» »

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

««
4 / 44
»»

sheldon ::

Če ga ma kdo odvečen key ZS me! hvala

destroyer2k ::

Poročajte malo kako se vam igra zdi in kako vam teče.

=666= ::

Kva bi dal , da bi ukinl sniperje , kva mi grete na jetra .Skor cela ekipa sami sniper kemprji , nič čudnga , da ne moreš zmagat losers. Drgač pa špil kr seka sploh zvok je kul . Pa neki mi texture utripajo .

MrX ::

men je dokaj všečno.. mogoče celo nabavim.. učasih metki sicer letijo kr nekam po svoje, ampak upam da je to samo lag :P je pa to moj prvi BF špil.. če mal primerjam, mi deluje kot nek mix med CS in CoD.

RazzorX ::

=666= ti si 99% eden izmed zagrizenih CoD igralcev. BC2 poizkuša biti realna, v realnosti pa se ne "leta okoli" kot v CoD seriji.

=666= ::

To si pa čist faliv .COd sem igral 2004 vsega skupi ene 3 ure , pol pa nisem več povohal COD serije. V BF2 mi grejo sniperisti če bolj na curo , ne znajo druzga kot claymore nastavljat . Squad sniperloserjev na tank to že ni realno :))

Pesimist ::

Zanimivo je da ima snajper cisto mirno roko, vendar metki vseeno letijo navzkriz. In sem od 10 metkov samo 1ga na cilj trofo ko sem se dueliro z drugim snajperjem. On pa pravtako 5 metrov okgrog mene zadeval. Oba sma pa mirno stala.

Spil je pac tak. Jaz bi ga takoj menjo za bedni MW2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Rotaidal ::

=666= je izjavil:

Na fileplay.net sem ga dobil , ne ni prona , sam je kul , ker nebo kamperjev.



Sicer ok ... kaj pa sniper? On "mora" campat. Zdaj bo čepo tam, da ga bo vsaki kekec pušno :\

Tr0n ::

Spil je pure action. :)

Heavy ::

Pesimist je izjavil:

Zanimivo je da ima snajper cisto mirno roko, vendar metki vseeno letijo navzkriz. In sem od 10 metkov samo 1ga na cilj trofo ko sem se dueliro z drugim snajperjem. On pa pravtako 5 metrov okgrog mene zadeval. Oba sma pa mirno stala.

Spil je pac tak. Jaz bi ga takoj menjo za bedni MW2.


Naboji imajo, tako kot v BF2 padec. Če hočeš zadeti nekaj na daleč moreš ciljat malo nad njim.

RuN ::

Tudi jaz bi prosil, če ima slučajno kdo odveč kaki KEY, če mi lahko na ZS pošlje

Hvala

DOOM_er ::

jest bi tut, lepo prosm :(
Robots will steal your job. But that's OK

RazzorX ::

Ena najboljših iger zadnje čase po mojem mnenju. To igro definitivno kupim ko pride. =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RazzorX ()

destroyer2k ::

A lahko napišete kakšen sistem imate in kakšne fps-je dobite (na kateri resoluciji in detaljih imate).

letmein ::

Se priporočam, če ima kdo odvečen cd key, sam ga namreč nomorem dobiti nikjer..

RazzorX ::

CPU: Core 2 Quad Q9300
GPU: ATI HD4850 512MB
RAM: 4GB
Resolucija: 1920x1080
Detajli: Medium (2xAA,4xAF)

FPS: 30-40

Pesimist ::

Izklopi AA.

CPU: Core 2 Quad Q9300 (3GHZ)
GPU: 8800GT
RAM: 8GB
Resolucija: 1680x1050
Detajli: Medium (1xAA,1xAF), low shadows, low effect

definitivno vec kot 40fps. Vendar bi vseeno rabo vsej 5850 za ta spil pomoje.

Bom probo visje aimat naslednic. Zdaj sem vedno priblizno v glavo cilal iz onega hriba na ono najvisjo zgradbo. Ker sem ziher 10+ susof sfulo na stojeco tarco sem mislo da sem out of rang.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

RazzorX ::

Saj imam zadosti FPS-jev za igranje. Mogoče se kdaj preveč spustijo ko je kakšen dim in strelanje zraven, bom jutri malo navil mašino.

chucki ::

To je beta otroci, performance se bo popravil.
|Sawyer| pojdi ven pa vrži kepo, pa boš videl, da ima padec.

Pesimist ::

Kak komu. Meni so 3D streljacine z pod 40fps neigrabilne. Idealno mora meti nekje nad 50fps pa miska vsej 500Hz polling rate da se dodatno naredi smoother aimanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Bor H ::

Men je špil zabaven, žal imam le preslabo mašino, laufam na 1680*1050 in vse na low ali 1x in še zmeraj je le na robu igralnosti, torej cca 25FPS z občasnim upadom če sem v tanku in začne kej pokat okoli mene. Bo treba nadgradit mašino, za SP bo, kej več žal ne.

Če koga zanima konfiguracija:
laptop C2D@2.4Ghz, quadro 1600m 512MB (8700gt based), 4GB RAMa, Win7 x64

chucki ::

e8200@3.6ghz, 3gb ddr2, ati radeon 4870 1gb ....... je 25-80 fps, povprečje pa okoli 50 fps. Resolucija 1280x1024 na max.

Heavy ::

1680*1050 - x2 7750+, 4GB ram, Radeon 3850 512MB

Dela 60+fps na low, na medium pa včasih malo zakolca če je veliko akcije.

iceph03n1x ::

Ce ima kdo ksn beta key odvec PROSIM PLS PLS PLS ZS

rdecaluc ::

Men je ta igra tko lesena. Ok maš tanke pa to.. pa lepo zgleda, potem pa se konča zame.
Est modus in rebus. ,typos

Bor H ::

BF serija je vedno bila bolj previdne sorte, pač ne morš letat k kura brez glave okol in računat na to da te prvih 20 metkov sam oplazi.

Sem pa našel na netu, da se splača v settings.ini fajlu (pod my documents, bbcd2_beta) sprement dxversion iz auto v 9, vsaj tistim s švoh dx10 grafičnimi, baje je dobr FPS boost, poročam jutri.

sheldon ::

Pesimist ::

Sem dal vceraj na DX9. Kaj te vem. Moram se dans enrkat probat ker na mojih settingsih se mi zdi da je oboje preko 50fps. Frapsa pa nimam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Graficno si menjaj.

Heavy ::

Bor H je izjavil:

Sem pa našel na netu, da se splača v settings.ini fajlu (pod my documents, bbcd2_beta) sprement dxversion iz auto v 9, vsaj tistim s švoh dx10 grafičnimi, baje je dobr FPS boost, poročam jutri.



Care! Sedaj dela igra tekoče na medium-high nastavitvah, ko je okoli polno akcije.

MrX ::

mogoče komu pride prav tole.. http://ohlawl.com/liseda.html

Bor H ::

sawyer: očitno imaš dovolj močno grafično za DX10 efekte

tron: bravo, komentar leta ;((

aja, z menjavo na DX9 sem pridobil cca 5FPS, in kar je pomembneje, ni več padcev FPS na 10, konstantno nad 30

in stavim da bodo xp fanboyi, ki ne vedo, da pač Bad Company 2 sam izbere DX verzijo potem trobili kako imajo na XPjih 10FPSov več

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bor H ()

Pesimist ::

Ja z vsem na low do medium. Hehe

V prvem delu mape spilam snajpera, potem ko zgubimo ta del oz nas ze overrunajo se preobrazim v assultera, medika pa enginera pa ne spilam tolko. Defeinitivno bolsi gejm kot MW2.

Snajper ma zanimivi perk, mortar attack. Vsaki stojeci tank spaca pa reloada se like 1x na minuto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Bor H ::

Yup, prvi del je snajper uporaben, pol pa nekako zgubi na uporabnosti, je pa engineer zakon, lahko z rocket luncherjem pridobivaš precej hitr XP. Edin njegova havbica je mal švoh pa mal metkov ma.

Pesimist ::

Aja sej res. RPG tudi uporablam vmes. Samo bol redko unicim kaj ker se panezr zelo hitro premika, in predno reloadam mi je ze spizdo 100metrov stran, potem se se pa tak svinsko kadi in megli da ga niti ne vidim vec. Ce ne druga sem mu vsej damage naredo da je spizdit mogo.

Ni mi samo jasno al se HP dviguje po poskodbi ali ne kot v MW2. Ker ce gledam druge jim je samo medic pack dvigno hp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Bor H je izjavil:

tron: bravo, komentar leta ;((

8800GT je muzejska kartica. Ni da ni. ;)

Pesimist ::

Kaj pa te mas ti.

Tr0n ::

Isto, ampak bo jo pac treba menjat za nove spile. :)

Bor H ::

Dokler poganja zadovoljivo ne vem zakaj menjat, če pa lahko dobiš nekaj zatonj FPSov pa ne vem zakaj ne bi.

Yaqwsx ::

kaj te mate muzeje doma? al kaj to sparate

Bor H ::

Mašino kupš, jo uštimaš in jo probaš čim manj bezat. Na dolgi rok je ceneje vsake 2 ali 3 leta prevetrit kišto kot pa nonstop neki menjat.

bluefish ::

kaj te mate muzeje doma? al kaj to sparate
Naketeri pač nimamo bogatih atekov in interesa, da bi menjali na pol leta.

Yaqwsx ::

pri enih je pa mama samohranilka :'(

Outsajder ::

A celo campaing so si zamislil delat:D ker ponavad so bili bf zmeraj samo za mp.

FeniksX ::

Igrca je res huda, ni kej zagotovo kupim.
Itak so do zdej mi bli všeč vsi Battlefieldi v zgodovini :P

Edin kar upam da bojo mal zbolšal performance, ker trenutno so res bol švoh fpsji razlika z high na low je samo 5fpsjev (vsaj pri meni), mam pa okrog 30-60 odvisno od trenutka bitke.

Pesimist ::

sem probal zaj konkretno na dx9. Jap sem dal vse na high in je sevedno cisto smooth. 1xAA in 1xAF mam pa low shadows zaenrkat. Je ziher preko 50fps konstantno.

Berserker ::

Mene zanima če je zdaj v BC2 možno na puške zamenjat namerilne in optične naprave. Nekaj sem v videju videl da ma na XM8 acog. Druga kar me zanima pa je tudi možno imet različna orožija pri sebi recimo da imaš assault rifle in rpg, ker v enki si lahko imel rpg samo z šibrovko oz z določeno zvrst orožija ali klasa.

Bor H ::

Določene vrste orožja lahko odkleneš, to se lahko v menuju prepričaš pod multiplayer -> weapons and gadgets. Mislm da lahko šibrovko daš komurkoli, nisem pa še preveru kako.

Pesimist ::

Lahko davas zoome in red dote pa razne fore gor. Sniper ma orginalno najmocenjso pusko ze na zacetku z long rang zoomom. Potem dobi en middle rang zoom. Pise da poveca natancnost na middle rang. Potem pa dobi se en 12x zoom za long range. To vse do 6tega lvla. Dalje se nisme priso.
kolko sem vido ce poberes light machine gun od medica, menjas celo klaso. Model se je vedno sicer sniperski, le da imas tudi medipack in vse njegovo zdaj.
Registracija metkov pa je tudi neprimerno bolsa kot v MW2. Tukaj mi je celo uspelo v snajperskem duelo zmagat in zgubiti istocasno, namrec sma oba padla. :P Pri MW2 bi dalo zmago tistemu ki je prvi fstrelo, metek drugega bi pa ignoriralo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

cocagenda ::

Fantje BF-ji nasplosno so kako da recm, neke vrste vojne simlacije in ne se cudit ce metki postran letijo probajte v resnici z Auto.pusko strelat en rafal pa da vidm kam bodo sli metki pomojm da mimo tarce.v V COD-ih pa mori ker ni vehicles razn v (codwaw) pa se to samo tank.ce hocte action play vrjemte bf je resitev.pa se igra je taka teamska.pa se enki COD-i so arcade usi metkiletijo naravnost!!!tok o CALL of DUTY-jih
««
4 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3033479657 (106) Nesta
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273342 (29941) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677134 (59620) Unknown_001
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838092 (27497) Clubraider

Več podobnih tem