» »

Pasji teror

Pasji teror

1 2
3
»

Rippy ::

2x nekaj vrži v psa in za vselej se ga lahko izogibaš, ker če dobi priložnost, te bo napadel.
eh pa kaj še.

Psi so kvečjemu nesocializirani, predvsem po vaseh ker je njemu edini stik s človekom, da mu ta daje hrano. Da bi bil pa maščevalen, to so pa samo ljudje.


Neveš kako se motiš, psi so zelo inteligentne živali in si zelo dobro zapomnejo stvari, ki jim niso všeč. Moja mati je imela nemškega ovčarja preden se je poročila. Ko sem se rodil je bil pes star približno šest let in pes opazi, da od kar sem "tukaj" mi namenja pozornost, ki bi lahko seveda njemu. Ta pes me je nenormalno sovražil, če bi mu šel blizu bi me verjetno razklal. Potem ko sem bil malo starejši (4-5) sem en dan kamenje v njega metal (nisem ga poškodoval, niti verjetno zadel preveč)...no verjetno v definitivno. Morali so ga usmrtit.

Pozneje smo imeli labradorca in se spomnem, da sem rad cartal eno malo sivo muco. Starejša in od te muce brat si so lahko tu pa tam lahko kdaj "sposodil" hrano od psa ampak ta ni smela blizu, ni je imel kaj preveč rad.

JanK ::

Si kdaj probal dat psu roko v gobec? Pritisni s palcem jezik ob dno čeljusti(med zobmi kjerkoli v gobcu) in povej kaj naredi pes?


Glej, jaz sem se vec ali manj spotaknil ob izjavo, da je sila ugriza na zadnjih zobeh manjsa.

Kaj pa pes naredi v taksnem primeru?

poweroff ::

Kaj pa na sprednjih?

Odgrizne roko? 8-)
sudo poweroff

krneki0001 ::

Si kdaj probal dat psu roko v gobec? Pritisni s palcem jezik ob dno čeljusti(med zobmi kjerkoli v gobcu) in povej kaj naredi pes?


Glej, jaz sem se vec ali manj spotaknil ob izjavo, da je sila ugriza na zadnjih zobeh manjsa.

Kaj pa pes naredi v taksnem primeru?


Odpre gobec pa začne se daviti. In to vsak pes.


Pyr0Beast
ja. to lahko narediš psu ki je miren. Ko on opleta glavo in ti trga meso s kosti - you wish !

Če te pes ugrizne za roko, najbrž ne boš okoli mahal, ampak se boš vrgel nanj, da bo roka čimbolj na miru. Sam bi se probal tako vreč nanj, da ga potlačim pod sabo, po možnosti, da mu še kaj polomim pri padcu na tla. Pri tem pa lahko zagrabiš za gobec, da držiš vse skupaj na miru, ker če ne more glave premikat, ne more trgat. Trga lahko samo takrat, ko se zvija in premika, ti moraš pa to ustaviti, drugače ti res lahko kej odtrga.

Pyr0Beast ::

Trga lahko samo takrat, ko se zvija in premika, ti moraš pa to ustaviti, drugače ti res lahko kej odtrga.
Bi rad videl demonstracijo, kako se rešiti ko te mrcina že zagrabi.


Morali so ga usmrtit.
O jezus, pa kaj vi delate s psi .. .

Če bi bil maščevalen bi čakal na priliko in te preprosto zaklal.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

fosil ::

O jezus, pa kaj vi delate s psi .. . Če bi bil maščevalen bi čakal na priliko in te preprosto zaklal.

Nekateri očitno ne dojamete da je pes žival in da ima varnost ljudi prednost, še posebej otrok.

Za take ljudi je edina rešitev zakon, kjer bo lastnik osebno odgovarjal za vsa dejanja svojega psa.
Torej če pes nekoga napade, se to obravnava tako, kot če bi to storil lastnik.

Ko bi šel nekdo zaradi napada psa sedet, bi se mogoče stvari začele spreminjat.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Pyr0Beast ::

Mah vseeno je če bi šel nekdo zaradi psa sedet ali pa bi ga šli streljati.

Problem je da se zakon ne izvršuje in so po vaseh cucki še vedno izpuščeni.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Utk ::

Krave, kokoši, ovce tudi, so what?

krneki0001 ::

Trga lahko samo takrat, ko se zvija in premika, ti moraš pa to ustaviti, drugače ti res lahko kej odtrga.
Bi rad videl demonstracijo, kako se rešiti ko te mrcina že zagrabi.


Imel sem 75kg težko rottweilko, verjemi da vem, kako je takega psa umirit, sploh ko je čisto penast, ker je na njegov teritorij prišla recimo lisica ali pa sosedove ovce (in to od soseda s katerim se ne maramo).

Avenger ::


Problem je da se zakon ne izvršuje in so po vaseh cucki še vedno izpuščeni.


A veš, da mi za cucke čist dol visi... saj vendar ne predstavljajo resne nevarnosti, tudi če se ga bojiš in zavoha da se ga bojiš in dejansko napade, ti mišmaš 10 kilski cucek ne more velik škode naredit, 75 kilski penast rotvajler te pa v parih sekundah veselo para. Gre se za ali večje pse, ali pa pasme, ki so na splošno bolj agresivne/dominantne, na vaseh imajo običajno od večjih psov nemške ovčarje ali pa novofundlandce, ki, vsaj po mojih opažanjih spuščeni ne predstavljajo čisto nobene nevarnosti. Mešanec nemškega ovčarja, v lasti nekega kmeta iz vasi je vedno spuščen, ponavadi leži pred hišo, ali pa spremlja lastnika in je bolj inteligentna, zvesta ovčka kot pes. Da bi tazga psa moral met skoz privezanega... ne vem, bi rekel da ne.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

blackbfm ::

Če te pes ugrizne za roko, najbrž ne boš okoli mahal, ampak se boš vrgel nanj, da bo roka čimbolj na miru. Sam bi se probal tako vreč nanj, da ga potlačim pod sabo, po možnosti, da mu še kaj polomim pri padcu na tla. Pri tem pa lahko zagrabiš za gobec, da držiš vse skupaj na miru, ker če ne more glave premikat, ne more trgat. Trga lahko samo takrat, ko se zvija in premika, ti moraš pa to ustaviti, drugače ti res lahko kej odtrga.


Ja seveda no, potem pa še kamero prižgeš vmes in lahko začneš snemat akcijski film:D Pes te vedno tako ugrizne da ga težko zgrabiš, sploh če je gibčen. Pa to da mu roko porineš v gobec in stisneš je tudi malo mim. Jaz sem svojo psičko hotel parkrat kaznovat na tak način pa se ni obneslo, sem dobil nazaj krvavo roko ko se je upirala:) Pa ne zato da bi me ugrizla, ampak zobe ima ostre. Res pa je če je mirna, pa lahko počneš karkoli z njo. Zdaj pes ki te misli napasti ne bo lih miren a ne.

Kar natančno se da sklepat iz poze (ušesa,drža,rep) a pes resno misli z grožnjo ali ne. Psi ki so spuščeni so načeloma socializirani, tak da pomoje nima smisla komplicirat...sploh pa ne s kakšnimi spreji, orožjem itd. ker nima smisla. Zna bit pa problem ja, če te je strah in ga ne moreš samozavestno odgnat. Sicer pa ni nič posebnega če tujec pride k hiši in pes laja. Če je čuvaj je to kar logično ja.

krneki0001 ::

blackclw, govorim ko te pes ugrizne in ponavadi pes skoči na vrat, ti pa avtomatsko postaviš roko, da se zaščitiš. Večina psov hitro spusti, je pa nekaj takih, ki "plen" držijo. Takart ko enkrat roko drži, je bolje da ga stisneš k tlom, kot da on prosto miga in s tem trga.

amigo_no1 ::

Problem nemških ovčarjev na vasi da jih v tem da jih po mojih opažanjih zelo veliko podivjanih, nesocializiranih, kar je problem lastnikov, ki kupijo psa kot kot da so kupili fikus ali spomenik. Če je samo privezan in se z njim nihče ne ukvarja se bo bo zmešalo -> ko bi se lastniki vsaj 1x postavili se v njegovo kožo (psa).
Da ne omenjam: takega psa tudi lastnik zelo težko obvlada.

Sem se letos pogovarjal z vodnikom policijskega psa, ima službenega ovčarja (ne vem točno ali je belgijski ali nemški), možakar je povedal da imajo veliko selekcijo pri izbiri kot tudi potem pri šolanju, ter da so te pasme precej svojeglave če nimaš pravega pristopa, in to ostrega brezkompromisnega pristopa, ko se točno ve kdo je glavni, in takrat pes uboga na besedo, takoj in brez odlašanja, kar si za ovčarje večine kmetov ne bi upal trditi.

Vsi, ki mislite kako je vaš pes prijazen in da ziher ne bo nikomur nič storil ter ga 100% obvladujete v vsakem trenutku:
psi obožujejo "igranje" (preganjanje) s kokošmi, ki zaidejo na njegov teritorij: ko bo takrat v svojem elementu in ko/če bo takoj odzval da vaš ukaz "prenehaj" potem imate psa pod kontrolo, drugače je vaš nadzor samo larifari.

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

jeje997, haski je recimo enako trmoglav. Pokazat mu moraš, da si ti šef, drugače stalno probava priti nad tebe.

amigo_no1 ::

Res je, samo pri nas je ovčarjev kot listja in trave napram huskijem :D.

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Jap, ampak ljudje kupujejo kaskije ker so "lepi". Potem jim pa ti zrasejo preko glave. Ovčarje pa na srečo kupujejo z drugačnimi nameni.

Keyser Soze ::

Naš 6 mesečni brak jazbečar je pa čista milina. Samo igral bi se.

In to je IMO največ, kar bi lahko imeli ljudje doma. Brez ustreznih licenc. Psa, ki ima plečno višino MAKS. 40 cm, telesna teža do 20 kg. Vse ostalo je overkill in eno obično ogrožanje varnosti oz. po domače preseravanje "ker lahko".

Pa še to. Sem prebral nekje vmes, da komercialni "solzilec" ni primerno orožje proti napadalnemu psu. Ni mrcine na tem svetu, ki bi nadaljevala z napadom, če dobi v gobec konkretno dozo pravega OC (poper) spraya. Glede na občutljivost organov živali so posledice še hujše kot pri ljudeh, s tem da komot lahko pustijo tudi trajne posledice na psu (saj jih lahko tudi na ljudeh). Pač, vsak OC, ki ga lahko dobite tudi v naših "army" štacunah, je dovolj dober, da bo odvrnil žival od nadaljnega napada.

Edini problem je to, da so curki dokaj usmerjeni (večina, vsaj meni znanih, OC sprejev je oblikovanih tako, da že sama anatomija roke in naleganje kanistra onemogoča napačno rabo/usmeritev) kar predstavlja kar hud problem pri hitro gibajočem se psu. Ampak, dober pritisk na šobo in približna usmeritev v smer napada bi morala zadostovati, da ga vsak malenkost oplazite in presenetite, ter s tem upočasnite, kar vam da dodaten čas, da ga dodobra posprejate ter se nato hitro umaknete, dokler efekt še drži. Sunki vetra morajo biti pa že kar močni, da ti zanese zadevo nazaj.

Torej, jaz ti svetujem uporabo spreja. Je priročen. Ga lahko držiš v roki non-stop če greš čez kakšen čuden okoliš in s tem ne zbujaš pozornosti. Napad lahko odvrne že en špric (močni hlapi). Ima dokaj! dolg domet napram ostalim opcijam. Pa še poceni je.
OM, F, G!

poweroff ::

Ali pa še bolje: na glavo gas masko, v roke pa dva spreja, pa še par ročnih bomb za pas (po možnosti iz Pivke).

Če drugega ne, bo policija nemudoma tam... žal ne za to, da bi odstranila odvezanih psov... >:D
sudo poweroff

damjan1980 ::

samo enim bedakom tukaj ki imajo "pametne" nasvete se prav vidi da so otroci betona, precej pa izjemno mentalno omejeni. in zaradi takih bedakov bi morali bit vsi cucki na podeželju na vrvici, mimoidoči pa bit polno oboroženi, zato ker imajo pomanjkanje možganov?? faaak kaj vse zemlja nosi :(
en nasvet za take bedake: cucek v 99% ko laja, se zaganja proti tebi, se repenči,..., nima slabih namenov. ampak to otroci betona enostavno ne razumete. cucek se igra, mu je dolgčas, pokaže da je njegov teritorij, predvsem pa opazi ko se ga nekdo boji. takrat dobi še večje veselje. najboljši pristop je da se odločno postaviš nasproti njega in se zadereš, mahaš,... bilokaj, samo da si odločen in da greš proti njemu.
avtor teme, ki postavljaš že v štartu tak glup naslov, pa ti priporočam da zemenjaš službo

energetik ::

Človek, če gre družina z par letnim otrokom na sprehod po neki sprehajalni potki mimo vasi (primer) se nima kaj cucek zaganjati in lajati, pa če ima 100x same dobre namene. Če ga nima lastnik pod nadzorom, ga je potrebno pač odstraniti.

Nashina ::

Sam opažam ko se sprehajam, da so najmanjši cucki skoraj vedno no vrvici, medtem ko so mrcine ponavadi odvezane in brez nagobčnikov. Nekaj je tu narobe.
Science flies you to the moon. Religion flies you into buildings.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nashina ()

d0rK ::

Jz pa opazam da so glih tamanjsi cucki vedno najglasnejsi in najvec vlecejo za hlace.

Nashina ::

Ne gre se za "glasnost" ali vlečenja hlač ampak za potencialno nevarnost, ki jo predstavlja. Teža, velikost gobca itd, you get the picture.
Science flies you to the moon. Religion flies you into buildings.

Keyser Soze ::

Psi so živali, ljudje smo živali. Ljudje imamo velikokrat popolnoma nepredvidljive reakcije, psi imajo ravno tako nepredvidljive reakcije. Popredalčkal jih ne bo nihče, pa naj si še tako prizadeva za to.

Gre se za preprosto dejstvo, da se znajo psi (kot velika, velik vačina ostalih živali) učit. In s tem spreminjajo tiste prirojene vzorce obnašanja. OK, ene osnove so, samo rečt, da je vse skupaj kot en kabinet s papirji, kamor se zadeve šiba not po abecednem redu... Malo morgen.

Skladno s tem je od sosedovega psa iste pasme in podobne vzgoja pričakovat, da bo reagiral v enaki situaciji popolnoma drugače kot tvoj pes.
OM, F, G!

Mehmed ::


cucek v 99% ko laja, se zaganja proti tebi, se repenči,..., nima slabih namenov. ampak to otroci betona enostavno ne razumete. cucek se igra, mu je dolgčas, pokaže da je njegov teritorij, predvsem pa opazi ko se ga nekdo boji. takrat dobi še večje veselje. najboljši pristop je da se odločno postaviš nasproti njega in se zadereš, mahaš,... bilokaj, samo da si odločen in da greš proti njemu.


Cucek ima lastnika, da se igra z njim. Ne mimoidoce.
Cucek ima lastnika, da ga kratkocasi. To ni naloga mimoidocih.
Kjer se ljudje sprehajajo, ni cuckov teritorij.
Da ima pes veselje, ko se ga nekdo boji, ni noben izgovor. Lahko se zabavas ob tem, ce si sociopat, ni pa to izgovor.

Ni naloga otrok betona, da berejo psu misli pa se mu prilagajajo. Dolznost lastnika je, da svojega psa omeji, da ta ne ogroza ali moti ostale. Ogromno jih misli, da je njihov nekaj posebnega, ne bi nikoli nikomur nic naredil, vse pizdarije so posledica ljudi, ki ne znajo s psi, spaga je omejevanje njegove svobode bla bla. Imamo zakone in kazni, te neumnosti nej pa na ugovore pisejo pa je.

Avtorju teme; poprov sprej zveni cisto v redu. Deloval bi tako na psu kot lastniku, ni drag, pa ne pusca hujsih posledic.

Okapi ::

ponavadi pes skoči na vrat
Pajade. Pes največkrat ugrizne v nogo.

O.

energetik ::

Cucek ima lastnika, da se igra z njim. Ne mimoidoce.
Cucek ima lastnika, da ga kratkocasi. To ni naloga mimoidocih.
Kjer se ljudje sprehajajo, ni cuckov teritorij.
Da ima pes veselje, ko se ga nekdo boji, ni noben izgovor. Lahko se zabavas ob tem, ce si sociopat, ni pa to izgovor.

Ni naloga otrok betona, da berejo psu misli pa se mu prilagajajo. Dolznost lastnika je, da svojega psa omeji, da ta ne ogroza ali moti ostale. Ogromno jih misli, da je njihov nekaj posebnega, ne bi nikoli nikomur nic naredil, vse pizdarije so posledica ljudi, ki ne znajo s psi, spaga je omejevanje njegove svobode bla bla. Imamo zakone in kazni, te neumnosti nej pa na ugovore pisejo pa je.

Avtorju teme; poprov sprej zveni cisto v redu. Deloval bi tako na psu kot lastniku, ni drag, pa ne pusca hujsih posledic.
Točno tako. Ampak spet bodo nekateri našli izgovore.
Ja tale poprov sprej si bom verjetno tudi jaz nabavil. V kakšni mali dozi, da ga maš lepo v žepu.

Zgodovina sprememb…

Staripalček ::

Naj te ugrizne pol pa toži faks, da so te uni tja poslali :D

Pyr0Beast ::

Na vaseh so cucki spuščeni ker se nobenemu ne da ukvarjati z njim.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

damjan1980 ::

idite se rajši sprehajat v kake nakupovalne centre, tam ne boste ogroženi. hvala bogu se večina tega nasveta drži. tisti ki redno hodijo po hribih vedo da cucki ne jedo ljudi in ne pametujejo na 100km kdo ima kakšne pravice in dolžnosti in tudi niso oboroženi do zob z sredstvi za odganjanje cuckov.
to so ponavadi taki prepametni ko se 1x na leto z avtom pripeljejo čim dalje, potem naredijo 1 km peš po naravi, oboroženi z vsemi možnimi sredstvi za zatiranje vsega živega v radiusu 1km okrog njih, vmes delijo pametne nasvete kako je treba vse postrelit in dat na ketno, potem pa v ponedeljek v službi razlagajo kako so bili na vrhu enega hriba (da je avto 100m spodaj parkiran ponavadi pozabijo omenit). ostanite rajši v btcjih ipd. ;)

UNIVERZUM ::

@damjan1980

mislim, da ti prihajaš iz betonske "đungle" in nimaš pojma o čem nakladaš. Sori ampak tako je. V življenju smo imeli kar nekaj psov in vem kdaj se hoče pes "igrati" tudi z tujci. Takrat ne renči, ne laja in ni penast okoli gobca.

primer iz časov, ko še ni bilo mobitelov in si bil bolj ali manj odvisen od sreče ali boš osebo, ki si jo imel namen obiskati našel doma. Pes je bil vedno privezan, razen če je bil kdo zunaj. Ko si dobil obiske (sem sodi tudi poštar) je pes lajal dokler ni slišal odklepanja vrat. V primeru, ko nas ni bilo doma je lajal, dokler obisk ni odšel (smo imeli občasno probleme s sosedi, še posebej če je kdo od njih delal ponoči in ga je lajž zbudil).

Kadar je bil izpuščen (pred zasebno hišo na vasi), ni bilo problema z tujci, ki jih je videl občasno (poštar, akvitizerji, ljudje ki so se izgubili). Ni lajal, ni renčal. Le pritekel je k prišleku (nekje na cca 3-5m), se obrnil in pritekel k tistemu članu družine ki je bil zunaj in potem ponovno k prišleku.....

Kljub temu da ni lajal, verjamem, da se ga je vsak vsaj malce ustrašil, ko se je pes pognal proti njemu.

Moje prepričanje je, da pes z lajanjem opozarja, da si blizu meje, ko bo prenehal lajati. Kje je ta meja, ve samo pes, glede na vzgojo, ki je je bil deležen s strani lastnika.

Je pa tudi res, da se večini ljudi na vasi ne da, ali pa nimajo časa, da bi se ukvarjali z vzgojo psa. In tak pes je nevaren, tako privezan, kot tudi spuščen. Pač slabe izkušnje (pa prihajam z vasi), ko me je pes ugriznil, kljub temu da sem šel po glavni cesti, hiša pa je od ceste oddaljena dobrih 100m.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

energetik ::

damjan1980 ne bluzi. Sej ne govorimo samo o podeželju. Tudi v mestu je podoben problem, le da so psi ponavadi bolj socializirani.
Sicer pa dosti hodim po hribih (ja, peš, pustim avto daleč v dolini), grem po kakšni gozdni poti in pridem mimo kakšne kmetije. Tam pa skoči izza vogala pesjan in me oblaja in ovohava. Oprosti, ampak meni to ni všeč. Ne rečem, da je kakšna divja žival, ima vso pravico hoditi po gozdu, ampak takle domači pes je pa praktično izdelek in last človeka, ki mora poskrbet, da ne bo nadlegoval in ogrožal ostalih.

damjan1980 ::

ja pa kaj misliš da te bo pojedel al kaj??? pa kje vam je kaka strpnost, al gledate samo ameriške filme ko vsi vsakega tožijo?? tudi sam prihajam iz mestne đungle, imam 2 cucka ki imata skupaj 100 kil in vsak vikend sem z kolesom po hribih, kjer me čisto vsakič oblaja kak cucek. PA SEM ŠE ŽIV!!! un fucking belivible ha?? ostanite rajši doma pa tupite boljši polovici kdo mora kako in kak za koga poskrbet, v brvi vrsti pa se bolj brigajte za sebe kot za vaške cucke, če vam je preveč dolgčas v življenju

Zgodovina sprememb…

Mehmed ::

Sej ni problem v lajanju. Problem je ko se psi zaganjajo v ljudi ali pa grizejo. Takrat imajo njihovi lastniki miljon izgovorov, samo cajta pa volje da bi jih privezal ne.
Ce si iz mesta ali pa vasi nima neke veze, ugriz bo enak.

UNIVERZUM ::

kakšna strpnost neki A? Mene lahko oblaja vsak pes, ki je privezan, ko se približujem hiši. Ne bom pa trpel, da mi 100 ali več metrov stran od hiše najeda cucek, ki ni bil primerno vzgojen.

ja in nekateri raje poskrbijo za preventivo, kot pa prestanjo 5 operacij in okrevajo 3 leta (posledice pa čutijo vse življenje), po napadu nesocializiranega psa.

in z vsakim kolesarskim izletom po podeželju se ti veča možnost, da boš naletel na mrcino z neprimerno vzgojo in slabim dnem, ki te bo napadla. Držim pesti, da bi ti vedno delovalo "priden kuža" in počasno umikanje (pri meni žal ni).

kot sem že rekel, pes z laježem opozarja, koga ali kaj, ter zakaj ve pa samo on.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

energetik ::

ja pa kaj misliš da te bo pojedel al kaj??? pa kje vam je kaka strpnost, al gledate samo ameriške filme ko vsi vsakega tožijo??
Kot bi jaz do tebe stopil in mahal z nožem po zraku. A misliš da te bom porezal, al kaj? :|

Keyser Soze ::

ja pa kaj misliš da te bo pojedel al kaj??? pa kje vam je kaka strpnost, al gledate samo ameriške filme ko vsi vsakega tožijo?? tudi sam prihajam iz mestne đungle, imam 2 cucka ki imata skupaj 100 kil in vsak vikend sem z kolesom po hribih, kjer me čisto vsakič oblaja kak cucek. PA SEM ŠE ŽIV!!! un fucking belivible ha?? ostanite rajši doma pa tupite boljši polovici kdo mora kako in kak za koga poskrbet, v brvi vrsti pa se bolj brigajte za sebe kot za vaške cucke, če vam je preveč dolgčas v življenju

Kako že pravijo; "Pes, ki laja, ne grize"?

Imam tak čuden občutek, da bi bil ti prva cmer v vrsti, če bi kakšno ščene prilajalo dol po vasi. Takšni so namreč ponavadi najbolj glasni in največji frajerji.
OM, F, G!

Nashina ::

Kaksen je zakon glede nagobčnikov, ter "špage"? Na javnem placu sevedea.
Science flies you to the moon. Religion flies you into buildings.

Utk ::

Ko bereš tu nekatere komentarje, si kar zaželiš vsaj 80 kilske mrcine, spuščene okoli bajte, samo da preganja kretene kot ste nekateri.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sprej proti psom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8710093 (7476) WizzardOfOZ
»

Kako se braniti pred psi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9614842 (9148) Vice
»

majhni ljudje z velikimi psi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17451932 (47955) BRBR
»

kako najhitreje ubiti psa.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16734993 (29477) Vajenc

Napad psov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20114313 (10836) Tody

Več podobnih tem