» »

Boks

Boks

««
48 / 66
»»

vostok_1 ::

Sorry, ampak kdaj je dvoboj Zavca?

Tilen ::

Vitez je izjavil:

Tilen je izjavil:

Zadnji KO je bil proti Delgadu, ki sploh ni vreden omembe. Nisem se še prav usedel v Dvorani Tabor in že je bil trikrat na tleh.


Ne vem, kateri fajt si ti gledal v dvorani Tabor, z Delgadom sigurno ne, ker je bil v Stožicah..


Sem moral it prav preverit. Imaš prav. :)

Delgado

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

The Player ::

vostok_1 je izjavil:

Sorry, ampak kdaj je dvoboj Zavca?


Talenti niso napisal ure 8-O

Sem šel tut mal googlat, pa še nič ne piše, tut na strani eventima ali na spletni strani dvorane tabor nisem nič zasledil.

Vitez ::

Začenja se Fury - Hammer v supertežki.

Okapi ::

Romun nima kakšnih posebnih šans, kot kaže.
Očitno je prišel pokasirati nekaj denarja, pogodbeno število rund je oddelal in odnehal, preden je bil preveč tepen;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Vitez ::

Tega Furyja bi Vlad dobro naklestil.

49106 ::

Je danes Thurman-Guerrero?

49106 ::

Jp. Mater je naduvan Thurman. Upam, da ga Gerero sesuje :)

49106 ::

Gladka zmaga Thurmana. Očitno ni bil zamanj izrazit favorit in optimisticen. No, ni pa izpolnil vizije in zmagal s prekinitvijo. Cestitke tudi Guerreru za vse prejete udarce :D

Mode prosim naj prvi post izbrisejo

Vitez ::

Keitha počasi a zanesljivo pripravljajo, da bo jesenski Floydov nasprotnik. Tako je imel zdaj dva fajta v MGM v Vegasu, proti Guerreru pa je celo zaslužil milijonček pa pol. Vmes bo Keith pospravil še kakšnega Maidano ali Khana in potem več ne bo izgovora za Floyda. Slovenci smo počasi že lahko ponosni, proti kakšnemu boksarju je Zavec 12 rund vzdržal.

So pa Američani slike. berem njihove forume, šele zdaj cenijo Thurmana, prej je bil za njih hype, zdaj pa pravijo da je Guerrero pravi warrior, ker je to vzdržal he he..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Vitez ::

Če koga zanima, danes ponoči Berto- Lopez v kaliforniji. Po moje bo to boljši fajt od opevanega Floyd - Pacquiao. Lopez je recimo ortizu čeljust zlomil. Poraženec iz tega fajta lahko že počasi konča kariero, zmagovalec pa bo verjetno še imel kak lep payday.

Berto je na tehtanju zgledal zelo močan.

Anney ::

Prosil bi za kakšne linke streama ali pa tv programa kje se bo prenašalo in ob kateri uri.

49106 ::

Vitez je izjavil:

Če koga zanima, danes ponoči Berto- Lopez v kaliforniji. Po moje bo to boljši fajt od opevanega Floyd - Pacquiao. Lopez je recimo ortizu čeljust zlomil. Poraženec iz tega fajta lahko že počasi konča kariero, zmagovalec pa bo verjetno še imel kak lep payday.

Berto je na tehtanju zgledal zelo močan.


Berto je izrazit favorit. Če bi imel aktiven stavniški račun, bi stavil nekaj deset evrov na J. Lopeza @3

Vitez ::

Anney je izjavil:

Prosil bi za kakšne linke streama ali pa tv programa kje se bo prenašalo in ob kateri uri.


Streamov še ni. Računaj, da je Kalifornija 9 ur za nami. Torej bo verjetno fajt nekje po našem ob 7 zjutraj?

če ga bom ujel, ga bom, drugače pa bo itak posnetek kje.

drooer ::

Vitez je izjavil:

Anney je izjavil:

Prosil bi za kakšne linke streama ali pa tv programa kje se bo prenašalo in ob kateri uri.


Streamov še ni. Računaj, da je Kalifornija 9 ur za nami. Torej bo verjetno fajt nekje po našem ob 7 zjutraj?

če ga bom ujel, ga bom, drugače pa bo itak posnetek kje.



Ob 2.30 pa res ...

Okapi ::

Ob 4:00 se začne ShoBox, če prav piše na StopStreamu.

Okapi ::

Kar dobro sta se mlatila, sodnik je sicer po mojem malo prehitro prekinil boj, ampak verjetno ne bi bilo nič drugače, tudi če bi še nadaljevala.

Vitez ::

Uu, kako ga je užgal, zverina še vedno. Lopez na domačem terenu čist razočaral.

Vitez ::

Pičim počasi proti Taborski..Mogoče zadnji fajt zavca v karieri, upam, da ne...

bajsibajsi ::

Kaksne so napovedi?

msms ::

stavnice pravijo izjemen favorit je Zavec in sicer s kovoto 1,1, YENGOYAN pa 7.

Tilen ::

Svetovni prvak žnj kategorije Yengoyan.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

perci ::

Škoda, da niso spustili posnetka naše himne. Tale punca nažalost preveč fuša.

DarwiN ::

Tilen, kje vidiš to kvoto? Iščem in nobena stavnica ne ponuja te stave, rofl... Z Bwin se pa ne mislim ukvarjat..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Machete ::

Dejansko sem se smejal, ko sem iz drugega prostora poslušal himno.

The Player ::

zakaj Dejan Zavec vedno krvavi? Dvoboj me spominja na Zavec-Berto. In ja tokrat so potrdili udarec z glavo, kar je nezaslišano.

Sicer pa tekma izgleda optimistična, glede na poštkodbo.

DAJMO DEJAN :D

harvey ::

Verjetno bo tole Berto style ?
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Skyman ::

tud "belgijc" krvavi!!

The Player ::

Skyman je izjavil:

tud "belgijc" krvavi!!


ja, po ta novem

The Player ::

škoda, sm mislu, da bo knock-out v 6 rudni v korist Dejana Zavca.

Dajnmo Dejan!

Skyman ::

kaj mislite a bo po tockah zmagal ker KO pomoje ne bo..

Tilen ::

Hja, Yengoyan je prvak, ... Zavec bi moral imeti močne točke.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

The Player ::

Tilen je izjavil:

Hja, Yengoyan je prvak, ... Zavec bi moral imeti močne točke.


Ja in če je prvak? Naj zmaga boljši. Zdj če je Yengoyan prvak, zakaj bi zato zmagat, v primeru, če bo Dejan boljši?

Skyman ::

The Player je izjavil:

Tilen je izjavil:

Hja, Yengoyan je prvak, ... Zavec bi moral imeti močne točke.


Ja in če je prvak? Naj zmaga boljši. Zdj če je Yengoyan prvak, zakaj bi zato zmagat, v primeru, če bo Dejan boljši?

+1

Tilen ::

Ni tako enostavno zmagati preko točk, če gre za naslov prvaka. Vendar Dejan, če je res, vodi za 4 točke, kar je dovolj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

The Player ::

Tilen je izjavil:

Vendar Dejan, če je res, vodi za 4 točke, kar je dovolj.


Samo 8-O To je vse skp nč. Upajmo na najbolje.

Drgač pa če se spomnimo dvoboja Jackijevicz-Zavec (2. dvoboj) veliko vpliva tudi narodnost sodnikov. Takrat je šlo kar na tesno

Skyman ::

koncno odzvem tocke!!

DEJANNNN :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Okapi ::

Ampak boks je bil pa precej drugorazreden.

oo7 ::

Zakaj je Zavec boxal doma če je bil on izivalec? a ne boxa ponavadi doma tisti, ki brani naslov?

Himna je bila pa katastrofalno odpeta.

Tilen ::

Se strinjam. Brez zavčeve poškodbe bi tole bilo precej enostavno dobljeno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

The Player ::

oo7 je izjavil:

Zakaj je Zavec boxal doma če je bil on izivalec? a ne boxa ponavadi doma tisti, ki brani naslov?


To se tut js sprašujem

Čestitke Dejanu!

Zgodovina sprememb…

Vitez ::

oo7 je izjavil:

Zakaj je Zavec boxal doma če je bil on izivalec? a ne boxa ponavadi doma tisti, ki brani naslov?

Himna je bila pa katastrofalno odpeta.


Nikjer to ne piše. zavec je tudi šel branit pas v ZDA proti Bertu..

Tooooooooooo dejan!!!

Okapi ::

Kdor več plača, tam se boksa.

mojsterleo ::

kar dobra borba. jengojan je prikazal vec kot sem pricakoval in verjetno je to najboljsa borba kar jih je zavec odboksal v sloveniji.
morem pa odkrito povedat da zavec ni zgledal najbolje in da premik v superveltersko kategorijo ni najboljsa, je pa glede na starost zavca logicna poteza. tradicionalna vzdrzljivost zavca sla precej navzdol in zadnjo rundo so se mu parkrat zatresle noge. moc udarca je bila k sreci zadovoljiva in jengojan jih je parkrat orenk fasal, a ni bilo videti da bo kmalu padel. ta problem z zavcevo poceno arkado in krvavitvijo je tudi blazno nadlezen. k sreci jo je dobro odnesel. sedaj pa naslov prodati v zda....

Tilen ::

Vseeno je to po mojem mnenju dosti slabše od forme, ki jo je Zavec pokazal proti Bertu. Je pa res da je bil danes hitro hendikepiran in je dobil malo več udarcev, kot bi jih sicer.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

mojsterleo ::

mislil sem na borbe v sloveniji. vsekakor je bil proti hlathswayu ter bertu v optimalni formi. dva njegova najboljsa fajta. kakorkoli res bo zanimivo videti koga bodo poiskali za nasprotnika. kdo je sploh njegov manager?

Tilen ::

Di Bella.

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Kurzweil ::

Jaz se sprašujem, za kaj za boga je bila borba končana 10 sekund pred koncem uredne ure? :))

Sicer pa čestitke Dejanu, pa neglede da gre za x kategorijo. Čeprav mi obenem nikdar ni bilo jasno kje je logika čestitanja nekomu na nekem mediju, ki ga Zavec zelo verjetno ne bere? Pravim zato ker je ponavadi na portalih 1637 čestitk za zmago, pa neglede na šport...

Vitez ::

Ah ja, preden grem malo spat...Na fajt sem šel nekako v pričakovaju, da bom videl zadnjo Zavčevo borbo v lajfu. Zato sem tolk bolj vesel. Fajt semm spremljal živčno, preklinjal, se drl..

Jengojan je hlodar in to umazan. zavca je vsaj pekrat poknil s komolcem. Umazan hud fajt. Imam pa filing, da je Zavec premali in prešibek za to kategorijo. verejtno v velterski ne more več dobit močno rangiranega fajta. res je, da je recimo Cotto še manjši od Zavca, samo ima udarec.

Koga lahko dobi...kakšen Julian Williams bi sedel ko budali šamar. Tui je tudi recimo zafrustrirani 38-letni Clottey, nekdanja na pol zvezda, ki ne more dobit močnega fajta. Če ostanemo v Evropi, bi bil Rabčenko močan fajt.

S komerkoli se bo fajtal, jaz ga podpiram in meni je dec totalni car.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Vitez ::

Pa zanimivo je, da ima Zavec še vedno trenerja od SES boxing, pa njihove corner mane tudi, vključno z onim hrustom.
««
48 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UFC - tema (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Šport
979137741 (852) oo7
»

Mayweather vs. Paul

Oddelek: Loža
162185 (1335) Ganon
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17034228 (27876) Jst
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359529 (6425) Vazelin
»

Cro-cop jih je dubu po pic.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15618919 (10982) jakaspaka

Več podobnih tem