» »

Nova gripa in farmacevtske družbe

Nova gripa in farmacevtske družbe

1 2
3
»

jype ::

PacificBlue> Je pa teorija, da to nakazuje da se bo ob najvišjem možnem "peaku" zgodil zero point, in ob tem se bosta zemeljska magnetna pola zamenjala. So še druge stvari, samo ne bi zdaj o tem.

Magnetna pola se obračata že odkar planet obstaja, cikel je pa počasen, pola se ne zamenjata v prej kot nekaj sto letih.

PacificBlue> ker sem zadnjič mal raziskoval vpliv sionističnih gibanj za vstop ZDa v 2.svetovno vojno..in ker imajo velik vpliv na politiko v Zda, tudi danes.

Ja seveda imajo, saj je veliko židov v ZDA, pa tudi zelo očitno jasno je, zakaj so se zavzemali za vstop ZDA v vojno! Tu ni nobene zarote, sine!

Utk ::

Razlog je zelo očiten ja, ampak ta razlog ni par mio pobitih Židov.

Pyr0Beast ::

Magnetna pola se obračata že odkar planet obstaja, cikel je pa počasen, pola se ne zamenjata v prej kot nekaj sto letih.
6° na dan niti ni tako malo.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

jype ::

CrniE> Razlog je zelo očiten ja, ampak ta razlog ni par mio pobitih Židov.

Seveda ne. Razlog je represija proti židovskemu prebivalstvu na okupiranih ozemljih. Takrat holokavst še ni bil svetovno znana reč.

Pyr0Beast> 6° na dan niti ni tako malo.

Ne gre to kr tko enostavno. Več sto let je planet brez izrazitega magnetnega polja, na številnih mestih se močnejše polje pojavlja in izginja.

Šele ko se sredica neha "obračat" začne spet nastajati polje, kakršnega smo vajeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PacificBlue ::

PacificBlue> ker sem zadnjič mal raziskoval vpliv sionističnih gibanj za vstop ZDa v 2.svetovno vojno..in ker imajo velik vpliv na politiko v Zda, tudi danes.

Ja seveda imajo, saj je veliko židov v ZDA, pa tudi zelo očitno jasno je, zakaj so se zavzemali za vstop ZDA v vojno! Tu ni nobene zarote, sine!


Ni tako preprosto. Ustanovitev države Izrael je eden izmed faktorjev ki vpliva na globalno politiko in s tem mislim konfikte s sosednjimi arabskimi državami, predvsem imam v mislih napad na Iran.Ki bi lahk sprožil ww3.

IceIceBaby ::

Skoraj nedojemljivo je kakšni idioti so nekateri. Število Židov v administraciji od Obame in navodila varnostnikom v Londonu so dokaz zarote. Navodila varnostnikom? Resno?

HRW in AI nimajo nobene moči, neke skrivnostne ezoterične komisije pa imajo moč na nivoju bogov ali vsaj demonov? Osnov mikrobiologije vam ni treba poznati, da lahko ocenite genetsko strukturo virusa za sumljivo? Vsi slabi dogodki na svetu so povezani z Tamifluji, Rumsfeldi, NWO in WMD?

Resno reveži ste. Tokrat ne mislim žaljivo, ampak pomilovalno. V kaotičnih sistemih za nazaj iščete vzročne in druge povezave, zato da bi dokazali, da sistem ni kaotičen. Ker vam to daje občutek varnosti. Mora biti načrt, pa magari božji ali pa od par vsemogočnih zlobnih stricev. IMO gre za zastoj osebnostnega razvoja na prededipalni stopnji, kar povzroča neomajno vero v moč dobrih in zlobnih avtoritet.

Pri vsem tem pa sploh ne opazite, da s 100 očitno idiotskimi teorijami zarot in povezav samo onemogočate, da bi se resno obravnavale resnične in realne, nepovezane in po vaših standardih majhne zarotice na katere lahko dejansko naletite.


Še en, ki posplošuje in nabija v tri dni, brez da bi prej prebral kaj o zadevi ali pogledal kak dokumentarec in se vsaj potrudil slišati še drugo plat zgodbe. Takšni ljudje ste za mene zaplankani.

1. Teorija zarote je teorija zarote, ker so jo nekateri tako poimenovali. Zaradi raznih antiktistov, demonov in ezoteričnih komisij ima precej negativen prizvok.

2. V ezoterične komisije in demone ne verjamem. Če pa pogledam zgodovino se mi zdi podtikanje virusov povsem možno. Ko smo že pri Rumsfeldu... Sodeloval je pri številnih državnih udarih po srednji ameriki in aziji, nekaj atentatih na domnevne "diktatorje", precej hudi vojni, ki temelji na lažeh, uvedbi nedemokratičnih zakonov, ki grobo kršijo človekove pravice v nekdaj najbolj demokratični državi in tako naprej.

A je res tako čudno, če tak človek (oz. skupina ljudi) podtakne virus in z manipulacijo medijev širi paniko in tako ustvarja ogromne dobičke lastnega podjetja.

3. Mikrobiologija nima veze. Ali je virus naraven ali umeten sploh ni važno. Važno je, da se je takoj po "izbruhu" stanje precej napihovalo. Kljub temu, da virus očitno ni nevaren se je poročalo o zadevi zelo senzacionalistično. Če jype tega ni videl je očitno zadnjih nekaj mesecev preživel v jamu.

4. Ne, vse slabe stvari na svetu niso povezane z Rumsfeldom in WMDji. Jih je pa kar nekaj. Najhujša je definitivno spreminjanje USA v dikraturo in vse kar spada zraven takega sistema.

5. Navodila varnostnikom in število židov v USA vladi seveda še ni dokaz za zaroto. Sta pa to 2 stvari, ki se lepo vklopita v celotno sliko.

jype ::

kst> Če jype tega ni videl je očitno zadnjih nekaj mesecev preživel v jamu.

Jah, jaz (in mnogo drugih ljudi) ne spremljam vsega pofla. V medijih, ki jih spremljam, ni nihče strašil z apokalipso, verjamem pa, da se je to dobro prodajalo in da marsikdo _je_ strašil.

Ampak strašijo tut z drugimi rečmi in jebiga, jaz lahko pomagam samo tako da se norca delam iz ljudi ki pravijo, kako svet vodijo neki sivi možje.

Utk ::

Gripa kot gripa, ampak če je tolk (nepotrebne) panike zarad te gripe, bi se lahko vprašali, kdo ima največ koristi od nje. Od panike, ne gripe. Še Slovenija je kupila pol milijona cepiv, ki jim bo najbrž 90% potekel rok trajanja. Pa nismo kupili tega zaradi gripe, ampak zarad panike.

jype ::

Ej, Rumsfeld glede tega ni _nič_ drugačen kot Henkel (tisti, ki prodaja Persil), samo da ma bolj kul marketing, ker "gre za življenje in smrt".

CrniE> Pa nismo kupili tega zaradi gripe, ampak zarad panike.

Ampak cepiva ne nadzira Rumsfeld.

Karaya 52 ::

PacificBlue> Ustanovitev države Izrael je eden izmed faktorjev ki vpliva na globalno politiko in s tem mislim konfikte s sosednjimi arabskimi državami, predvsem imam v mislih napad na Iran.Ki bi lahk sprožil ww3.

Kak si smešen. Odkritje Amerike je bilo ključno pri izoblikovanju aktualne globalne politike. Ergo, Kolumb je odposlanec Illuminatov. Mislim, a vidiš ta fatal error v svojih teorij?

PacificBlue ::

Kak si smešen. Odkritje Amerike je bilo ključno pri izoblikovanju aktualne globalne politike. Ergo, Kolumb je odposlanec Illuminatov. Mislim, a vidiš ta fatal error v svojih teorij?


Ne, motiš se..nism jaz tako razmišljal.sem rekel eden izmed faktorjev. Te daje PBKC?:)

bluefish ::

Pa tud vzrok zakaj ravno zdaj se to dogaja(da prihaja nam new world order nasproti) mi je znan..ker se bo zgodil 21.12 2012...
Jasno, tako lep datum. Si moral najti drugega, ko je prejšnji za WW3 spodletel.

PacificBlue ::

Pa tud vzrok zakaj ravno zdaj se to dogaja(da prihaja nam new world order nasproti) mi je znan..ker se bo zgodil 21.12 2012...
Jasno, tako lep datum. Si moral najti drugega, ko je prejšnji za WW3 spodletel.


Brcnil si mimo.

Mislm, a mi je potrebno sploh razlagati, saj sem v tisti temi lepo napisal.No naj ti bo..

Tisto nakladanje od Bidena lahko slišiš na youtubeu. Lahko ti dam celo link od Colina Powella, ki je pravil da bo 21. Januarja 2009 prišla mednarodna kriza, generirana kriza..saj pravim nakladanje, čeprav je zanimivo zakaj omenjajo to. Mogoče zato, da na tiste datume, ki jih omenjajo se potem nič ne zgodi in ljudje kot ti, mislijo da je vse skupaj en bullshit.Looks like misinformation is going on;)

imagodei ::

kst> "3. Mikrobiologija nima veze. Ali je virus naraven ali umeten sploh ni važno. Važno je, da se je takoj po "izbruhu" stanje precej napihovalo. Kljub temu, da virus očitno ni nevaren se je poročalo o zadevi zelo senzacionalistično. Če jype tega ni videl je očitno zadnjih nekaj mesecev preživel v jamu."

Tole, recimo, je oslarija. Pustimo zdaj ob strani, ali je virus morda lahko prišel iz laboratorija ali ne. Problem je v tem, da ta virus IMA epidemijske potenciale. In epidemija se pravkar dogaja. Mediji pač poročajo senzacionalistično, ampak to ne spremeni dejstva, da je ta video nevaren.

Tale dec na spodnjem linku to odlično pokaže in če kdo po ogledu videa tega ne razume... Well, opustite vsako upanje vi, ki vstopate:

- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

bluefish ::

Je pa zanimivo, da se statistično gledano število obolelih in mrtvih od časa Španske gripe naglo manjša.

imagodei ::

sry?
- Hoc est qui sumus -

JanK ::

Nekaj strani nazaj sem napisal

Problem pri tej novi varianti je mesanje genov prasicje, cloveske in pticje (kar H1N1 po svojem izvoru itak je) gripe, ki lahko vnese nove trike za sirjenje virusa znotraj in zunaj organizma, ozirima lahko povisa patogenost.


Kot kaze, se je zgodilo tocno to: Dojenček se je rodil že okužen z novo gripo

Kolikor mi je znano, je to prvi primer da se katerakoli gripa prenese na se nerojenega dojencka.

Pyr0Beast ::

Prvi Zabeleženi! primer.
Pa tudi če. Smrtnost se vrti okoli enega samega odstotka.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

nejcpirc ::

Zločin nad davkoplačevalci

Le kaj nam bodo letos prodajali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejcpirc ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dokazi o bioterorizmu (prašičja gripa) (strani: 1 2 3 430 31 32 33 )

Oddelek: Loža
161578724 (49274) softić

Najprej ptičja nato prašičja kaj bo naslednje? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17715464 (3330) Tr0n
»

ž-žarki :O

Oddelek: Loža
141528 (1157) Pyr0Beast
»

Sorodstvene vezi predsednikov ZDA (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23314635 (9416) Gandalfar
»

Ptičja gripa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12512751 (8826) Tear_DR0P

Več podobnih tem