» »

Koliko je vreden oldtimer Golf 1?

Koliko je vreden oldtimer Golf 1?

M-XXXX ::

Dedek bo počasi prodal Golf 1 in ga zanima koliko bi bila primerna cena.

Avto je olditimer, odlično ohrajen, prva barva, nekaramboliran, 1100cm3 ter okoli 70k prevoženih km če se prav spomnim. Koliko bi bila po vašem mnenju beštija vredna?:D

Valvoline ::

Ali ima certifikat,škoda da ni dizel,jaz bi ga mel :) Če je res z 70k km

dzinks63 ::

TOP ::

Vreden je toliko ,kot ti bo kdo ponudil,ker neke visoke cene ne pričakuj,ker prinas ni ne vem kaj cenjeno to.Če ima prostor ali pa ti.ki si še mlad ga obdrži in ko bo star enih 50 ali 60 let bo sigurno že prava redkost in bo cena bistveno višja,ker prinas se jih še kar nekaj vozi po cesti.Pač stari ateti gredo v trgovino po kruh in drugam ne gre.Moje mišljenje obdrži če maš prostor in veselje.

Valvoline ::

Splača se imet oldtimerja. pač registracija stane cca 100e(seveda ob tem morš imet še en avto redno registriran).Jaz bi takoj kupu takega ohranjenega dizelaša.

M-XXXX ::

Sem šel preverit, mal sem pri številki prevoženih falil: 96k jih ima.

Avto je skoraj enak temu: http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=285... Vsaj jaz nisem kašne večje razlike našel (vključno z barvo).

black ice ::

Poskusi ga prodati v Avstriji, saj Avstrijci dajo veliko več na starejšo tehniko kot Slovenci. Pri nas ga za več kot 200-300€ ne boš prodal pa naj je še tako ohranjen (govorim za primer ne-zbiralca).

Ali pa ga obdrži kot pravi TOP.

Valvoline ::

Jaz bi dal do 500e za ohranjenega dizelaša.
Tam le nekih 2000e+ to bl za nekih retardiranih nostalgikov :) Sicer pa vse je mogoče :)

IceIceBaby ::

Navadni stari avti niso vredni veliko. Tudi, če je golf lepo ohranjen je še vedno čisto navaden golf in ni vreden veliko.

Ceno držijo avtomobili, ki so redki in po katerih je veliko povpraševanje. Če bi bil tale golf naprimer originalen in dobro ohranjen GTI bi lahko iztržil 2, 3k eur, mogoče celo več.

DimmniBurek ::

Ne prodajaj! Obrdži ga zase, oz. daj nončkotu 200€ in ga imej. Čez 10let ga pa prodaj kakemu noremu nemcu :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

IceIceBaby ::

Nemci majo dost svojih Golfov, jim ni treba ravno iz Slovenije uvažat.

karafeka ::

Tudi jaz bi marsikaj starega obdržal, vendar je problem prostor.
Pa če si v kakem bloku, kje boš imel avto ? Zunaj na parplacu ? Da ti ga še ukradejo ;).

black ice ::

Nemci majo dost svojih Golfov, jim ni treba ravno iz Slovenije uvažat.

Če imaš veze (ala sorodniki, znanci v nemčiji - sigurno nekdo pozna nekoga, ki pozna nekoga čigar brat bi kupil golfa I) ga mimogrede prodaš.
Seveda je tu ČE.

Binji ::

Morda lahko probas ponudit na mobile.de ce bos imel vec srece
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

marsovcek ::

Izvoz vozila mogoče ne bo tako enostaven. Nemških predpisov sicer ne poznam, vem pa, da se v Slovenijo ne sme uvoziti vozilo, če ne izpolnjuje norme Euro 2 (kar je oldtimerji vsekakor ne).

janhar ::

Oldtimer-ji ne rabijo nic izpolnjevat

dzinks63 ::

Za uvoz oldtimerja ni nekih omejitev, razen znanih, strarost, urejeni papirji, ... imaš pa kar nekaj poti, da vse potrebno urediš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem prvi avto. Budget od 5 do 8k. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13329918 (25974) tomhuggins
»

Cene rabljenih avtomobilov pri nas in v tujini (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12426636 (23012) krneki0001

Golf 5 - mnenja (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21451153 (47374) BigWhale
»

nakup avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13311377 (8996) samsung113
»

Avtomobil "staro za novo" (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
758517 (7299) Valvoline

Več podobnih tem