» »

Kriptirani programi na satelitski 2

Kriptirani programi na satelitski 2

roscha ::

Pa to svet ni vidu. Tip vpraša če se da to gledat in kakšno železnino rabi, pa takoj en velepameten admin ugotovi, da to ni legalno. Za posrat. Le čevlje sodi naj kopitar!

Najprej naj mi nekdo pove na kater kodiran program se v Sloveniji DA LEGALNO naročit? (Slovenija 1&2 je izvzeta, itak jo plačujemo in gledamo kar "po tastarem") Ja se mi je zdelo, na nobenga.. V EU je zakonsko prepovedano samo hakiranje kartic za pay-tv. Tega itak tu nima noben namena počet. In kaj je potem problem? Če mi dobra duša na internetu objavi kode za program, KI GA TAKO ALI TAKO NE MOREM PLAČAT za moje pojme zadeva ni prav nič nelegalna.

Primer: Nemški Premiere mi noče prodat naročnine. Zakaj? Ne živim v Nemčiji/ Švici/ Avstriji, ker Premiere samo za tam plačuje avtorske pravice. Torej se moram znajti po svoje.. In komu delam škodo? Živemu krstu ne... Premiere pa se tudi znajde po svoje in vsake toliko zamenja kode.. Itak jim gredo pa na živce POTENCIALNI NAROČNIKI ki se rajši takole švercajo.

Eh, pa saj je itak vseeno. Jest jo itak gledam, če bi jo plačeval je ne bi dolgo, ni vredno.. Admini pa namesto da bi gledal TV rajši na forumu iščejo dlako v jajcu. Bah!

kovse ::

maš čist prav take stroge legalnosti pa tudi ni treba!

Ej če ti bo kaj v pomoč tule je en link za članek o odkodiranju sat programov!

http://www.warez-site-r-us.com/decode.p...


ta stran je sorodna tej strani pa mi je veliko bolj všeč ker niso tak podrejeni legalnosti!

Zgodovina sprememb…

roscha ::

Saj se ne gre zame. Kot sem že dejal vse skup kar en lep čas uporabljam in tud vem kje je kaj...

recimo: www.some-ther-sat-warez-site.com

pa newsgrupe: alt.satellite.tv.crypt
hr.fido.sattv

pa še pa še...


by!

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

ok gremo po vrsti:

Tip vpraša če se da to gledat in kakšno železnino rabi, pa takoj en velepameten admin ugotovi, da to ni legalno


tip je reku:

kšn krek za TV turner al kej podobnga, da bi se dalo programe gledat za stonj......



potem:

Najprej naj mi nekdo pove na kater kodiran program se v Sloveniji DA LEGALNO naročit? (Slovenija 1&2 je izvzeta, itak jo plačujemo in gledamo kar "po tastarem") Ja se mi je zdelo, na nobenga..


In? Ce ti tega nihce ne ponuja potem pac tega ne mores dobiti. Zato, ker ti tega nihce v sloveniji ne ponuja legalno potem to lahko kar ukrades?

živim v Nemčiji/ Švici/ Avstriji, ker Premiere samo za tam plačuje avtorske pravice.


Tocno to. Ce ga ti gledas si ga ukradel.

Admini pa namesto da bi gledal TV rajši na forumu iščejo dlako v jajcu.


Tv dela zelenjavo iz ljudi ;-)




Vredu se strinjam da je to mogoce ze malce prevec drasticna akcija toda vseeno. Bila je zelja po navodilih kako uporabljati razne crackerske programe itd. Za nadaljne pritozbe se pritozite cez politko S-Tja v S-T oddelku.

Ziga Dolhar ::

Morda so pa oni programi, ki jih ne morš dobit, legalno na voljo le v onih državah oz. je gledanje njih v drugih deželah oz. izven meja matične države že samo po sebi nelegalno :P.

Uglavnem, bedni razlogi. Vprašam šefa, če mi da plačo 2 MIO mesečno, pa pravi, da tega sploh ne morem dobit....

roscha ::

Dej admini ne bluzit ok? Ko boste enkrat videl še mal dalj kot iz tegale vašega peskovnika potem bomo kako pametno rekli. Do takrat pa o poročju kriptiranja satelitske ne postanite preveč pametni.
Aja pa prosim da se začnejo striktno zaklepat tudi teme: kako pohekat DVD na region free, kako odkllenit procesor (ja sorry AMDju tako delamo izgubo). In vsi ki preko kabelskih sistemov gledate HTV 1, 2 ,3 takoj nehat s tem početjem!
HTV plačuje avtorske pravice SAMO IN IZKLJUČNO za ozemlje Hrvaške. Le kako hudiča da jo potem v celi Slo po kabelskih omrežjih distribuirajo, "minister Gregor" pa nič???

Pa še kaj bi se našlo.

Skratka ne pametovat... Aja glede hackanja recieverjev. Na njem se zamenja samo firmware. S tem še ne gledaš nič. Potem je tu še smart card, s katero si brez kod tudi NIČ ne opomoreš. Kode so pa prosto dostopne na miljon lokacijah, le najti jih je treba.
Še kaj? Ah ne bo dovolj kar sami se izobražujte...

by!

Ziga Dolhar ::

Člani ministrstva ljubezni in ministrstva resnice nismo.

Zaenkrat ostajamo v tem peskovniku.

roscha ::

Aja pa še to. Preden začneš pisat neumnosti v stilu : www-sat-tv-warez vsaj poglej kaj hudiča piše na tej strani.

Stran pa je www.sat-update.com in če je na njej kaj wareza potem sem jaz morski prašiček.....

MadMax ::

Ja, se bi se kaj naslo.

Torej:
Moderatorje in admine vljudno naprosam, da brez milosti striktno brisejo/zaklepajo vse teme, v katerih je govora o M$ softveru, pa tudi ostalih 98% softvera zraven.

Obrazlozitev:
Ce programsko opremo kupis legalno, imas s tem zagotovljeno tehnicno podporo.
Ce jo nabavis nelegalno, do te pomoci nisi upravicen, torej ti preostane utrujanje na S-T forumu.

Izjemoma se dovoli doticna tema, ce osebek, ki je postavil vprasanje dokaze, da ima softver legalen, ali pa predlozi dokaz, da mu na Tehnicni podpori niso znali/mogli pomagat.

Ve pa se, na katero programje se ta obveza ne nanasa (free zadeve kao Linux, Winamp...).

Se boste torej striktno drzali pravil, ali se boste obnasali hinavsko, po sistemu "kakor mi pase" ali "kam veter piha" ?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

blabla ::

MadMax: Hehe. Zabavno je najprej prebrati tvoj post, potem pa še tvoj podpis :D

Gandalfar ::

Okej ce vam tisto zgoraj ni vsec pa takole:

To je kraja intelektualne lastnine. S tem, ko gledate film niste avtorju nicesar za to placali (kar bi ce bi kupili kartico) in ste ga potemtakem preprosto ukradli. To da neka zadeva ni na voljo v dolocenem kraju ni izgovor. Pac ni na voljo. Ne mores zaradi tega krasti.

MadMax ::

Naj se malo zaidem od teme:
Kar nekaj topicov je bilo zaklenjenih zaradi neprimernega oglasevanja.

Zakaj se ne skenslajo uporabniki, ki so tu prijavljeni le zaradi "malih oglasov" in dejansko ne sodelujejo v Forumu (nobene teme/posta/clanka/novice/komentarja - izkljucno oglasi)?

To so "ocitno" preprodajalci, kot taki pa bi lahko kupili oglas/pasico.

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Sergio ::

Zacnimo razlikovati med fizicno osebo ter podjetjem.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Francija pripravlja ostrejšo protipiratsko zakonodajo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
13915804 (11116) redo
»

Avtorske pravice

Oddelek: Loža
192336 (1943) Gonzales2
»

Ukinitev tujih programov med prenosom SP 2006 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20420792 (15531) lufthammer
»

Avtorsko nadomestilo tudi za uporabo interneta?

Oddelek: Loža
292735 (2020) matjash
»

pripomba na zaklepanje tem

Oddelek: Slo-Tech
371481 (924) suse80

Več podobnih tem