» »

KATERI predvajalnik za Dvd,Dvix,Mkv,Blu-Ray

KATERI predvajalnik za Dvd,Dvix,Mkv,Blu-Ray

easyrider3 ::

Sedaj sem imel že par predvajanikov in pred kratkim sem še kupil novega Philipsa 3380 in sem zelo razočaran,ker so podnapisi totalno zanič.Zato moram še zmeraj naprej gledat z tastarim predvajalnikom Xoro pa čeprav tudi on nima prav dobrih podnapisov,pa še vsak film ne prime. Sedaj me pa zanima,če ima kdo izkušnje ali ve kateri predvajalnik bere vse in da so podnapisi DOBRI prave veličine in ne premajhni in čudne barve. Veliko sem že opazil,da nekateri imajo neki predvajalnik XTREMER ali WD TV Live kaj je t dobra stvar??????
  • zaklenil: podtalje ()

telexdell ::

Za gledanje filmov so klasični DVD predvajalniki omejeni in že malo zastareli. Danes se za to uporablja eden imed množice NMT predvajalnikov, na katerega po želji priključiš notranji ali zunanji disk,zunanji DVD ali BluRay ali pač preko mreže povežeš z diskom ali DVD-jem hišnega računalnika. Na njih lahko gledaš vse vrste filmov, poslušaš različne vrste glasbe, pregleduješ fotografije, poslušaš internetni radio ali gledaš internetne video posnetke....
Večina teh predvajalnikov omogoča spreminjanja velikosti in pozicije podnapisov, določitev barve in fontov...
Svetujem ti, da malo prebereš teme na forumu, katere govorijo o teh predvajalnikih in se odločiš za enega od njih (Popcorn, HDX, Egregat, Medion, Xtreamer, WDLive...).
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

easyrider3 ::

Težko se je za odločit ko vsak drugače pove ali tolče po drugem. Meni bi bilo najbolj pomembno,da imam dobro čitljive podnapise velikost-barva osenčenja. Zaenkrat gledam samo Dvix,ker z 1Mb internetom mi sploh na misel ne pride,da bi vlekel dol Dvd kaj šele Mkv,to bi lahko celi teden vlekel da bi ga prenesel.

hamurabi ::

Če bi rad gledal tudi Blue-ray ploščke, si omisli kašen Blue-ray predvajalnik z .mkv podporo. Nay primer kaj takšnega

http://www.mimovrste.com/artikel/111005...

ŠinkoM ::

Moj dober frend si je omislil TALE NMT predvajalnik, včeraj sva testira in stvar je noro dobra.....Filme si naložiš na USB in jih bere. Tudi na mrežo se ga da priklopiti. ŽRes dobra kvaliteta zvoka (DTS) in slike...

telexdell ::

Težko se je za odločit ko vsak drugače pove ali tolče po drugem. Meni bi bilo najbolj pomembno,da imam dobro čitljive podnapise velikost-barva osenčenja. Zaenkrat gledam samo Dvix,ker z 1Mb internetom mi sploh na misel ne pride,da bi vlekel dol Dvd kaj šele Mkv,to bi lahko celi teden vlekel da bi ga prenesel.

Neki xvid lahko s takšno mrežo preneseš v 2 urah, DVD ali MKV-720p pa v 8-10 urah. Če ti to obratuje dan in noč se lahko v letu dni nabere kar zajetna zbirka. Vsekakor pa, če boš kupoval si kupi takega z možnostjo predvajanja HD vsebin (Dvix se mi zdi, da tega nima!).
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

podtalje ::

O teh predvajalnikih že teče debata v temi h.264/DVD/DivX player, zato ni potrebe po novi temi z isto vsebino. Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

h.264/DVD/DivX player (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Zvok in slika
2330253733 (67825) dope1337
»

Blu-ray predvajalniki - kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
367209 (4427) Anney
»

Kaj kupiti blu ray predvajalnik ali multimedijski predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
316810 (6248) B0Z0
»

Playon!HD Media player (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15559217 (45148) goby
»

Edini blu-ray predvajalnik z MKV podporo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9019659 (12239) filipc

Več podobnih tem