» »

čuden folk in njihovo obnašanje

čuden folk in njihovo obnašanje

1 2
3
4

Utk ::

Kdo mu pa kaj hoče?

Keyser Soze ::

Hoče morda že, samo more ne. =)

P.s.: Vsaj jaz bi ga enkrat okoli kepe. Če ne zaradi drugega že zaradi stila. 911 fashion police.:P
OM, F, G!

poweroff ::

Hihi, tipčka so na Siol forumih že izsledili. Najšli so tudi njegovo Facebook stran, ki jo je umaknil (Google cache je še aktiven) ter Facebook snemalca (njegovega kolega).

Mislim, da se je tipček kar pošteno zasekiral in neumnosti ne bo več ponovil.
sudo poweroff

Keyser Soze ::

Ja, sej če malo pogooglaš njegovo ime (hint: siolov članek - Prehiteval je reševalno vozilo) je zapadel v hudo nemilost 90% slovenskih voznikov. Ne bi hotel biti v njegovi koži. Je pa res, da bo sedaj morda spremenil svoj faljen imidž.

P.S.: Po drugi strani pa verejtno uživa neizmerno podporo svojih kolegov. Ker je pač "zajeban" oz. "most wanted" v Sloveniji.:D
OM, F, G!

aiko ::

LOL, da bi se vsaj z nekim dobrim avtom važu, ne pa z nekim starim Fiat Puntotom.
Pa še najebal bo 100%. Predlagam odvzem izpita (za lekcijo vsem takim podobnim "herojem").

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aiko ()

Daedalus ::

Po drugi strani pa verejtno uživa neizmerno podporo svojih kolegov. Ker je pač "zajeban" oz. "most wanted" v Sloveniji.:D


Pomoje to ne pomaga dosti, če te tričetrt države gleda postrani:))
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

jype ::

Matthai> Mislim, da se je tipček kar pošteno zasekiral in neumnosti ne bo več ponovil.

Jaz bi raje, da ga kaznuje kdo drug kot "razjarjene množice".

koyotee ::

Najboljši bi bil javni linč, npr. kamenjanje!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

cewapcic ::

ja in kako je lohk tok butast, da je šel objavt to?

koyotee ::

Kako je lahko sploh tok butast, da gre prehitevat vozilo na nujni vožnji in to po desni? Preprosto, omejena čefurska pamet.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Keyser Soze ::

ja in kako je lohk tok butast, da je šel objavt to?


Če citiram samega sebe.

P.S.: Po drugi strani pa verejtno uživa neizmerno podporo svojih kolegov. Ker je pač "zajeban" oz. "most wanted" v Sloveniji.:D

Žalostna situacija, samo tudi čedalje bolj normalna oz. pogosta. Pač, folk iz te demografske skupine veliko bolj ceni takšno obnašanje, kot pa "slepo" upoštevanje enih osnovnih pravil funkcioniranja v družbi.

Ravnati po pravilih se zna praktično vsak. Imeti "jajca", ter pravila kršit in tvegat sankcije se pa v takšnih krogih smatra kot ene vrste dokaz moškosti. Vsi imamo svoje rituale, s katerimi skušamo dokazat sebe. Oni so pač izbrali takšne. Deviantne opcije.

Je pa zanimivo gledat video, s kakšno "hladnostjo" se pelje za rešilcem. Nekako sploh ni videti zadovoljstva ob tem početju. Bolj kot ne že neko naveličanost. Se je za vprašat kaj vse je že počel.
OM, F, G!

cewapcic ::

Kako je lahko sploh tok butast, da gre prehitevat vozilo na nujni vožnji in to po desni? Preprosto, omejena čefurska pamet.

sj za to ne rabiš bit butast, sam mal ti more bit dolgčas...

poweroff ::

Kere demografske skupine?

Tip ima klen slovenski priimek.
sudo poweroff

jype ::

koyotee> Preprosto, omejena čefurska pamet.

Njegov pedigre je 100% slovenski, tako da bo kar držalo, da smo Slovenci predvsem čefurji, potem pa šele kaj drugega.

Keyser Soze ::

Aja, prehitevanje po desni strani na Celovški ni prekršek. Tako da... Prekršek je samo prehitevanje vozila s prednostjo.

@Matthai
A demografsko se omeji samo na narodnost? Al so še kateri drugi kriteriji?
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

jype ::

Keyser Soze> Tako da... Prekršek je samo prehitevanje vozila s prednostjo.

Se strinjam, do neke mere. Vožnja skozi križišče, kjer ti je s semaforjem odvzeta prednost, ker so ostala vozila dala prednost vozilu s prednostjo, je tudi prekršek.

Keyser Soze ::

Keyser Soze> Tako da... Prekršek je samo prehitevanje vozila s prednostjo.

Se strinjam, do neke mere. Vožnja skozi križišče, kjer ti je s semaforjem odvzeta prednost, ker so ostala vozila dala prednost vozilu s prednostjo, je tudi prekršek.

A, če sva natančna, se nimaš kaj strinjat do neke mere. Govora je bilo o prehitevanju vozila s prednostjo po desni strani (mislim, da je zadevo izpostavil koyotee, plus še par postov v temi izpostavlja prehitevanje po desni). Prekršek v tem primeru, glede na lokacijo, je samo prehitevanje vozila s prednostjo.

Je pa storil še par drugih, se strinjam.
OM, F, G!

jype ::

Ja, imaš prav. No, saj koyotee bi očigledno predvsem rad narisal sliko mladega priseljenca, ki se v naši državi poštenjakov izživlja, pa mu nihče nič ne more.

Jebiga, he fails.

AndrejS ::

Od kdaj je prekršek prehitevanje vozila s prednostjo ? Sam sem že prehiteval rešilni avto na nujno vožnji - sicer po avtocesti.

Keyser Soze ::

IMO že kar nekaj časa.

Niti se mu ne smeš "prilimat" na rit. Roko na srce, nisem še videl reševalnega vozila na nujni vožnji, ki bi peljal pod omejitvijo (vsaj na avtocesti ne).

Tvoja dolžnost je, da omogočiš vozilu prosto pot in potem normalno nadaljuješ z vožnjo.

Prksa je pa druga, priznam. Samo nisem še videl heroja, ki bi sledil policiji na nujni vožnji. Imaš jajca za to?:D
OM, F, G!

koyotee ::

Aja priimek ima slovenski, ahahaha. Obrazne poteze pa so čist "čefurske", pa če si še tako zatiskaš oči.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jype ::

koyotee> Obrazne poteze pa so čist "čefurske", pa če si še tako zatiskaš oči.

Ja, seveda so. Saj pravim, da smo Slovenci predvsem čefurji, potem pa šele vse ostalo. Nas bo moral nekdo naložit v živinske vagone pa odpeljat nazaj za Ural.

poweroff ::

Sledil ne. Bil pred njimi pa že... :D
sudo poweroff

Ziga Dolhar ::

Aja priimek ima slovenski, ahahaha. Obrazne poteze pa so čist "čefurske", pa če si še tako zatiskaš oči.


U lej, evgenik!
https://dolhar.si/

jype ::

Najbrž še ni nikol gledal Les rivières pourpres, haha.

Domina ::

Kje se še da videt posnetek?


Ponovno možen ogled posnetka na genspot.com, vpiši pod iskane besede sneti rešilec.

Domina ::

No poglejte te pajace. Med javlanjem češkega novinarja v živo iz Srbije na tekmi med crveno zvezdo in praško slvijo, se iz novinarja začnejo delat norca. Od 30s dalje se mu začnejo približevat kokr eni marsovci. Okrog njega hodjo pa se norčujejo. Kaj naj rečem, tipično za srbe al kaj.

LordTado ::

Pa vam jaz povem extremni primer.Človek je premaknil mejnik in pol šel tožit soseda da je on premaknil mejnik:))
Sam zato da j_be situacijo...

Češ če maš ti bol avto pa ti jaz pokažem da znam zajebavat:))

To so pravi odpadki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Domina ::

Še ena stvar, ki se je zgodila tudi meni, že kar nekaj časa nazaj. Bilo je zelo podobno, le da ji jaz denarja nisem dala. To se v ljubljani baje dogaja kar pogosto, nasrkajo pa ponavadi tisti, ki so tam bolj poredko.

Bi ji vi verjeli?

jype ::

Jaz bi ji dal 5 evrov brez vprašanja. Ne bi jih pogrešal in če jih potrebuje za drogo, naj jih pa ima.

Sodobni način beračenja, pač.

Domina ::

Jaz bi ji dal 5 evrov brez vprašanja. Ne bi jih pogrešal in če jih potrebuje za drogo, naj jih pa ima.

Sodobni način beračenja, pač.

Res bi ji dal...da bi se pol s tem denarjem en shot nardila al kaj? Men se pa to zdi numno, že tko je preveč droge in teh strvari, da bi pa zdj še to podpirala pa niti slučajno.

donfilipo ::

Domina če je šlo za dope sem rahlo presenečen nad potrpljenjem ali inovativnostjo beračice. Lahko pa tu povem samo, da hude potrebe naredijo marsikaj in treba je znati preceniti, kdaj se velja upreti. Čeprav sem sam isti kot Yupe (dal bi ji brez nadaljnih vprašanj) se mi zdi, da je morda pametneje donacije dajati res pravim humanitarnim organizacijam, takim s čimmanj birokracije po možnosti visoko šolane:) Znanje naj imajo aktivisti!!! Če take sploh obstajajo.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

atubbuta ::

Ne more človek verjet, kaj je z enim folkom. Ta gre prehitevat rešilca na nujni vožnji po desni strani še prej pa prevozi redečo luč ker vozi za rešilcem po Celovški cesti. In pol zakaj je tok nesreč in tega, men se nč čudn ne zdi,če je pa folk nor. Grem stavt da ni dobil nobene kazni, ko pa peleš čez naselje enih 10 km/h preveč, te pa takoj pohopsajo.;(

Še tega ne zna policija preprečit. Ne, bolj pravično je 1000 eur kazni za 100 m prezgodnje pospeševanje na 90 km/h pred koncem naselja. Ja kar dajmo tako naprej! Zelo fajn pravična družba je to. Super! Zdaj pa imamo izgovor, da povišamo kazni za 3x in postavimo radarje še na bolj nesmiselne konce. Morda bi bilo celo treba resne prekrškarje nagrajevati, tiste, ki pa malo čez omejitev zapeljejo pa najbolje kar 3000 eur kazni. ODKLOP!
:)

jype ::

Domina> da bi se pol s tem denarjem en shot nardila al kaj?

Ja! Kako, natanko, je pa to drugače od tega, da klošar kupi še par litrov?

Drogo pač potrebuje in dokler sredstev za nakup ne dobi, bo v krizi. Če bi imel čas, bi jo raje peljal na pizzo ali vsaj sendvič, ali pa pač v trgovino po osnovne življenske potrebščine, ampak če je dekle urejeno in sprašuje, če lahko dobi denar za avtobus, potem pač to ni smiselno. Lahko bi bil zatežen in ji šel kupit karto za avtobus, pa nisem.

atubbuta> Ne, bolj pravično je 1000 eur kazni za 100 m prezgodnje pospeševanje na 90 km/h pred koncem naselja.

A spet ti jamraš? PRAVIČNO JE, in tudi zakonito, da se kaznuje udeležence, ki kršijo prometne predpise. Vse, brez izjeme! In če je v naselju vozil 90, potem naj tudi zgubi izpit, preklemanski nesposobnež od voznika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Blinder ::

Če je privlačna se ji da ponudbo za sex, recimo 20€. Vesel ti, ker si sexal za akcijskih 20€, vesela ona, ki se bo lahko vrnila domov. Če ne sprejme ponudbe pol ne rabi tako nujno denarja.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

jype ::

Seks z mano vključuje testiranje za vse žive spolno prenosljive bolezni in preverjanje družinskih, poslovnih in drugih socialnih povezav potencialne spolne partnerice tako da to niti slučajno ne bo šlo v 20 evrov.

Tako da ne, ta metoda ne pride v poštev.

atubbuta ::


A spet ti jamraš? PRAVIČNO JE, in tudi zakonito, da se kaznuje udeležence, ki kršijo prometne predpise. Vse, brez izjeme! In če je v naselju vozil 90, potem naj tudi zgubi izpit, preklemanski nesposobnež od voznika.


Ja, ampak ta najhujši prekrškarji očitno ostajajo nekaznovani. Torej NI PRAVIČNO. Žal, pa čeprav bi rad videl, kako me prepričaš.
:)

jype ::

atubbuta> Ja, ampak ta najhujši prekrškarji očitno ostajajo nekaznovani.

Res? Po čem to sklepaš?

atubbuta> Torej NI PRAVIČNO.

O, pa je pravično. Vsakdo, ki se mu zakonito dokaže krivdo, mora biti kaznovan.

atubbuta ::

In če se zakone zlorablja, se je treba upreti. Ni pa nujno, lahko ostaneš ovca in pustiš, da počnejo s tabo kar hočejo.

In kdo bo potemtakem kaznoval ZLORABE? Nihče, ker so luknje v zakonu. Tak zakon je pa zame žal nič več, kot skret papir.
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: atubbuta ()

Utk ::

jype, lahko ti povem par priimkov, ki v Ljubljani ne bojo nikdar kaznovani, pa so iz Štajerske, Dolenjske in Primorske. Slovenija je majhna in nekateri imajo veze. Kaj šele Ljubljančan v Ljubljani z vezami, ali pa vsaj z denarjem. Hej, sej je bla pred par mesci aferica, ko se je kar nekaj kazni "izgubilo" na sodišču. Kolk je šele tistih, ki so že zdavnaj uničene.
Sej to ne pomeni, da če oni smejo, da sme vsak. Ampak dejstvo je, da nekateri smejo, in tisti bojo glih tako lahko ubili koga, kot vsak drug. Samo da njihovo divjanje ne bo NIKDAR kaznovano.

atubbuta ::

O, pa je pravično. Uuuu, kako pravično.
:)

jype ::

CrniE> Ampak dejstvo je, da nekateri smejo, in tisti bojo glih tako lahko ubili koga, kot vsak drug.

Prijavi. Če nočeš, potem pa utihni. Jaz ne poznam nikogar, ki bi bil nad zakoni, če bi pa ga, bi ga zagotovo prijavil, tako njega, kot tistega, ki je plačan za to da ga kaznuje, pa ga ne.

atubbuta> O, pa je pravično. Uuuu, kako pravično.

Ti bi očitno rad bil nedotakljiv. Potem bi se ti zdelo pravično. Nimaš pojma, kaj beseda pravično sploh pomeni, očitno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Utk ::

Če hočeš koga prijavit, rabiš dokaz. Jaz nimam drugega dokaza kot to, da mi je nekdo pokazal listek oz. vse kar so mu dali policaji, na katerem piše da je pijan vozil 90 po slovenski, pa za to ni plačal nobene kazni. Kdo je kriv, da se je tist listek na policiji, sodišču ali ne vem kje izgubil, se pa naj ukvarjajo policaji. Saj imajo svojo kopijo. Oni imajo dokaze, in so to dolžni naredit, jaz nimam dokaza, niti ni to moja dolžnost

kmetek ::

jype: ne sanjaj, mafije v sloveniji je tok da glava boli.

Domina ::

Domina> da bi se pol s tem denarjem en shot nardila al kaj?

Ja! Kako, natanko, je pa to drugače od tega, da klošar kupi še par litrov?

Drogo pač potrebuje in dokler sredstev za nakup ne dobi, bo v krizi. Če bi imel čas, bi jo raje peljal na pizzo ali vsaj sendvič, ali pa pač v trgovino po osnovne življenske potrebščine, ampak če je dekle urejeno in sprašuje, če lahko dobi denar za avtobus, potem pač to ni smiselno. Lahko bi bil zatežen in ji šel kupit karto za avtobus, pa nisem.


Ja ta je dobra...mogu bi ji rečt da ji grem kupit karto za avtobus, pa bi pomoje takoj spremenila svoje želje:)Sicer se mi pa zdi možno, da je denar rabla za koga druzga, kar je tud možno.

jype ::

CrniE> Oni imajo dokaze, in so to dolžni naredit, jaz nimam dokaza, niti ni to moja dolžnost

The price of freedom is eternal vigilance. Jaz sem že zašpecal "prjatla", ki se je bahal s tako zadevo, ampak to ni nobena mafija, to so zgolj bedaki.

kmetek> jype: ne sanjaj, mafije v sloveniji je tok da glava boli.

Možno.

atubbuta ::

jype: ne sanjaj, mafije v sloveniji je tok da glava boli.

Itak.
:)

atubbuta ::


Ti bi očitno rad bil nedotakljiv. Potem bi se ti zdelo pravično. Nimaš pojma, kaj beseda pravično sploh pomeni, očitno.

Jaz bi rad, da se me pravično in PROPORCIONALNO s prekrškom kaznuje, če bi te prekrške izvajal.
:)

jype ::

atubbuta> Jaz bi rad, da se me pravično in PROPORCIONALNO s prekrškom kaznuje, če bi te prekrške izvajal.

Jaz pa računam s tem, da bo država kaznovala tiste, ki ne upoštevajo prometnih predpisov. Pravično se mi zdi, da so tisti, ki jih kršijo, kaznovani, tisti, ki jih ne, pa niso.

Liker ::

Tale gospod ni plačal kazni, le zakaj?
Ali pa so mu dali na zapitek, kot v kakšni lokalni oštariji?
Hehehehe
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Umikanje vozilom na nujni vožnji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17737487 (19410) Mare2
»

Nevarna vožnja policijskih in drugih vozil (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20328847 (23472) fujtajksel
»

Opravki s policijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10723535 (19389) Keyser Soze
»

Slovenska policija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
508119 (6633) KaiV6

Več podobnih tem