» »

Popolna ukinitev študentskega dela: DA/NE

Popolna ukinitev študentskega dela: DA/NE

««
6 / 6
»
»»

D3m ::

bluefish je izjavil:

Mimogrede, pomislite koliko stanejo že tisti letaki in podobne akcije ... "študentski servisi" se v krčih držijo za korito, medtem ko jih vlečejo stran.
Ravno zaradi zavajanja in spamanja sem se odjavil od vseh mailov, ki sem jih do sedaj avtomatsko prejemal s strani ŠOU in študentskega servisa.


Enako. Pa nisem študent še nekaj let :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

bender rodri ::

hmmm, sem študent, delam, študiram (vse imam opravljeno v roku)... stroškov cca 300 evrov mesečno... od doma ne dobim praktično nič, vse si plačam sam.
Kakor gledam, sistem dela je zafuran... in po mojem mnenju ga bodo ob naslednjem spreminjanju šenkrat zafural. Skratka "Isto sranje - drugo pakovanje".
Sam mislim, da se na te razne reforme, ki jih eni pluvajo drugi pozdravljajo, sploh neb smel preveč zanašat. Edina stvar k ti lahk pomaga je, da se v teh okoliščinah probaš znajdt - ni pravično, je pa obstoječe stanje... jebiga.
guez

Alexius Heristalski ::

Demonstracije. Študenti in dijaki gredo na ulice po 15. maju. Za pravno mnenje so odšteli 12 tisočakov. Podpora. Sindikati jih bodo podprli. Upokojenci ne vedo, da protesti bodo.

Več ...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

bluefish ::

Očitno z namenom podaljšanja vikenda oz. tedenskih "počitnic", ki jih imamo na nekaterih faksih.
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smisel študentskega dela?

Oddelek: Loža
388604 (6949) Phantomeye
»

Študentsko delo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7615599 (12099) Janac
»

Vpliv zakona o uravnoteženih javnih financah na študentsko delo (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5712987 (11606) pirlo
»

Malo delo - referendum (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Problemi človeštva
1466198462 (169826) Mipe
»

Študentsko delo -> "malo delo" (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Problemi človeštva
59889310 (71247) tx-z

Več podobnih tem