» »

LG 32LH3000 LCD TV nekaj vprašanj...

LG 32LH3000 LCD TV nekaj vprašanj...

Yoxi ::

Torej kupil sem lcd tv LG 32LH3000 in morm rečt da sm za to ceno tvja zelo zadovoln. Sprejema digitalne kanale kot analogne.
Imam pa eno vprašanje če kdo ve.... Kot sem opazil lahko preko tv poslušaš tudi radijske kanale. Zakaj tega pri LGju ni, čeprav so opcije za radio.
Videl sem da na Samsungih to deluje brez problema.
Ali je to funkcijo potrebno kje aktivirati ? In kako.....
Če je to v tistem skritem menuji ki lahko akvtiviraš usb priklop za gledanje filmov potem morem nabaviti univerzalni daljinec ker imam pač verzijo tv V.3.40.

Ali se kje motim...

Help pls...
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

flux666 ::

Jaz sem pred dnevi na moji 42 lf2510 odklenil USB. Probaj po teh navodilih:
http://lgusb.wikispaces.com/#support
http://blog.wcw.dk/#category6.

Jaz sem imel firmware 3.24 in sem ga sedaj dal na 3.55....

Yoxi ::

Ja sej za divx filme vem kako se aktivirajo, da morš it v tisti skriti meni. Ampak fora je zdej v tem da imam jst verzijo 3.40 in da mi ta fora z OK tipkama ne deluje in da bi mogu kupit univezalni daljinec da bi lahko dostopal do tega menija. Kakr sm pa zasledil, piše samo kako se aktivira dvix playback in gledanje slik ter mp3. Za vse ostalo ja opozorjeno da bi mogu pustiti pri miru,da se tv ne pokvari. Jst iščem samo kako se uklopi radio, ker za divx se mi ne gre toliko.
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

sgdjkdlsugi4 ::

Radio postaje ti mora najt preko ponudnika kabelske, potem pa so kot TV kanali v seznamu

Yoxi ::

No sej v tem je fora k jih ne.......zato po sprašujem, če se to kje uklopi da jih najde...jih ne najde ne na mojem 32LH3000 ne na fotrovem 42LG2000.
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

gkuser ::

Če nadaljujem temo, je komu to uspelo narediti? Imam lcd 42LE8500 in kabelsko od Telekoma in mi (še) ni uspelo.

Hvala.

recmajkemi ::

42LE8500 zaenkrat nima funkcije poslušanja pretočne glasbe. Mogoče s FW updatom.

integral15 ::

Zivjo si bom sposodu temo imam problem z daljincem od tega tvja in sicer problem imam z daljincem. Ze nekaj casa so problemi z tipko st 2 ne prime vec. Nato so se pojavile tezave se z tipko power ce hoces prizgati tv z tipko power ali ugasniti tv mores tiscati tipko kakih 20 sekund. Zanima me ali obstaja kaka resitev kak servis. Hvala

fpbs ::

Potrebno je odpreti daljinec in tiste tipke, ki ne delajo, ali slabo delajo, premazati s prevodnim lepilom, kot naprimer ELECOLIT. To naj bi imel vsak boljši serviser.

integral15 ::

Hm kako pa odpres ta daljinec zgleda da je vse zalito ker vijaka ni nobenega.... Nasel sem tole trgovino ki prodajajo daljince imam tocno tak daljinec http://www.proelektronika.si/component/...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Usb port na lcd tv lg (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
392103276 (43720) kitka77
»

LG LCD TV in Digitalna kabelska

Oddelek: Zvok in slika
3219588 (11766) triker
»

Uporabnost USB na LCD TV-jih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12155928 (47819) Lupin
»

LCD TV 82cm Full HD

Oddelek: Kaj kupiti
495241 (3651) kitara8
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918956 (11996) Izi

Več podobnih tem