» »

wtf sosed.si...

wtf sosed.si...

««
«
1 / 27
»»

al3s ::

Sicer se nikoli nisem probal njihovih storitev poznam jih predvsem zaradi "agresivnega" oglasevanja po ljubljanskih plocnikih in blokih vendar me to niti ne moti, v bistvu se mi je vse skupaj zdela dobra ideja. Danes zagledam oglas na slo-techu klinkem da si pogledam malo kaj ponujajo...takoj me preseneti stran na kateri ce pogledas malo nizje opazis miljon nametanih linkov...ker ne uporabljam windowsow in je firefox dokaj varen brskalnik kliknem...in seveda popup z antivirus scanom ki me opozarja da imam viruse bla bla...verjetno bi jih tudi res fasal ce bi imel namescen ie6 in winse kot vecina obicajnih uporabnikov. Se dobro da ponujajo racunalnisko pomoc ki jo itak rabis prvic ko obisces njihovo stran...ce si z takimi triki pridobivajo oz. nategujejo stranke si ne morem mislit koliko neumnosti natrosijo kaksni starejsi zenici, ki nima vnuka da bi ji malo racunalnik porihtal...mislim z eno samo besedo Smeti!

  • odbrisal: Primoz ()

opeter ::

Jah, če ni dela, si jo moreš nekako ustvariti, ali?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

imallears ::

haha lol, ker marketing :D

Good Guy ::

haha fak ktere cene majo:)

tale mi je nabolj butasta

Dodatna ponudba

Namestitev MP3 predvajalnika 59,00 €
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

MarkookraM ::

Tile tipi so mi bili sumljivi že od nekdaj, kako so oglaševali tudi ni pomagalo. To kar pa si sedaj pokazal na njihovi strani pa pomeni, da so zreli za odstrel. Kot bi zdravniki po cestah nastavljali pasti da bi si biznis ustvarili.

Sploh ne morem verjet, da je res...

shark_nm ::

Ko sem biu šmrkovc so mi dal 2-5 jurjev pa sem zrihtal.... Ne pa tole nategovanje po 60 eur.

km- ::

Cene so itak nateg, da pa strankam nastavljas past.. a ni to zrelo za prijavo?

Drugace pa zgleda da ne gre tako slabo tole nategovanje:
Čisti prihodki od prodaje 21.746 EUR
Poslovni izid obračunskega obdobja 4.334 EUR
Vir: AJPES - podatkovna baza letnih poročil 2007

al3s ::

Na prvi strani ze ni vec linkov...bu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: al3s ()

AndrejS ::

Morda pa maš ti virus v tvojem Firesuxu... Sem obiskal stran z IE7 pa ne opazim nobenih linkov.

al3s ::

 sosed

sosed

...nevem zakaj ampak linkov zdej vec ni...bu mogoce so jih pa heknli...pa sem glih ob nepravem trenutku pogledal...

al3s ::

AndrejS: verjetno nas ima vseh 7 ki smo te linke vidli viruse a? In to take ki ti samo na sosed.si pokazejo linke dej ne nabijaj poglej si screenshot. Ti pravim da so ocitno ze spucali meni jih tudi ne prikazuje vec...nevem no to se mi je res zdelo ze prevec...mogoce pa za to res niso oni krivi.

km- ::




Seveda virus na macu .. lol
Aja na strani so linke ze odstranili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: km- ()

Blinder ::

Nateguni pač.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Kami ::

Tudi mene moti njihovo agresivno oglaševanje.

djordjevic ::

Agresivno oglaševanje ali dejstvo, da so se znašli in ponujajo storitve, ki jih obvlada 95% slo-techovih članov, za oderuške cene? Veš, kako gre rek: Ko imajo butci denar, jim ga pametni pulijo.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zheegec ::

Čakaj, imajo vso pravico, da veliko računajo. Je že povpraševanje takšno... Tako pač je.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

gzibret ::

Ja, samo oni so PRIJAZNI serviserji. Če je treba pomijejo še posodo in po tleh, pa operejo zavese in popedenajo gospodinjo >:D (medtem, ko se defragmentira disk seveda :D)
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

Blinder ::

A gremo slotekovci naredit jim konkurencno firmo?:D Mislim da z nasimi skupnimi mocmi bi vedli več kot oni:D Mene če me plačate 4€ preko štud. servisa mi je dovolj;)
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Meki ::

Jaz bi jih poklical, če bi imel doma par serverjev pa par routerjev pa rekel, da naj mi sedaj postavijo te serverje in zvežejo routerje med sabo tako da bo vsak server v svoji mreži, potem pa PC moje sestre priključijo na prvo omrežje, mojega pa na tretje. Naj mi s svojim strokovnim znanjem še nekako usposobijo enostavno povezavo med mojim in sestrinim računalnikom, da bom lahko sharal datoteke. Dal bi jim cel vikend časa, sem siguren da bi se zataknili že pri postavitvi serverjev, če pa ne pa 100% pri več mrežah :D.

djordjevic ::

Koliko pa misliš, da so plačani njuni študenti? :))
No grave is deep enough to keep us in chains.

Meki ::

Pa to, da so dali oglas na slo-tech je čisti dokaz njihove bebavosti. To je tako, kot bi dal oglas za avto servis na forum avtomehanikov. Tak oglas spada na 24ur.com in podobne trač portale kjer je največ bedakov, ki bi take storitve potrebovali na kupu.

Blinder ::

ene 5€ bi mogli dobit a? Meni niso hoteli povedat kolko placajo lol:D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

kihc ::

1. Inštaliraš FreeBSD oz. nekaj podobnega (shell only).
2. Pokličeš da si kupu nov printer pa da ga neznaš uštimat.

:D
x

Petar550 ::

Pozdravljeni,


moje ime je Nina Breznik in v podjetju SOSED skrbim za odnose z javnostmi. Poskusila vam bom odgovoriti na vprašanja, ki jih zastavljate.

Glede spletne strani - res je, nekdo nam je malo ponagajal in nam stran zasmetil z linki. Na srečo smo hitro opazili in zadevo takoj umaknili. Prav imate, takšen način trženja bi bil res neumen.

Glede plačil naših serviserjev je tako, da so plačani po učinku. Torej dobijo več, če se tudi bolj izkažejo. Oglas tukaj pa je "darilo" Slo-Techa, ker se zdi njihovi ekipi ideja, da pomagamo laikom, dobra in nam na ta način želijo pomagati pri razvoju naših storitev. Še enkrat hvala SloTech ekipi!

Namen oglasa pa je, da se predstavimo prav vam, računalniškim navdušencem in strokovnjakom, da veste, da obstajamo in da se nam lahko pridružite, če se želite skupaj z nami boriti proti nedelujočim računalnikom :)

Sosedski pozdrav in prijeten vikend,

Nina

PS: Profila na Slo-Techu pa še nimam, zato sem si ga "sposodila".

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Petar550 ()

cortez ::

Ne vem kaj poreči na zgornje besede PR predstavnika podjetja. Vsa čas ekipi Slo-techa, da je profitnemu podjetju, ki se ukvarja z prodajo znanja neukim uporabnikom omogočilo »Brezplačno« reklamo.

Še malo pa nas bo link www.slo-tech.com direktno privedel na domačo stran našega dobrosrčnega soseda.


Marketinška poteza, dragi vodje slo-techa, vam je enkratna. Še boljše kot pa pljuvati v lastno skledo.

Menim, da je bistvo slo-techa v tem , da nekomu, ki ima malo oz nič pojma o delovanju informacijskih naprav omogočiti brezplačno pomoč izmed kopice izkušenih forumašev na slo-techu. S tem, ne da novi uporabnik razširja svoje informacijsko znanje, ampak začne v polni meri izkoriščati obsežen zaklad, ki se skriva v forumu slo-techa. Lahko bi celo rekli, da ga informacijsko izuči, če le ima uporabnik volje za to ( in zna uporabljati iskalnik).

Nekje v podzavesti mi roji tole po glavi; Kaj je boljše ? (Pro)-Dati človeku ribo ali naučiti človeka loviti ribe ?

Pyr0Beast ::

A gremo slotekovci naredit jim konkurencno firmo?[:D] Mislim da z nasimi skupnimi mocmi bi vedli več kot oni[:D] Mene če me plačate 4€ preko štud. servisa mi je dovolj[;)]
MMMM +2

Nekje v podzavesti mi roji tole po glavi; Kaj je boljše ? (Pro)-Dati človeku ribo ali naučiti človeka loviti ribe ?
Nauciti cloveka loviti ribe, nato pa mu zaracunavati za vabo in ribisko opremo [>:D]
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

TESKAn ::

Nekje v podzavesti mi roji tole po glavi; Kaj je boljše ? (Pro)-Dati človeku ribo ali naučiti človeka loviti ribe ?

Kaj naredit, če človek noče, da ga naučiš lovit ribe in bi raje videl, da mu zastonj prineseš ribo na krožnik vsakič, ko bo lačen? Tak občutek ti namreč dajo kake že stokrat predebatirane teme.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

MarkookraM ::

Je sploh mogoče, da nekomu stran zasmetiš z linki? A nebi zato moral spremeniti source kodo strani direktno na serverju?

R33D3M33R ::

Seveda je. Izkoristiš varnostno luknjo v portalu.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Steinkauz ::

Ki naj bi jih oni odpravljali :>

Poldi112 ::

Ni ravno nekaj nenavadnega da ti sesujejo site. Plus da ne vem kaj imate proti samemu sosedu. Sam jih sicer ne poznam, ampak cene so normalne. Gledal sem tudi eno njihovo konkurenco (pozabil ime) in so primerljivi. Primerljivi so tudi s cenami storitev v tujini.

To je firma. Ki ima stroške. Ne morejo preživeti z servisiranjem na domu za €10 na uro, tako kot kakšen študent. In dosti ljudi je ki jim je v interesu kupiti to storitev. Saj, če si kdo želi sam popraviti računalnik super, ne pa zdaj siliti s forumi in učenjem starih dedkov oz. vseh, ki jim je računalnik zgolj orodje.

Ker tudi kruh si lahko sam pečeš. Pa pulover štrikaš. Ampak to nekako ni smiselno, ane? Raje pustiš strokovnjaku da rihta svoje področje, ti pa delaš to kar tebe interesira.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Matek ::

Ki naj bi jih oni odpravljali :>
Eh, kje pa. To so ene neumne predstave, da naj bi bili dandanes računalniški strokovnjaki kar multitalentirani. Približno kot če bi zidar bil obenem še arhitekt, gradbenik in pleskar.

Ne se hecat - oni izvajajo manjša popravila in izobraževanje na domu, ne pa administracijo strežnikov.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

MK42 ::

Ne se hecat - oni izvajajo manjša popravila in izobraževanje na domu, ne pa administracijo strežnikov.


Kot pa da je ta t.i. 'administracija strežnikov' tak tabu. Če cel sosed team ne zna zase poskrbeti, kako bodo za druge?

Vprašanje je, koliko časa so bili 'messed with'.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MK42 ()

Alexius Heristalski ::

Glede spletne strani - res je, nekdo nam je malo ponagajal in nam stran zasmetil z linki. Na srečo smo hitro opazili in zadevo takoj umaknili.

Ja, pa vam ni najboljše uspelo. Klik.

 screenshot

screenshot

fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

karafeka ::

Zgleda, da jih je nekdo dobil na piko. Ne verjamem, da bi to sami dali gor, da bi imeli potem več prometa.

Mislim, da je takšno podjetje dobra ideja. Včasih se prav zamisliš, ko nekdo sprašuje na forumu kako se formatira disk. Kako mu boš razložil na daljavo, če še takšnih osnovnih zadev ne ve ? Ko bo pa zbrisal kaj njemu pomembnega, bo pa tebe obtožil.

Dandanes ima vsak računalnik (ali dva), včasih so pa imeli samo entuziasti. To je isto kot avtomobilski servis. Če imaš probleme, greš na servis, nekdo ki pa zna, pa sam popravi.

Petar550 ::

Glede spletne strani - res je, nekdo nam je malo ponagajal in nam stran zasmetil z linki. Na srečo smo hitro opazili in zadevo takoj umaknili.

Ja, pa vam ni najboljše uspelo. Klik.

 screenshot

screenshot



Alexius Heristalski, hvala za obvestilo. Tudi to je že urejeno.

lp,
Nina

koyotee ::

slabi ste vi sosedi, da vas morjo LAIKI spominjat na napake...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Matek ::

Kot pa da je ta t.i. 'administracija strežnikov' tak tabu. Če cel sosed team ne zna zase poskrbeti, kako bodo za druge?
Ne da je tak tabu, ampak nima dosti zveze s tem, kar delajo. Oni se ukvarjajo s svetovanjem pri nakupu računalnika, nastavljanjem firewalla, razlaganjem ljudem kako naložiš glasbo na iPoda, ipd. Tudi mesar in pek se oba ukvarjata z živili, pa to ne pomeni, da sta sposobna opravljati poklic drug drugega.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

A. Smith ::

Jaz pa podpiram nekoga, ki zna postaviti za delo neko ceno. Konec koncev to tudi zviša ceno, ki jo bo postavil nek študent. Včasih so take, ki so si za tako delo drznili zaračunati, najmanj postrani gledali.

Če se delo, ki ga obvladate, draži, je lahko to za vas samo dobro.

Kar pa se tiče portala, shit happens. Bodo že zrihtali. Konec koncev se je to zgodilo tudi večjim stranem, med drugim (s pomočjo socialnega inženiringa, ne pravega hackanja) tudi Slo-techu samemu.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Nevro^ ::

Ka kaj si ti fukjen malo! Zdaj gledam ta cenik od soseda in ne vem ali bi se jokal ali bi se smejal! LOOOOOOOOOOOOOL!

Mi že kar ornk gre po glavi, da bi jim naredil konkurenco! >:D

Gospodična Nina me pa zanima ali vašim klientom nameščate nelegalno programsko opremo?

MK42 ::

Glede spletne strani - res je, nekdo nam je malo ponagajal in nam stran zasmetil z linki. Na srečo smo hitro opazili in zadevo takoj umaknili.

Ja, pa vam ni najboljše uspelo. Klik.

 screenshot

screenshot



Alexius Heristalski, hvala za obvestilo. Tudi to je že urejeno.

lp,
Nina



http://www.sosed.si/clanki/index.php

Not.

LuGi ::

Če bi refreshal bi opazil da so zadevo odpravli :|

Poldi112 ::

>Mi že kar ornk gre po glavi, da bi jim naredil konkurenco

Pa si razmišljal o tem da rabiš ekipo ljudi ki imajo vedno dober odzivni čas, delovne prostore, nekoga za administracijo, računovodstvo, ..., državo, ki ti pošteno oklesti plačo.

Po mojem da ne. Ampak hej, ti kar naredi konkurenčno podjetje. Te čisto podpiram. Samo dvomim da boš dolgo živel.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Slo-One ::

Seznam vseh storitev

Strokovno svetovanje pri nakupu novega računalnika
39,00 €

Osnovna ureditev in zaščita
Osnovni priklop 39,00 €
Standardna zaščita 95,00 €
Napredna zaščita 108,00 €
Premium zaščita 129,00 €

Zaščita in shranjevanje
Enkratni prenos podatkov do 9,4 GB 96,00 €
Avtomatiziran prenos podatkov 98,00 €
Trajno brisanje podatkov z diska 39,00 €

Omrežja in internet
Strokovno svetovanje glede domačega omrežja 29,00 €
Namestitev celotnega omrežja 89,00 €
Popravilo omrežja 69,00 €
Zaščita brezžičnega omrežja 39,00 €
Povezovanje v omrežje 69,00 €
Težave s ponudnikom interneta 69,00 €
Povezovanje dodatnih naprav v omrežje 69,00 €

Trening 1-na-1
Prva ura 69,00 €
Naslednja ura 29,00 €

Popravila in nadgradnja računalnika
Diagnostika 29,00 €
Popravilo programske opreme in diagnostika 69,00 €
Diagnostika in popravila 108,00 €
Napredna diagnostika in popravila s preventivno zaščito 149,00 €
Optimizacija 59,00 €
Namestitev strojne opreme 69,00 €
Namestitev programa 59,00 €
Namestitev programskega paketa 69,00 €
Namestitev operacijskega sistema
108,00 €
Kopija operacijskega sistema (Restore CD) 59,00 €
Servis računalnika na SOSED servisu 89,00 €

Dodatna ponudba
Namestitev MP3 predvajalnika?? 59,00 €


Namestitev MP3 predvajalnika, kaj je to???

Namestitev MP3 predvajalnika
Če želite med delom na računalniku poslušati glasbo po vašem okusu, vam lahko serviser na računalnik namesti MP3 predvajalnik, ki vam bo delo na računalniku naredil prijetneje. Razložil vam bo, kako se ga uporablja, kako posneti glasbo na CD, kako prenašati glasbo na vaš MP3 predvajalnik, kako organizirati vašo digitalno knjižnico in še mnogo več.

Čas je za digitalno glasbeno knjižnico. Naj vam serviser na računalnik namesti MP3 predvajalnik.

Storitev vključuje kratek 1-na-1 trening:

* Kako uporabljati MP3 predvajalnik
* Kako kopirati CD-je na svoj računanik
* Kako snemati svoje CD/DVD-je
* Kako prenašati glasbo na vaš MP3 predvajalnik
* Kako organizirati vašo digitalno knjižnico


Potreben je širokopasovni internet (ADSL, kabelski internet itd.). Strojna oprema ni vključena v ceno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slo-One ()

Urc ::

Se mi zdi, da bo tole kar programček aka Winamp npr.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

karafeka ::

Na moj konec 100% nimajo kakega odzivnega časa :)

Mislim, da sedaj pokrivajo samo našo preljubo Močvirje.

Slo-One ::

Pa cene so tudi odbiiite.

Naprimer:
Potni stroški: 15 € (da se recimo nevemkam more peljat) pa ura dela recimo da je oderuški pa 15€, pa 10€ za podjetje pa pridem na 40€.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slo-One ()

Daedalus ::

Kot pa da je ta t.i. 'administracija strežnikov' tak tabu.


He he, odvisno kaj delaš. Dokler si Windoze point'n'click "admin" al pa vzdržuješ nek lame LAMP server, res ni. Ko pa prideš enkrat kako ligo,dve višje... pa rata dokaj zajebano.

Pa cene so tudi odbiiite.


Pa jim pejd delat konkurenco z nižjimi cenami. Ti nihče ne brani.


Sicer pa ja. Za firmo, ki prodaja (tudi) security oriented storitve bi pričakoval, da si znajo vsaj malo poštimat svojo spletno stran. Da je lih vsak neumen bot ne poheka.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

R33D3M33R ::

Cene so take kot jih ljudje plačujejo, zato je o tem brezpredmetno debatirati. Lahko sicer komu odsvetuješ njihove storitve, ampak ali so ostali računalniški servisi kaj boljši?

Petar550: PS: Profila na Slo-Techu pa še nimam, zato sem si ga "sposodila".


Pa ta izjava je tudi za lase privlečena. Kdo pa ima potem username sosed.sosed?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Zgodovina sprememb…

Icematxyz ::

Mi že kar ornk gre po glavi, da bi jim naredil konkurenco


...


Pa si razmišljal o tem da rabiš ekipo ljudi ki imajo vedno dober odzivni čas, delovne prostore, nekoga za administracijo, računovodstvo, ...,

državo, ki ti pošteno oklesti plačo.

Po mojem da ne. Ampak hej, ti kar naredi konkurenčno podjetje. Te čisto podpiram. Samo dvomim da boš dolgo živel.

...

Projekt podpirajo:

    Ljubljanski univerzitetni inkubator

    Tehnološki park Ljubljana Brdo

Toliko o "zlobni" državi. ;)
««
«
1 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predragi električarji, očitno v Sloveniji trg ne deluje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16835086 (3464) feryz
»

servis avtomobila - upravičenje porabe časa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10810097 (7553) Mato989
»

www.wee.com - čuri muri ?

Oddelek: Loža
3410530 (5056) KTr1sk
»

Koliko zaračunati za izdelavo videa? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16228208 (23613) buttplugs
»

SOSED d.o.o. v policijski preiskavi. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9521904 (17365) ThinkPad

Več podobnih tem