» »

crysis warhead

crysis warhead

alro ::

ali mo bo delal crysis če imam visto 64 bitno a se da dobit crack al pa kej tazga?:|
  • zaklenil: Tilen ()

PINki ::

In zakaj ti ne bi delal če imaš 64-bitno Visto? Pa drugač se za cracke kle ne sprašuje. Preber si mal pravila.

car3 ::

Si bom malce sposodil temo, kupil sem original Crysis warhead, špil deluje, a ko hočem namestit patch 1.2 dobim znani ERROR 1642 in noče namestit patcha!
Imam Visto 64 bit, sem googlal, ne najdem nobene rešitve, pomoč prosim :)
LP

bluefish ::

tole je nekdo zapisal na enem forumu: "ah, the fugly error 1642. I tried a whole bunch of things, but the only thing that seem to work was reinstalling the game fresh.For such a big production, this is a really unprofessional job.".

Je pa problem očitno precej razširjen, saj google kar sam vrže predlog za iskalni termin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

car3 ::

Ja to sem že videl in tudi že poskusil, na novo namestil igro in takoj zagnal patch 1.2, problem isti, error 1642 :(
Ne vem v čem je problem, administratorske pravice imam, a je problem v visti 64bit al kaj res ne vem.

Ima kdo Visto 64 pa če bi mi lahko kdo povedal kako je updejtal (patchal) ta špil...
Winse imam original, pravtako špil....in zdej mi je žal da ga nisem kupil v "cvetličarni"
PFEJ!!

-ninja-91- ::

kot da tam pa vse lepo dela.

car3 ::

Jah dela ali ne dela, kupil sem jo in nekako se mi zdi zdej da imam pravico jo patchat kakor se za gre...

Zdej sem v igri in v začetnem screenu mi kaže verrsion 1.1.1.687
Kaj zdej to hudiča pomeni da je igra že patchana mogoče in zato noče patcha pognat?
Lahko kdo ugotovi katera verzija je to?
Kake ideje?
LP ;)

-ninja-91- ::

kaj pa če bi še enkrat inštaliral, pa pustu patch na mir?
Dokler stvar ne dela se ne splača rint z glavo skozi zid.

car3 ::

Luka-91: a ti mal poste nabiraš? Še 1x preberi moja vprašanja, če ne veš odgovora...zaveži, enostavno:> brez zamere

Ponavljam vprašanje: Katero verzijo igre imate, moja je ob inštalaciji 1.1.1.687, je to 1.0, 1.1, ali 1.2 ?
Če igra kdo ta špil na Visti64 kako mu je uspelo patchat spil, hvala
LP

R-H-O ::

Ponavadi se v verziji igrice pojavijo prve dve števili celotnega opisa verzije.
To pomeni da imaš ob instalaciji verzijo 1.1.

Sorry, ker ne uporabljam viste za igranje zahtevnejših igric, ker je tako računalniik že dovolj švoh.
Da o 64-bit ne govorimo.
XBOX 360 in en švoh comp.
Rabš kej vč!?

Berserker ::

Mene zanima če obstaja že sandbox za warhead ????

destroyer2k ::

tr33k

Ja zraven 1.4 update je prišel.

Berserker ::

O tnx sploh nisem vedel kdaj je bil zunaj. Kaj pa kakšni modi obstajajo za crysis. ?

destroyer2k ::

tr33k

Tukaj imaš večino modov.

http://www.crymod.com/filebase.php

Na levi strani so za crysis na desni pa za warhead.

Berserker ::

Ok tnx vendar nebo nič pojavil se mi je error 1642 očitno so delali igro primitivci pa zato ne dela.

Glorfindel ::

Men dela na 64 bitni visti piratska verzija warheas s partisa... neki zajebava ko hočem v igro mi ne da fullscren sam pol grem notr v nastavitve grafike pa označim fulscreen pa je to to. Dela vse normalno

Galaxy ::

Temu primerna tema tukaj:

http://slo-tech.com/forum/t325544/0


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617141400 (14026) asaxyxas
»

Race Driver: GRID (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28624112 (8309) uro1001
»

Crysis Ultra high

Oddelek: Igre
151835 (1284) Ales47
»

Katero grafično kupiti za novi Crysis Warhead (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
627779 (6216) Veron
»

Best buy grafična? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
676720 (4274) Volta

Več podobnih tem