» »

Izkušnje s trgovino Mlacom in Funtech

Izkušnje s trgovino Mlacom in Funtech

Temo vidijo: vsi
««
4 / 12
»»

miraldi ::

Glede vgrajevanja komponent. Njim sem dal da mi to zrihtajo ker sem si mislu 300Eur bom danes dal za to kaj bi sam doma to sestavlju raj plačam še 30Eur pa bo narejeno tko kakor mora biti.
Res je morali bi pred montiranjem prižgati pc da bi videli če use dela. TO bi bilo za mene in njih najboljše, ker bi takoj videli v primeru da že takrat nebi grafa delala da sem jo jaz uničil.
Očitno mi ne preostane drugega kod da sem nekaj časa integrirani grafiki dokler nebom imel denarja za nakup nove.

darkolord ::

Glede komponent, lahko crkenjo KADARKOLI. Sploh med premetavanjem zaradi kakšne statike itd.
Eh, to je pa mal BS. Precej bolj verjetno je, da je nekdo bil šlampast, kot da je stvar crknila zaradi statike na ohišju. Da bi se pa elektronika "iztrošila" (ok, kšni kondiji pač grejo) ravno v trenutku, ko nekdo prste tlači vanjo, ...

V tem primeru je verjetno malo težje, ker ena stvar trdi, da stvar je delala, druga pa, da ni, ampak zakaj v očitnih primerih, serviser, ko je on bil zadnji, ki je stvar videl delujočo, ne prevzame odgovornosti?

Pri avtu mi je crknil alternator, ko so mi ga popravili, mi je sto metrov od servisa odtrgalo nedolgo nazaj menjani klinasti jermen. "Očitno je bil že slab, mi nismo nič krivi".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

trololo2 ::

Da kar tole temo ponucam ...

Glede nakazovanja na TRR Funtecha me zanima, kje dobiti njihov TRR? Na bizi.si sta navedena dva... Pa kako je s sklicom/referenco kaj se vnese tam? Iščem po njihovi strani pa ne najdem nič. Saj mi ni jasno kako to ni navedeno v zadnji fazi nakupa, oz. da bi bilo vsaj poslano v emailu :8).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trololo2 ()

first_line ::

trololo2 je izjavil:

Da kar tole temo ponucam ...

Glede nakazovanja na TRR Funtecha me zanima, kje dobiti njihov TRR? Na bizi.si sta navedena dva... Pa kako je z sklicom/referenco kaj se vnese tam? Iščem po njihovi strani pa ne najdem nič. Saj mi ni jasno kako to ni navedeno v zadnji fazi nakupa, oz. da bi bilo poslano v emailu :8).


Dobiš na mail po opravljenem nakupu, sprintaš in daš bančni uslužbenki za ispolnit- da ji ni dolgcajt :) Ali pa prek elektronskega bančništva nakažeš.

Brane2 ::

darkolord je izjavil:


V tem primeru je verjetno malo težje, ker ena stvar trdi, da stvar je delala, druga pa, da ni, ampak zakaj v očitnih primerih, serviser, ko je on bil zadnji, ki je stvar videl delujočo, ne prevzame odgovornosti?


Zaradi možnosti skritih napak, zaradi česar koneckoncev obstaja garancija ?

Če bi ta logika veljala, garancije ne bi bilo treba. Če stvar dela, ko jo kupec prižge, je za njeno poznejše crkotje lahko kriv samo on a ne ?

In BTW, glede statike, a si vedu, da:

- celo danes, ob vseh antistatičnih zaščitah, komponente ŠE VEDNO crkujejo zaradi statike. Kar pomeni, da 100% zaščite pred njo še ni
- ti statični šus komponento komot lahko skuri tako, da trenutno dela navidez še povsem OK, potem pa dokončno crkne čez dan ali teden ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

trololo2 ::

first_line je izjavil:


Dobiš na mail po opravljenem nakupu, sprintaš in daš bančni uslužbenki za ispolnit- da ji ni dolgcajt :) Ali pa prek elektronskega bančništva nakažeš.


Hja saj tako je bilo moje pričakovanje - da bo stvar v potrditvenem mejlu, če že ni razvidno med nakupom.

Mejl prišel, notri informacije o nakupu, št. nakupa ipd. Kar se pa tiče plačila pa piše samo Plačilo po predračunu. Drugih informacij pa ni (tudi v slikovnih prilogah ne).

p.s. sem zdaj tako preklical naročilo, pa jih jutri povprašam kaj se grejo to ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trololo2 ()

solatko ::

V predračunu imaš vse potrebne podatke.
Pri rabljenih komponentah je vedno lahko problem. Vzameš iz mašine in daš v drugo, pa zadeva ne dela več. Kdo je kriv? V bistvu nihče, ker je zadeva pač odpovedala, ravno v trenutku, ko je prišlo do zamenjave.
Kar nekajkrat sem bil v taki situaciji. Po navadi, razgovor s stranko, problem uredi na obojestransko zadovoljstvo, včasih pa moraš pač v minus in stranki dat tisto, kar ji v nobenem slučaju nebi pripadalo.
Murphy-ev zakon pač.
Posodi nekomu delujočo zadevo, ko pride nazaj, ne dela, če prav jo je dotični uporabljal v skladu z navodili.
V Funtech-u sem kar nekajkrat uveljavljal garancijo in nikoli ni bilo problemov. Vračilo blaga je pa jasno, da če original embalažo poškoduješ, zadeve ne morejo prodati kot nove in so prisiljeni dat nek popust, če prav je zadeva še neuporabljena.
Delo krepa človeka

darkolord ::

Ena taka zelo osnovna in pogosta napaka, kjer stvar čisto slučajno crkne, ko se jo vtakne noter, je recimo ko se ne izklopi napajanja na plati - človek je sveto prepričan, da je vse storil prav, dokler ga ne vprašaš, če je izklopil ves štrom... "sej je bil pc ugasnjen"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Nikonja ::

samo nekaj glede statike, jaz osebno ne poznam čist nobene osebe da mu nekaj crknilo na rač. zaradi statike, sem tudi sam premetaval ogromno hardvera čez roke in v večini primerjov sploh nisem razmišljal o statiki.

edine "izkušnje" o statiki imam samo z forumov kjer su od razni slišal da je pri negovem prijatelju od bratranca pri sosedu nekaj crknilo zaradi statike, pa gremo stavit da tudi ne ve kaj je to.

Po meni je večja šansa da ti strela skuri rač. kot statika.

lp

Brane2 ::

Ne rabiš prijatelja od bratranca. Imaš industrijske študije kjer so se spustili v globine mehanizmov odpovedi, kot jih vidijo med proizvodnjo.
On the journey of life, I chose the psycho path.

first_line ::

trololo2 je izjavil:

first_line je izjavil:


Dobiš na mail po opravljenem nakupu, sprintaš in daš bančni uslužbenki za ispolnit- da ji ni dolgcajt :) Ali pa prek elektronskega bančništva nakažeš.


Hja saj tako je bilo moje pričakovanje - da bo stvar v potrditvenem mejlu, če že ni razvidno med nakupom.

Mejl prišel, notri informacije o nakupu, št. nakupa ipd. Kar se pa tiče plačila pa piše samo Plačilo po predračunu. Drugih informacij pa ni (tudi v slikovnih prilogah ne).

p.s. sem zdaj tako preklical naročilo, pa jih jutri povprašam kaj se grejo to ...


Jaz sem dobil mail: Ponudba FUNTECH ... in je zraven priponka PhanteonReport.pdf.

V temu je vse (teta na banki je s tem izpolnila).

Brane2 ::

Komot se ti recimo lahko zgodi, da pri vstavljanju RAM ploščka v podnožje zaradi statike preskoči iskra na kak data pin in da zaščita ne zablokira šusa 100%, zaradi česar ti nakuri driver tega signala v čipu, ki po dveh tednih mučenja dokončno crkne, ko je že mašina delujoča in so vsi pozabili, da je bil ta RAM vstavljen.

Kdo bo takrat to rpipisal statiki ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Brane2 ::

Pa še nekaj je s prenosom.

Računalniške komponente so dolgo v precej nespremenjenih pogojih- mirujejo v mašini. Ko pa enkrat skozi eksplatacijo stvari postanejo nestabilne, je čisto možno da je sam prenos ( nagla variacija v temperaturi in vlažnosti, vibracije itd ) tista stvar, ki jo požene dokončno čez rob.

Sam zase prenos ni kritičen ampak robaki gre na servis je že tako "bolna" na nek način in čisto možno se mi zdi, da je to lahko bistven faktor.
On the journey of life, I chose the psycho path.

šernk ::

V proizvodnji mehatronike je na nekaterih oddelkih zaradi statike prepovedan vstop v prostor, če nisi primerno opremljen, verjetno ne zato ker je sosed reku da lahko crkne.

sam sem pred 3 meseci menjal hladilnik grafične, ko sem zadevo nazaj priklopil ni bilo slike. Mal čudno gledam...pa si mislim ja nisem grafe uniču...že začnem iskat testno grafično, pa pomislim da bi lahko ram prvo sprobal. Vzamem eno od 3 ploščic ven in comp se zažene. Dam nazaj ploščico noter...comp ne dela, sprobam v drugih slotih...ni muzike. Ob menjavi grafične mi je odpovedal ram, katerega se niti dotaknil nisem, pa računalnik sem že 100x sestavljal.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

solatko ::

darkolord - Popolen izklop za napajanje, je potrebno naredit pri menjavi procesorja in RAM-ov, pri vseh drugih stvareh je zadosti, če je mašina izklopljena in pritisk power knofa, preden začneš menjat, da se razelektri napajalnik.
Za menjavo grafike, se praviloma samo izklopi napajalni kabel iz napajalnika.

Statika je zanimiva zadeva. Poizkusi enkrat v temi, na kakšnem pokvarjenem računalniku, zamenjat komponento tako, da boš oblečen v kakšno fino sintetično majico. Prej se dvakrat, trikrat na hitro obrni okoli osi, ali pa malo podrgni roke po trebuhu. Ko boš nekaj mm od komponente, bo preskočila strela z nekaj tisoč volti. V primeru, da to narediš na delujočem računalniku, ta ne bo več delal.

Opozorilo imaš prav v vsakih navodilih za uporabnike v velikem okviru z klicaji in to ne brezveze.
Delo krepa človeka

para-site ::

Nekaj odgovorov:
Mi nismo videli delovati tiste grafične kartice, v tem je zgodba. Je pa dejstvo, da sedaj ne deluje več in da ne bomo vedeli, kdaj točno je prenehala delovati. Dajmo pa razčlenit sledeče... s tem, ko sprejmemo neko stvar v obravnavo ne prevzemamo odgovornosti za njeno delovanje, odgovornost za njeno delovanje nosi izdajatelj garancije, ki pa v tem primeru nismo mi. Napisano ne bi držalo le v primeru, če bi bilo očitno, da je komponenta prenehala delovati zaradi nepravilne vgradnje ali kakšne druge naše napake. Le-te pa ni bilo.
Se pa še po 8-ih letih na tržišču iz vsake takšne zgodbe nekaj naučimo.

http://www.funtech.si/si/informacije/pl...
Kako lahko plačam blago po predračunu?

Če želite naročeno blago plačati po predračunu izberete način plačila "PLAČILO PO PREDRAČUNU" in naročilo oddate. Po pregledu naročila s strani upravitelja Spletne trgovine funtech.si boste na vaš kontaktni elektronski naslov prejeli predračun na osnovi katerega opravite nakazilo na TRR.

Če nas nekdo prehiti s preklicom naročila jasno niti ne pošiljamo ponudbe, kjer je TRR, ker nima smisla. Sicer pa imamo tudi podatek o TRR objavljen na naši strani.

Brane2 ::

@para-site:

Bilo je veliko pohval glede cen in začudenj, kako vam ob takih cenah uspe preživeti.

Zato sem za štos skočil gor in is ogledal cene za solidno hitre RAM-e in našel kar solidno velike razlike v ceni.

Sem kaj falil ali so mogoče res razlike tolikšne ? A mate kakšen model 8GiB na 1866 ali še raje 2133MHz ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

para-site ::

Mi prav z vsakim artiklom delamo plus, najboljšo pot (cena/zaloga-dobavljivost)za nas in naše stranke nam pa poišče kar sistem sam. S tem ni težko preživeti, kljub temu, da v tej branži že lep čas ni več visokih zaslužkov in temu primerno ni bogatije.
Kredibilnost naše ponudbe je v tem, da 99% dobavnih rokov dejansko drži, pa še ta 1% so razni manjki v inventuri dobaviteljev in podobno, na kar nimamo vpliva. Tisti, ki pri nas kupujejo to cenijo, vsaj tako pravijo. In še nekaj, artikli, ki niso izdobavljivi, dobijo avtomatsko status "Obvesti me", kar pomeni, da ga stranke ne morejo niti naročiti oz. ga lahko naročijo šele, ko postane dobavljiv in se status spremeni v "Kupi", takrat ga pa lahko normalno izdobavimo v 1 dnevu. Posledično se ne ukvarjamo z naročili, ki jih ne bi bili sposobni izdobaviti in hkrati stranke so srečne, ker dobavni roki držijo.

solatko ::

para-site - Tako se obnašajo dobre trgovine, pohvalit moram pa tudi vaše poprodajne usluge, pa tudi sposobne in ustrežljive sodelavce. Le tako naprej in verjamem, boste tudi probleme z grafično kartico ustrezno rešili na obojestransko zadovoljstvo. Take izkušnje imam pač z vami sam.
Delo krepa človeka

para-site ::

solatko - Veseli smo pohval, ko so ljudje srečni, saj nam to daje motivacijo za prihodnost, veseli smo tudi smiselnih kritik, ki naredijo naše poslovanje boljše, ostalo nima efekta :)

trololo2 ::

para-site je izjavil:


Če želite naročeno blago plačati po predračunu izberete način plačila "PLAČILO PO PREDRAČUNU" in naročilo oddate. Po pregledu naročila s strani upravitelja Spletne trgovine funtech.si boste na vaš kontaktni elektronski naslov prejeli predračun na osnovi katerega opravite nakazilo na TRR.


Sem čisto spregledal ta odstavek, čeprav na strani sem bil. My bad :8).

alese ::

tole sem prebral, ne vem točno kdo je na dolgo in široko pisal, da je včasih delal v komerciali rač firme al nekaj takega in da mu gredo na k...c taki , ki pridejo tja pa ne vedo po kaj so prišli. res sreča, da tam ne delaš veš, v amriki bi te za vedno vrgli iz tega posla, ljudje hodimo po računalniških firmah ravno zato, ker se na to ne spoznamo in ne vemo kaj kupiti, ti pa si plačan za to, da strankam svetuješ in da se na to spoznaš, če ti kaj ni všeč, greš lahko za gradbenega delavca k hildi tovšak ,ki te bo nategnila podolgem in počez pa še v vročini in mrazu boš lahko delel.delal

barocco ::

V petek 19.10 zvečer, sem preko spleta v Funtech-u naroču.
fx8120
crucial ballistix 1600Mhz ddr3 2X4
Asus DVD-RW
cooler master 912HAF
HDD segate barracuda 1tb Sata 6Gb/s 7200rpm 64MB
dobil obvestilo da lahko dvignem že v ponedeljek,kerpa sem pozno videl mail sem dvignil naslednji dan.
Zelo so me presenetili,z hitrostjo in pa ceno saj sem dal 368€ aja paše pri njih sem dokupil Sythe mugen 3 Revision B 3100 po znižani ceni 39€.

VDinokomp-u pa sem isti 19.10 pri njih naročil plato ASRock990FXExtreme 3,pa jo še čakam upam ,da pride še ta teden.

Vglavnem vse pohvale Funtechu za hitrost dobavljivost in prijaznost.:)
lp

darkolord ::

Offtopic: kje imaš pa SSD?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

amigo_no1 ::

Sythe mugen 3 imajo ta teden v akciji -5%, piše ne funtech FB strani.

Popust za nakup hladilnika Scythe MUGEN 3 - dodatni 5% popust na redne cene
velja od 22.10. do 28.10.2012 oz. do razprodaje zalog
koda: MUGEN

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

enadvatri ::

S Funtech trgovino imam do sedaj dobre izkušnje.

Z Mlacomom pa ne, po nekaj dneh je škripal zelo glasno ventilator od grafike, ki je IMO potrošni material. Ampak to ne pomeni, da mora od samega začetka škripati. Seveda mi niso nič zamenjali, ker je zelo osoren in nadut tip pojasnil, da oni ne vedo v kakšnih pogojih jaz imam in, da je lahko kriv tudi prah pri meni. Kišta nova, o prahu ne duha ne sluha. Nikoli več pri njih kupil, fail - fail situacija. :))

enadvatri ::

S Funtech trgovino imam do sedaj dobre izkušnje.

Z Mlacomom pa ne, po nekaj dneh je škripal zelo glasno ventilator od grafike, ki je IMO potrošni material. Ampak to ne pomeni, da mora od samega začetka škripati. Seveda mi niso nič zamenjali, ker je zelo osoren in nadut tip pojasnil, da oni ne vedo v kakšnih pogojih jaz imam in, da je lahko kriv tudi prah pri meni. Kišta nova, o prahu ne duha ne sluha. Nikoli več pri njih kupil, fail - fail situacija. :))

šernk ::

Tisti pri mlacomu se marsikaj zmišljujejo, med drugim tudi formatirat ne smeš prenosnika, ker drugače zgubiš garancijo :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

barocco ::

darkolord je izjavil:

Offtopic: kje imaš pa SSD?

Sej tud grafe nimam, imam pa v mislih 660ti,tud SSD bi prav prišel,sam rabm dnar še za "hrano".
Drug mesec si privoščim ostalo.

enadvatri ::

šernk je izjavil:

Tisti pri mlacomu se marsikaj zmišljujejo, med drugim tudi formatirat ne smeš prenosnika, ker drugače zgubiš garancijo :))


Jaz sem možu rekel, da je neumen in dela v škodo podjetja ter odložil telefon. Niti el. pošte se mi ni dalo pisariti, ker sem dobil za 1 ali 2 evra primeren ventilator, oni pa so izgubili stranko, ki jih sedaj rada popljuva.

The Player ::

Mene pa Zanimajo razlogi, zakaj je večina kupcev zadovoljna s trgovino Funtech?

S trgovino sicer nimam slabih izkušenj, se mi je že zgodilo, da sem naročil nek produkt, katerega sem po dveh dneh prišel iskat nakar ugotovil, da nisem dobil pravega in sem moral tako počakat še dodaten dan, ampak to ni nč resnega vsi smo samo ljudje in se zmotimo.

Da preidem k bistvu. Mene Funtech ni prepričal, ker lahko iste produkte dobim v AGT-ju za nižjo ceno in dokler bo AGT ena izmed najcenejših trgovin ne vidim smisla, da bi moral preiti na Funtech, ker kupujem tam kjer je ceneje oz. Funtech mi je na drugem mestu.

Skratka kake + ima Funtech, v primerjavi z AGT-jem ki je cenejši?

kuglvinkl ::

The Player, zato ker ne razumeš pojma Total cost of ownership. In samo zaradi takih subjektov kot si ti, še obstaja AGT.

Z veseljem dam 2-3% več pri Funtechu, da v primeru težav v parih dnevih uredimo zamenjavo/popravilo.

Moja primera: pri Mlakcih dobim fuč disk, nesem nazaj naslednji dan, pravjo, da je treba uveljavljat garancijo. Pol sem mau vpil in dobil drugi disk. K so bli še tle pr nas. Ne maram trgovca, na katerga moram vpit.

Funtech: odletu trafo. Prnesem nazaj, kličejo popoldne,pridi po drugega.

Je to tko zajeban za razumet?

Zgodovina sprememb…

The Player ::

kuglvinkl je izjavil:

The Player, zato ker ne razumeš pojma Total cost of ownership. In samo zaradi takih subjektov kot si ti, še obstaja AGT.

Z veseljem dam 2-3% več pri Funtechu, da v primeru težav v parih dnevih uredimo zamenjavo/popravilo.


razsvetli me, zakaj neki pa so pol forumi?

Z Agt-jem še nisem mel probleme, tko, da se ne počutm krivga :)

Gregor P ::

The Player, a to misliš ta AGT, kjer je v forumu že kar nekaj pritožb iz katerih naj bi bilo razvidno, da gre le še na slabše?:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

The Player ::

Gregor P je izjavil:

The Player, a to misliš ta AGT, kjer je v forumu že kar nekaj pritožb iz katerih naj bi bilo razvidno, da gre le še na slabše?:8)


To je ta ja. Sj sem velik bral kaki problemi so, sam do zdej jaz teh problemov nisem mel, če pa bodo še naprej zanemarjal, bom pa našel alternativo, res problem :)

Sam mal je problem ker npr. za primer cene Funtech vs. AGT niso ravno razlika 2%, ampak so kar večje

primer SAMSUNGOVEGA SSDja

FUNTECH
http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ko...
AGT
http://www.agt.si/racunalniska-oprema/t...

mogoče se pri spletni ceni ne vid tok razlike, se pa definitivno pri redni ceni, poleg tega ni problem če kupuješ 1 komponento, ko pa kupuješ več naenkrat se pa vsak evro pozna.

drgač smo se narobe razumel, js nobenga ne zagovarjam, tko da nč bat,...skratka kupuj tam kjer se bolj splača.

Kr_Edn ::

Razlika v ceni je konkretna, drži. Ampak pri Funtechu dobiš vse artikle z oznako " kupi" najkasneje v treh ( 3) dneh. Kaj pa AGT? ( Kupiti tam, kjer dobiš, ali tam, kjer se bolj splača, pa nezanesljiva dobava? Ali kupiti v - cenejši- tujini?)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kr_Edn ()

amigo_no1 ::

The Player
AGT je postal novi Solo, cene 10% nižje kot ostali, samo da privabijo budale ;((.
https://slo-tech.com/forum/t300155/p373...

Kar naroči in potem poročaj, kdaj boš robo dobil :D.

Razlika v ceni je konkretna, drži. Ampak pri Funtechu dobiš vse artikle z oznako " kupi" najkasneje v treh ( 3) dneh. Kaj pa AGT? ( Kupiti tam, kjer dobiš, ali tam, kjer se bolj splača, pa nezanesljiva dobava? Ali kupiti v - cenejši- tujini?)

Važno da plačaš, dobiš čez 2 meseca.
Mrbit.

mylemon.at, hoh.de, zakaj bi se kdo še zajebaval s takimi šalabajzerji kot naš AGT ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

šernk ::

mylemon.at, hoh.de, zakaj bi se kdo še zajebaval s takimi šalabajzerji kot naš AGT ??


teorija: ker v tujini je nevarno kupovati, lahko se kaj zalomi s pošto in je treba dolgo čakat na izdelek, lahko ti ne priznajo garancije, itd. :P

realnost: naročiš v torek pri povprečni online rač. trgovini pri nas in imajo zadevo na zalogi, če imaš res veliko srečo boš do petka imel zadevo doma (računaš itak na isti torek kot iz nemčije). Potem ko bo kaj narobe boš pa še vsaj 20 dni izgubil z uveljavljanjem garancije.

tujina: naročiš v torek, z malo sreče boš imel zadevo doma v petek, z malce manj sreče pa naslednji četrtek. Garancija, z malo nesreče boš čakal 1 mesec na robo, drugače pa imaš v 20ih dneh robo doma, brez raznih ne smeš formatirat, rabimo cel comp itd.

končni izračun:
SLOVENIJA: cena izdekla 120€ + 4€ poštnina + 1 teden čakanja + izgubljanje živcev z uveljavljanjem garancije ko 1 mesec nihče nič ne ve: 124€ + živci

TUJINA: cena izdelka 100€ + 7€ poštnina + 10 dni čakanja + 10-15€ poštnina v garancijo = 122€ + prišparani živci, sedaj mi pa povejte računico za naročanje pri naših trgovcih >:D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mailer ::

Koliko pa je poštnina v Slo pri mylemon? Res je da so določeni izdelki dragi pri nas. Gledam napajalnik Corsair AX750, ki stane v tujini (mylemon)144€, v Mlacomu 166€ pri Agt pa celo 182€.

r3dkv1c4 ::

JanezH je izjavil:

Mlacom-ovih vrat ne prestopim nikdar več. Par let nazaj sem kupil drag taganov silent napajalnik. Izkazalo se je da ni silent, ker je ropotal, kar so opazili tudi na servisu, ko sem ga prinesel nazaj. Dali so mi novega, ki je dobesedno eksplodiral - počilo je in pokadil se je dim ven. Za novega sem se moral dolgo pregovarjati, dokler jim nisem omenil zakaj imajo pretrgane vse originalne garancijske nalepke in gor neke svoje. Takrat je serviser postal prijazen in mi brez problema prinesel novega.
Po kakih 3 letih delovanja mi je zdaj tudi ta crknil.

Ob eksploziji mi je smrdel napajalnik, od eksplozije naprej pa mi smrdi Mlacom.
NE hvala!!!


mal dnarja mal muzike...tako preprosto jer to....kaj si pričakoval od tagana, da ti bo delal 10 let.....lol

ni mlacom kriv za nekvaliteto tagana.

Poldi112 ::

Kaj pa to, da ti ga zamenjajo za takega, ki očitno ni nov in je očitno defekten?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

r3dkv1c4 ::

mailer je izjavil:

Koliko pa je poštnina v Slo pri mylemon? Res je da so določeni izdelki dragi pri nas. Gledam napajalnik Corsair AX750, ki stane v tujini (mylemon)144€, v Mlacomu 166€ pri Agt pa celo 182€.

http://www.demise-pc.si/product_info.ph...

ali pa kaj takega

http://www.demise-pc.si/product_info.ph...

prijazni korektni in drzijo se rokov.

Poldi112 je izjavil:

Kaj pa to, da ti ga zamenjajo za takega, ki očitno ni nov in je očitno defekten?

ce stranka vzame vsak drek je sama kriva....je treba zahtevat.....ne pa bit tiho....pa pol jambrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

zila90 ::

Nočem delati nove teme, tako da bom vprašal kar tu...

Želim si sestaviti računalnik pri Funtech-u, vendar brez HDD-ja (ga imam doma).
Zdaj pa me zanima, ali bi mi ga sestavili v trgovini, čeprav ne bi zraven naročil HDD-ja?

solatko ::

Sicer bi se lahko poslužil telefona, pa ti bom odgovoril namesto njih - ja, ceno za sestavo imaš pa v konfiguratorju.
Delo krepa človeka

amigo_no1 ::

zila90
Naj ti moderator prestavi:
Nakup namiznega PC-ja

šernk
Če nisi ravno v LJ/mesto trgovca, moraš tudi preko pošte poslati ali osebno dostaviti.
btw, jaz sem pokvarjeno robo, kupljeno pri Slo online trgovcu poslal na njihove stroške v garancijsko popravilo.
Ni s tujimi enako ?
(Edino če vračaš izdelek, potem nosiš stroške sam).


mailer
http://www.mylemon.at/information,text,...
6.1 Post Paket Versandkosten Zone 1A
Deutschland, Liechtenstein, Italien, Slowakei, Slowenien, Tschechische Republik und Ungarn

Vorkasse

2 kg 11,94 Euro
4 kg 12,64 Euro
8 kg 13,36 Euro
12 kg 14,00 Euro
20 kg 15,16 Euro
30 kg 17,76 Euro




redkvica79
Demise izumlja toplo vodo:
potrdila o vgradnji komponent
https://slo-tech.com/forum/t532984/p369...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Gigahertz ::

Se pridružujem negativnim ocenam mlacoma, razlog: piše 1-2 dni nakoncu sm čakal skor 3 tedne + aroganca da te srt prime.
"670#2500#8"

šernk ::

šernk
Če nisi ravno v LJ/mesto trgovca, moraš tudi preko pošte poslati ali osebno dostaviti.
btw, jaz sem pokvarjeno robo, kupljeno pri Slo online trgovcu poslal na njihove stroške v garancijsko popravilo.
Ni s tujimi enako ?


v izračunu sem predvidel, da pač poštnino v tujino plačaš sam, pri nas pa pošlješ na stroške servisa. Oz neseš na servis spotoma, če upoštevaš še te stroške, te zaboli pa glava :D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Kolarks ::

Mene zanima kako je pri mlacomu z sestavo računalnika. Če ti ga sestavijo tam, če naročiš vse dele v konfigoratorju ? Pa če kaj zaračunajo ali ga sestavijo brezplačno? Pa če ga kvalitetno sestavijo?

Lep pozdrav!

Janac ::

Kako pa lahko računalnik kvalitetno sestaviš?

Brane22 ::

r3dkv1c4 je izjavil:


prijazni korektni in drzijo se rokov.


A ni bila dolga tema ravno tu o demise in problemih z reklamacijo ? :|
««
4 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGT Računalniki, AGT Trgovina (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
785300959 (36505) igorpec

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132313 (71853) kuglvinkl
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531538 (20380) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815515 (11313) gendale

Več podobnih tem