» »

Za občasno igranje Playstation 2 ali Xbox 360

Za občasno igranje Playstation 2 ali Xbox 360

easyrider3 ::

Nekaj bi kupil pa se glih ne morem odločit ali Playstation 2 ali Xbox 360. Igral bi vsake tolko časa in se mi zdi,da bi odklejeni Playstation 2 bil kar dobra varijanta saj je tudi dosti ceneje in iger na internetu je veliko pa še zapečem na Dvd lahko,ker ni potrebno imet Dvd dual layer. Zaenkrat imam pa tudi še katodni TV čeprav sem glih v nabavi za novi-plazma,bomo vidli,če bo dosti denarja in kakšni bodo plačniški pogoji.

lonz ::

Xbox 360 je eno generacijo novejši od PS2. Drugače pa se na tem forumu na piratiziranje grdo gleda.
...arrrrrr, shiver me timbers...

easyrider3 ::

Zakaj pa grdo saj vsak gleda da bi čim manj denarja zapravil. Seveda je generacijo novejši od Playstationa 2 ampak ne vem,če se mi splača ta denar stran metat ko pa je edino slika nekaj boljš.

lonz ::

Sodeč po pravilniku tege foruma so debate okoli piratiziranja verboten, tako da bo tule okol tega bolj mrzla pihala. Drgač mam pa xbox 360 arcade in sem vrh kape zadovoljen. Je flashan, da lahko delam varnostne kopije, ker je na njem še trop mulcev, ki niso najbolj vestni pri pospravljanju DVD-jev in se hitro kaj spraska; povdarjam pa da imam ORIGINALE kuplene. Dobi se pa veliko second hand iger pri nas in na E-bayu za normalen denar, tako da ni panike. Igral sem PS2 in 360. 360 je brez nadaljnega boljši.
...arrrrrr, shiver me timbers...

easyrider3 ::

Potem bo najbolje da vzamem Xbox 360 super elit 250 gb. Kako pa kaj Playstation 3 a se ga splača vzet?

lonz ::

Cene PS3 so sicer malo padle, ampak nabor iger je bolj švoh. Kvalitete je arguably ista kot 360; eni trdijo da je PS3 boljši... Ne vem..., kolikor sem jaz gledal preden sem kupil - je 360 prava izbira; še flashat se ga da, kar je pri PS3 zaenkrat še neizvedljivo. Mislim tudi da ima PS3 dražje igre...
Kar se še 360-ke tiče; če te tišči denar kupi arcade (brez diska) in ti bo za igrce odlično služila za relativno malo denarja. Ko boš imel plazmo še samo dokupiš en navaden HDMI kabel in si na konju.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Berserker ::

Kupi xbox360 scier ps3 ni slab ampak je precej dražbi, pa varnostne kopije odpadejo....

1metek ::

a koga zanimajo originali za xbox360 jih mam fuuuullll

Gemster66 ::

kaj to original igre za Xbox?
ja, jaz jih kopujem. Ker sm pred kratkim kupil Xbox.

Kar se pa tiče PS3 in Xbox 360 je ČIST odvisno od osebe.

Xbox 360 - Odličen Online Multiplayer in Dober Single Player
PS3 - Dober Online Multiplayer in Odličen Single Player

PS3 je narejen za tiste ki radi piratizirajo
Xbox pa za tiste ki uživajo v online play

LuGi ::

PS3 je narejen za tiste ki radi piratizirajo - Zelo zanimivo ker pri tej konzoli nimas kaj piratizirat =)

gamemen ::

kupi si xbox 360 arcade za 180EUR.
daj ga fleshat za 30EUR.
je to skupaj 210EUR.
10 dvoslojnih DVDjev pa stane tam okoli 15EUR.
pa še iger imaš koliko želiš na internetu :)

Berserker ::

PS3 je narejen za tiste ki radi piratizirajo

Če boš igral samo SP si kupi bannan xbox, jaz sem ga prodaval samo sem ugotovil da je gamepad razbit ampak takšnega nemorem prodati.

GLAVNI ::

A ne obstaja nek način, da ga odbannaš? Sicer nisem ekspert za x360, ampak se mi zdi, da sem nekje to prebral.

Kar se pa tiče X360 vs PS3, stvar okusa. Meni bolj sede PS3, to pa zato ker obožujem Gran Turismo serije in je ta igra ekskluziva za PS sisteme. Pa tud nov nabor iger pride only for ps kot je GT5, God of war 3, Heavy rain ...

Berserker ::

Ja jaz tudi zdajle na polno nabijam ps3 sej ima letos in še drugo leto dobi več nadpovprečnih eksluziv. Način da odpanaš xbox je fake, vrjetno jim je uspelo samo pripravit disk da je igrem ogoče spet instalirat.

easyrider3 ::

In jaz se tudi nagibam na Playstation 3 sploh drugo leto gre na boljše in kot pravijo se Xbox-u počasi izteka tista slava ko ga vsi hvalijo. GO GO PLAYSTATION

Berserker ::

No to glih ni res da se izteka slava, enostavno je malce že star, drobovje pa že malce hira od grafično vedno bolj zahtevnih iger.

easyrider3 ::

Tako je Playstation je dosti bolj zmogljiv in mislim,da prihaja čas ko gre razvijanje pri njemu naprej in kmalu bodo vse igre Full HD in verjetno še 3D celo dela se na tem,da bodo se lahko filmi vrtel v 3D obliki. Seveda gre to playstationu na mlin,ker ima že Blue-ray pa grafično ima dost dobro tako,da ne vem kaj bodo potem naredil z Xbox 360.

TOP ::

Igrali lih tako kot prej,ker dokler bo vse tole dobil PS3,bo še dolga,dolga pot.In mene zanima,kdo bo kupoval igre za PS3 in Blue-Ray filme.

Berserker ::

Ja nekako tako je zdaj se trenutno nemorem spomnit , ps3 močnejši procesor, xbox360 pa boljšo grafično pa več spomina oz nevem kako je to točno, v glavnem ps3 je zmogljiv vendar ne tako fejst ko nekateri mislijo, igre razvijat zanj je še baje kr težko. V glavnem fajn bo pogledat grafično izpiljene igre kot so god of war, FF13, last guardian pa če posanjam kakšen uncharted 3:).

1metek ::

kaj to original igre za Xbox?
ja, jaz jih kopujem. Ker sm pred kratkim kupil Xbox.

Kar se pa tiče PS3 in Xbox 360 je ČIST odvisno od osebe.

Xbox 360 - Odličen Online Multiplayer in Dober Single Player
PS3 - Dober Online Multiplayer in Odličen Single Player

PS3 je narejen za tiste ki radi piratizirajo
Xbox pa za tiste ki uživajo v online play


mam ful iger ki sem se jih naveličal a koga zanima?

Berserker ::

Za katero platformo ?

M-XXXX ::

Tako je Playstation je dosti bolj zmogljiv in mislim,da prihaja čas ko gre razvijanje pri njemu naprej in kmalu bodo vse igre Full HD in verjetno še 3D celo dela se na tem,da bodo se lahko filmi vrtel v 3D obliki. Seveda gre to playstationu na mlin,ker ima že Blue-ray pa grafično ima dost dobro tako,da ne vem kaj bodo potem naredil z Xbox 360.

Not this shit again:( PS3 je v primerjavi z Xboxom kot nek sestradan teliček proti velikemu biku, tako da prosim, da nehaš zavajat ljudi. Posebno tista z boljšo grafično je bila dobra:D

Berserker ::

Sej xbox je grafično močnejši vednar ima ps3 močnejši procesor.

M-XXXX ::

Sej xbox je grafično močnejši vednar ima ps3 močnejši procesor.

Tole je relativno: PS3 ima procesor močnejši v enem pogledu (kateri se v igrah uporablja zelo malo), v tistem računanju, katerega je v igrah največ pa je Xbox360 veliko močnejši.

Berserker ::

Če se v igrah ne uporablja veliko pa ni problem konzole pač pa lenih razvijalcev, sicer poglej jim je uspela grafična podoba v uncharted 2 ali pa v killzone 2, sicer počakaj na god of war 3 in na last guardian pa se ti bojo vse xbox igre razen gears of war 2 zdele z povprečno grafiko.

M-XXXX ::

Če se v igrah ne uporablja veliko pa ni problem konzole pač pa lenih razvijalcev,

Pravzaprav je uporabniku čisto vseeno kaj je krivo: njega samo to briga kako hitro je v končni fazi.

hojnikb ::

Ja nekako tako je zdaj se trenutno nemorem spomnit , ps3 močnejši procesor, xbox360 pa boljšo grafično pa več spomina oz nevem kako je to točno, v glavnem ps3 je zmogljiv vendar ne tako fejst ko nekateri mislijo, igre razvijat zanj je še baje kr težko. V glavnem fajn bo pogledat grafično izpiljene igre kot so god of war, FF13, last guardian pa če posanjam kakšen uncharted 3:).

Oba mata 512MB rama porazdeljenga med grafo in procom.
#brezpodpisa

M-XXXX ::

Oba mata 512MB rama porazdeljenga med grafo in procom.

Prepustnost rama pri PS3 je okoli 25GB/s, pri XBOX-u 360 pa 256GB/s:D

1metek ::

men se zdi na oko čist isto (grafika zvok itd) s tem da je ps3 fuuuul dražji

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 1metek ()

hojnikb ::

Ja nekako tako je zdaj se trenutno nemorem spomnit , ps3 močnejši procesor, xbox360 pa boljšo grafično pa več spomina oz nevem kako je to točno, v glavnem ps3 je zmogljiv vendar ne tako fejst ko nekateri mislijo, igre razvijat zanj je še baje kr težko. V glavnem fajn bo pogledat grafično izpiljene igre kot so god of war, FF13, last guardian pa če posanjam kakšen uncharted 3:).

Oba mata 512MB rama porazdeljenga med grafo in procom.

Se popravlam.Xbox ma še direkt na grafi vgrajenga 10MB eDRAMa.

Oba mata 512MB rama porazdeljenga med grafo in procom.

Prepustnost rama pri PS3 je okoli 25GB/s, pri XBOX-u 360 pa 256GB/s:D

No pr Xškatli verjetn misliš prepustnost edrama, ki ga je sam 10MB.
Drgač je pa prepustnost glavnega pomilnika taka:
22.4 GBps za XBoX360 in 25.6 GBps za PS3.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

M-XXXX ::

No pr Xškatli verjetn misliš prepustnost edrama, ki ga je sam 10MB.

Jp, no lahko pa še za vse skupaj napišem, oziroma tako kot si že rekel:

21.6+ 256 GBps = 277,6GB/s

easyrider3 ::

Xbox ima 512mb ram in 700 mhz playstation pa 512mb in 1300 mhz

M-XXXX ::

Xbox ima 512mb ram in 700 mhz playstation pa 512mb in 1300 mhz

Ni res:
Memory:

256MB XDR Main RAM @3.2GHz
256MB GDDR3 VRAM @700MHz


Sicer pa ne vem zakaj omenjaš frekvence? Niso niti približen pokazatelj zmogljivosti.

Gemster66 ::

mam ful iger ki sem se jih naveličal a koga zanima?


ja, a maš Halo 3 pa Sonic The Hedgehog 06?

1metek ::

na male oglase bom dal spisek

Berserker ::

Mene zanima kje bi lahko čim bolj poceni nabavil ps3 eksluzivo : Demon's Souls, baje sploh ni založnika za evropo, špil je baje hardocore rpg not for casual player.

sejmon ::

sem gledal malo slike in je res hard...
dobre ocene je dobla in tudi co-op ma

ebay ter tu pa tam kaka štacuna v uk
http://www.axelmusic.com/productDetails...
pri tem linku je poštnina 2EUR cena igre pa 44EUR

bolha,
http://www.3dsvet.com/trgovina/index.ph...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sejmon ()

Berserker ::

Prvi prvem linku piše da je region USA no vsaj ameriška zastava je narisana.

LuGi ::

Sej pise "This is a North American PS3 title. All PS3 games are Region Free!"

arjan_t ::


Sicer pa ne vem zakaj omenjaš frekvence? Niso niti približen pokazatelj zmogljivosti.


zakaj omenjaš prepustnost 0.02% rama? Ni niti približen pokazatelj zmogljivosti.

mojsterleo ::

ce ne nameravas tako veliko igrat, se ti ps2 bolj splaca, pa se piratizirat nima smisla, ker je vecina originalnih iger zelo poceni (kup dobrih naslovov dobis med 5-10EUR za kos).

M-XXXX ::


Sicer pa ne vem zakaj omenjaš frekvence? Niso niti približen pokazatelj zmogljivosti.


zakaj omenjaš prepustnost 0.02% rama? Ni niti približen pokazatelj zmogljivosti.

Sem jaz mogoče z ramom začel? Nisem ne, jaz sem le odgovoril...

kmetek ::

kaj pravite na XBOX 360 ELITA GTA z dodatnim črnim ploščkom + 2 igri.

opeter ::

kaj pravite na XBOX 360 ELITA GTA z dodatnim črnim ploščkom + 2 igri.


Cena?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kmetek ::

Berserker ::

Splača se, kaj gta4 je zraven.

St235 ::

Ne vem od kje ljudem ideje da je PS3 prijazen piratom, ker v tem trenutku ni delujočega čipa, ki bi omogočal poganjanje varnostnih kopij, ravno tako je kopiranje Blueray diskov precej dražje od DVD.

Drugače pa je kreganje okrog strojnih zmogljivosti obeh konzol večini uporabnikom popolnoma brezveze. Mene boli k***** kaj je v teoriji hitrejše. Šteje to kar lahko igram. JAz sem se za PS3 odločil na podlagi letos izdanih ekskluziv in napovedi za 2010. Bistven argument za PS3 pa je bila tudi podpora Blueray, ker mi pač filmi v tej kakovosti veliko pomenijo.

Cenovna razlika med PS3 in Xbox praktično ni, sploh če primerjaš primerljiva modela (Velikost HD).

Je pa res, da je za večino slovenčkov xbox boljša izbira ker omogoča piratiziranje iger.

Berserker ::

Fora je tudi v tem da so vse multiplatforme narejene za xbox, potem pa se porta na ostale platforme, na ps3 je že marsikateri multi naslov v k.... , recimo poglej si bayoneto ali pa gta4 za ps3.

zidifuker ::

Tudi jaz sem pred nakupom igralne konzole in sicer se odločam med xbox 360 in ps 3. Ko sem gledal cene, je za škatlo s 120gb diskom potrebno plačati pri obeh proizvajalcih isto ceno ~280eur. Torej cena konzole ne igra vloge. Igral bi predvsem dirkaške igre, seveda tudi ostale, vendar nisem pa pristaš nekih fantazijskih iger. Vem da je gran turismo ekskluziva za sonyevo škatlo, še do nedavnega sem jo igral na ps 1, in igra mi je zelo všeč, zato me zanima če tudi xbox ponuja igro,ki se lahko primerja z njo.
Ker je to zame že kar velik nakup, bi rad da mi kar se da dolgo služi. Zanima me kvarljivost obeh škatlic, in pa kvaliteta izdelave obeh, če je kakšna razlika ali je oboje top end :)
Nekako se bolj nagibam k microsoftu, ampak me je zmotil en post, in sicer da je single player boljši pri sonyu, je to res? Saj škatle verjetno ne bi imel priključene na internet, bi pa rad usaj poskusil da vidi kako to sploh poteka ker nisem imel še take priložnosti.
Hvala za vsak dober nasvet in tehten razlog, ki mi bo pomagal pri odločitvi.

Berserker ::

Igra ki se lahko meri z GT je forza motorsport 3, vsaj mene je demo GT5 razočaral upam da bo končna verzija boljša. nevem kako to misliš z single player men je pri obeh konzolah enak, igre ki so za obe konzoli ponavadi bolje delujejo na xboxu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
478263836 (10074) Larisabrownb

PS3 odklep novejsih verzij

Oddelek: Konzole
329821 (6089) Mavrik
»

Xbox One ali PS4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
7021042 (19283) LitralSM
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10534118 (23313) Pesimist
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514438 (10957) PARTyZAN

Več podobnih tem