» »

Vista se ne poveže z routerjem

Vista se ne poveže z routerjem

ervin300 ::

Pozdravlejni!

Imam 3 računalnike in router Asus WL500gP Link: ( http://www.microsoft.com/windows/compat... ). Problem je sledeč. Na dveh računalnikih imam xp-je, eden je povezan žično, drugi brezžično in internet dela ter brez problema upravljam z routerjem. Na tretjem računalniku pa imam Visto in niti ne morem priti v router, kaj še le na internet. Računalnik mi sicer zazna router, naredi povezavo, ampak ko vtipkam v brskalnik IP od routerja (192.168.1.1) povezave ni.

Lepo prosim za pomoč, Hvala!

octavia ::

a si zrihtal zadevo? Imam isto sranje!

solatko ::

Nastavitve.

jan01 ::

cmd: ipconfig -all

ervin300 ::

a si zrihtal zadevo? Imam isto sranje!

Sem ja...težava je bila v kartici...ker mam 64-bitno visto in ta kartica ni podpirala 64-bitnega operacijskega sistema. Nabavil sem novo kartico in zadeva deluje.

octavia ::

ja sem jaz tudi zrihtal ja. smrdljiva vista je poletela z kompa pa je svet postal kar lepši! LOL


LP

ervin300 ::

ja sem jaz tudi zrihtal ja. smrdljiva vista je poletela z kompa pa je svet postal kar lepši! LOL


LP

samo vseeno...meni zdaj računalnik veliko bolše in hitreje dela kot prej z xp :)

solatko ::

octavia - Dobro si naredil, jaz sem tud mojga cukajočega BMW-ja zamenjal za delujočega fička in sedaj je vse v redu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Router] Asus WL500g Premium FAQ (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
61982961 (14722) brez-imenko
»

Beta SP2 za Visto naslednji teden (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
10813466 (8944) Tr0n
»

Xp ali Vista? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
15810738 (7208) ___
»

se da deliti printer?

Oddelek: Omrežja in internet
51294 (1103) OSA
»

Kateri router kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
262525 (2062) Nebomgabiksa

Več podobnih tem