» »

Novi Megane?

Novi Megane?

||_^_|| ::

tole so slikice od novega megana. Jst loh rečem samo tole: spredaj luštn, zadaj FUUUUUUUUUUUUUJ!!!



Thanatos ::

a je to mišljen kot naslednik kombilimuzine ali kot naslednik scenica?

Dami ::

LOL:D
Renault sux u polno. Itak je splošno znano da se kvarijo, zej so pa še grdi ratal po vrhu. Velsatisu in avantimu (or whatever je že) se je zej pridružu še megane. Sploh si nočem predstavlat novega cliota:D Fuj in fej. Tisti butl k to oblikuje je zgleda nekam fejst močno padel. In pol so eni kritiziral bmw 7, hehe. Proti tem spačkom se skrije. Ma, z našo hondico sn še čist zadovoln. Dela že 7 let brezhibno in se brez blema zavrti vse do 7k obratov.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

||_^_|| ::

Thanatos: nimam pojma kako je to mišljeno. Mogoče bo pa sam ena karoserijska varjanta:)

Dami: Mojga avta po kilometraži noben ne prehiti, nč se napenjat:D

Switch ::

Izgleda mi kot Vela Satis v malem. Pri Reanultu ga sicer razvijajo pod interno oznako X84. Avtomobil je poln ostrih robov, ki pa so mehko zarobljeni. Na hitro zaključen zadek se bo treba privaditi, predvsem avto deluje moderno (čeprav ne tako všečno). Novo je podvozje z daljšo medosno razdaljo in razširjenima kolotekoma, ki ga bo prevzela tudi nova Almera iz Nissana. Najmočnejši šestvaljni motor bo imel iskrih 225 KM. Prodaja tri- in petvratne kombilimuzine bo stekla jeseni, leta 2003 pa se mu bodo pridružili še kupe-kabriolet (trda streha), kombi (ki se bo najbrž imenoval Grandtour) in novi Scenik.
Nov Megan bodo morale množice sprejeti, čeprav bo to ob dejstvu, da avtomobil ne vzbuja posebnih čustev na slikah kar precej težko. Ampak Renault me zmeraj preseneti, samo spomnite se novega Clia II. Na slikah je vsem deloval zelo nevšečno, ko pa je prišel na ceste pa so ga vsi hvalili. Po mojem mnenju bo z Meganom II isto8-)

||_^_|| ::

Z Vel Satisom že ni tako.

R0K ::

Ahh, navadite se. To je avto prihodnosti! Kaj pa ste mislis, da bodo avtomobili 15 skoz enaki. Čeprav je meni še M3 letnik 00 še vedno eden izmed lepših avtomobilov, dobiva zdaj hudo na kunkurenci.

Pa tut če mal pogledate konkurenco. BMX, Mercedes, Volvo, Fiat, Alfa vsi razvijajo nove konceptne modele, ki so nekak podobni tem novem Meganu. Tut men se je zdel na začetku grd, zdej se mi zdi pa že prav lušn.

Mi gre pa na jetra, ko se japonci, ki ne znajo dobrega dizajna ven spravt, mečejo s temi spojlerji ni nevem kakimi izpuhi. Beda™!

Drgač pa drži ja, da sta si precej podobna z Vel Satisom. Zadak mata skor identičen. Edin Satis ma mal manjšo zadnjo steklo. Pa spredaj je mal maska drgačna. Drgač pa skor enako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

Cr00k ::

Pr Renoju je znan da vedno delajo na revolucijah... In velikokrat jim uspe,... Glede tega megana, velsatisa,... Za danasnji svet je grdo kot svina... sam mogoče se pa bo taka oblika prjela v prihodnosti.. in Reno bo spet eden najglasnejših... da so tako oblikovane avte delal že leta 2002...

Sergio ::

men je pa ušeč :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Cr00k ::

evo edn je ze zagrizu u Renojev novi koncept avtov :))

Alec999 ::

Kaj so nardil z mojim Meganom 8-O ... oooo god ... upam da mi bo postala oblika usec :\

Mam Megana l.96 in mi je usec ... "novejsi" mi je se bolj usec ... ce bi zdruzu stevce in notranjost od tanovga Clio-ta bi mi bil perfekten. Sam tega najnovejsga Megana se bom mogu pa navadt :| Zaenkrat mi je neprivlacen :(


lp,
Alec999

dex ::

še mal fotk:







Zadeva mi je všeč, saj je res nekaj povsem svojega.



vem, da nič ne vem...

stromar ::

ne kupujte renoultov-grda pokvarjajoča jajca, od enga mojga sorodnika je več pri mehaniku kot na cesti, jajca so tudi neki KIA motors, ma en moj drugi sorodnik đip in sploh ne vžiga, ko se avtu zljubi vžge, ko se mu ne, lahko cev motor razdreš in probaš kaj popravit pa ne bo vžgal

stromar ::

pa neka FIAT multipla, ford KA,...-za skozlat. Novejši ko so avti, bolj grdi so.

||_^_|| ::

Najgrši avto ki se vozi po cestah je zame Ssang Yong Korando. fuj.

R0K ::

Kaj a ni lušten? ;)



:O 8-O :O

izbrisiracun ::

Evo po 10 letih sem se navadil tega avta, od začetka pa tudi meni grd ko noč.

Tarzan ::

Haha, ravno danes si se ga navadil. Jutri maš pa tehničnega in bo dokončno sfailal. :))

Zombi tema dneva.

RejZoR ::

Ne vem, men je Renault Megane Coupe zelo lep. Navaden pa tko tko.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Formula 1 ::

Meni je pa kmalu postal všeč in se mi zdi bolj zanimiv od novega Megana.Drugače pa se avto najlažje navadiš če ti stoji pred hišo(potrjeno na Meganu II in sedaj z Laguno III ki mi postaja vsebolj všeč čeprav je stara že več kot 4 leta ;) ).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Težava z avtom (podvozje) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
24324414 (19165) bluefish
»

Avto za 22000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15317869 (12842) Timurlenk
»

Nowi twingo? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
25340026 (23785) Siddh
»

Dost mam Kie, kupujem drug avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10413841 (11662) Djuro
»

Kateri avto kupiti - podajte prosim svoje mnenje! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13432238 (9975) OmegaM

Več podobnih tem