» »

call of duty 4 se ne odziva

call of duty 4 se ne odziva

lonx21 ::

js imam windows vista premium sm instalero call of duty 4 in vse patche in grem v igro potem mi je crn ekran in mi napise call of duty 4 se ne odzva res nevem kaj bi storiv na zacetku ko sem kupil comp je delalo vse normal..... se zahvaljujem v naprej za odgovore

lp

galu ::

Mam nek podoben problem..
Oba dela, COD2 MP in COD4 MP ko zaženem nehata respondat. SP dela bp, MP pa nikakor noče...
Sem probam polno stvari ki na netu pišejo, pa sem potem zasledil da je baje nek problem z sound driverji lahko (predvsem z realtekovimi).
Mam Creative eksterno zvočno ki pride zraven Maxumus plate in ima posebne driverje za njo.. - je to lahko problem?
Tako to gre.

DaVidQ ::

Pojdi v bios in izklopi zvok. Če ti bo delalo, potem so krivi drajverji za zvočno, tako sem jaz preveril to napako in ko sem izklopil zvoj v biosu je delalo. Potem sem samo dl-jav gonilnike, ne spomnim se iz kod) in od tedaj naprej dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DaVidQ ()

LeXani ::

Tud jst sm po dolgem času želel spet mal špilat zadevo, da se ogrejem preden pride ven mw2. MP mi dela brezproblema, pri SP-ju me pa vpraša za delovanje v varnem zagonu. Karkoli izberem da ali ne, mi igre ne zagoni.
Je imel kdo kak podoben problem?
Čas prve prijave 04.11.2005

823483 ::

Tud jst sm po dolgem času želel spet mal špilat zadevo, da se ogrejem preden pride ven mw2. MP mi dela brezproblema, pri SP-ju me pa vpraša za delovanje v varnem zagonu. Karkoli izberem da ali ne, mi igre ne zagoni.
Je imel kdo kak podoben problem?

Haha dej si nov crack dol z neta. Če imaš original pa nimam pojma, katere winse imaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 823483 ()

LeXani ::

Sem že probal. Posodobu igro, gonilnike za grafo, zvočno...vse živo, brez uspeha. OS je xp drugače.
Čas prve prijave 04.11.2005

RawMan ::

mene pa zanima samo nekaj cod4 mam orginal pa mi sp dela normalno ko pa hočem mp zagnat pa mi napiše da je datoteka iw3mp.exe nehala delovat pa sem probal vse možne načine pa nevem kaj bi še lahko naredo..?

Rotaidal ::

Kupi original!

RawMan ::

sej mam original

Rotaidal ::

Res? V cod 4 temi si napisal da si uporabljal crack. Zakaj bi ga rabil, če imaš original igro?

RawMan ::

ja crack za SP

vbistvu tak nerabim ja samo se probaval načine

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RawMan ()

Rotaidal ::

Torej nimaš original igre, če rabiš crack?

RawMan ::

mam orginal pa nerabim crackat samo sem vrgo ven pa dal drugo not pa mi ni delalo

kaj bi se dalo drugega naret tu ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RawMan ()

Rotaidal ::

Zakaj pa si napisal, da si crackal igro? Zakaj bi crackal original igro? Žal sumim, da si gusar in tem ne pomagamo, razen če dokažeš da imaš original cod.

RawMan ::

dokažem.. reči kak bi ti lahko dokazal :)

Rotaidal ::

Pokaži dvd od igre.

RawMan ::

kak ti ga naj pokažem

rdecaluc ::

Matr eni ne razumete.. recmo jz mam original COD4 in tud dost drugih igrc. Ampak jih mam krekane za single player. Zakaj? Enostavno se mi neda vstavlat cdjev vsakič ko bi rad igral, plus prekleto brni in melje cdrom..

Kot da te bo pobral, če napišeš kaj kar bi lahko pomagal.
Est modus in rebus. ,typos

RawMan ::

ja za sp carck ja da ne vstavlaš vsačič dvd-ja not

samo MP bi rad špilal kr odkar me fuka sem res živčn

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RawMan ()

madog ::

Rotaidal :: danes, 16:12:18
Pokaži dvd od igre.


najbolš da ti kr key napiše ane!!!!!

ne se neki zravn mešat če ne veš zakaj se gre pri crackanju igre, drugače imam jaz original key ( kupljen preko spleta) nimam pa original DVD, kaj pa sedaj????
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

RawMan ::

jaz nevem zakaj se gre pri crackanju ?

zdelo se mi jebedasto razlagat kr po mojem ve da crackam samo iz enega razloga al je razlogov več ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RawMan ()

Rotaidal ::

On je včeraj govoril za mp igro, da jo je creckal in vse in ne dela.

Ja... v 99% primerih je to samo izgovor, da imaš crack, da ne rabiš dvd menjavat. Tako kot,da si narediš kopijo originala ane?

madog, če imaš dl verzijo pač nekako dokažeš da imaš original.

RawMan ::

mi lahko samo kdo pove kaj bi se dalo naredit? je lahko kdo prijazn in mi prosim pomaga..

včeraj je bil pet in če bi vedo kaj se ob pet dogaja tud nebi vedo pravilno pisat

instaliral sem igro pa sem mel v igri not normalno vse iw3sp.exe pa iw3mp.exe

in mi je čist preprosto napisalo za iw3mp.exe has stoped working

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RawMan ()

madog ::

varijanta je da ti je pri kakšnem updatu nastal kakšen problem v registru, mogoče res kakšen driver za zvok ali pa tudi kakšen NET.Framework update, PhysX zna bit tut problem. Probaj nekje drugje na drugem compu dat gor.....
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madog ()

RawMan ::

kr mi je nekaj časa normalno delal mp pol pa mi je naenkrat napisalo to za iw3mp.exe

ja kolega si ne instaliral pa mu je normalno laufalo.. Je lahko finta v tem kr mam windows7 ultimate ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RawMan ()

madog ::

Čist verjetno in tudi možno, ne vem točno probaj compatibility mode na xp al pa vista naštimat
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

RawMan ::

to sem tudi probaval pa ne gre

Azrael ::

Saj si si že sam odgovoril. Krekal si zadevo in to je to.

Razlog krekanja pravzaprav niti ni pomemben, problem je, da je igra zaznala crack in kot je danes precej pogosta praksa v takih primerih, kljub začetnemu delovanju po željah (dela brez medija, juhu), čez nekaj časa igra ne dela več tudi, če zamenjaš ali odstraniš mail milijon crackov.

Skratka, sam si zafrknil. Več sreče prihodnjič.
Nekoč je bil Slo-tech.

st0jko ::

Torej nimaš original igre, če rabiš crack?


NE vidim kaj je narobe, če crackaš original igro, da ne rabiš vedno dvdja v računalnik dajat, ko hočeš igrat. Tudi jaz ponavadi crackam(ali uporabim miniimage), čeprav imam original.
keks?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35671921 (14687) tropico2078
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869597 (11502) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510621 (6594) hojnikb
»

cod4 ne deluje:(( help!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
93718 (1777) kiki95
»

CALL OF DUTY 2 --- problemi online

Oddelek: Igre
61044 (829) Michaelosz

Več podobnih tem