» »

Battlefield 3 vs Cod Mw3

Battlefield 3 vs Cod Mw3

wnbpotato ::

IMO je bf bolj za sp cod pa bol za mp...

MAFIA ::

To ni res , Cod je filsmo vzdusje neprestana akcija kot bi bil v filmu . Bf3 naj bi bil bolj realiticen ampak tako pa spet ne ce bi rad realiticn spil rajs igraj Operation flashpoint in Arma ker Bf tud ni nevem kaj realisticn.

Bolf3nk je izjavil:

COD mW3 bo bolj zabaven kot BF3


o imaš magično kroglico?

CODmw3 filmsko vzdusje

:D

verjetno nisi gledal BF 3 sp gamplaya, ali kar nekaj na pamet?


COD serija se je končala pri Cod mw 1. Ostalo je kopiran predhodnik z drugim naslovom.



v cod pa ciljaš čez celotno mapo naravno in boom



Cod se ni koncal z MW1 .

Black ops so bili razglaseni kot najbolsi Cod doslej v vec kot 30 razlicnih medijih tako ,da nemores rect da se je cod koncal z mw1 mogoce zate .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MAFIA ()

Bolf3nk ::

lack ops so bili razglaseni kot najbolsi Cod doslej v vec kot 30 razlicnih medijih tako ,da nemores rect da se je cod koncal z mw1 mogoce zate .


aja kje pa? ali imaš spet magično kroglo?


seveda se ni končal s mw1, prihajajo so dodatki po imeni mw2 black ops in mw3.

wnbpotato ::

Black ops imam že skoraj eno leto, pa se mi še vedno zdi zabavna in se je še nisem naveličal...
BF3 Beta sem se naveličal po 5ih dneh igranja...

Bolf3nk ::

fajn, kar ostani tam, cod noob je tak preveč v bf, ki hočejo igrat kot v cod, pol pa se jočejo, kako je crap bf

def0r ::

wnbpotato je izjavil:

IMO je bf bolj za sp cod pa bol za mp...

Sem edini ki mu je bil SP Bad Company 2 resno vsec? Nekaksno pravno ravnovesje humorja, akcije, raznolikosti misij. Je bil pa malce prevec linearen. CoD je pa CoD me nekako ni zgodba pri nobenemu povlekla kakor mi je pri BC2.



Tega hipi pilota mi je bilo tako zal ko je umrl mi je bil tako vsec njegov character:D Karma Karma:P

Pred BC pa battlefield naslovi sploh niso imeli SPja tako da BF3 lahko samo upajmo da bo zanimiv, mogoce bo imel samo osupljivo grafiko ampak zgodba bo meh.

wnbpotato ::

Bolf3nk je izjavil:

fajn, kar ostani tam, cod noob je tak preveč v bf, ki hočejo igrat kot v cod, pol pa se jočejo, kako je crap bf

Frustracije, ker si popušil v cod? :D

def0r ::

wnbpotato je izjavil:

Bolf3nk je izjavil:

fajn, kar ostani tam, cod noob je tak preveč v bf, ki hočejo igrat kot v cod, pol pa se jočejo, kako je crap bf

Frustracije, ker si popušil v cod? :D


Po resnici povedan je meni osebno zal da sem kupil Black ops, bi lahko za dosti nizjo ceno kupil MW1 in bi bilo to to :) Pa bi dobil isto igro vsaj kar se gameplaya tice.
Bad Company 2 je veliko bolj fun ce ji das priloznost, BF3 pa ne vem nisem poskusil bete.
Od CoDov so edino omembe vredni CoD1, 2 in Modern warfare 1 (je edini ki je neki inovativnega poskusil, ni za vse ima pa nek fun factor).

Just u know CoD is much simpler to play than BF:) Veliko lazje je high kd ratio dobit samo where the point in that.

BALAST ::

Sem edini ki mu je bil SP Bad Company 2 resno vsec?
Meni je bil tudi všeč in sem jo obrnil na vseh težavnostih.
@wnbpotato če še ne veš si res dobrodošel v temi COD MW3, ki sameva do amena! Nas ki pa bolj uživamo v bolj odprtih virtualnih okoljih od COD, pa pusti pri miru!
Sploh pa s tako nizkotnimi "troll" posti!
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BALAST ()

MAFIA ::

BF3 TRAILER YOU TUBE 5MIO OGLEDOV
COD MW3 TRAILER YOU TUBE 17 MIO OGLEDOV

Batllefield pride ven 25 oct in ga bo folk na povno igral vse do 8 novembra potem bo pa cod aktualen tako kot je blo z Medal of Honour ki ga je Cod totalno unicu. Cod vedno zmaga tudi ce je slabse narejena igra pac ime in fransiza .

Ti bolf3nk pa nemaras pomoje Cod-a ker ga neznas igrat in so usi na multiplayerju prehitri zate ker rabis vsaj 1 minuto da nameris al pa imas tako slab racunalnik bog ve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MAFIA ()

def0r ::

MAFIA je izjavil:

BF3 TRAILER YOU TUBE 5MIO OGLEDOV
COD MW3 TRAILER YOU TUBE 17 MIO OGLEDOV

Batllefield pride ven 25 oct in ga bo folk na povno igral vse do 8 novembra potem bo pa cod aktualen tako kot je blo z Medal of Honour ki ga je Cod totalno unicu. Cod vedno zmaga tudi ce je slabse narejena igra pac ime in fransiza .

Ti bolf3nk pa nemaras pomoje Cod-a ker ga neznas igrat in so usi na multiplayerju prehitri zate ker rabis vsaj 1 minuto da nameris al pa imas tako slab racunalnik bog ve.


Medal of Honor ni imel nikoli namena karkoli konkurirat s CoDom? Na hitro je dal DICE skupaj MP ki je kar zabaven za nekaj casa. Malce je preizkusal dolocene stvari ki so jih tudi uporabili pri BF3. Ah cmon naj se locka troll tema drugace bomo trollali enega in drugega:D

Btw cod fani, infinity ward je sel kam tocno? neki pove to :D

Skyman ::

infinity ward je sel delat Mw3 nikamor ni šel

def0r ::

Skyman je izjavil:

infinity ward je sel delat Mw3 nikamor ni šel

http://www.computerandvideogames.com/24...

No recimo so zdaj kure brez glave :D (ne da so imeli kaj veilko glavo prej)

MAFIA ::

Drugace pa jst imam ze obe igre narocene , veselim se obeh da jih preigram . Preigral sem ze vse Cod-e in vse Bf-je . In zame je Cod dosti bolj zabaven kot Bf filmsko vzdusje naredi svoje pri Cod-u . Pri Bad Company 2 mi je bilo usec to da se rusi okolica vse ostalo mi je bols pri Cod-u single in multiplayer. Bomo videli cez en mesec katera je bolsa.

Ce bi pa ze radi igrali realisticne vojaske simulacije probaje operation flashpoint ali Arma ker Bf sploh ni realisticen Cod pa se manj . Zato pa je toliko bolj zabavno. Grafika pa tudi ni vse prvo uzitek potem lepota hehehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MAFIA ()

wnbpotato ::

BF bo vedno tista ena klasa pod COD

Berserker ::

Torej dejansko priznate, da kupite cod samo zaradi tega ker vas je activison propaganda v to prepričala, ter ker kot trol ponavljate za množico (recimo tistih 17 miljonov otrokov ki jih mafia tako rad omenja, očitno je da če vas bi activison prepričal da skočite v drek za 70 € potem nebi dolgo oklevali, ker pač to delajo vsi...).

Znano je tudi da igra spet teče na istem pogonu in istih zaostalih konzolnih nastavitvah. Se pravi nič rušenja zidov, popolni statični svet. Na istem pogonu je tekel že Quake, zato ni čudno od je vzet hiter ter zabaven gameplay.(se pravi imamo streljanko z na videz pravimi orožji samo da se obnašajo kot kto v quake, super, zdaj fali še samo dvojni jump ter odskočna mesta na drugo stran mape) Torej če sklepam po predelavi pogona igre od 2005 (cod2), vam isti izdelek v drugi embalaži prodajajo že 6 let. Pa še vedno boste trdili da je inovativnost pri vsakem zabava ter hiter gameplay.
In kdo je kriv da je 6 let updejtan špil bolj prodajan kot igra ki ponudi popolnoma novi koncept v streljačinah in pogonu ? Jasno da mladostniki z popolnoma oprano glavo, ter z mislijo na killing spree in na eksplozije iz novejših mw3 trailerjov.


wnbpotato :: danes, 19:40:42
citiraj

#

IMO je bf bolj za sp cod pa bol za mp...

Lol. Smisel vsakega bf-ja je že od začetka serije ravno mp, medtem kot za cod nevem kam bi ga uvrstil......, mogoče med animirane ameirške filme ?... Ali pa za propagando ameriške vojske ?

MAFIA ::

tr33k

Aha Cod se je ogledalo 17 miljonov otrok Batllefield pa 5 miljonov penzionistov a to hoces povedat???
Pac penzionisti niste navajeni na hitro igro ki jo ponuja Call of Duty . Bols stara grafika in zabavna igra kot pa dobra grafika in ziv dougcas .

Activision je unicu EA sprjaznte se da 17 miljonov otrok dost bols ve kaj je dobr k 5 miljonov senilnih beteznih penzionistov .

robokop ::

Problem najvecji pri Batllefieldu 3 je ta ,da imajo neznansko veliko hroscev , ki jih nebodo uspeli popraviti do roka . Na ign so na veliko pisali ,da imajo velike probleme pa ne zaradi beta verzije ampak igro bodo vseno lansirali kajti bodo potem podali ven veliko popravkov . Na zalost sem mislil da bo igra dobra gladka ampak v ea stilu bo zopet hroscasta.

Skyman ::

ah ne sekiri se sei BF3 fani dajo brez problema 45€ za napol dokoncan gejm pac radi igrajo bugast gejm v stilu EA...

mr1two ::

Opažam, da ima vedno več uporabnikov s-t doma kristalno kroglo...

robokop ::

O kasni krogli govorimo???

Berserker ::

MAFIA

Jaz hočem povedat da ima 5 milijona odraslih (lahk všteješ tudi penzioniste) vsekakor bolj prav kot 17 milijona opranih glav.

Ti hočeš povedat da taktični igralci nismo navajeni še ene Quake kopije z resničnimi orožji. Hitra igra ? Kam bi rad šel hitro ? Se ti mudi čim hitreje doseč 70 level ? Ali kupit nov cod ?
Kakkšen dolgčas ? Logično če bi cod igralci bili takoj radi v središču akcije ter streljali vsepoprek, da bi malce preveril prost teren, ter pogledal levo in desno, pa ti je odveč, a ne ? Samo da je run $ gun. Mah 14 letniki vsekakor vejo kaj je najboljše.

Malar
Seveda ima vsaka igra hrošče, kot vsaka nova tehnologija. Ampak 6 let istega sranja pa res ne. Bolj me skrbi, da dajo fani cod serije za nov map pack 50 €. Povej še da ste dobli eksluzivno tudi dedicated strežnike.

robokop ::

Moram pa se povedati v cem se ti 2 igri razlikujeta v multiplayerju. Drugace nisem pristas nobene igre. Veliko ur sem preigral obe igre Call of Duty in Batllefield na razlicnih serverjih . In moram recti da Call of Duty ima hitrjsi tempo Batllefield je bolj realisticen a od prave realistike dalec odaljen . Batllefield bi rekel ,da so bolj bojeci igralci ki samo kampirajo pri Call of dutyu pa moras imeti hitre reflekse in si vsako sekundo v nevarnosti . Zdj eni sovrazijo eno serijo zaradi kampiranja in pocasnosti drugi pa zaradi brzine in klanja z nozem . Meni po pravi povedano so vsec obe.
Kar se tice grafike bo BF3 seveda lepsi frosbite 2 ampak Cod bodo lahko igrali pa tudi ljudje s slabsimi racunalniki tako da bi rekel da je spet izenaceno.

Berserker ::

Call of Duty ima hitrejši tempo zaradi CQC načina borbe. Na prostem terenu ti ne čutiš več tistega divjanja ker folk dejansko nebo tvegal ter letel na prosto, če ga mimigrede 200m odaljen sovražnik takoj pospravi. Ker si dejansko v cod ves čas obkoljen z urbanim okoljem, boš imel zato več kritja, zato imaš tudi en delni občutek varnosti in lažje ter hitreje jurišaš kot v bf3, kjer si do zadnje sekunde negotov. Na aktualni Metro mapi, ti prvi del mape vsi previdno napredujejo, ker neveš kje je kdo do zadnjega trenutka, čeprav je mapa odprta in izgleda prazna, v podzemni pa se igra spremeni skoraj v tisto kar vidimo v cod, en sam juriš, ki se hitro konča na stopniščih ko si rush igralci nabirajo smrti z jurišanjem v ogenj. Veliko da tudi taktiziranje in design map ki je bolj slab v cod, ker so mape premajhne.

Bolf3nk ::

Po novem je pri kvaliteti igre seveda pomembno, koliko ima ogledov na youtubu. Torej lahko sklepamo, da je Justin Beeber najboljši izvajalec na području glasbe? Ane Mafia? Ma nima on toliko ogledov, ker histerične najstnice noro klikajo po vsakem njegovem videu. Ne ne.. Cod mw1 (dl pack mw3) ima toliko ogledov, ker se vsak 10 letni mulo slini nad imenom Call of duty. A ima to veze s kvaliteto igre, na podlagi ogledov MAFIA? Je justin bober, lady gaga tralala vrh kvalitete zato ker imajo na deset milijov ogledov?
:))
Heh daleč od tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

MAFIA ::

Bolf3nk je izjavil:

Po novem je pri kvaliteti igre seveda pomembno, koliko ima ogledov na youtubu. Torej lahko sklepamo, da je Justin Beeber najboljši izvajalec na području glasbe? Ane Mafia? Ma nima on toliko ogledov, ker histerične najstnice noro klikajo po vsakem njegovem videu. Ne ne.. Cod mw1 (dl pack mw3) ima toliko ogledov, ker se vsak 10 letni mulo slini nad imenom Call of duty. A ima to veze s kvaliteto igre, na podlagi ogledov MAFIA? Je justin bober, lady gaga tralala vrh kvalitete zato ker imajo na deset milijov ogledov?
Pac stvar okusa , jst imam narocene obe igre in obe bom preigral in pomoje mi za nobeno nebo zal, da sem jo kupil.
:))
Heh daleč od tega.


Ne tega nisem rekel da bo COD bolsi kot BF3 ampak da bo tasna prodaja , da se bo Cod 3x bols prodal kot BF3 . Vem da v grafiki nista primerljiva da bo BF3 sekal in tako naprej nikoli nisem pa rekel da bo bolsi Cod.
Kar se tice najstnikov tega nevem , sigurno si je tudi marsikater Bf fan pogledal trailer od Call of dutty-ja a je zato on najstnik???
Jst tudi nisem vec najstnik pa vseno pogledam trailer pac nevem od kje vam ideja da cod gledajo samo najstniki a Bf pa nevem odrasli ljudje??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MAFIA ()

Bolf3nk ::

Ne tega nisem rekel da bo COD bolsi kot BF3 ampak da bo tasna prodaja , da se bo Cod 3x bols prodal kot BF3


Kakšna pa je razlika? Če se bolje prodaja, pomeni da je boljši? Torej važna je kvantiteta in ne kvaliteta? Bravo

najstnik???
Jst tudi nisem vec najstnik pa vseno pogledam trailer pac nevem od kje vam ideja da cod gledajo samo najstniki a Bf pa nevem odrasli ljudje?
?

A sedaj že ocenjujemo igro po trailerjih? Lepa.

LordTado ::

MAFIA ::

Bolf3nk

Mah lej jst nic ne ocenjujem samo povem da Cod nima veze al naredi dobro ali zanic igro zmeram jo bodo bolj iztrzili . To z you tube trailerji sem dal samo tako koliko je zanimanja za kako igro. Nikoli ne sodim igre po trailerju .
Pac ce nebos igral Cod tud ni treba pljuvat po njemu , ker mene ni se razocaral ne Cod ne Bf pac vsak ima svoj okus.

Lp

MAFIA ::

Homefront: were going to beat COD!!

Medal of honor: COD's going to wish they never made a game!!!!

crysis: COD is going down!!!!

Halo: COD ain't got shit on us!!!!

Battlefield: COD your reign is over!!!!

Call of duty: BRING IT ON BITCH!!!!

wnbpotato ::

BF is good... COD is better...

MAFIA ::

Lordtado

To je pravi film od --Call of Duty Modern Warfare 3

[ HASHodYouTube]

mr1two ::

Odlično zgleda :)

wnbpotato ::

Sp me niti ne zanima tok, ko itak sam mp skos špilam... sp si šparam če se kdaj zgodi da ni neta al pa kej tazga :D

MAFIA ::

Za ljubitelje COD igre tukaj sta 2 kratka filma Modern Warfare :Frozen Crossing 1 in 2 .


[
[

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MAFIA ()

LordTado ::

COD-a še lahk sam reši bagasti B3,ker majo mal časa za tolk bagov da jih popravjo,če pa jim uspe,pa mislim da bo zownala.

Quagmire ::

onitam je izjavil:




Vidim da še nisi zalaufal COD. Kemperji so najlažja tarča v CoD. Prvič te ubijejo, drugič jim vržeš granato ali pa malo skozi stene streliš oa to je to. BF nisem igral veliko MP. Rečem pa lahko to, da pri CoD moraš veliko bolj premišljevat svojo naslednjo potezo in uporabljat strategijo. BF laufa vse bolj iz glave.


Sploh ni res. Sam imam original Modern Warfare 2 in Black Ops. Modern warfare 2, mi je njljubša od vseh CoD iger ki so izšle in sem preigral vse. Stvar v mw2 inv Black opsu pa je takšna. na publicih je večino noobov (še kar), ki rushajo ali z granade launcherji (ki so tako ali tako overpowered), ali z z Spasi (ki imajo nenormalen range) ali pa z noži (Marathon+ Lightweight + Comando), kjer te lahko zaštiha na 3 metre. Kar se pa tiče campanja, ko igram public (demolition ali pa domination), vedno campam in dobim 1 nuka na recimo tri mape, in me ne more noben ubit, ker postavim claymore in se resupplayam... Bedarija. Modern Warfare 2 mi je drugače zelo ljuba igra, zaradi map ki so mi zelo všeč in friendly warov ki jih je super igrati. Black Ops mi je isto kot mw2 samo malo slabša.

Igral sem BF3 Beto in mi je bila tako všeč da bom zagotovo kupil to in ne mw3, ki bo ista kot mw2 ali black ops razn par drugih map in nekaj več orožij. Recimo v codu ni tako krasne mape kot je Capsian Border, ki res zahteva taktiko in ne neko brezvezno rushanje s tactical knifom. Moje mnenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Quagmire ()

fredii ::

Poceni prodam vse COD-e, BF-ji pa grdo v zbirko...
P55A-UD3,i5 750 2.67,RAM 8gb,
Radeon HD7870oc 2gb, SSD180

wnbpotato ::

U shall regret it...

Bolf3nk ::

Zakaj bi? Če maš en cod imaš vse verzije. Vse so enake, le kak map pack je drugi

def0r ::

Bolf3nk je izjavil:

Zakaj bi? Če maš en cod imaš vse verzije. Vse so enake, le kak map pack je drugi


CoD 1 in 2 so se vseeno za zbirko ql :) Potem je slo vse downhill.
Tudi dejstvo da je EA prisilil infinity ward da so naredili Modern warfare kakor call of duty. Originalno se je spil imenoval samo Mondern Warfare :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

Freaxx ::

Jao, to sta 2 čist drugačna špila...Že ime pove svoje, Battlefield je pogled na celotno bojišče, na vse kar spada zraven ( tanki, letala, čolnički itd.) Klic dolžnosti pa je bolj pogled na vojaka kot posameznika. Grafično se sicer razlikujeta, a metati ju v isti koš preprosto ne gre. Se pa lahko kregamo glede grafike, ko ima battlefield dosti boljši engine, a vendar je cod dosti boljši za vse tiste ki majo povprečne grafične kartice. Saj če bi Infinity Ward izbral nov engine bi se spet porabilo ogromno denarja za optimizacijo, in posledično tudi višje cene ki pa so žetako ali tako zasoljene. Osebno mi je blo pa všeč ko sem lahko cod 4 ghanjal na starem pentiumu pa je delalo :)

wnbpotato ::

Bolf3nk je izjavil:

Zakaj bi? Če maš en cod imaš vse verzije. Vse so enake, le kak map pack je drugi

Meni se zdi, da je bil Black Ops kr drgačn od drugih...

def0r ::

wnbpotato je izjavil:

Bolf3nk je izjavil:

Zakaj bi? Če maš en cod imaš vse verzije. Vse so enake, le kak map pack je drugi

Meni se zdi, da je bil Black Ops kr drgačn od drugih...

Ga imam,po resnici povedan je vec ali manj enak ceprav so ga naredili treyarch. World at War je bil drugacen ta je pa skoraj identicen prejsnim. Razlika so weaponi in modi kao... nova zadeva:D

Bolf3nk ::

wnbpotato je izjavil:

Bolf3nk je izjavil:

Zakaj bi? Če maš en cod imaš vse verzije. Vse so enake, le kak map pack je drugi

Meni se zdi, da je bil Black Ops kr drgačn od drugih...


pol pa priporočam ogled pri okulistu:))

bdoxx ::

kakšna pa je razlika med bfbc2 in bf3?

mr1two ::

Razlika? A si opazu, da so uporabili frostbite 2 grafični pogon za bf3? Med drugim je to.
Za mwje pa mal preshuflajo obstoječe perke, dodajo kaj novga in presto, imamo novo igro. pa ajdi, še 5 map jim dejmo zdravn

ahac ::

Torej... glavna razlika je... drug engine z več bugi? In zarad tega je tak hype? :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Quagmire ::

Js ne razumem kok lahko eni govorite bugi. O bugih bote govoril ko bo prišla vn ne pa v BETI. zato pa je beta.

MAFIA ::

Sej bo Bf imel nov engine in bo zgledal fantasticno tukaj ni dvoma . Samo Cod je pa zabavna igra dejte to dojet filmsko vzdusje , to kar Bf ne premore pa ima lahko se nevem kasno grafiko . Cod ko je imel 2 svetovno vojno mi je bil zakon spil potem smo prisli v moderne case spet nekaj novga potem pa zadnji Black ops pa hladna vojna pa kaj bi se radi folk .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528127585 (4546) Skyman
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768816 (36581) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100564 (75393) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534316 (25913) oo7
»

COD: Modern Warfare 3 se prodaja bolje kot vroče žemljice

Oddelek: Novice / Igre
4313272 (10258) Ebu-Bekr

Več podobnih tem