» »

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2

««
44 / 44
»
»»

dr.Akula ::

Če se ne motim, se igra avtomatsko prenese v Origin, če narediš Origin račun z istim mailom, ki je asociiran z igro. Vsaj meni se je. Samo ne razumem zakaj na drugi računalnik enostavno ne inštaliraš še enkrat iz DVD-ja? Ne moreš pa sedaj na dveh računalnikih igrati simultano z enakim ključem, če si slučajno to mislil.
Glede serverjev preglej v filtru kaj imaš označeno, pa malo spremeni.
ni podatka

kriko07 ::

Mi lahko kdo pomaga?
Formatiral sem danes comp
in sedaj sem inštaliral battlefield bad company 2,in mi ne najde nobenih serverjev...
Kaj naj naredim?
updatal sem že nekaj,5 ur mi je updatovalo...
sedaj pa nevem

Miha380 ::

Jaz Igram bfbc2 skoraj vsak dan. Imam ga že odkar je prišel ven ampak se vmes nehal. Meni je bfbc2 najboljši od vseh Battleffieldov. Igram multiplayer. Še kdo igra multiplayer???? dodajte me Skyboss25 lahko igramo skupaj. Imam tudi Skype in TS3.

lp MIha

miraldi ::

Miha380 je izjavil:

Jaz Igram bfbc2 skoraj vsak dan. Imam ga že odkar je prišel ven ampak se vmes nehal. Meni je bfbc2 najboljši od vseh Battleffieldov. Igram multiplayer. Še kdo igra multiplayer???? dodajte me Skyboss25 lahko igramo skupaj. Imam tudi Skype in TS3.

lp MIha


Jaz sem tud zdj mal začel igrat Bad COmpany 2.

Lahko me dodaš/dodate. Nick: White_Wolf_Slo
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

listje123 ::

Evo tu js sm si danes kupil igro, lepo inštaliram, nato še updejta in ko hočem igrat multiplayer mi ne najde nobenega serverja.
V požarnem zidu je igra omogočena in nimam pojma kaj naj naredim

dr.Akula ::

Si kaj nastavljal filter? EA servers opcijo onemogoči, ker jih menda ni.
ni podatka

listje123 ::

sem onemogočil in nič
Verjetno moram punkbuster nastavit al kaj?
Ker igro sem kupil na dvdju in ne preko steam ali origin

Zgodovina sprememb…

dr.Akula ::

A se ti je igra updejtala do konca preden si jo prvič zagnal? Zadnji patch je pomojem R11 (verzija 795745). Saj ti mora pisati nekje v igri na kateri verziji si trenutno.
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.Akula ()

listje123 ::

Da je zadnja verzija 795745 in še vedno ne deluje :(

Bolf3nk ::




dela vse kot mora... nekaj nimaš ok

dr.Akula ::

Še zadnja stvar, ki mi zdajle pride na misel (čeprav je totalno mizerna možnost): Probaj iti v Control Panel\System and Security\Windows Firewall\Allowed Programs , tam poišči Bad company 2 ter obkljukaj oba kvadratka. Sicer za BC2 sam nisem tega nikoli nastavljal, se pa spomnim, da je pomagalo ko sem igral CoD (pred tem je bil Nat type restricted, ko sem obe obkljukal pa je bil open).
ni podatka

listje123 ::

Naštimu filter in dela tako kot mora, hvala vsem za pomoč.

Bolf3nk ::

:))

dr.Akula ::

V bistvu prva stvar, ki sem ti jo svetoval.
ni podatka

listje123 ::

Igra je zakon in je pravi raj za sniperje :D !

wolf123 ::

Ali sem edini ki mu tole napiše: Failed to login soldier

Machete ::

ne. sicer nevem za danes, mi je pa par dni nazaj to pisalo cel večer.
upam da ni kašna podla finta EAja..

* ne gre. Niti novo kreiran profil ne zagrabi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

ZilexFTW ::

A kdo ve ce lohk bf:bc2 na windows 8 nalozim???

Machete ::

5 sekund googlanja pravi da ja. http://www.microsoft.com/en-us/windows/...

Bolf3nk ::

WTF? katera novejša igra pa NE deluje na windows 8? Kaj sprašujete takšne bedarije

Mitch ::

A se splača tole nabavit? Sploh še kdo igra multi?

Ker Battlefield 3 mi ful laga na mojem Core 2 Duo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mitch ()

Machete ::

Veliko servejev je polnih.
Vedi pa da so ostali tisti, ki drkajo to igro že od začetka in zna biti frustrirajoče, sploh če si začetnik v ranku in poznavanju map.
Take delno že odpisane igre, pa so pogosto tudi pravi magnet za razne idiote, ki pridejo probavati ali se izživljati z hacki oz. goljufijami.
Drugače pa je BC2 vrhunsko narejena in super uživaška igra in je šla iz obtoka na račun BF3 po mojem mnenju veliko prehitro.

Mitch ::

Mam že kar veliko ur preigranih iz Battlefielda 2 in 3 tako da igranje ne bi smelo povzročati večjih težav. Je pa sedaj Battlefield: Bad company 2 v akciji pri Igibibi za 9€, če še koga mogoče zanima...

ZilexFTW ::

Ja sam pise da na osemki ne podpirajo tk da nwm zdj???

Machete ::

Kje to piše, v oblaku? Na kosu kartona?
Daj kak link in bodi malo bolj funkcionalno, pa tudi slovnično pismen.

ZilexFTW ::

Na EA answers al neki takega pise da ne podpirajo na windows 8 in da niso odgovorni za kaksne vdore,viruse,itd. So pa rekli da bodo cim prej podprli ko bo le mozno

Bolf3nk ::

Eh... kaj bluziš. kaj ima igra z vdori virusov? :)) Ne pisat bedarij. Manj brat ea pa bo.

Povedano 94853453450394509435349534599249x. Igra DELUJE NA WINDOWS 8. A bo zdaj? Še PRVI Battlefield deluje. Tako da ne bluzi več.

ZilexFTW ::

Ok hvala za pomoc pa oprosti za to neumno vprasanje ampak sm mogu ze 3laptope zamenat ker so mi na servisu rekl da niso zmozni popraut (laptop mam sam za gejmanje)

--MiRaLdInJo ::

Zanima me koliko igralcev še kaj igra Bad Company 2? Nameravam kupiti ker je cena res mikavna :)

Machete ::

Malo.
Ampak se da še dobit igre.

Machete ::

V bistvu je fulll serverjev nabitih, sem šel sedaj pogledat. JE pa veliko med njimi HC.

miraldi ::

Tudi jaz sem nabavu Bad Company 2 :) mislim da pri ceni 5Eur ni kaj dosti za razmišljat. Igral sem kaki dve uri in ljudi na serverjih je ogromno. Ni švoh ta BC2.

Če še kdo igra Bad Company 2 me lahko doda ali pošlje svoj nick: White_Wolf_Slo
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Netrunner ::

heh .. če so serverji še živi potem si bom namestil to zadevo .. nekako me bolj prepriča kot BF3 ....bolj zabaven

Klemzz ::

Jst še vedno to bol igram k BF3, 4ke sploh kupu nism, še. Mam pa tut Vietnam dodatek, če ga kje ugodno dobite, fajn stvar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemzz ()

Machete ::

Vietnam je ok za mal presekat, ampak je original velik bolj zabaven. Če ne drugega je hudo it v helikopter pa radio uklopit. Muzika je zakon v Vietnam dodatku in se ga je že zarad tega splačalo igrat :]

cebelar123 ::

Jaz tudi študiram, da bi navabil Battlefield: Bad Company 2 zdaj ko je poceni. Do zdaj sem igral BF3 od prvega dneva. BF4 sem samo parkrat igral ampak je nisem kupil in jo bom tudi preskočil. Me pa resno mika Battlefield: Bad Company 2 že zaradi tega ker vsi pišejo da je bil to zadnji pravi Battlefield.

Torej v čem je največja razlika v igri proti BF3?

SLO_Robert ::

Tist k ti je to reku , da je zadnji pravi Battlefield , nima pojma kva je to Battlefield

Netrunner ::

BF serija v primerjavi z Bad Company 2 je na prvi pogled vse eno isto.... pač streljaš se na velikih mapah .. voziš vozila ipd ..samo nekako BC2 je bolj zabaven .. nekaj ima v sebi ki naredi igro zakon

def0r ::

SP ima dober BC2 :)

m0f0x ::

Dobri časi so bli to, ko sem igral :)

http://bfbcs.com/stats_pc/

Zgoraj imate link za statistike 8-)

Machete ::

Tako kot je Starcitizen napisal, nek lušnega je v samem gameflowu igre. Na nek prvi pogled je fps kot fps, ampak se res lepo igra. Meni je še vedno best mp streljačina ever, čeprav grem z novimi deli naprej.

Machete ::

Kot zanimivost, včeraj zvečer je bilo online na serverjih okoli 600 igralcev. Igra je še vedno top igralna. Tako dobro se redko katera postara.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
««
44 / 44
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3030479227 (473) D3m
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273289 (29888) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677107 (59593) Unknown_001
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838082 (27487) Clubraider

Več podobnih tem