» »

Boks

Boks

««
25 / 66
»»

borinho ::

No za Alexandra sem danes na boxingnews24 bral, da naj bi bil njegov naslednji nasprotnik Bailey.
if you miss your ex reload and try again

mojsterleo ::

ne verjamem da bo bailey nasprotnik alexandra. obstajajo veliko boljse kombinacije. lahko bi se recimo pomerila bailey in malignaggi v unifikaciji.
danes ponoci se bosta v L.A. pomerila ameriska velterasa, vsem dobro znani ortiz in pa folku relativno neznan josesito lopez. ta je vskocil potem, ko je bil berto pozitiven na doping testu.
na undercardu bo zelo zanimiv fajt v polvelterski med mehicanom sotom in argentincem matthyssem. slednji ima za svojo kategorijo neverjetno 85% KO statistiko. po drugi strani je soto soliden boksar in dokaj trpezen, zato bo ta borba dokaj zanimiva.
glede na stilske kombinacije se nam danes obeta kak dober KO ...

WarpedGone ::

kaj se kej dogaja z zavcem?
Se tiho pripravlja na oznanitev zaključka kariere?
Zbogom in hvala za vse ribe

Icematxyz ::

Pripravlja se na naslednji dvoboj in za dobrega nasprotnika bo verjetno počakal tudi do Q4, če bo to potrebno.

mojsterleo ::

WarpedGone je izjavil:

kaj se kej dogaja z zavcem?
Se tiho pripravlja na oznanitev zaključka kariere?
upam da ne, ampak obramba interkontinentalnega pasu se bo morala zgoditi do konca julija. drugace mu znajo odvzeti naslov. vprasanje pa ce je smiselno julija delati fajt v sloveniji.
.....
lopez je presenetljivo s tko v 9 rundi premagal ortiza. zaradi zlomljene celjusti slednji ni mogel nadaljevati borbe. nacrti za canelo-ortiz 15.septembra so tako padli v vodo.
na undercardu je matthysse po pricakovanjih s ko odpihnil sota v 5 rundi.

Vitez ::

Kolikor jaz poznam Zavca, je to preprost in iskren človek, ki vedno pove, kar misli. In po medijih vedno govori, d aje še evdno lačen boksa. Torej je lačen. Dokler je lačen, ne bo nehal. pri svojih letih lahko komot naredi še ene 4-5 fajtov.

Pri katerih boksarjih lobira njegov manager, pa sam bog ve.

Ortiz nokautiran? Ho ho. Čestitke Lopezu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Vitez ::

Jessie Vargas, 23-letni velteraš, ki ki je še nepremagan, premagal je pa tudi že Lopeza, trenutno po boxrecu 12-i, je podpisal za Top rank. verjetno bodoča zvezda velterske kategorije.

Me pa prav zanima usoda Berta in Petersona.

Gladi ::

Zavec zagotovo ne zaključu trening, glede na to da je bil pred krakim na treningu v Nemčiji. Verjetno ne samo za hobi?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Tilen ()

mojsterleo ::

meni je zanimivo, da je vargas podpisal za top rank ravno sedaj, ko je floyd mayweather v zaporu. vargas je bil kar dolgo floydov varovanec in se je boril na njegovih undercardih za lep denar (za zadnji 10 rundni non title fight je recimo dobil vec kot 100k$). potem pa lepo k najvecjemu konkurentu hehe.
ko smo ze pri boxrecu,bailey je sedaj na neverjetnem 5. mestu, lopez je 7. jones je strmo padel in je sedaj 12., ortiz pa je tik za zavcem na 15. mestu z enakim stevilom tock. mozen dejanov nasprotnik, chris van heerden je #8. zanimivo je morda to, da se bosta julija v afriki pomerila nam dobro znana bethuel uushona in isaac hlathswayo. Za afriske razmere kar velik fajt in zmagovalec bo zagotovo dobil vozovnico za kak fajt v evropi.
veltersko bi znal zatresti tudi aydin-guerrero. prvi, sicer bivsi zavcev sparing partner bo imel res lepo priloznost,da se izkaze. berto in peterson se pomoje ne bosta borila kaj prej kot v jeseni - v najboljsem primeru.

mojsterleo ::

ohoho 8.septembra bo bailey-alexander v velterski. zanimivo kako hitro so se zmenili za ta fajt....

Vitez ::

Lopez je z zmago proti Ortizu osvojil silver WBC pas. Glede na to, d abosta Aydin in Guererro boksala za interim WBC naslov, Mayweather pa je v zaporu, vprašanje, če bo sploh še kdaj boksal in kdaj in v kateri kategoriji, je po moje za pričakovati, da bo Mayweatherjev naslov slej ko prej prost in ss bo Lopez z zmagovalcem Guererro-Aydin boril za pravi WBC pas.

mojsterleo je izjavil:

ohoho 8.septembra bo bailey-alexander v velterski. zanimivo kako hitro so se zmenili za ta fajt....


Zelo zanimivo.

Zmagovalec pa najbrž na zmagovalca med Brookom in Carsonom Jonesom. Saldivia je medtem kot eliminacijski partner padel iz igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

mojsterleo ::

Vitez je izjavil:

Lopez je z zmago proti Ortizu osvojil silver WBC pas. Glede na to, d abosta Aydin in Guererro boksala za interim WBC naslov, Mayweather pa je v zaporu, vprašanje, če bo sploh še kdaj boksal in kdaj in v kateri kategoriji, je po moje za pričakovati, da bo Mayweatherjev naslov slej ko prej prost in ss bo Lopez z zmagovalcem Guererro-Aydin boril za pravi WBC pas.

mayweather se bo boril tam, kjer je najvec denarja na mizi. v velterski verjetno pacman in khan, v polsrednji pa cotto 2 ali canelo. mogoce tudi z martinezom, ce bo uspel prebutat jcc jr.-a. vprasanje pa kako bo zapor vplival nanj, ali bo se zmozen vrhunskih dosezkov.
za lopeza je tezko rect, kaj se bo dogajalo, glede na to da bo verjetno rematch z ortizom enkrat konec leta.

CleanPower ::

in kaj naj bi naredil zapor?
cotto 2 največja bedarija ker ga bo spet zbiv.
Celsius - če hodlaš $400 za 30dni, dobiš 50$ nagrade
https://celsiusnetwork.app.link/1453486815

mojsterleo ::

CleanPower je izjavil:

in kaj naj bi naredil zapor?
cotto 2 največja bedarija ker ga bo spet zbiv.

menda so v zaporu precej slabe razmere. 23 ur so zaprti, 1 uro na dan so lahko zunaj. po tem kolikor sem bral floyd pomoje letos ne bo vec boksal.
cotto 2 ni cisto nerealna opcija....cotto je trenutno nekje #3 ppv atrakcija in vsekakor na mizo prinese veliko denarja.

Vitez ::

Bundrage ponovno nokautiral Spinksa in potrdil, da je v sami smetani višje velterske. zdaj je baje v igri družitev pasov Bundrage-Canelo.

V-i-p ::

Iz virov na BZS slišim, da je naslednji Zavčev dvoboj planiran 25. 08. 2012. No, pa poglejmo, če kaj velja ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mojsterleo ::

Vitez je izjavil:

Bundrage ponovno nokautiral Spinksa in potrdil, da je v sami smetani višje velterske. zdaj je baje v igri družitev pasov Bundrage-Canelo.
bundrage je dober ampak to ni fajt za ppv, kar bi radi pri golden boy. za kabelsko pa lahko dobijo kakega lazjega nasprotnika ala freddy hernandez in podelijo mehicanom zastonj fajt za njihov dan neodvisnosti. isti vecer bo itak jcc jr.-martinez kar je definitivno vecji fajt in pol nima smisla met 2 ppvja.
drugac pa kul da se bo zavec spet fajtal.. verjetno v mariboru pa upam da proti top 150 nasprotniku??? :)))
lahko bi se pa zavec tudi odlocil predati interkontinentalni naslov, ceprav je pol vprasanje kako nadaljevat.

WarpedGone ::

V čem je profit, da bi predal pas?
Zbogom in hvala za vse ribe

Okapi ::

Bolj proste roke pri izbiri nasprotnika bi imel, in večji nabor potencialnih nasprotnikov.

O.

mojsterleo ::

WarpedGone je izjavil:

V čem je profit, da bi predal pas?
interkontinentalni naslov naj bi se branil vsakih 120 dni. ce bo borba koncem avgusta zna WBO zavcu naslov celo odvzeti. odvisno kako so zmenjeni z WBO oz. kaksna pravila za izjeme imajo.
problem je zgolj v tem, da mora zavec braniti naslov proti nasprotniku, ki ga odobri WBO. v primeru da nasprotnik ni atraktiven bi zavec lahko prepustil pas in poiskal drugega nasprotnika. vendar pa zavec sedaj ni ravno nevem kaj na boksarski sceni, in bi bila to dokaj tvegana poteza za njegovo kariero. bi se pa splacalo ce bi dobil recimo nekega top 25 nasprotnika.

WarpedGone ::

O teh stvar se pogaja sočasno.
Dvomim da je tolk neumen in se odpove pasu, pol gre pa šele okol 'fehtat', če bi se kdo stepu z njim.
Zbogom in hvala za vse ribe

Okapi ::

Samo jebiga, ne uspeš se vsega pravočasno spogajati in včasih je treba malo tvegati. Se odpovedati nečemu, v upanju, da ti bo jutri uspelo nekaj boljšega.

O.

mojsterleo ::

WarpedGone je izjavil:

O teh stvar se pogaja sočasno.
Dvomim da je tolk neumen in se odpove pasu, pol gre pa šele okol 'fehtat', če bi se kdo stepu z njim.

zavec je dovolj znan, da bi lahko dobil top 50 nasprotnika brez kakrsnegakoli pasu. interkontinentalni pas je itak bolj za okras za borca kalibra zavec.
problem je da mu manager ne more zrihtat dobrih fajtov, verjetno zaradi denarja.
vacatanje pasov je v boksu nekaj normalnega.

Vitez ::

Starn www.fighter.si sporoča, da bo zavec jutri na novinarski konferenci sporočil s kom in kdaj boksa.

http://www.fighter.si/zavec-se-kmalu-vr...

Vitez ::

Kot vse kaže, bo zavec boksal 25.8. na undercardu Stieglitz-Abraham v Berlinu. To je moja logična izpeljanka, Stieglitz je njegov klubski kolega in aktualni svetovni prvak v supersrednji po WBO.

Icematxyz ::

WarpedGone ::

Dejan Zavec:
"Opravičujem se vam vsem skupaj. Prav tako kot vi sem mislil, da bom tudi sam danes le izvedel, proti komu bom boksal čez poldrugi mesec. Žal ni tako. Tudi sam sem očitno del te igre, prav tako kot vi bom moral še počakati,"

Tudi tole ni v čast temu športu.
Zbogom in hvala za vse ribe

Vitez ::

To je celo sranje. Treniraš ko budalo, ne veš pa, proti komu se boriš.

WarpedGone ::

Logična razlaga:
1. zavec ma deadline za boj
2. nasprotnika še ni

Kaj so pa profitiral z javno najabo borbe proti osebi X pa sam bog ve.
Zbogom in hvala za vse ribe

mojsterleo ::

Vitez je izjavil:

To je celo sranje. Treniraš ko budalo, ne veš pa, proti komu se boriš.

se dogaja. tud canelo trenutno se nima nasprotnika za septemberski fajt.
jmeni je super ce bo zavec na undercardu stieglitz-abraham, po moznosti tudi v TV prenosu. bo dobil vec mednarodne gledanosti kot iz slovenije. je pa res da lovijo skrajni rok za obrambo naslova in bo nasprotnik spet nek up&comer ki ga bo odobril WBO.

Okapi ::

Kaj so pa profitiral z javno najabo borbe proti osebi X pa sam bog ve.
Mogoče televizijski prenos prodajajo, pa so morali malo pompa narediti za reklamo.

O.

WarpedGone ::

Plausible.

Mogoče pa ga kakšen "velik" rajca, da on bi se ful fajtu z njim ampak ne še kr, en drug "manjši" bi se pa kr. Pa je 'zavc' naglas objavu datum in se mora on "tavelik" sedaj izjasnit al bo al ne. Če ne bo, bo pač "tamali".
Zbogom in hvala za vse ribe

Vitez ::

Vsak top 50 boksar je sigurno dober, pa tudi če je top 100 zna presenetiti, spomnite se Uushone.

mojsterleo ::

meni vse skupaj ni nic nenavadno. TV datumi so ponavadi oddani ze vec mesecev vnaprej, in se potem sami cardi dodelujejo po potrebi.
glede na to da je glavni fajt ze dolocen, bodo lepo zapolnili undercard z zavcem.
ce bo njegov fajt v TV prenosu nima kaj jamrat, boksarski svet ga bo z zanimanjem opazoval. upam, da bo nasprotnik atraktiven.

Gladi ::

Pred poslopjem, v katerem bi moral nastopiti predsednik Viktor Janukovič, so izbruhnili spopadi med protestniki in elitnimi policijskimi enotami Berkut, v katerim so bili ranjeni tako policisti kot protestniki. Med ranjenimi je tudi svetovno znani boksar Vitalij Kličko. "Torkovo glasovanje bi označil za politični samomor. Opozicijske poslance pozivam, naj bojkotirajo zasedanja parlamenta," je pozval vrhunski športnik in voditelj opozicijske skupine Udar.

Vir: Delo

Me pozitivno preseneča to, da se Vitalij tako aktivno vključuje v politično dogajanje.

Vitez ::

Verjetno bo Zavec boksal v drugi najpomembnejši borbi večera, brani svoj WBO interkontinentalni pas.

Nasprotnik pa najbrž kak relativno neznan borec, visoko uvrščen po WBO. Mogoče Rus Mikhajlenko, Ukrajinec Brazhnyk, ali pa Argentinec Chaves ali Carrasco.

mojsterleo ::

Vitez je izjavil:


Nasprotnik pa najbrž kak relativno neznan borec, visoko uvrščen po WBO. Mogoče Rus Mikhajlenko, Ukrajinec Brazhnyk, ali pa Argentinec Chaves ali Carrasco.
mnja taki so ravno najbolj nevarni. upam da bo zavec uspel zmagati in si pridobiti moznost za kaksno boljso borbo.
na undercardu bo nastopil tudi denis simcic, ki ravno tako se nima nasprotnika.

Vitez ::

Zavcu je bil zelo nevaren čist neznani uushona in to sredi Maribora, zato je utemeljeno pričakovati, da mu bo v Berlinu nevaren vsak boksar, ki je vsaj top 150.

Icematxyz ::

Pas si je Dejan priboril dokaj suvereno in primerjava "zelo nevaren" ni na mestu je pa se seveda moral Dejan potruditi, kot se bo zagotovo moral tudi na naslednjem dvoboju in le tako bo spet prišel nazaj na vrh.

mojsterleo ::

Vitez je izjavil:

Zavcu je bil zelo nevaren čist neznani uushona in to sredi Maribora, zato je utemeljeno pričakovati, da mu bo v Berlinu nevaren vsak boksar, ki je vsaj top 150.

definitivno bo obramba naslova v berlinu precej zahtevna, sploh ker je imela nemcija ze kr nekaj sumljivih sodniskih odlocitev v preteklosti. dobro bi bilo, ce bi zavec tokrat potegnil iz rokava ze malo pozabljeno umetnost nokavtiranja.

Vitez ::

Upam, da nasprotnik ne bo kakšen talentiran mlad nemški up oz. boksar, ki kot Zavec boksarsko pripada nemškemu klubu, ker je potem možna kakšna kuhinja. Zato je bolje, če je SES našel kakšnega vzhodnjaka ali Argentinca.

Me pa prav zanima, kdo naj bi bil Top boksar, proti kateremu bi se lahko boril Zavec v primeru avgustovske zmage.

Tilen ::

Jaz si pa to želim. Naj se ponovno izkaže. Sicer sem za Zavca samo je že zadnji čas, da vidimo spet kak konkreten dvoboj, ne pa spet kakšnega Delgada. Vedno bolj se mi zdi, da je kuhinja bolj pri nas, kot pri nasprotnikih. Zdaj bo spet sklofutal enega pajaca, potem pa ko bo prišel nek normalen borec, bodo pa spet solze v očeh. Ne vem. Men se zdi, da gre tole off track.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

mojsterleo ::

Tilen je izjavil:

Jaz si pa to želim. Naj se ponovno izkaže. Sicer sem za Zavca samo je že zadnji čas, da vidimo spet kak konkreten dvoboj, ne pa spet kakšnega Delgada. Vedno bolj se mi zdi, da je kuhinja bolj pri nas, kot pri nasprotnikih. Zdaj bo spet sklofutal enega pajaca, potem pa ko bo prišel nek normalen borec, bodo pa spet solze v očeh. Ne vem. Men se zdi, da gre tole off track.

in koga predlagas za nasprotnika? v evropi itak ni veliko borcev zavceve kvalitete. amir khan in kell brook se verjetno ne zanimata zanj, evropski prvak bundu pa tudi pretepa neke pajace. tu je edino chris van heerden, ki ni american...mogoce bi se lahko tedva srecala v ringu.

WarpedGone ::

boksu manjka vnaprej postavljena enotna piramida, kjer je točno jasno kdo je tvoj naslednji nasprotnik če zmagaš in kdo če zgubiš. Tkole kot je, je praktično na ravni gostilniških fajtov, s to razliko da so vnaprej najavljeni. Tist, da ga je mogu javno izzvat in stisnit v kot, da je pristal na borbo je čist dost zgovorno.

Zaradi tega boks ni pravi šport.
Zbogom in hvala za vse ribe

Okapi ::

Profi boksu fali samo to, da je pet federacij (pa da je večina mafijskih;-).

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

oo7 ::

Mogoče kdo ve kje bo danes prenos na siolu Klicko-Thomson pa kdaj?

Hvala

Sem že našel.Nemski RTL ob 22,45:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

WarpedGone ::

uh, hvala za reminder!
Zbogom in hvala za vse ribe

Vitez ::

WarpedGone je izjavil:

boksu manjka vnaprej postavljena enotna piramida, kjer je točno jasno kdo je tvoj naslednji nasprotnik če zmagaš in kdo če zgubiš. Tkole kot je, je praktično na ravni gostilniških fajtov, s to razliko da so vnaprej najavljeni. Tist, da ga je mogu javno izzvat in stisnit v kot, da je pristal na borbo je čist dost zgovorno.

Zaradi tega boks ni pravi šport.


Odkrivaš toplo vodo, profi boks je od vedno tak.

mojsterleo je izjavil:

v evropi itak ni veliko borcev zavceve kvalitete.


jaz bi rad zavca videl protis Turku Selčuku, ali Romunu Dan Ionu, samo sta oba rangirana edino po WBC, tako da je verjetnost srečanja minimalna.

Tukaj je še cel kup Angležev, za katere bi bilo zanimivo videti, koliko so kvalitetni napram zavcu: Purdy, Vassell, Gavin..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

oo7 ::

Zdaj pa eno smešno uprašanje vem,da to ni možno ampak vseno bom vprašal.Koliko rund bi npr Zavec ali Mayweather zdržal proti Klickotu?:P

Vitez ::

Vprašanje ni smešno, ampak otročje.
««
25 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UFC - tema (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Šport
975136098 (56) BaTeMaN
»

Mayweather vs. Paul

Oddelek: Loža
162167 (1317) Ganon
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17033904 (27552) Jst
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359510 (6406) Vazelin
»

Cro-cop jih je dubu po pic.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15618861 (10924) jakaspaka

Več podobnih tem