» »

Finale BRA:GER

Finale BRA:GER

Thomas ::

Samo da se ne bo treba komu trudit, sem odpru tole. (Sicer mi je vseeno.) ;)

Jst ::

za 30 sek prej ko jst...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Thomas ::

Aha, ampak kar je je. Drugače pa po moje dobro kaže Brazilcem. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

krucymucy ::

ja no ... sej jest niti ne gledam :D

Jst ::

Jst sm pa za Švabe...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

krucymucy ::

btw: za 14 sekund si bil prekasen! :D

Thomas ::

Če Nemci niso dali gola v 80+% časa ... ga najbrž tudi ne bodo.

Game over. IMHO. ;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zeberdee ::

ma tale fuzbal je prov zanić...

na tribunah nč navijanja sam dojčland in brasil... trenutno je že 2 gola prednosti za carioce

jRk0 ::

Mah, nemrejo Nemci zaj zmagat...kaki gol s lahko pade, ampak 2 pa malo tezje, da bi vsaj podaljski bli pa to...
You fuck up once, you loose two teeth.

Thomas ::

Promila ali manj verjetnosti. Promilo promile mogoče. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tomi ::

Pa se je zgodilo to, česar sem se bal..
Sicer pa, saj je še kaj hujšega kot to, da zmaga moštvo, ki ti gre na živce.
No, vsaj Ronaldinha se selektor poslal ven:) Ker tip mi gre tako na živce, da bolj ne bi mogel.
metrodusa.blogspot.com

frudi ::

jaz sem si rekel, 'če zmagajo nemci, ne gledam fuzbala nikoli več', ker če bi tako dolgočasna ekipa postala svetovni prvak... :\
no, na koncu se je vse dobro končalo, brazilci so povsem zasluženo zmagali.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Tr0n ::

Samo Kahn pa rox :).

BadB0y ::

:)) 0:2

R0K ::

Zasluženo?

Do tega finala je bla polovica golov usranih, ki so se odbil al od bralnilca alpa je napadlec zadel svojga igralca in je žoga spremenila smer in šla v gol.

Pač so zmagali. Sam Kahn še vedno rox. Če bi igral Ballack bi blo vse drugače. Ker se je vidlo, da niso mel pravega liderja in so igral sam na glavo. Razn tiste BOMBE Neuville-a je blo bol tko, tko. Dal so pa dva posrečena gola. hja, pač je bla sreča na njihovi strani, kar pa še ne pomeni, da si bili boljši. Sploh če gledamo, da je cel Brazlian Team skor 1x dražji od celga Nemškega bi jih lohk bolj nadigral.

burekar ::

Dal so pa dva posrečena gola. hja, pač je bla sreča na njihovi strani, kar pa še ne pomeni, da si bili boljši.


Nista bila posrečena. Ljudje ste pozabil kaj je Brazilija v nogometu. Ronaldo is back and there`s nothing you can do about it. Res je, da sem zgubil 1k SIT zarad tega, ker je Brazilija zmagala, ampak se sploh ne sekiram. Pokazal so kaj je pravi nogomet, drugi gol je bil pa itak najboljši nasploh.
Sej je Kahn car, samo proti vetru se ne da dobro urinirat:) .

perci ::

Se mi sam zdi al noben ni vidu, kako je Cafu zamesaril Jeremiesa. Zame je to rdeči karton brez vsake nadaljne debate. Me prov zanima, če bi Brazilci vseeno zmagali, če bi bil izključen.

frudi ::

eh, ROK spet nekaj bluzi...
dva posrečena gola? a ti se šališ ali kaj? ronaldo je pač pokazal koliko je vreden. pri prvem golu je najprej ukradel žogo, podal do rivalda, ki je takoj streljal in že takoj je bil ronaldo pred kahnom, da je potisnil žogo v gol. res izjemno gibanje v napadu...
pri drugem golu pa se je izkazal tudi rivaldo, ki je sicer v prejšnjih tekmah igral precej sebično, ampak je tokrat pustil naprej idealno podajo, potem pa miren in natančen strel ronalda. mat v dveh potezah :).
na drugi strani pa so nemci prikazali bolj malo, razen ob prekinitvah praktično niso bili nevarni. še iz trinajstih kotov niso uspeli iztržit niti kakega nevarnejšega strela...

Perci, oba sta štartala na žogo in Cafu jo je tudi prvi odbil, potem sta se pa pač zaletela...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: frudi ()

perci ::

frudi: nič ne rečem, Brazilci so carji, Nemci so pa igrali zelo povprečno, ampak Cafu in Jeremies se nista samo zaletela. Cafu je šel na nogo s podplatom. Se spomniš zlomljene Šiljakove noge? Kmalu bodo ljudje govoril: ja sej ni bil faul, najprej je z nogo odbil žogo, potem se mu je pa z glavo zaletel v podplat. Dej prosm te.

||_^_|| ::

Jst sm navijal za nemce.

Drugače pa so nemci prišli v finale predvsem po zaslugi KAHNa in KLOSEja. Igre pa niso pokazal čist nobene.

matter ::

Go england :D
Čez 4 leta :(
Sicer pa Brazilci so bili favoriti in zmagal. Je pa tko da je 1 gol zajebu Haman pa pol Kahn, ki jo je slibo ujelll.
Sicer pa so Nemci do tega trenutka kar dobr nadziral igro, ampak manjka jim strelec, pa še kaka luknja v obrambi se najde. Je bil pa 1 gol bolj po sreči oziroma napaki obrambe. Nemci pa težko lovijo rezultat, zato je bil tisti gol odločilen. Men je samo škoda da ni blo finala Brazilija : Anglija kar zelo sux!;(
Grem basket pa bom neloke metal

[out] ::

Eh, jst sm za Nemčijo navijau že od predtekmovanja. Javno sm žačeu navijat šele, ko je izpadla Slovenija, zato da me ne bi napadal zarad tega. Ko je blo do konca tekme še 1 minuta nism mogu več gledat:O Čeprav sem vedu, da ima Brazilija več šans da zmaga

[out] ::

Ja, namesto

Heil heil, Deutschland!

je

Bye bye, Deutschland!:D

jRk0 ::

Prav je, da so Brazilci zmagali in za njih sem tudi navijal.

Cisto lepo so dali gol in pa Kahna so tudi ze prej premagali, samo so meli pac malo nesrece s tisto precko pa Ronaldo je zgresil gol tudi...Drugace pa ce Nemcija ne bi imela Kahna bi lahko samo sli nekam... igre niso v prvem polcasu pa tudi drugem pokazali neke dobre...glede na to da so prvic streljali na gol v 43 minuti (nisem ziher da ravno v tej no, ampak vseeno)...Pa nonstop so Kahnu nazaj podajali...nikakvo.
You fuck up once, you loose two teeth.

[out] ::

Ja, zdej so čist zanič igral. Po mojem je tud prav da je Brazilija zmagala, če se niso potrudil. Pr tistem golu Ronalda, ko je žoga Kahnu iz rok zdrsnila je mel samo srečo, ker je malo dež padau, in je bla žoga spolzka.

trillian ::

kot prvo. tekma se mi je zdela ljubka.

kot drugo sodil jo je pier luigi colina. moj heroj med sodniki. ne vem, ce je kje se kdo do katerega imajo igralci toliko spostovanja in tako elegantno se nasmehne, ko pokaze karton, da se mi vedno milo stozi.

ljubko se mi je zdelo, ko si eden brazilcev ni znal obleci majice in imel s tem precej problemov (vmes so colino snemali kako se mu smeje).

nas ljubi oli je pa itak bil na prevelikem egotripu, glede na to, da je bil edini gol pred finalnom tisti od ircev, pa se ta takrat, ko so v bistvu ze nehali igrati... obcutek imam, da je rabil ta reality check. ampak oli je se vedno kul. nihce tako elegantno ne zveci v ritmu deutchland uber alles svoje zvecilke.

po svoje sem vesela, da je konec. cel mesec je bil v obsedenem stanju. back to real life.

love, trillian
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Justy ::

ameN.:D

XShaeboX ::

pa letosnje svetovno prvestvo je vse ena vlka farsa...
Prvo ko prvo sodniki, razern colline, so zjebal vec ko pol tekm...
Pol je blo tiscanje naprej "favoritov", ki pa jih letos ocitno ni bilo...
Pol tiscanje naprej Juzne Koreje, kao zato, da bo tut na vzhodu ratu nogomet bol popularen...

U glavnem, razocaranje na celi crti...
Bi clovk mislu, da si bo vzel cajt, pa mal tekme glede, da cas mine, pa te mine po parih tekmah ko jih vidis...

Pol pa se pizdarije u nasem taboru...ok, o tem ne bomo, je blo ze prevec povedanga...

Beda vse skupi, js debil pa gledu 90% tekm, pa se na koncu ze prav mucil, ko sem jih gledal...brez bilo kakega entuziazma...

kar se tice pa finala...Maradona je lepo povedu, da tak bednga finala se ni blo

Nemcim svaka cast da so ob tak mladi ekipi pa tolkim poskodbam prisli u finale, sam niso mogl igrat ce se ballack ni igral u finalu...
Brazilci pa tut niso nc kej pokazal. Bla bi se bol bedna tekma, brez golov, ce ne bi Kahn mel slabga dneva, pa je dva gola pokadil brezveze...

BEDA, FARSA, KUHINjA ;(( ;(( :'( ;( :'(

R0K ::

Najbojlša tekma na tem prvenstvu je bla zagotovo za 3. mesto med Korejo in Turčijo. Full dobra tekma! Takšne bi mogle bit na takem tekmovanju skoz!

Itak pa lohk Nemčiji sam čestitamo. Sploh pa so bli oni že osredotočeni na SP06, ki bo pri njih, takrat pa bodo lih meli tapravo, ekipo.

_Mortal_ ::

Rok: ne preveč verjet v to. Nemci so prišli do finala sm zarad "srečnega" žreba. Kaj so jim delal amerikanci še gol so jim dal(čisti gol) pa so ga kot ponavadi poništl.

1:0 Paragvaj
1:0 Usa
1:0 korejo

aja še to Klose je papak. Naslednih birhoffa. Noge ma samo za hodt. kakšen vole al pa šut pri njemu ni verjeten. Moje mnenje je da je navadna rupa pa še tri gole je dal saudijcim.

Tomi: zakaj sovražiš Ronaldhinjota
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Tomi ::

_Mortal_: Zakaj sovražim Ronaldinha. Saj nisem rekel, da ga sovražim, samo na živce mi gre. Pač tako čuden je, in mi je zato antipatičen. Verjetno zato, ker deluje tako zelo otročje.
metrodusa.blogspot.com

jRk0 ::

Meni pa je ronaldinho vredu, je pokazal da zna dobro obvladat zogo in tudi kaksen prosti strel vdarit:)
You fuck up once, you loose two teeth.

_Mortal_ ::

Men gre na živce njegov friz in nov Ronaldotov friz
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Tomi ::

Sicer pa, če te še niso naučili v OŠ, obraz je Ronaldov, prav tako kot Ronaldinhov. Ko vidim kakšne oblike svojilih pridevnikov, pa kar dobim izpuščaje po telesu.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

DavidJ ::

prosti strel zna vdarit? :D

podat je hotu, tko kot osterc, ko je lobal romuna v ljubljani za 2:1, pa je sla zoga nekam v 3 pm.. je najbrz klel takoj po tistem, ko je udaru zogo.. sej si je seaman dal tam sam gol:)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

_Mortal_ ::

hornet: ni prvič je je Seaman dobil tok "beden" gol.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
896145948 (121199) FlyingBee
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901211717 (172526) DarwiN
»

SP v nogometu - Nemčija 2006 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Loža
146358012 (35174) DominusSLO
»

A mislte da bo Zaho dons igrov? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
793525 (2978) abcde7

Več podobnih tem