» »

Boks

Boks

««
56 / 66
»»

Okapi ::

Hrgović je na hitro sesul starca;)

Vitez ::

V soboto ponoči končno najbolj pričakovani fajt leta, Canelo -GGG 2!

oo7 ::

Vitez je izjavil:

V soboto ponoči končno najbolj pričakovani fajt leta, Canelo -GGG 2!



Upam, da bo kje po televiziji na Siolu.

Anney ::

Voyo bo imel, pa verjetno kakšen ace stream. Po našem času naj bi bil box na sporedu okrog četrte ali pol pete ure zjutraj.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Okapi ::

Kar dobro sta začela.

Vitez ::

Precej dober fajt, canelo je mogoče naredil malo več kot v prvem in zmagal. Če s ebo trash talkanje iz obeh taborov nadaljevalo, morda vidimo še tretji fajt, čeprav je dost dobrih potencialnih nasprotnikov za oba v diviziji: Saunders, derevyachenko, Charlo, Jacobs..

Anney ::

Naslednji vikend Joshua vs Povetkin. Joshua mora dobiti da pride do Wilderja. Ve kdo kaj o fajtu med Wilderjem in Furryem, novembra ali decembra?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Ganon ::

Mayweather pravi, da se bo decembra boril proti Mannyju. "Another nine-figure pay day on the way." :))

Vitez ::

Brezveze. Tudi če do tega pride, zanimanja javnosti bo dost manj, tega več skor nihče noče gledat; zdaj so zveze Joshua, Wilder, Canelo, Lomachenko...folk zanimajo fajti teh, ne pa dveh ostarelih zvezd pri 40.

Okapi ::

Očitno se motiš. Promotorji ne bi šli v to, če ne bi vedeli, da se bo to dobro prodajalo.

Joshua-Wilder se bo prodajal seveda še precej bolje, ampak je zato v ozadju tudi toliko več različnih interesov, pa traja, preden se kaj dogovorijo.

Vitez ::

Se bo prodajal, seveda se bo, ampak če bereš boksarske forume, prave ljubitelje bolj zanima v prihodnosti Wilder- AJ; Lomachenko-Mikey garcia, Spence -Crawford ali spence -Thurman, kot pa fajti starih pajacev. Mimo tega, kolk bosta zaslužila, itak da bosta.

Anney ::

Če AJ dobi Povetkina, je naslednji dvoboj Wilder-AJ, sem skoraj prepričan in menda so že dogovori okoli tega.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Vitez ::

Jaz ne bi bil ziher. AJ v Ameriko ne bo šel, Wilder bo pa mogoče zahteval preveč denarja. Wilder je underog in mora pristati na delitev 65 -35 recimo, nenazadnje ima samo en pas.

Anney ::

Bomo videli, prvo ta dvoboj pol se bo pa razvilo. Čeprav sem danes gledal nokoute Povetkina, je kar stroj, samo ga znajo leta povoziti. Maš kakšen info o Wilder-Furry?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Vitez ::

Samo tolk kot vsi bralci portalov.Prvo je bil fajt kao uradno razglašen, zdaj ga ni na boxrec.

Povetkin je dober, samo po moje ne bo zmagal, če se pa to zgodi, pa vse postavlja na glavo. AJ ima naslednji fajt že napovedan aprila 2019 na Wembleyu. No, če AJ zmaga in ga pri ringu pričaka Wilder in ga začne izzivat, je to dober znak. To zadnje čase delajo.

Ganon ::

Fury in Wilder podpisala pogodbi, dvoboj bo na sporedu 1. decembra. :D

Okapi ::

A bo Joshua Povetkin prenos na kakšnem prostem kanalu pri nas?

Ganon ::

Hrvaški RTL ob 22:05.

Drevesce ::

Uff kakšne bombe na koncu Joshue... Sta pa imela oba res neverjeten respekt, čez celoten proces in tekmo. Zato mi je trenutno AJ najljubši fighter.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Ganon ::

AJ je bil zelo neprepričljiv, ampak sem vseskozi imel občutek, da bo dobil priložnost za pravi udarec, ki bo končal borbo.

Okapi ::

Prvih šest rund je bil čisti dolgčas.

flbroker ::

Skoda, sem res zelel da Slovan zmaga. Poln K imam ze AJ-ja ipd.

Naslednje Fury vs Wilder in Bellew vs Usyk.

Vitez ::

Joshua dobil ornk bombe že kr v prvi rundi, ampak fajt je odločila razlika v višini in starosti.

flbroker ::

Okapi je izjavil:

Prvih šest rund je bil čisti dolgčas.


Ti si star 12 let, pojdi se igrat z tamalim v gatah pa te naj mamica umije preden gres spat.

Okapi ::

Tebe bi pa lahko mamica naučila kulturnega obnašanja v družbi, ker zdaj je očitno že prepozno. Kaj hočemo, tudi neotesane seljačine imajo internet.;((

Drevesce ::

flbroker je izjavil:

Skoda, sem res zelel da Slovan zmaga. Poln K imam ze AJ-ja ipd.

Naslednje Fury vs Wilder in Bellew vs Usyk.


Vsak ima svojega, ampak res me zanima, zakaj ti AJ ni všeč? Garač in skromen.

Skylord ::

Čista zmaga AJ. Stari Povetkin v 6 rundi ni mogel več dihat. Kakšen dolgčas? Odličen boks prvih 6 rund Povetkina, taktika je bila ga premagat v prvih rundah, kasneje itak že zaradi starosti in kondicije ni imel šans. Če ne to bi pa padel čez kakšno rundo ali dve.

Anney ::

Vitez je izjavil:

Samo tolk kot vsi bralci portalov.Prvo je bil fajt kao uradno razglašen, zdaj ga ni na boxrec.

Povetkin je dober, samo po moje ne bo zmagal, če se pa to zgodi, pa vse postavlja na glavo. AJ ima naslednji fajt že napovedan aprila 2019 na Wembleyu. No, če AJ zmaga in ga pri ringu pričaka Wilder in ga začne izzivat, je to dober znak. To zadnje čase delajo.




Po mojem bi se znalo zgoditi, tekmeca v aprilu še nima, kaj pa bo naredila politika športa pa je druga pesem.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

flbroker ::

Drevesce je izjavil:

flbroker je izjavil:

Skoda, sem res zelel da Slovan zmaga. Poln K imam ze AJ-ja ipd.

Naslednje Fury vs Wilder in Bellew vs Usyk.


Vsak ima svojega, ampak res me zanima, zakaj ti AJ ni všeč? Garač in skromen.


Zato ker sem primarno fan sporta in ne posameznikov in ko navijam, navijam vedno za underdoga ker mi je nekako blizje srcu. Vcasih mi je AJ bil vsec potem pa se je prelevil iz skromnega v arogantnega in pokazal pravi obraz in od takrat mi vec ne sede in srcno upam da ga Fury ali pa Wilder pokopljeta. Pa tako kot v vsakem sport, vedno navijamo za Slovane ce igrajo. :)

Drugace pa kvaliteten boj, Povetkin je osvezitev v primerjavi z prejsnjimi nasprotniki AJ-ja. Skoda da ni malo mlajsi ker pri 39 letih se vec ne mores kosati z mladci ki so mocnejsi in bolj zeljni zmage. Pa vseeno, to da je ‘stari’ Povetkin se najvecji test Joshua-e do zdaj pove veliko o njem. Respect za oba vceraj, undercard je bolj svoh. Povetkinu zelim da gre v pokoj, AJ-ju pa da se koncno zmenijo in da gledamo Wilder vs AJ aprila drugo leto.

Vitez ::

Povetkin se bo morda upokojil, razloga pa za to. še vedno je med top 10 v kategoriji, pretepe večino in zmagovalec iz kroga Wilder -Fury -Josha bo rabil nasprotnike. kategorija ni zelo močna glede dobrih tekmecev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

drvo ::

flbroker je izjavil:

Drevesce je izjavil:

flbroker je izjavil:

Skoda, sem res zelel da Slovan zmaga. Poln K imam ze AJ-ja ipd.

Naslednje Fury vs Wilder in Bellew vs Usyk.


Vsak ima svojega, ampak res me zanima, zakaj ti AJ ni všeč? Garač in skromen.


Zato ker sem primarno fan sporta in ne posameznikov in ko navijam, navijam vedno za underdoga ker mi je nekako blizje srcu. Vcasih mi je AJ bil vsec potem pa se je prelevil iz skromnega v arogantnega in pokazal pravi obraz in od takrat mi vec ne sede in srcno upam da ga Fury ali pa Wilder pokopljeta. Pa tako kot v vsakem sport, vedno navijamo za Slovane ce igrajo. :)

Drugace pa kvaliteten boj, Povetkin je osvezitev v primerjavi z prejsnjimi nasprotniki AJ-ja. Skoda da ni malo mlajsi ker pri 39 letih se vec ne mores kosati z mladci ki so mocnejsi in bolj zeljni zmage. Pa vseeno, to da je ‘stari’ Povetkin se najvecji test Joshua-e do zdaj pove veliko o njem. Respect za oba vceraj, undercard je bolj svoh. Povetkinu zelim da gre v pokoj, AJ-ju pa da se koncno zmenijo in da gledamo Wilder vs AJ aprila drugo leto.


Sicer nisem ravno poznavalec, ampak, a ni bil večji test Klitscko?

oo7 ::

Pa ima Fury sploh kakšne možnosti proti Wildersu ?

Vitez ::

Zakaj ne, Wilder je ubijalec, ampak do sedaj je v glavnem vreče tolkel, izjema je Ortiz. Ni Wilder srečal v riingu še nič takega kot je Fury in njegov awkward stil.

Okapi ::

Zjutraj je bil en zanimiv boj, ne sicer ravno s prvokategorniki - Artur Beterbiev : Callum Johnson. Oba še neporažena, Čečen Beterbiev 12 borb, 12 KO, Škot Johnson 12 KO v 17 borbah.
Johnson na tleh v prvi rundi, Beterbiev na tleh v drugi rundi. Johnson imel sicer nekaj več pobude, ampak v četrti rundi ga je Beterbiev zadel v sence in je bilo konec.

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Ganon ::

Dva dneva nas ločita od dvoboja Wilder - Fury. :D Hrvaški RTL bo imel prenos.

kow ::

Tnx za reminder :)

fishstick ::

Ganon ::



Nadutega Wilderja si želim videti na tleh. 8-)

WarpedGone ::

Explain this:


...
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

Vitez ::

Dvomim v spektakel, po moje bo Fury fejst tepen, ker zadnja dva njegova fajta nista bila za nikamor. Wilder je v tehniki slabši, ampak ima nor tempo, je v odlični telesni formi in on vsakogar na eni točki pošteno zahakla, ne vem, kako naj bi ravno Fury bil izjema. Če pa me Fury preseneti, pa bo Joshua -Fury nor fajt.

kajetan ::

kaj zdaj? spite?

:P

Okapi ::

Gledamo. Za uvod v večer, oziroma jutro, je v Quebecu Ukrajinec Gvozdyk razbil Stevensona. Zdaj pa v LA še dva boja in potem zares.

kajetan ::

zdaj bo ali?......... :) hjaooo se je zavleklo :P

Okapi ::

Bolj dolgcajt, potem pa še remi.
Ima pa Gipsy King trdo bučo.:)

oo7 ::

A zdaj bo revans ali je Joshua dobil nasprotnika.

Vitez ::

A temu Gipsyju ni nihče razložil, da Wilder ni Kličko. Madona, tolk je roke spuščal, čudno, da ga Wilder ni ubil. Wilder je morda celo boksar, ki udari najmočneje vseh časov. Imam mešane občutke gelde fajta, ker bi Gibsy lahko zmagal, če ne bi delal neumnosti s spuščanjem rok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Ganon ::

Ena večjih kraj v zgodovini tega športa. Če odštejemo dve rundi, ko je bil na tleh (in se pobral!), je bil daleč spredaj v vseh ostalih. Ta dvoboj je pokazal, kako slab boksar je v resnici Wilder. Višji in 20kg težji nasprotnik je ob njem kot za šalo poplesaval, se mu izmikal in po njem pametno udarjal. Winder je večino svojih udarcev sprožil v prazno in bil ves čas napet. Videlo se je, da vseskozi samo čaka na tisti srečen udarec, ki mu bo zagotovil zaključek, to je njegov domet. Njegova statistika, ki jo je dosegel proti nekim "levim" boksarjem, ne pove ničesar.

buttcrack ::

? Fight Breakdown:

? Jabs landed:
?? Fury - 46 from 223 = 21%
?? Wilder - 40 from 248 = 16%

? Power Shots landed:
?? Fury - 38 from 104 = 37%
?? Wilder - 31 from 182 = 17%

? Total:
?? Fury - 84 from 327 = 26%
?? Wilder - 71 from 430 = 17%

Res je, bolj kot ne smrdi po kraji, je pa jasno da se je "bajsi" sam zaklal na koncu.

Ampak pogled wilderja, ko se je pobral v zadnji rundi, je bil pa epic!
««
56 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UFC - tema (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Šport
975136688 (646) BaTeMaN
»

Mayweather vs. Paul

Oddelek: Loža
162168 (1318) Ganon
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17033994 (27642) Jst
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359512 (6408) Vazelin
»

Cro-cop jih je dubu po pic.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15618875 (10938) jakaspaka

Več podobnih tem