» »

baterija n95

baterija n95

tey007 ::

zdravo. imam problem. moja n95 zdrži le kakšne 3-4 ure poslušanja glasbe. zanima me, kaj naj nardim? kupm novo močnejšo baterijo, novo originalno (ista moč), ponaredek, al si enostavno omislim kak drug mobitel (kot sem že v neki drugi temi navedel, bi nekako najrajši kakšnega htc.ja..). predlogi?

kriko1 ::

Firmware različica je?
Drugače zdrži premalo, možno da je baterija pri koncu.

cinkaCR7 ::

Moja tudi ne zdrži kaj veliko več(max tam nekje 5ur), z originalno baterijo ki je že stara 15mesecev mislim da je to še kar vredu. Sicer sem videl da prodajajo tudi neke 1400mAh, nisem še pa nikogar srečal, da bi ga povprašal za izkušnje. Pač probaj upgredat fm, daj najnižjo osvetlitev, brez nekih premikajočih ozadij. Sicer nevem či ti bo kaj pomagao ampak bom omenil, kolega je imel tudi problem z baterijo pa je klical na mobitel pa so mo rekli da zaradi garmina se mu troši baterija(sam sicer tega ne verjamen, ampak je za premisliti o izbrisu garmina, če ga seveda sploh imaš.. drugače pa samo ta del ignoriraj).8-)

tey007 ::

amm. ja men je frend, ki dela na telerayu tut rekel, da je se baterija uniči zaradi garmina. tako da nimam garmina več sploh. sem ga pa imel, in je res, da ko sem imel 30min garmin prižgan, je baterija bla napol prazna (preden sem zagnal garmina sem izklopil mobitel iz polnilnika). tako da, garmin res zelo požre. sam sedaj pa ne vem, ali naj si kupim pač nek potovalni polnilnik, ali nadomestno baterijo.. tako da ne vem..

cinkaCR7 ::

Koliko sem še jaz gledal so bile baterije 1400mAh tam nekje 20evrov neorginal. Sicer nevem če sploh delajo originalne za nadomestila. Saj mene tud zanima, da bi nabavil kakšno novo. Da bi pa nosil potovalni polnilnik je bolj "neudobno", če že rabiš to za devo toliko za muziko je najbolje da nabaviš mp3/mp4 bo ziher dlje časa zdržalo.

tey007 ::

sam pol ratajo problem finance.. ker ubistvu usak dan mi tut ni do muske, si pa zaželim kakšen dan, da bi poslušu na poti v šolo in na poti iz šole + še med frej uram oz če se da tut med šolo :D. torej, to znese okrog 10ur useskup u najbolšem primeru, in to tut slučajno ni sposobna moja baterija držat...

tey007 ::

dons me je sošolc pa spomnu, da je psp tut fain (on ga ima). torej zdej mam še večji problem, mp3 + nek osnovn mobitel, psp + nek osnovn mobitel al samo bolši mobitel?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37482051 (40066) mailer
»

Nokia 5800 XpressMusic (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4041358880 (99536) WaterBoy
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122041 (30867) Kunte
»

Nokia E66/E71 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8010808 (4991) MrAs
»

Dokončan dvojedrni Snapdragon (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6313916 (11834) lurker

Več podobnih tem