» »

Boks

Boks

««
49 / 66
»»

r3dkv1c4 ::

Vse lepo in prav ampak pri Zavcu me moti to, da nikoli ne zaključi serije, kadar nasprotnika načne, nima prave agresije in zato so njegovi fight-i dolgi in mučni.

V Ameriki bi bil tepen ko mali otrok.
Če bi se srečal s kakšnim južno američanom bi bil v bolnici 14 dni.

Drugače pa čestitke.

Zdaj pa naj neha, ker ga je muka gledat.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

mojsterleo ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Vse lepo in prav ampak pri Zavcu me moti to, da nikoli ne zaključi serije, kadar nasprotnika načne, nima prave agresije in zato so njegovi fight-i dolgi in mučni.

V Ameriki bi bil tepen ko mali otrok.
Če bi se srečal s kakšnim južno američanom bi bil v bolnici 14 dni.

Drugače pa čestitke.

Zdaj pa naj neha, ker ga je muka gledat.
ne vem o keri borbi razpravljas.
jengojanov obraz je bil zdelan kot bi ga nekdo potopil v paradiznikovo omako- in to od zavcevih udarcev. kot je sam povedal ga je poskodba ovirala pri izvedbi kombinacij udarcev, ce ne bi bil jengojan verjetno se bolj sesut. vsekakor beast from the east je bil kar pravi test, mlajsi, srcen borec ki je slabse znanje boksa nadomestil s cvrstostjo in neumorno agresivnostjo. ne bi se strinjal niti s tem da je kategorija veliko slabsa od velterske. zavec lahko upa na kak undercard v zda, sploh ce je njegov manager di bella. se vedno je lakmusov test na katerem americani lahko brez visokega tveganja testirajo kaksno vzpenjajoce ime.

ps : rezultati 115-114, 118-112, 117-112

Zgodovina sprememb…

Vitez ::

Polsrednja ima trenutno dost močnih imen, samo vprašanje, če so Zavcu dosegljiva.

Bi pa bil kakšen Charlo top. Ali Williams.

Sanjski fajt: Clottey, ki ga je canelo lani skenslal in ne more dobit res top imena. Clottey - zavec v NY bi bilo sanjsko..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

r3dkv1c4 ::

Mojster Leo>ne vem o keri borbi razpravljas.

o skoraj vseh Zavčevih borbah, vključno s tisto včeraj.
Imel ga je mislim, da v peti ali šesti rundi, ampak ni dokončal kar bi moral.
Pustil mu je, da se je regeneriral za trenutek in to je bilo dovolj, da je zdržal 12 rund.
To kako je bil njegov obraz zdelan, še ne pomeni, da je bil za v smeti.

Kakorkoli, tisti, ki so kadarkoli boksali v ringu, vedo o čem govorim.
Zate pa verjamem, da si ring videl samo po tv-ju.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Vitez ::

Pa zakaj bi zavec v ZDA šel na vsak način zgubit. Naj mu najdejo premagljivega Američana, naj se malo znajdejo. Če razbije enega Američana, bo lažje dobil večje ime.

Dobra šansa je recimo carson Jones, ki ni nobena zvezda, je pa ful visoko rangiran. Dvakrat je zgubil z Brookom. Težek fajt, a premagljiv.

Vitez ::

Ta vikend Provodnikov - Matthysse. Po moje bo to fajt leta, oba sta živali. pričakujem tu dost boljši fajt, kot bo Floyd - manny.

Vajenc ::

Vitez je izjavil:

Ta vikend Provodnikov - Matthysse. Po moje bo to fajt leta, oba sta živali. pričakujem tu dost boljši fajt, kot bo Floyd - manny.

Boks je več kot pretep, zato imo malo podcenjuješ dve živi legendi boksa, ki čakata ta fajt že več kot 5 let.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Okapi ::

Samo upam, da Pacquiao ne bo obležal na tleh, kot je proti Marquezu. Ker tisto res ni bilo lepo videti.

Vitez ::

Vajenc je izjavil:

[
Boks je več kot pretep, zato imo malo podcenjuješ dve živi legendi boksa, ki čakata ta fajt že več kot 5 let.


Ne podcenjujem. Bo pa Floydov previdni stil omrtvil fajt, to je dejstvo.

Anney ::

A za tega ste že slišali - Yi Long shaolin, pravkar pogledal par posnetkov in ja mu dogaja. :)

msms ::

Ja mojster shaolina, model se ne brani dobi par kombinacij in ne pade dol.

perci ::

Haha, tale fight je smešen. Nasprotnik tega meniha nima treh čistih o boksu.

En Zavec bi tega meniha z dvema kombinacijama (če bi bil brez guarda kot v videu) razmontiral v prafaktorje. Da ne govorim o kakšnem Tysonu, kjer bi bil en nebranjen udarec dovolj.

Okapi ::

Vitez je izjavil:

Ta vikend Provodnikov - Matthysse. Po moje bo to fajt leta, oba sta živali. pričakujem tu dost boljši fajt, kot bo Floyd - manny.
Ne vem če ravno leta, ampak kar dobro se mlatita, ja.

Vitez ::

Ruslan res nima sreče, dec nudi strašen odpor Bradleyu in Matthysseju, pa oboje izgubi. Na čuden način je izgubil tudi proti Algieriju.

Dec je pravi fajter, rad ga gledam, ker je zabaven, čeprav je en slugger s slabo obrambo. En tak ruski Berto. Pa proti Argentincu je imel podobno smolo kot Zavec v zadnjem fajtu, v drugi rundi mu je počila arkada po trku z glavama.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Okapi ::

Za ogrevanje pred Kličkom gledam en boks in vidim enega Argentinca - Ruben Angel Mino - z zanimivo statistiko, 26 zmag s KO, 2 poraza, prav tako s KO. Na videz ni porav nič atletski, ampak precej zavaljen, in star 40 let. Na drugi strani nek Poljak, izkaže se, da pet klas boljši, Argentinca spravi prvič na tla že v prvi rundi. Tepe ga kot vrečo krompirja, sodnik v drugi rundi konča farso. Človek se vpraša, kako je model nabral 26 zmag s KO.;)

greatdrakon ::

Tud ce fighter nima atletske postave ne pomeni da je vedno slab fighter. Sklesana postava je sam posledica oz. v nekaterih primerih ima marketinski pomen (je bolj zanimiv). Roy Nelson v mma je ze tak primer, tip je zavaljen pa je polozil tud top borce ne glede na beer vamp .

Tudi sam sem veckrat kasiral batine (v amaterskem boksu) od borcev ki so fizicno zgledali kar nekaj... Pa so sploh tisti ta "debeli" zelo orenk vzgal.

Vitez ::

Nenazadnje je 40+ letni Foreman a 15 kil špeha bil svetovni prvak.

Vitez ::

Dogcajt od fajta. Se je pa jennings dobro držal, Vlad ga ni mogel resneje poškodovati. Vlad izgublja na brzini, pa uporabiti mora ogromno klinčev, da ustavi tudi precej manjšega nasprotnika.

Vlad proti Wilderju/Furyju bi bilo lahko zanimivo.

BlueBerry ::

A bo Manny-a možno gledat kje? Dans je blo po TV rečeno, da v US plačajo 90eur, da dobijo to tekmo na TV, se pravi verjetno pri nas ne bo šlo?
lp

Okapi ::

Po internetu je mogoče krasti tudi plačljivo televizijo.;)
Recimo tu www.stopstream.me

O.

Vitez ::

Jaz preko streama gledam čist vse fajte, ki me zanimajo, dvomim, da bo ravno ta izjema.

BlueBerry ::

Thx!

GO Manny!

SimplyMiha ::

Okapi je izjavil:

Za ogrevanje pred Kličkom gledam en boks in vidim enega Argentinca - Ruben Angel Mino - z zanimivo statistiko, 26 zmag s KO, 2 poraza, prav tako s KO. Na videz ni porav nič atletski, ampak precej zavaljen, in star 40 let. Na drugi strani nek Poljak, izkaže se, da pet klas boljši, Argentinca spravi prvič na tla že v prvi rundi. Tepe ga kot vrečo krompirja, sodnik v drugi rundi konča farso. Človek se vpraša, kako je model nabral 26 zmag s KO.;)


Poljak je preplezal precej težjo lojtrco kot argentinec.

oo7 ::



Bo tale box možno kjer spremljati v živo?

Vitez ::

preko internetnih streamov

Sc0ut ::

Nova tv hraska. Bo pa to v nedeljo ob treh zjutraj

Ok, nekaj ti ne stima, do fajta je se samo 13 ur?
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sc0ut ()

BlueBerry ::

Kdaj se začne?

Tilen ::

5:00
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

BlueBerry ::

Upajmo, da nas stream zdrži.

Thx.

Tilen ::

Nova TV se drugače lahko lovi tudi preko navadne antene (DVB-T) in je brezplačen program, če ga nimate v obstoječi programski shemi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

FireBurn ::

Evo posredujem komentar iz rtvslo.

http://gol.dnevnik.hr/clanak/mma/gledaj...

Če imate Chrome zloudajte Hola in si naštimajte na hrvaški IP.

CMpunk ::

Evo, jst gledam :)

A zdj bojo pa še use pesmce pa to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CMpunk ()

Tilen ::

Kaj pravite na videno?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Darkjaar ::

Ni čudno zakaj boks počasi umira.

Sc0ut ::

Takticno mayweather nadzoroval borbo. Drugac pa nic spektakularnega.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Okapi ::

Zeh pa tak "dvoboj stoletja".

O.

FireBurn ::

Prevelika razlika... Manny je bil popolnoma enakovreden. Tule bi moral biti draw.
Drugače pa boks dokaj nezanimiv, bi raje spal :)

BlueBerry ::

Dolgčas res, Money res vrhunska obramba zato ga ne marajo to je isto, kot bi gledal fuzbal pa tisti, ki igra bunker ga nihče ne mara.
Problem je, ker ma Money daljše roke in res hitr udar nazaj in je s protinapadi udarci naredu več kot Manny, ki je večino časa napadal.

Tud skupno je mel cca. 30% več udarcev, nevem točne cifre, ker nisem slišal ampak je mel dosti več zadetih, čeprav je Manny večino boksal.

Žal moram reči zaslužena zamaga Floyda.


Lahko noč.

oo7 ::

Prodana borba Pacman je bil boljši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Vitez ::

Ni bil dolgčas, meni ej bil fajt zanimiv. Floydu se leta bolj poznajo, ni več tistih refleksov, elegantnega izmikanja. Pa še evdno sem mel filing, da Mannyjevi udarci, ki so razmesarili Margarita in razbili Cotta, Floydu nič ne morejo, tudi, če ga dobi na štrike ne. Manny ej več mahal, zato se je utegnilo površnim spremlejvalcem boksa zdeti, da si zasluži zmago, dejansko pa je ogromno mahal v Floydov gard, nazaj pa kasiral kontre. rematcha 100% ne bo. Ni razloga. septembra dobi Floyda kakšen Thurman, potem pa gre legenda v penzijo. Manny pa tudi boljše, d agre v penzijo, ni razloga, da vztraja, nima za kaj, za tale poraz je dobil več denarja, kot za vsako posamično zmago v karieri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

BlueBerry ::

Se strinjam Vitez, morda sem bil pregrob ampak pričakovali smo več, sploh od Mannya, za Floyda je bilo tako jasno, da se bo branil, žal predobro za Pacmana. Keith ima večje šanse, da boksa s poražencem, ker Money ne bi reskiral zadnje borbe s Thurman, nenazadnje ima boljši KO score in je precej malajši.

lp

The Player ::

Meni sta pa prišli na uč dve zadevi.

1. Množica je skoz vzklikala "manny", pričakoval, bi, da bi američani bolj navijal za Floyda, ali pa so Filipinčani prevzeli celo dvorano. Potem se vprašaš, kdo je bil res, zvezda večera? Manny ali Floyd?

2. vsi sodniki so bili dejansko iz ZDA, kako potem lahko pričakuješ konstruktivno sojenje (a kdo sem jaz da bi jim sodil)?

Od začetka je izgledalo, kot da se oba bojita drug drugega, kar je bilo pričakovano ob soočanju takega nasprotnika, Manny je bil bolj živahen od Floyda, a ni bil toliko učinkovit, čeprav je tudi Manny imel kar nekaj lepih trenutkov, ki so zmedle Floyda.

moja 2 centa.

mojsterleo ::

pacquiao je veckrat pokazal, da ima tezave s counterpunch slogom, kot so ga prikazovali marquez in deloma tim bradley. mayweather, ce kaj, je samo se za klaso boljsi od teh dveh. poleg tega bi se borba morala zgoditi nekaj let nazaj. takrat bi pacquiao se imel kaj moznosti.

Vajenc ::

MAYWEATHER 	  	       PACQUIAO 
435	 Total punches thrown 	429
148  Total punches landed	 81 
 34  Percentage	             19 
267  Jabs thrown	        193 
 67  Jabs landed	         18 
 25	 Percentage	              9
168  Power punches thrown	236 
 81  Power punches landed	 63 
 48  Percentage	             27 


Statistika je dovolj zgovorna. Mayweather je zasluženo zmagal.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Okapi ::

Če ne upoštevaš umetniškega vtisa.>:D

O.

Vitez ::

Manny ima stil fajta, ki je očesu sigurno bolj prijazen. jaz bi laično rekel, da je swarmer. To je boksar, ki hoče konstantno vršit pritisk na nasprotnika. Razen tega je levičar. Floyd pa je nasprotno, obrambni boksar in desničar. Kontraš. Zato ima Manny več lepših zmag in tudi nekaj porazov in zato ima Floyd manj impresivnih zmag in nobenega poraza, ker je pač mojster obrambe. mannyjev stil je stil, ki ga je sploh težko dolgo držati pri življenju. Da ima s takim stilom tako dolgo in uspešno kariero, je kr čudež.

szandor ::

Če po končani zadevi pomislim za nazaj, glede boksa kot športa, bi bilo veliko boljše če do dogodka sploh ne bi prišlo. Ne glede na razplet, bi bili učinki na boks slabi. Vedelo se je, da sta oba na koncu kariere, vedelo se je da bo cel dogodek vrhunec, fajt stoletja, konec neke dobe... če bi do njega prišlo prej v njuni karieri, bi bil dogodek ne glede na izid zagon za šport, tako pa se mi zdi, da je bilo vse skupaj eksplozija, "imperij na višku dekadence" gledano za naprej pa bo ostala pomojem zgolj praznina.
Zadnje obdobje, treba je priznati, je bil boks spremljan predvsem zaradi tega rivalstva, a na koncu o Floydu nismo izvedeli nič novega, glede Mannya pa se po porazu zdi, kot da bi se razkrilo, da je "cesar nag". V zadnjem obdobju ga je Roach proglašal za pametnega boksarja, čeprav je Manny pravi Manny, le če v borbi tvega, je nepreviden. Na vrhuncu je plesal na vrveh okoli Margarita, ga zadeval iz vseh koncev, proti Floydu pa je ves čas prihajal le naravnost proti njemu, hotel je "boksat", čeprav ni imel dosega.
Pravzapra je zgledal kot Dejan Zavec proti Thurmanu, pa tudi proti Yengoyanu. Že v prvi rundi se je opazilo, da mu ne bo šlo, in isto sem si rekel zadnjič, ko je Dejan boksal proti Yengoyanu, vsakič ko je Dejan sprožil, ni dosegel, Armenec pa ga je prehitel s kontro, našega prenosa sploh nisem mogel poslušat, ker očitno komentatorja tega sploh nista opazila, kar naprej sta ponavljala, da ima Dejan iniciativo, runda za Zavca... vse skupaj pa se odraža v komentarjih občasnih gledalcev tudi glede točkovanja včeraj. Res se je Dejan nato boril, ampak od prve runde naprej sem vse skupaj komaj gledal, enako včeraj.
Sam Manny in Roach menita da bi morali dvoboj dobiti zaradi iniciative in mislim da to mislita kar resno, čeprav bi jima bilo treba povedati, da je počasi konec. Podobno žal mislim tudi za Dejana Zavca.
Pacquiao je obljubljal, da bo naredil dvoboj zanimiv, vsi smo to od njega pričakovali, a je že dolgo zgolj previden, predvidljiv, Že v rematchu proti Bradleyu je bil povsem nezanesljiv, vzrok pa ni pomanjkanje fizičnih sposobnosti.


Dvoboj je za sabo pustil veliko praznino. Taki dogodki se ne odvijajo vsako leto, desetletje... Za boks kot šport bi bilo veliko bolje, če bi se pričakovanje preneslo na nove borce, tako pa se je vse skupaj bolj ali manj razblinilo, prihajajočim zvezdam bo vsekakor težje vzbuditi vsaj približno podobno zanimanje za boks. Katerikoli njun bodoči boj ne bo pritegnil niti približno takega zanimanja kot pred tem, isto pa žal velja za vse ostale dogodke v boksu. V celotni sedanji generaciji ne vidim nekoga, ki bi ustvaril vsaj približno držal napetost na nivoju, kot ga je pričakovanje dvoboja med Mayweatherjem in Pacquiaom.

r3dkv1c4 ::

oo7 je izjavil:

Prodana borba Pacman je bil boljši.

Kater boks si pa ti gledal?
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Okapi ::

Pacquiao je obljubljal, da bo naredil dvoboj zanimiv, vsi smo to od njega pričakovali, a je že dolgo zgolj previden, predvidljiv, Že v rematchu proti Bradleyu je bil povsem nezanesljiv, vzrok pa ni pomanjkanje fizičnih sposobnosti.
Po takem nokavtu, kot ga je dobil od Marqueza, bi bil vsak previden, še zlasti na stara leta.;)

Mene je ves čas po malem skrbelo, da se bo preveč zaletel, naletel na mino in obležal. Ne bi bilo lepo videti.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Vitez ::

Ko gresta tadva v penzijo, plus Marquez, bodo velter krojili Thurman, Brook, Khan, Bradley itd. in zadeva bo zanimiva.
««
49 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UFC - tema (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Šport
975136771 (729) BaTeMaN
»

Mayweather vs. Paul

Oddelek: Loža
162168 (1318) Ganon
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17034000 (27648) Jst
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359513 (6409) Vazelin
»

Cro-cop jih je dubu po pic.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15618876 (10939) jakaspaka

Več podobnih tem