» »

Wd TV Live

Wd TV Live

««
15 / 24
»»

Pesimist ::

bom pogledal. Fora je bla da jaz kliknem na share. Pa se ni nic zgodilo, cisto nic, ni me vpraso za geslo ali usernejm. Sem pa naredo en novi user v windows 7 in mu dal dostop do shera z passwordom seveda.
Nix.
Sem tudi probal zbrisati ce so kake nastavitve v WD TV. Nix.
Sem pa vido nekaj z workgrupo, nevem kera je defaultna. To bom verjetno mogo dati na Homegroup?

EDIT1: Nimam windows live password helper. Samo windows live essentioal 2010, noter pa samo Email Live pa MSN live.

Kot recemo skoz PS3 media server pa deluje z prve. Program prepozna WD TV live.

Externi podnapisi delujejo super, integrirani podnapisi v .MKV. Wtf ni jih?
Kam za vraga te zginejo, to bi moglo biti prvo kaj dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Nikak mi ne rata usposobit network sharov. Mogoce ker mam wifi in ne hard wired.

Keri media server uporabljate kaj ki podpira resume, fast forward, pause play?

PS3 media server vse lepo in prav, samo zgornje omenjeno ne deluje prav.

umexteacher ::

leta 2011 smo/skor, pa ne znajo narest ene plug&play naprave , PFUJ jebemti :)

Pesimist ::

Pri PS3 serveru mi je cool da naredi buffed transcore/mux potem pa skoraj nic cpuja ne zere vec. Teversity pa je konstantno na 100% kvada 3Ghz. :\

Jutri bom zahec startal WindowsXP virtualboxu pa tam probal share naret.

PS3 server vbistvu je cisto plug and play straight forward. Ce nebi mel teh cudnih slowdownov bi bil program to have. Zdaj pa bom probal se z drugimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

staher ::

l.p.
Tale wd tv live pa ga je začel malo po svoje!!

Ko hčem prestavit po menuju gor ali dol z eni pritiskom zleti za 5 ali 10 pozicij naprej. Pa sam se vgasne in prižge par krat, ko ti uspe natavit fil pol dela.
sw je gor ta zaden 1.04.10 (11/22/10)

kaj storiti?

Pesimist ::

batarije menjaj?

Jaz gledam zdaj te windows share pa opazam da se niti v windowsu 7 samem lastni sheri ne pojavijo v Network discoveriju.

Samo ko dodam ali odstranim kaki fodler se pokaze Pesimist-PC sharan in kar hitro izgine spet. Dostopam sicer lahko z url vrstico, vendar je to lahko isti vzrok zakaj ga WD nevidi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

zaj mi je vsej uspelo da se v windowsu redno pojavi sheran pc. Nazalost nemorem probati zdaj WDja hehe.
workgroupo pa ma WORKGROUP.

V bistvu me nebi cudlo ce je to glavni culprint zakaj network sheri jebejo na media playerih, saj v windowsu ni problem, ko si shrani bliznice do network sherov in tudi ce ni broadcastano v tistem trenutko se je vedno doseglivo preko ukaznih nizov. WD TV je pa odvisen od tega da windows 7 broadcasta to konstantno, sej si ne zapomni bliznjic. V tem pa ocitno ni najboljsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Zdaj sem nareidl po WDjevih navodilih za windows 7 share in deluje ok. predvaja film in podnapise iz network shera.

Cudi me samo da se podnapisi niso automatsko vklopili. A ni neke auto on opcije? Cim majn fidlanja z remotom, tem bol auto bi blo bolse.

Zaenrkat mam stabilni network share brez cutoutov ali problemov z responsivnes. Nekje sem brbal da je en komentiral da ni pametno splosna imena uporabljat kot movies, TV shows itd. Ker se bojda nej nebi zanelsjivo pojavlalo in bi se nej dodal ! pred ime kot !movies.
Jaz sem to naredil vednar mocno dvomin v korektnost teh podatkov. Anyway nima veze sej ne skodi kaj dosti.

Jaz menim da je glavni blem network sherov to da niti windows sam vcasih ne broadcasta folderov in ce jih ne jih naprave brez spomina za bliznjice ne morejo videt. Vceraj sem namrec imel hude probleme da se niti v windows 7 network niso broadcastali sheri, ceprav so delvoali, ce si na roko napisal naslov do njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

staher ::

pozdrav
Menjal baterije on še kr po svoje mislim, da je zrel za servis?
Ko se malo zagreje začne to foro ampak ne levo in desni samo gor in dol tam pa turbo. (jajca)

Pesimist ::

mozno. probaj z kakim univerzalnim daljincem.


btw. moji network sheri so trenutno bol stabilni kot media serveri, kerega sploh nemorem pognat, unsupported format ze od vceraj. lol
to torej za network shere nepove dosti, samo so zaenkrat stabilni na zadnjih 5 movijih preko wifi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

staher ::

l.p.
pilot da samo en signal to mi liči na procesor, se mu mal blede, možno, pa da ta zadnji sw ni dober!

Pesimist ::

Windows 7 firewall povzroca bleme z network sheri, na off mi logina vsakic, on redko kdaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

umexteacher ::

treba bo napisat ena navodila (wd za telebane) da se ne jeb* vsak sam po 10 dni....

Pesimist ::

Hmja. Ce tem WDjevim navodilom sledis.
http://tinyurl.com/29j2u9g

In ne pozabis ofnat firewalla. Bi skoraj moglo delovati zanesljivo.

Je pa se vcasih res da Windows 7 sam ne broadcasta sherov.
Cudni pojav.

Vbistvu je vse bolj Windows 7 bug kot WD.


Sem pa tudi bral da imajo eni probleme z zanesljivostjo povezave, da cca po par minutah ven vrze film. Jaz teh problemov zaenrkat nimam.
Wireless se povezuej nekje zanesljivo 54/54 54/45.
720p mkvji dozdaj se vsi delali tekoce, kaj vec pa nisem probal sej imam tudi TV smao 720p tam. Bom jutri vseeno probal se vec.

Moj dongle in ruter sta sicer N standard, samo mi se ni uspelo se povezat na N only.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Nace0 ::

Kupil sem wd tv live in sedaj se ne morem nikakor povezati z internetom..zanima me kaj moram narediti?

Za odgovor se najlepše zahvaljujem

halls ::

kako se prilepi slika sem? mam namreč nek čuden izpis podnapisov,ki bi vam ga rad pokazal.....

nekaj mi uspeva.....


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: halls ()

Mitja358 ::

Spremeni kodiranje na Windows-1250 ali kako je že.

Nace0 ::

noče mi zaznat dns številke-kaj naj naredim?

Pesimist ::

Nace0 je izjavil:

noče mi zaznat dns številke-kaj naj naredim?


Vpises na ruko?

Nace0 ::

ja 288 sm ga že probov vpisat na roko pa noče-pomoje ga bo treba nazaj poslt al nimam pojma kaj .)

Pesimist ::

dns je IP tvojega rutera, keri ti servira internet.
PPPOE ne podpira, tak da rabis obvezno rutar, ce ga pa imas in imas DHCP omogoceno bi pa takintak moral sam nastavit se.

Lahko pogledas ce je sploh na seznamu kompatibilne ompreme. Moj ruter in mrezna nsita, pa delata vseeno odlicno.
http://wdc.custhelp.com/cgi-bin/wdc.cfg...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Nace0 ::

ja js vlečem direkt iz switcha-(t2)-taku,da ne vem-kaku druga možnost al moram res kupt ruter?A ma še kdo t2 tuki?

Pesimist ::

hm nevem ce dela na zunanji ip. To ti nej nekdo pove ki ima T-2 pa wd pa nima rutera = tisti redki. :)
Ker tu bo problem predvsem kompatibilnost, saj kaj se WDja tice je T-2 in njegova oprema noname.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

PARTyZAN ::

Če nimaš zakupljenih dveh IPjev pri T2 si boš moral nabaviti router.

Pesimist ::

kolko vem sta dva IPja takaltak avtomatsko zastojn. Problem nastane ce imas PC in laptop, pa probas se WD vklopit. Te pa nedobis vec tretjega danes.

Pesimist ::

Moj trenutni dongle lahko ocitno do 3000kB/s prenasa tak da 1080p do 9GB verjetno 10 se gre skoz. Drugi testni video pa je 15GB in se zaletava ob 3000kB/s ze in fps dropne brez zvoka. Dongle se pa zdaj na N poveze na 72/72

media serveri se pa mi vedno slabse dealajo, pol formatov ps sploh ne bere, tversity pa se mi ni uspelo usposobit

EDIT:
sem pa nastavo ruter zaj na dual channel 300Mbit pa izbral kanale rocno zadnji del in se poveze dongle 150/150 Mbit tudi max. stabilnejse okol 150/122-130. Kar me cudi ker je samo do 150Mbit klasificiran kar bi nej pomenlo single channel. Zdaj pa tudi 15GB mkv dela smooth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Zdaj me pa Media serveri pune jebejo. PS3 media server sploh ne deluje vec. Vse kaj probam je neveljavni format.
Teversity pa samo .avi sila, mkv pa isto neveljavni format. Ceprav mi je 1x uspelo. Hehe.

Pesimist ::

mate mogoce dve mrezni vi ko imate network share bleme?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

PARTyZAN ::

WDLXTV Live 0.4.5.3, ki bazira na retail 1.03.49 firmwaru je zunaj.

http://forum.wdlxtv.com/viewtopic.php?f...

Pesimist ::

Sem si odmislo uporabo teh alternativnih firmwerov ker movie sheet je totalka absurdni. Sevedno mroas po fodlerih browzat.

PARTyZAN ::

Ja, res katastrofa. Nekateri pač napravo uporabljamo primarno za ogled vsebin in je "movie sheet" bonbonček, ki je stranskega pomena.

WDLXTV Live uporabljam zaradi web vmesnika, polne YouTube podpore (HD brez omejitev), Shoutcast podpore, Revision3 vidcastov (UMSP) in ostalih dobrot.

Pesimist ::

movie sheet oz moving pictures na media portlau je dalec od bomboncka in zivljenskega pomena. :P

PARTyZAN ::

Meni in še marsikomu drugemu ... ne. Vem kaj dam v share.

wtf?! ::

Povezal sem WDTV in računalink. Network sharing mi deluje, vendar ko predvajam film, mi ta vsakih nekaj sekund freezne (tudi za par sekund) in nato se predvaja naprej. Je hitrost utp kabla (mogoče hard drive-a) prenizka, da bi tekoče predvajal film (povezana sta prek routerja) ali je to stvar kakšnih nastavitev? lp

axee ::

Že večkrat se je zgodilo, da je router delal probleme pri WDTV. Poskusi vmes dati switch, če je tu problem bo zagotovo pomagalo.

wtf?! ::

Deluje komu mogoče s Siolovim routerjom (Sinope)?
Je mogoče treba pri nastavitvah routerja/port configuration izbrati video(set top box) in ne data za port na katerem je WD TV?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wtf?! ()

Pesimist ::

ne vsekakor mora biti data port.

Akssi ::

Je kdo sprobal zadnji 1.04.17 update?

Resolved USB keyboard response time.
Resolved crashing when hot plugging USB keyboard.
Resolved artifact lines or screen flicker while in Preview mode sometime.
Resolved slow exiting from Flingo app.
Resolved inability to add to Deezer playlist.
Resolved Facebook not providing upload option.
Resolved several minor user interface issues within Facebook, Deezer, Mediafly and YouTube.
General Info:
We have temporarily blocked USB mounting of Advanced Format (4k sector) HDD greater than 2TBs.

SeBa1987 ::

jaz mam zadnjega gor in se mi zdi odzivnost vmesnika dosti hitrejša kot prej:) čeprav ne piše da bi kaj glede tega popravli ampak vseeno...

Pesimist ::

Hm. To je dans izslo? Dans se nisem nix updejtal, vendar ozivnost vmesnika ni bila nikdar pod vprasajem.

SeBa1987 ::

30.12. je že izšel... pri odzivnosti mislim hitrost brskanja po začetnem meniju itd. včasih je wd mel svoje muhe in deloval počasi... vsaj pri meni no:)

cekr ::

Dodajo naj še možnost direktnega vpisovanja URL za radijske postaje in bo vsaj zame čisto spodoben predvajalnik.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

wtf?! ::

Zgleda, da je nekaj narobe s pošiljanjem podatkov iz računalnika v network, saj mi od priklopu drugega računalnika v mrežo, wd tv filme z njega normalno predvaja (iz drugega). Tudi kakršnekoli datoteke mi zelo počasi prenaša iz prvega na drugi računalnik (nekje 1Mb/s oz. še manj), medtem ko mi z drugega na "težavni" računalnik prenaša z okoli 10 Mb/s. Mogoče kdo ve kje bi lahko bila težava? lp

proinstal ::

Mi lahko kdo pove kaj bi bilo narobe ker vsi filmi,ki so DVD-ji mi štekajo ,vendar vem,da mi včasih niso in mi ni jasno zakaj se to dogaja.
Hvala

SkyEye90 ::

proinstal, poskusi nastavitev frekvence osveževanja pri izbrani resoluciji.

Sem opazil tudi, da se odzivnost menija spreminja z nastavitvijo video izhoda.
Pri meni recimo na 1080p 60Hz lepo dela meni, pri 1080p 24Hz pa je meni neodziven, vsa animacija gre zelo počasi...

proinstal ::

hvala za nasvet bom probal pa javim,če bo kej bolš.

proinstal ::

Nič ni pomagal tko da če ima kdo kako idej se priporočam sem pa probal prestavit vse nastavitve,to se mi dogaja od nadgradnje naprej.

proinstal ::

Ugotovil sem,da imam te težave samo preko omrežja se pravi če predvajam iz compa preko kabla.Samo je zanjimivo,ker hd-ji normalno delajo dvd-ki pa štekajo.Upam,da je komu kej jasno.

Lp

bandidosss ::

Meni se je isto dogajalo: HD dela tekoče, DVD pa ne... Kako je sedaj ne vem, gledam samo še HD in Divx.

Drekcpekc ::

Živjo, mene pa zanima ali lahko mi lahko poveste kateri je boljši:

http://www.mimovrste.com/artikel/217010...
ali
http://www.mimovrste.com/artikel/111005...

To pa sprašujem zato, ker potrebujem predvajalnik HD filmov.
Imam pa še eno vprašanje, ali lahko tale WD TV Live HD Media Player povežeš direkt z internet kablom iz routerja, in potem surfaš po internetu?
««
15 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer ali kaj drugega?

Oddelek: Zvok in slika
4119399 (18558) Han
»

WD TV Live HUB (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7821603 (15041) kamuee
»

WD TV.. kdo ima? (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Zvok in slika
1551150865 (33434) king67
»

Nakup WD HD TV Player

Oddelek: Kaj kupiti
115054 (3227) Robert1
»

WDTV Live ali Xtreamer?? to je zdaj vprašanje

Oddelek: Zvok in slika
407691 (3675) umexteacher

Več podobnih tem