» »

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

««
5 / 44
»»

Pesimist ::

Tisti ki temu simulacija rece se mi tudi smili. To je cista arkada. Simulacija je AA 3.0

Bor H ::

Če je BF arkada, kaj je pol COD?

Lahko tut tko rečemo: BF je arkada, kjer je treba uporabt strategijo, ne sam maso.

Sem pa vedno bolj navdušen nad Bad Company, mal stweakaš reflekse na MP in pol rata kul, pa še pogruntaš kaj vse lahko počneš (se ti skrije nasprotnik v hiško ti pa hiško podreš :D) in je čist noro pol. Mogoče clo kupim kljub temu da mi PC komaj shaja.

destroyer2k ::

Sedajle sem malo gledal in sem videl, da izposoja serverjev je prišlo na normalno ceno 29,5EUR

http://gameservers.multiplay.co.uk/game...

Berserker ::

Hvala za odgovore pri bc1 je bilo malce čudno da so vsa orožija imela irong sight merilno napravo, sicer so določeni komentarji smešni, namreč ne BF BC2 niti AA 3 nista simulaciji, simulacija je ofp in arma2. Pri sniper class se moraš za razliko od cod serije se kr precej namučit z zadetkom saj imajo orožija delno fiziko naboja in balistiko, je treba pač malce izračun razdaljo pa premikanje tarče saj je potrebno kr nekaj časa da tarčo zadane naboj. Ta fizika naboja je malce pretirana pri tankih, namreč da si zadel tarčo na 300m-400m si mogel precej višje ciljat da je iztrelek letel v loku, to se je mogoče dogajalo v ww2 ampak sodobni tanki ti v ravnem letu iztrelka lahko letijo do 1km.

destroyer2k ::

tr33k

Heh če pa pri tanku leti naboj 1km v ravni črti, potem pa mormo biti v drugem svetu, kjer gravitacija ne vpliva. Ker že pri snajperki na 1km razdalji metek pade za okoli 10cm (brez da veter upoštevam). Pa da zadaneš tarčo na 1km razdalji pri bolših snajperkah, traja 1s (lahko majn lahko več odvisno od kalibra). Samo ne glede na to kakšni tehnologijo imamo danes, še vedno ne moramo se znebiti vpliva gravitacije.

Da arma 3 ni simulacija in da je ofp, pa ne bom nič druga rekel kot LOL.

Pesimist ::

Ma to ni nikaksna simulacija za mene ker moram celi magazin spraist v enega da padne. RPGji prakticno nimajo damage. Snipe je tak tesko zadeti ampak ko zadenes tudi ne ubije vedno. AA3.0 pa ubija z enim susom. Samo zato ker ma fiziko metka ni to za mene nikakrsna simulacija. Vec kot arkada ji ne dam. MW2 pa je totalna blond arkada.

Bor H ::

Si se zapiču zdj...uglavnem je veliko bolj resna kot povprečna MP streljačina.

Je pa sniper čist simpl zadet, če se prejemnik svinčenega darila ne premika prehitr.

Berserker ::

destroyer2k je izjavil:

tr33k

Heh če pa pri tanku leti naboj 1km v ravni črti, potem pa mormo biti v drugem svetu, kjer gravitacija ne vpliva. Ker že pri snajperki na 1km razdalji metek pade za okoli 10cm (brez da veter upoštevam). Pa da zadaneš tarčo na 1km razdalji pri bolših snajperkah, traja 1s (lahko majn lahko več odvisno od kalibra). Samo ne glede na to kakšni tehnologijo imamo danes, še vedno ne moramo se znebiti vpliva gravitacije.


Mogoče se pozna za par cm ampak še vedno dovolj da ni treba nevem kako gor z topom ciljat. Sicer razloži malce tole:
Da arma 3 ni simulacija in da je ofp, pa ne bom nič druga rekel kot LOL.

Igral sem aa3 da je sovražnik padel je rabil kar nekaj strelov, po enem je morda padel na tla pri več je mogoče klecnil, potem pa še minos točke ker si ga ubil, razen če so do zdaj kaj poravili.
Sawyer o kateri igri ti to ?

Grega B ::

Hmmm jaz sem igro naročil iz Amazona iz nemčije in sicer Limited Edition kjer naj bi dobil Beta Key. Jaz prednaročim igro in šekar nisem prejel kode za beto. A se to sam zafrkavajo a to bojo še poslal, ker sedaj se mi zdi, da sem za brezveze naročil igro, če ne bom dobil beta keya.

destroyer2k ::

Grega B

Pošlji jim mail, ker beta ti pripada.

Grega B ::

Poslal sem jim mail tam kjer pišeš njim, če so kakšni problemi. In sem jim napisal, da ko sem predanočil, da nisem prejel keya in kako in kdaj ga bom. Sedaj pa sam bog ve kdaj bojo poslal key ali mail nazaj. To pa so face..

chucki ::

:D Zato pa rajši dam par EUR več in kupim preko steama, kjer ni problemov.

Tr0n ::

shark_nm ::

No pa da vprašam...ali se ve betike samo igrate ali je kdo od vas že našel tudi kak bug in poslal feedback?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shark_nm ()

Tr0n ::

Mi igramo, drugi pa buge prijavljajo. ;)

Pesimist ::

Danes sem upazo da bi blo obcanso treba updejt.exe pognat. Ker sem ocitno zadne 2 dni na starem clientu se spilo.

Grega B ::

Ok danes sem dobil email nazaj, da bodo poslali moj beta key 4 dni po tem, ko sem naročil seprav v petek. :D Komaj čakam !!!

Tr0n ::

Pesimist je izjavil:

Danes sem upazo da bi blo obcanso treba updejt.exe pognat. Ker sem ocitno zadne 2 dni na starem clientu se spilo.

Saj se vedno ob startu zazene.

Pesimist ::

Samo kontrole so pa res totalno v pizdi. Slabsih se nisem vido v nobeni igri, pa da 1cm vlko stopnico nemore prestopit pa se zahakla gor je pa res cisti joke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Bor H ::

Si vidu da piše beta zgori desno? Sem skor sigurn da bojo popravl.

Kaj je pa skontrolami narobe? Men so čist fajn, moti me sam da ne morm nastavt default outfita pol morm pa vsakič k pridem v igro spet se opremljat.

Pesimist ::

Nemores strelfat ko laufas. Vedno moras sprint tipko stisnit ker se prekine lauf za vsak kurac. To nebojo nikdar popravli ker je feature pa ne bug. Popravli bodo kvejcemu scroll whell ko po smrti 2x orozije vidis dokler ne dokonca scrollnes. Voznja helikoptera pa je totalno ugabna.

MrX ::

obvezno morjo povečat FOV...

AngelOfDeath ::

|Sawyer|

Lahko pa meni daš beta key, če neboš igral :P
edit: Slovnica

Yaqwsx ::

prepozno je meni dal :P

sem spilo malo, pa me moti da snajpa neubija 1hit, pol asulti rabijo tud nevem 6 metkov in vec da ubijajo, pol pa se se lahko healas.

helikopter pa res, 1x sem ga probo pelat pa se te sem ga na glavo obrno pa strmoglavo. nasi so verjetno tak kleli, pol je 5 kekcov tam stalo pa cakalo, na novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yaqwsx ()

chucki ::

Snajpa ubija 1 hit, samo ga moraš zadeti v glavo. Heli ti je pa dol padu, ker te je verjetno z UAV dol sklatu ali pa si res takšen ****. :D

Pesimist ::

Naja verjento je to stvar navade, ce nisi nic bolsega spilal niti ne pogresas levo desno movment tipk ob laufanju, pa da moras vcasih 2x shift za run stisnit da sploh prime ob menjavi ozorija ali da moras drzati kontrol za počep. Sicer je to tudi v MW2 bilo tak, ampak to ne pomeni da se neda boljse naret. Lezecega polozaja predvidevam da tudi ni zarad balance.

Sniper nevem ce ubije z enim susom. Ker nikol nevem kolko HPja imam sam ali nasprotnik. Z dvema pa ziher ubije. Asulter pa rabi kaj te vem od 4-6 kontroliranih susov da padne. Sicer puske hitro strleajo tak da stojeca tarca skoraj nemore pobegnit. Vsak ki je pa skirt za cim ali za v hisi za oknom pa kamot prezivi. Noja to je stvar balance, ker verjento nebi blo cool da padnes predno prehodis 10 metrov.

Za UAV pa nej enostavno naredijo, ce se prebliza velikemo heliju da UAV zabije na tla. Sej te taki mali helikopter nemore prestati pritiska vetra okrog vlkega. Trenutno je meni edini znani in leglani nacin helija dol spravit z havy mashine na strehah. Tam pa te ponavadi ze sniper pricakuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

MrX ::

trenutno ravnokar talajo kluče na http://www.fileplay.net/keys
sm si jih nagrabu par :)

chucki ::

Upam ,da jih boš raztalu!

mjolnir ::

Če si že omenil da imaš keye, bi te prosil, da mi enega rukneš na ZS.
lp

suunto ::

jaz se tudi za en "key" priporočam. Lahko dobim na ZS? Hvala.

RuN ::

Jaz bi te tudi lepo prosil za en Key, če se da na ZS.

Hvala.

Tac20 ::

če ma kdo še katerega odveč, se jaz tudi pripročam, hvala.

ZaLoMaT ::

Če še ima kdo kakšen odvečen beta key, se priporočam,... Hvala!

paps ::

dobil danes key na Fileplay.
ne vem kako ampak ko nekoga streljam ga enostavno ne morem ubit, ta pa me ustreli 2x pa sem takoj finished.
zaenkat me igra zelo živcira...

Bor H ::

Probej ga zadet ;)

Glede vožnje helikopterja, je skoraj identična kot v prejšnjih BF delih. Taka je namenoma, se ujema z ostalimi sestavnimi deli. Tudi če imaš helikopter nimaš premoči, lahko ti ga sklatijo takoj in še precej okoren je. Če bi rad kdo vadil vožnjo helikopterja mu priporočam BF Vietnam. Ah...to je blo fajn ja..

Mi je pa zelo všeč kako se vidi kako se fronta premika, dejansko ne more en sam nič narest, en squad pa lahko razsturi zadevo. Meni je igra čist impresivna.

Berserker ::

Mnja v prvem delu si marsikaj sam naredil če si prišel za sovražnikom pa zavzel njihovo zastavico potem pa počakal da se tvoji spawnajo na tem mestu, se mi zdi da je protiletalske obrambe zelo malo , razen zu 23 pa težkih strojni ne narediš nič, tu pa tam kak rpg ali m136 iztrelek naredi škodo.

Bor H ::

Ne pozabit na tracing darte. Zdj jih ni ne vem kolk, pol jih bo pa precej verjetno, ker bo več ljudi, nekateri bojo dobili že zarad limited edition.

Pesimist ::

In ki bote vi kupli spil?

Bor H ::

game.co.uk ali amazon.co.uk

=666= ::

Mantis

Pesimist ::

Ah jaz bom tu verjetno. http://www.thegamecollection.net/pc-c-1...
Bom se kar AVP3 vzel ce bo se dans izkazalo, ceprav se amazoon cuje bol profesionalno. Hm postine so isto?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Postnina na TGC je 4 EUR.

Rotaidal ::

Pesimist ::

Hm bom kr med gamecollection in amazoonom izbiro ker mata oba AVP poceni. Toti pa hocjeo kar 25funtov. Pri game collection prisparam sicer 2 funta ce vzemem obe te igri.

Samo googlecheckout si moram naret. To pa je tak verjetno isto ko paypal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Zaj mi je malo uspelo vozit helikopter pa se kr lepo vozi. Nevem kaj me je vceraj tak jebalo. Nazalost sem bil edini potnik pa mi ni druga ostalo kot kamikaza run. Pa se to sem sfulo. :))

FeniksX ::

Davidmo nekaj znanih bugov:
-C4 na un UAV ali na un quad bike pa prpelat bliz unga capture pointa pa samo sprožiti sprožilec
-Enako sem opazil če samo C4 rukneš na control point
-Helikopter sklatiš s tem da se ga z UAV samo malo dotakneš
-Ne vem če je to biu moj strel al je blo kej druga, vem da ko sem med vzletom helikopterja ustrelu v rep helikopterja ... enostavnu se je začeu čist sukat
-Potem enga sem videl kako je zelo lahko prišel na drugače neplezljiv hrib
To so ene stvari ko sm jih opazu.

Drgač pa sniper je tabolši :D
Taprava pozicija pa lahka onemogočiš da apache nikoli ne vzleti (direkt voznika ubit)
Pol Blackhawka lahka z enim strelom dol spraviš, uspelo trenutno dvakrat (ponovno strel voznika in blackhawk pade kot kamen, seveda more pa metek bit točno na merjen - že sam sem meu veliko srečo).

MrX ::

klemen912 ::

Jaz se priporočam za kakšen ključ, če ga imate odveč.

Grega B ::

Igra res trga sploh pa sniper :D

mjolnir ::

Ostala sta mi še dva ključa, če kdo rabi nej mi pošlje na ZS.

Na tisti strani, zgoraj na linku je še 9 ključev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mjolnir ()
««
5 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3038481395 (273) TucoX
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273522 (30121) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677243 (59729) Unknown_001
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838138 (27543) Clubraider

Več podobnih tem