» »

spet problemi z email.si

spet problemi z email.si

«
1
2

Binji ::

A se komu ne dela email.si? Ko se hocem prijaviti in vpisem username in password me vrze nazaj na zacetno stran.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

mymoon ::

email.si mi osebno sux do konca, raje uporabljam hotmail, od prejšnjega tedna pa še www.mail386.com dela ko urca in še 15mb free;)

Gandalfar ::

kaj pa ce bi dal nekaj malega denarja vsak mesec za nek komercialen a stabilen in zanesljiv email? Pa se ti potem ni treba sekirat, da kaj ne bo delalo.

Oz. uporabljas arnesov, siol, kissov itd. mail

Microsoft ::

Men je zdele ratal pogledat mejle. Sam nism dobil enga mejla, ko bi ga mogel. :(


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

mrTwelveTrees ::

ja, email.si je spet down.. pa ne vem zakaj

bo treba počakat da ga zrihtajo...

ne smemo pa se razburjat, ker je FREE... potrplenje....potrplenje... |O

Microsoft ::

Men pa dela ze par ur. No, ce ofnem z Outlook-om, se pa vseeno ne dela...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

jsmith ::

Na spletni strani piše:


Spoštovani obiskovalec/ka email.si!

Žal vas moramo obvestiti, da je zaradi tehničnih težav dostop na www.email.si trenutno nemogoč. Za morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo in prosimo za razumevanje.

ekipa email.si

nere ::

baje da se lahko dobi zastonj e-mail in tudi majhno spletno stran s strani univerze, seveda če si študent

a kdo kaj več ve o tem?
ker na spletni strani nisem na hitro našel ničesar

cekr ::

Na Voljo.net pojdi pa si tam naredi e-naslov. Podobno deluje tudi pri Butn.net
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

laibachnsk ::

Tale email.si je res nezanesljiv in ne dela ko ga rabiš,zato čimprej prešaltaj na kakšen drugi email naslov kot je naprimer volja.
Email večkrat ne dela in večinoma ima težave in zato ga niti ne uporabljam več....

Poldi112 ::

Nere, dobi se, samo a rabis to? V glavnem je bilo to uporabno za dial-up. Samo za mail se prijavljati je po mojem izguba casa in denarja. Drugace pa poglej na www.kiss.si

nere ::

poldi112: hvala, sem pogledal. v bistvu me je zanimalo, ker je to ena bolj uradna zadeva in bi bila morda zato tudi bolj varna...1500 sit in vsako leto spet prijavit...pa najbrž ko končaš študij konča tudi ta stvar
sem se pa raje prijavil na volji, ki je bolj enostavna in zgleda v redu. samo da po eni uri še ne morem priti v do pošte... lahko pa se prijavim za spremenit podatke, je to normalno?

tha_man ::

Jaz mam sekundarni account na volji ki ga sicer ne uporabljam dosti, pobiram pa redno, in opažam da tudi dostikrat crkne. Email.si sem skoraj že ob zadnjem velikem crkotu pustil, pa je pol spet delal in ga tako še vedno uporabljam, ampak očitno se zgodovina ponavlja...

Lahko kdo priporoča kaj plačljivega, ampak res zanesljivega in hitrega?Tako par jurjev na leto bi brez problema dal, če bo stvar pol delala. Pa ne sme bit vezano na ponudnika dostopa do interneta ali kaj podobnega (torej siol in take zadeve odpadejo).
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

nere ::

samo za info: e-mail sedaj dela ampak samo 50%

torej: lahko pošiljaš sporočila, sprejemat jih pa ne moreš, vsaj danes mi še to ni uspelo

nintakiu ::

No,meni dela v outlooku,medtem ko preko njihove strani ne dela.

Microsoft ::

Bom mogoče malo mim usekal:
Se da naredit kak čist lasten mail strežnik s pomočji IIS5.0?

Sprejemat ne moreš pošte? Damn.:|

by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

kajzer ::

Men gre vse!

Microsoft ::

Pismo, men se zdi, da spet nekaj zajebava. :((


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

tha_man ::

Pravilno se ti zdi :/
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Slowenc ::

Spet so DOWN.;((
Skiny gate.

Ashrack ::

S5 so down!!!

Nism se vidu bl BUKAVE skupine ADMINov kot jo ma EMAIL.SI!!!
....

Gandalfar ::

Pa dejansko koga poznaš in veš kaj se dogaja, da je down?

Mislim, če so ti admini po tvojih kriterijih nesposobni me pa res zanima KDO je sposoben...

Mitch ::

Spet jim poštni strežnik ne dela! Mamicu jim!>:D

root987 ::

Ne vem, men se ne zdi najbolj prav da se vsi tko neki bunijo, navsezadnje so maili tam zastonj. Plačujte nekomu x tisoč na leto/mesec, potem se pa bunite ker ne delajo vsega, za kar ste jim plačali. Sicer pa siol popolnoma lepo deluje, pa mislim da tudi ni zelo drago, če jih zaprosite za dodaten email naslov... Seveda je še vedno varijanta, da naredite lasten mail strežnik...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Microsoft ::

Pismo, glih zdele ne dela, ko rabim nov (rabljen) porcesor, pa ne morem navezat kontaktov z možnimi kupci.:| Damn, smola ni kej.|O

root987, sm kle že mende enkrat vprašal, ampka anyway; A se da to narediti z IIS 5.0? In če potrebuješ kakšna dovoljenja ali kaj podobnega?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

nere ::

root987: zastonj bi bilo če ne bi bilo reklam(tudi takih zelo motečih, ki povzročajo hrup), tako pa so tudi oni plačani da skrbijo za stvari. pa še privabljajo ljudi k uporabi njihovega poštnega predala rekoč da bo deloval.
sicer pa razumem kaj si hotel povedat, nočem se hotel bunit še jaz;)

root987 ::

Za IIS ne vem, verjetno bi šlo oz. s kakšnim podobnim programom, vem pa da je možno s sendmail, qmail, ... Alternativ, tako plačljivih kot prosto dostopnih je veliko.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Storm ::

A kdo ve, ktero podjetje ma tale email.si čez pa kdo je direktore. Pa če je kdo u iber zarad tega nasankal naj se javi, mislim tako resno zadevo ala da je službo zgubu al kej podobnega,....

Poldi112 ::

Mislim da je od Delo.

Cosmo ::

Mislim, če so ti admini po tvojih kriterijih nesposobni me pa res zanima KDO je sposoben...


Sorry, ampak če jim server crkne 2x v enem tednu, potem neki biser sposobnosti ravno niso, ne?
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cosmo ()

zile ::

Cosmo: kwa pa če hardware jebe. Mislm wtf |O

DSmidgy ::

Ka pa če bi slo-tech ponudu svojim uporabnikom plačljivi mail + še malo bi za server ostajalo. Seveda če ne porabi preveč resoursou. Samo predlog.

Drugače je pa za win zastonj www.hmailserver.com

Gandalfar ::

DSmidgy: serverje bos pa ti prnesu?

Cosmo ::

Cosmo: kwa pa če hardware jebe. Mislm wtf


Ja, zato pa poznamo stavbo, ki ji pravimo računalniška trgovina. Tam imajo toliko robe, da jo kar prodajajo. :\
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Gandalfar ::

ti vseeno rabis nekaj casa, da par tera podatkov iz enih podatkovnih skladisc spravis v druga pa da urihtas nov sistem pa vse to...

tha_man ::

Naj nekdo prosim predlaga plačljiv (do par jurjev na leto) email servis ki deluje na tak način kot email.si (le bolj zanesljivo seveda :) Torej da lahko pobiraš in pošiljaš preko njega od koderkoli in kadarkoli, ni vezan na tvojega ponudnika interneta ali karkoli drugega. Seveda mora imeti obvezno POP3, SMTP in web dostop.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Gandalfar ::

zakaj smtp? Smtp ti itak tvoj ISP nudi?

Drugace si pa oglej.. amis, moj.net, siol, .. vsi ti to nudijo ti se pa odloci kateri ti je najbolj kul..

Caligula ::

www.mail386.com zaenkrat dela odlicno in vedno. Je zastonj.
15 Mb placa. Vceraj mi je email.si dopizdil do konca.

CaqKa ::

triera ima web dostop med drugim tud.. samo nevem če samo imejl prodajajo.
caligula.. a ti ne vidiš da je vprašal po plačljivem mejlu? ti spet sanjaš nekaj, a?

cekr ::

Samo v vednost:
Veliko lastnikov ADSL-a sploh ne ve, da jim pripadajo trije (3) elektronski predali(naslovi). Na vsak naslov pa še po dva psevdonima.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

kihc ::

@cekr: če seveda nisi študent/dijak/oš/od dijaka fotr/mama/nona ... ;)
x

cekr ::

Ja, to je res. Samo kot študent tudi plačaš manj in si za razliko v ceni lahko privoščiš dva ali tri plačljive naslove.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Redkvica ::

Zakaj pa ne vzameš lepo urnega paketa na siolu, dobiš zraven še tist poštni predal siolovski, urnega paketa pa pač po registraciji ne uporabljaj, pa ne bo računov, a ne.

Microsoft ::

Jst mam pa od vceraj naprej en problemcek. Namrec, ko pozenem postnega odjemalca, naj preceikra, ce je kaj nove poste, dobim error:
Task 'Miha2 - Receiving' reported error (0x80042108) : 'Outlook is unable to connect to your incoming (POP3) e-mail server. If you continue to receive this message, contact your server administrator or Internet service provider (ISP).'

V tem casu nisem nic spreminjal nastavitev. Se kdo s takimi tezavami?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Gandalfar ::

a novice pa ne bi prebral?

Microsoft ::

OK, zdej dela. Tnx.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

ganzi ::

men pa dans ne deluje email.si..

vam dela?
LP

skyline ::

ganzi: nisi edini....;( ;(( :|

McHusch ::

Dela.

skyline ::

McHusch:
kuko pa laufas???
prek IE al prek ksnga Outlooka??
jest laufam z IE pa se zmeri ne dela...;(
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14216565 (13247) the_unborn
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316433 (16433) Bakunin
»

email.si problem s prijavo

Oddelek: Omrežja in internet
304047 (3585) bradek
»

Server email.si

Oddelek: Omrežja in internet
133094 (2922) Gh0st
»

Email.si

Oddelek: Programska oprema
96293 (6081) hanuman

Več podobnih tem