» »

Spili mi zamrznejo tekom igranja! Help me?!

Spili mi zamrznejo tekom igranja! Help me?!

[-=Jaka=-] ::

Moja tezava je naslednja, pri vecini spilov mi zmrzne slika tekom igranja-nakar mi ne preostane nic drugega kot da resetiram racunalnik ker nic vec ne deluje ! Sicer imam win98, voodoo 5, 512 rama, PIII 933 ... zaradi tega "zmrzovanja" sem pred kratkim formatiral racunalnik in upal na izboljsanje stanja, ker stem nisem 0 dosegel sem se obrnil sem ... ce kdo ve resitev za moje tezave bi lepo prosil naj mi to sporoci ... hwala !

lp Jaka

SLOWWWeb.net ::

Naloži si zadnje popravke za plato in AGP podporo, ce imas via čipovje na plati.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

[-=Jaka=-] ::

no bomo probal ... upam da bo stvar delovala, hwala

[-=Jaka=-] ::

sm nalozu popravke etc. vendar se vedno ne dela ... uglavnm vodo sux ... se zmer mi zmrzujejo spili in se mi zdi da bom kr popizdu ... ma se kdo kako resitev ? :>

Asgard ::

prodaj voodooja pa kup geforca al pa radeona, ce ne druzga mata driverje ustimane, ker vodo jih nima niti 10% kot nvidia in so bolj na ravni prvih ati driverjev za podporo 3d-ju :D

[-=Jaka=-] ::

Jah najlazi je rect prodj to pa kup uno, to sm tud sam prsu do tega zaklucka, ker pa ne mislm prodajat pa kupovat pa sprasujem ce kdo pozna kako alternativo ker sm sigurn da nimajo vsi geforce, sigurno je se kak tak k ma voodoo pa pozna resitev zato pa tud sprasujem ...

nodes ::

Koliko časa se ti to pojavlja.... v katerih igrah... Po kakšnem času od vklopa racunalnika.... katere driverje uporabljaš...????

Wolverine ::

Zmrzovanje je velikokrat posledica pregrevanja dolocene komponente.Poskrbi za ustrezno hlajenje!
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

jos81 ::

Imel sem enak problem kot ti z Geforce2 Titanium .Poskrbel sem za hlajenje kartice ker izgleda da original ventilator ni imel dobrega stika z čipom.

[-=Jaka=-] ::

nodes: to se mi dogaja ne prevec dolg,u novejsih spilih like gta3,warcraft3 itd ...

Wolverine: ja tud na to sm pomislu sam nism biu preprican,ker to je cist mozna varianta glede na to da men racunalnik gori 24 ur na dan 7 dni v tednu etc., bom probu urihtat ... bomo vidl

jos81: hwala bom poskusu to naredit,upam da bo funkcioniral ;)

Hwala vam ! ;)8-)

perci ::

Asgard: obnašaj se - nihče ni butnjen in še manj zajeban

perci ::

Jaka: ni treba nizkih vračat

Asgard in Jaka: prvo opozorilo za oba

nodes ::

Če se to dogaja samo v najnovejših špilih (GTA, GF4 ) je verjetno vzrojk nekompatibilnost.
SOF2, Medal dela. Poglej če že obstaja kakšen popravek. Gonilniki za Voodoo nikoli niso bili slabi. Četrta dimenzija zahteva svoj davek.

Velikokrat je za zmrzovanje kriv pokvarjen RAM.

Hlajenje:
Potrebno je razstaviti, očistiti, ponovno nanesti pasto in sestaviti.

Napajalnik:
Ob nakupu računalnika je dovolj močan. Potem pa dodajamo CD enote, diske, nove grafične in potem naenkrat počepne napajalec.

Nastavitve BIOS-a je potrebno sčasoma preveriti.

Včasih je potrebna učinkovita izločitvena metoda (menjaš komponente)

Ziga Dolhar ::

V device managerju preglej nastavitve IRQjev. Če na platu ne potrebuješ kakšnega konektorja (ala COM), ga v biosu disablej, s tem pa v večini primerov dobiš en fraj IRQ, ki ga ponucaš za kakšno drugo napravo, ki si je IRQ prej delila s še kakšno.

bking ::

jest sm meu isto frko. v kolinu, SOF2,... mi je kompjuter zamrznu po pribljižno 2-5 minutah. to se mi je dogajal, če sm kej naviju. najbrž je bil procesor prevroč. zadnč mi je pa zmrzoval v SOF2, pa sm mal poveču voltažo procesorju, zdej je po dobr.

:\ A je to možn, če ma procesor premal voltaže, da comp zmrzne?

>:D :\ :O

Binji ::

mozno in verjetno:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

nodes ::

Pardon GP4, fingers kar nekam... po svoje. je## :D

darky ::

hmmm...jaz sem imel popolnoma enake tezave na p200, voodoo 2 12MB.
jaz sem nesel na servis graficno in so ugotovili da imam napako pri spominu na graficni.nardili nso reklamacijo in z novo graficno nisem imel vec takih tezav...
aja pa ce imas navit procesor ga dej na default in si poglej ced dela isto... ;):P
__________________________
2 Beer Or Not 2 Beer - SixBeer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26518880 (3866) Nyana
»

Zamrznitev iger pri Radeonih HD4850 / 4870 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
39128109 (11989) erzy
»

Direct3D ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
231372 (1150) Senitel
»

kupujem rableno grafično.... kere fore !

Oddelek: Kaj kupiti
171376 (1003) mrTwelveTrees
»

Kaj nadgraditi, kaj kupiti, kaj storiti? :)

Oddelek: Kaj kupiti
371564 (1022) mm280972

Več podobnih tem