» »

email.si

email.si

maxum ::

kot sem slišal email.si ne obratuje več?!
je to dokonččno ali obstaja kaka varianta da se dostopi pa čeprav enkrat do inboxa? Ker imam precej pomembnih podatkov tam in bi rad le prenesel podatke, gesla in drugi pomembnejši podatki? je kdo kontaktiral email.si da bi vsaj za en dan usposobili email da userji lahko prenesejo nujen zadeve?....
Ne morrem veerjeti da lahko brez opozorila ukinejo svojo storitev!;(

gregyk ::

Rešitev obstaja, sem zdajle preveril in dela. Pojdi na www.mail2web.com in tam vpiši svoj email.si naslov in geslo, pa boš lahko dostopal do predala.

maxum ::

Teb gregyk bi pa rad sam nekaj rekel!

STARI tis legenda!;)
najlepši ti dal
thanx!

amigo_no1 ::

A je tole en phishing za mail accounte ? Al tole po neki logiki celo dela (odgovor na vprašanje maxum-a ) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

draciel ::

Sicer je že dolgo od tega vendar mene predvsem zanima zakaj je email.si prenehal delovati? Ima kdo kakšne informacije zakaj se je to zgodilo? Pomoje obiska niso imeli slabega pa tudi domena je obratovala več kot 10 let. Zakaj kar naenkrat konec?

KoMar- ::

Nikoli niso povedali. Kar še dodatno kaže na njihovo neresnost.

joze67 ::

Morda so poslali uporabnikom poslovilni email, v katerem so vse lepo razložili.

amigo_no1 ::

Niso nič poslali maila.

Finance v prvi vrsti verjetno, tudi diskovnega prostora je zmanjkalo.

draciel ::

dobro res je malo težko pametovati kako je bilo vendar, hmm finance? saj je email.si pošto uporabljalo pol slovenije. Bila je glavni elektronski ponudnik pošte v SLO. Tko da sponzorjev je bilo zadost, razn če so v upravi bili toliko nesposobni. Samo ne verjamem če je laufalo 10 let in več.

Lahko bi tudi vsaj prodali..

amigo_no1 ::

Evo našel link glede prostora na hdd
http://slo-tech.com/forum/t75047/p22041...

Če vzameš v obzir da so vsi veliki slovenski gradbeni baroni zaprli firme (stečaj); za koliko rebalansov je šlo pri gradnji AC in drugih njihovih projektih, teza o nesposobni upravi ni več tako iz trte izvita :)).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

draciel ::

ja tuki maš pa point ne.. ti dam prav.

shinko ::

jaz na msn-ju še vedno uporabljam mail email.si in še vedno dela...

bluefish ::

Ja, če pa se nekega dne recimo spomnijo preveriti, če si res ti lastnik tega MSN računa, pa boš v zagati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

OmegaBlue ::

Kar nima nobene veze s samo pošto.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

St235 ::

shinko je izjavil:

jaz na msn-ju še vedno uporabljam mail email.si in še vedno dela...


dela uporabniško ime v obliki xy.zw@email.si, enak kot bi delalo uporabniško ime puši.mi.ga@vukojebina.si. Tisto sekundo, ko boš pa moral karkoli prejet na ta email bo pa konec veselja.

pegasus ::

draciel je izjavil:

saj je email.si pošto uporabljalo pol slovenije. Bila je glavni elektronski ponudnik pošte v SLO. Tko da sponzorjev je bilo zadost, razn če so v upravi bili toliko nesposobni.

Bingo. Sponzorjev ni bilo, z oglasi se je komaj pokrilo elektriko. Kar se pa sposobnosti tiče, pa si preberite temo o trgovini solo.si.

draciel ::

Škoda ker takrat še ni bilo adsensa pa adpartnerja pa teh for. Bi butnu gor to šaro pa bi laufalo =)

poglej slo-tech. :D hehe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gmail

Oddelek: Pomoč in nasveti
151511 (1274) boogie_xlr
»

Vprašanje o Email.si

Oddelek: Omrežja in internet
272570 (2570) OmaDesala
»

spet problemi z email.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
635348 (3964) Gandalfar
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14216565 (13247) the_unborn
»

Email.si

Oddelek: Programska oprema
96293 (6081) hanuman

Več podobnih tem