» »

Email.si

Email.si

~Panter~ ::

A kdo mrbit ve zakaj mi iz emaila noče pošiljat na naslov nucic.j@siol.net, kt bi rad ene logote poslou, sam napiše mi: The message could not be sent because one of the recipients was rejected by the server. The rejected e-mail address was 'nucic.j@siol.net'. Subject 'logoti', Account: 'pop.email.si', Server: 'mail.email.si', Protocol: SMTP, Server Response: '550 5.7.1 ... Relaying denied', Port: 25, Secure(SSL): No, Server Error: 550, Error Number: 0x800CCC79

sasox ::

Živjo!

Meni se tudi to dogaja (seveda na druge e-mail naslove), verjetno je vzrok na email.si strežnikih???

~Panter~ ::

A obstaja upanje da bodo napake odppravl, al bo treba jt na kakšen drug free mail server?

Lucio ::

Verjetno niste pravilno nastavili nastavitev za pošiljanje pošte, saj je potrebno neko številko spremenit v samem accountu. Dobro poglejte na stran email.si, tam je vse lepo razloženo.

Imal sem iste težave, vendar je sedaj vse rešeno.

LuiIII ::

Nimam pojma kaj je s telim posiljanjem emailov na email.si, vem pa, da se mi stvar dogaja skoraj vsak dan.Traja pa ene pol ure pa je OK. Po moje pada SMTP redno dol.

sasox ::

Jap res traja samo kakšne pol ure!

LP

edmund ::

Hem, kaj vam res moram vse povedat...
Zakaj te za vraga pošiljate preko email.si SMTPja?

Če ste gor preko arnesa, pošiljajte preko mail.arnes.si, če preko siola...
Vedno delajo, pa itaq je vseeno preko česa pošiljaš... Pa še en lep učinek ma vse skupaj - email.si SMTP ti na koncu maila doda reklamo, kar ti arnes ali siol ne bo naredil... Torej imaš email.si samo za incoming... Vse skupaj brez reklame...:D
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

Justy ::

Cudno, meni email.si dela cisto vredu, posilja in prejema bez blema0:)
Mogoce nimas vredu nastavlenih nastavitev za prihajajoco in odhajajoco posto:
POP3: pop.email.si
SMTP: mail.email.si

EASYdoor ::

ma meni je vsakic ko sem v outluku nastavil nastavitve za streznik me je vedno zajebavalo! vcasih sploh nisem mogel brati mailov, ampak to samo v outloku. potem so se opravicevali in podali nove porte in nastavitve ip-jev sem ponovno probal z zeljo da mi tokrat rata, pa sem se rahlo zmotil! v outluku je email.si u pizdi.

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

hanuman ::

Nastavite si takole pa bo delalo

Navodila za nastavitev strežnika za izhodno pošto na email.si
Ta navodila so namenjena tistim, ki uporabljajo za pošiljanje pošte kak drug program (npr. Netscape, Outlook ipd.) in ne web vmesnika na www.email.si. email.si je bil zaradi vse večje zlorabe servisa prisiljen vpeljati preverjanje pri pošiljanju pošte - to pomeni , da lahko pošiljajo preko našega SMTP strežnika pošto samo registrirani uporabniki. Na voljo sta dve vrsti preverjanja ali je uporabnik registriran:
SMTP avtentikacija
POP before SMTP
Predlagamo, da si vsi, ki imajo možnost uredijo nastavitve za SMTP avtentikacijo. Le-ta zahteva posebne nastavitve v programu za pošiljanje pošte:


strežnik za izhodno pošto: mail.email.si
vrata: 587
uporabniško ime: enako kot za POP3, IMAP ali Web dostop
geslo: enako kot za POP3, IMAP ali Web dostop




In še nastavitve za POP3:
strežnik za dohodno pošto s protokolom POP3: pop.email.si
vrata: 110




in nastavitve za IMAP:
strežnik za dohodno pošto s protokolom IMAP: imap.email.si
vrata: 143




Tisti, ki ne uporabljate programa, ki podpira te nastavitve, lahko kljub temu pošiljate pošto vendar se morate najprej na strežnik prijaviti preko POP3 ali IMAP protokola. To enostavno pomeni, da lahko pošto pošiljate šele potem, ko ste pregledali vsebino svojega poštnega predala. Če tega ne boste storili, vam strežnik ne bo dovolil pošiljati pošte.

Primeri nastavitev za Netscape in Outlook so spodaj:


Quake or be Quaked


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posiljanje E-MAILA

Oddelek: Pomoč in nasveti
63670 (3590) Cuoresportivo
»

Server email.si

Oddelek: Omrežja in internet
133099 (2927) Gh0st
»

Email.si problemi

Oddelek: Omrežja in internet
62459 (2350) W|ndKiller
»

Siol & Volja, in pošiljanje pošte iz outlook express-a

Oddelek: Pomoč in nasveti
83053 (2866) ToniT
»

email.si & OUTLOOK > ne pošilja

Oddelek: Omrežja in internet
132717 (2447) Bakunin

Več podobnih tem