč živčn, ker zgodovine ne enačijo z matematiko/slovenščino/tuji jeziki, čeprav bi jo po njegovem mnenju mogli :)

Pa prfoksa za biologijo je faca..

Zaenkrat še vedno ZAKON! :D

Mato pa še kdo in Slo-techa ki hod v celje u SŠ..a bi se kdaj kje dobli :? Kak petek?

Tomi ::

ROK: če poveš, kdo te uči kaj, ti lahko dam še kakšen uporaben nasvet. Sem pa za zgodovino nekako ugotovil, da je to Pivec?
metrodusa.blogspot.com

R0K ::

Za prfoksa zgodovine sploh ne vem, ker se kuk sm vidu sploh ni mel ajta predstavit..se bom pozanimal :D

Za slovnico mam prfokso Bredo Marušič..čist out je..

Razredničarka mi je pa Karmen Kotnik..

Za bio. je pa ena čist nova oz. eno leto je že učila je pruo kul..

Za matematko nam en nadomešča..en tak fant (več kot 25 mu ne bi dal), pa ful je za hec..sicer je treba delat, sam tam ti vsej ni težko..

DavidJ ::

najbrz je pivec.. ce ni on, je pa karner.

kotnik? ta je uredu :>

za bio... uredu je, lani nas je ucila pol leta.

hm... en k nadomesca? ga se nism vidu.. vem, pa da je drofelnik za stose :>
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vegova tehniška gimazija - izkušnje prosim

Oddelek: Šola
185543 (4785) Unknown_001
»

katero srednjo šolo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6310730 (7325) Janac
»

naprej za šolanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
13748142 (45624) Jan987
»

"Bedastoce" v srednji soli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1159148 (7226) glinik
»

Računalniški tehnik v Celju !!

Oddelek: Loža
392780 (2392) Tomi

Več podobnih tem