» »

Heker mi nonstop vdera v komp

Heker mi nonstop vdera v komp

gt55gre ::

Živjo enkrat sem staknu zelo nadležno nadlogo, mislim, d aje heker, ker se mi todogaja na večih računalnikih. Nevem kako to, ampak heker mi blokira pritisk leve tipke od miške, se sploh ne odziva, pravtako, mi zabaše komp, da mi internet šteka, in se ena stran nalaga 15 z ali celo več, in mi že pošteno načenja živce. Enkrat mi je celo izklopil zvok itd. Po formatu, j e lep čas komp deloval normalno, potem pa spet kar naenkrat internet strani odpira zelo počasi, in ponovijo se isti simptomi. Ko takrat, ko mi blokira miško premaknem miško se vleče kurzor za označevanje. Ko gledam film v gom playeer mi prestavla odcepe filma, ali mi ga celo zašteka. Sem že probal z zon alarmomo, in mi nonstop blokira njegov ip, samo to je samo začasn arešitev, trenutno ga nimam naloženega. Pa še takrat, ko mi zone blokira ip, mi ker se ne spoznam dosti na opozorila od zone alrma kaj hoče met pride not, tako, d anevem, kako se naj rešim te nadloge. Zone alrm mi sicer javi celo neko kitajsko ime. Je pa tako, približno npr danes omi je internet deloval normalno, od 8:00, do 14:00, potem pa spet neha odpirat stvari v mopzili, in isto mi blokira miško. Vlčasih je tudi dva dni mer potem pa spet. Tako, d asem prepričan da je to heker, kaj mi narediti.

Se opravičujem za napake pri pisanju.


Hvala za odgovore.
  • polepsal: Mavrik ()

imagodei ::

kod bo braltokačo pačes e stokrat opravičiuš . kwač ebi se njprejn auču pisat , pol pa zastavz vprašanje ? Ločila sov eč al amnj desnostična , pomag atud če presledke štancašn atpravmu mestu . če se pa šec lo zavedap da sin aredil cek kup napoak p atkole - obstajajot ud spelcheckerji .

zejp anapiš tko, da te bomo vsa jpribližn zastopl pa da ne bo grozljiva oblika tvojga posta bolj interesantna, kot vsebina. Viš, daleč od tega, da bi moral bit ravn vse napisan slovnično brezhibno, pa se vseen da precej bolj normaln brat.
- Hoc est qui sumus -

Okapi ::

Kako naj berljivo piše, če mu pa heker blokira miško, pa verjetno mu tudi na tipkovnici črke prestavlja, če mu lahko v gomu odcepe filma:D

O.

zee ::

format c: + poletna sola slovenscine
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

luky ::

format c: + poletna sola slovenscine

Se pridružujem tvojemu postu......

:)
luky!

jest10 ::

Za začetek probej z drugo miško...

cyber_killer ::

@gt55gre

Za ceno okoli 100€+potni stroški, ti uredim mašino zelo strokovno, da ne boš imel več takih problemov.

dba ::

@gt55gre

Za ceno okoli 100€+potni stroški, ti uredim mašino zelo strokovno, da ne boš imel več takih problemov.


zo 10€ + potni stroški uredim, tako da SPLOH nikoli več ne bo imel problemov :D

oldguy ::

zo 10€ + potni stroški uredim, tako da SPLOH nikoli več ne bo imel problemov


Kaj, a obrabe kladiva ne boš računal posebej...;)

dba ::

:))

szitni1 ::

najbolje je, da greš do hekerja in se poskusiš kaj dogovorit z njim :)

zelenjava ::

cyber killer



Za ceno okoli 100€+potni stroški, ti uredim mašino zelo strokovno, da ne boš imel več takih problemov.



Da te ni sram oderuh

cyber_killer ::

cyber killer



Za ceno okoli 100€+potni stroški, ti uredim mašino zelo strokovno, da ne boš imel več takih problemov.



Da te ni sram oderuh


Dej revež raj tih bod.Misliš da je vse next next finish. S takimi amaterji ne zgubljam časa.

zee ::

Nekaj je tarifa dela, drugo je pa t.i. vzgojni del, ki krije tveganje, da se bo taka situacija ponovila v prihodnosti >:D

Zase lahko recem, da ze nekaj casa ne klikam na Next/Finish gumbe, saj se sistem instalira sam.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

nodrim ::

na daljavo tole itak ne bo šlo ..

dam še jst ponudbo :D

20 €/h + potni stroški 8-)

boogie_xlr ::

Si že probu odštekat internet v taki situaciji? To je 1. zadeva ki jo narediš, če pride do vdora!

r5r ::

+1

Točno to in tvoji problemi bodo takoj izginili. internet = problemi.
And it makes me wonder.

drejc112 ::

Kr na internetnega ponudnika se znasaj oz. remote desktop izklopi itd.
Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: drejc112 ()

gt55gre ::

Boggie_xlr, ne nisem, ker internet potrebujem. Je pa zanimivo, da mi ne briše nobenih stvari itd, uglavnem samo blokira komp. Miš je vredu drugače, pravtako tipkovnica. Sem poklical računalničarja, ki mi je že večkrat zrihtov komp, ko je šlo kaj narobe, tako, da poročam. Cyber_killer, ne se hecat!. Imagodei, hvala za tvojo res" strokovno pomoč", rajši bod tih, če nimaš kej pametnega za povedat!
Citiraj

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Zheegec ()

LapD ::

fuj ga bodi hekerja :P
web&motion designer

oldguy ::

Ma prav so ti povedali. Če hočeš pomoč tule gor, boš pisal v (vsaj približni) slovenščini. Če ti pa to ni všeč, pa pojdi jokat na kakšen joker forum. Skratka, take it or leave it...

detroit ::

Cyber killer ma prbližno prav glede stroškou, vsaka firma računa (po zakonih in določilih) okrog 50eur za uro servisa in next next done ne spada pod to:)
Kdor pa misli da se komp zrihta v dveh urah (rešit podatke po potrebi oz analiza in odprava napak) se malenkost moti...


delam na servisu (ne nek random servis "strokovnjakov";)
Skero

vaiserious ::

hm... jaz bi formatiral vse skup, pa če bi res bla taka sila bi raje kupil kakega NOD32 - al pa kateri drugi av oz firewall program. sem že tudi poskusil ta zastojnski zone alarm - je za en drek.

cyber_killer ::

@detroit91

Hvala za podporo. Mislim, en folk sploh ne steka, kaj pomeni strokovna namestitev operacijskega sistema. Najbrz majo v mislih da dam cd not in poklikam jezikovne nastavitve in vstavim geslo in to je to. Daleč od tega. Na vsakem OS-u je polno servisov, ki lahko predstavljajo potencial za kakršnkoli vdor. Npr. kaj rabiš imet gor nameščen MSN Explorer, če ga ne nucaš. Večina folka sploh ne ve da obstajajo servisi, katere po frišni inštalaciji lahko štopiraš sigurno 10, ker jih preprosto ne nucaš. Tako da kar lepo naprej in prosi vaškega mulca naj ti formatira in poinštalira sistem.

Meizu ::

Ah, dej no, kaj pa rabi povprečen uporabnik takšne stvari. Sam nimam že 4 leta nobenega antivirusa sploh na kompu, lukenj varnostnih ne mašim, vse kar mam je Sp2 gor. Pa nisem NIKOLI imel takšnih problemov. Še virusa nisem staknil (vsaj da se spomnim ne).

5er--> ::

Zadnje slavne besede. :D

st0jko ::

kako pa veš da nimaš virusa če nimaš antivirusa ki ti pove da imaš virus...
keks?

mihajlcenko ::

lep pozdrav, a mi lahko kdo prosim pomaga kako pridem do gesla ki sem ga pozabil, za vstop v windows visto?

Meizu ::

kako pa veš da nimaš virusa če nimaš antivirusa ki ti pove da imaš virus...


Zdej sm ga po dolgem času dal gor in ni zaznal nobene okužbe.

gt55gre ::

Evo dobil sem njegov ip , in ime nekaj pod akamai nevem kaj je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gt55gre ()

jan01 ::

@Meizu
Kaj si gor dal? Poskeniraj vsaj s kaspersky avptool...

gt55gre ::

Zbrisano

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gt55gre ()

jan01 ::

Pa si sploh formatiral, ali si akr čez snemal? Kateri os? Kater router imaš? Kater antivirus? .... Več informacij, nimamo vsi telepatskih sposobnosti...

gt55gre ::

Računalnik sem formatiral os je xp , router je sagem nevem ker model , antivirus je nod 32.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gt55gre ()

Ziga Dolhar ::

Pa outgoing je.

To pomen, da je heker fizično nastanjen znotraj tvojega računalnika. Si že probal odpret ohišje in prevert, da ni notri kak tujek, kakšen elektronski element (zadostuje tranzistor!), ki tam ne bi smel biti?
https://dolhar.si/

jan01 ::

Ne znaš vsega odgovorit? Rabiš še za to pomoč? Pa zonealarm kar lahko odstraniš(itak bolj slab) in gor daš raje comodo oz online armor.
Najprej zloadej avira rescue system cd http://dl1.pro.antivir.de/package/rescu... , bootaj z njim, da poskeniraš

XsenO ::

Ugibam, da si na routerju, tako da lepo tam blokiraj vse porte pa mirna ("insert shitty country here")
1 + 1 = 1

Meizu ::

@Meizu
Kaj si gor dal? Poskeniraj vsaj s kaspersky avptool...


Mam Avast Professional edition.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

wtf sosed.si... (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Loža
1340117839 (40048) Poldi112
»

Potni stroški - sankcije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7918766 (12636) SeMiNeSanja
»

Študentsko delo - potni stroški

Oddelek: Loža
318313 (5444) St235
»

Krvodajalska akcija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8010066 (8113) PrimozR
»

Nakup garsonjere

Oddelek: Loža
444545 (3464) KandazaR

Več podobnih tem