» »

Vprašanje o Email.si

Vprašanje o Email.si

Avby ::

Mi lahko kdo potrdi domnevo, da mi že vsaj zadnja 2 meseca email.si pošilja pošto z velikimi zaostanki? Ponavadi dobim glavnino pošte v ponedeljek in pa naenkrat vso pošto ki se je zgleda nekje nabirala. Tudi uro ko pogledam kdaj je bila pošta poslana, ugotovim da je večkrat od tistega datuma že kar nekaj dni.

Sumim, da že dalj časa delujejo zelo zelo slabo, pa me zanima če še ima kdo drug takšno izkušnjo?

Slowenc ::

Meni dela čisto vredu, če izvzamem da je zadnje čase veliko spam-a.
Skiny gate.

asd345 ::

Res je ! Zamuja fejst !!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: asd345 ()

Oven-2k ::

Kako je s posiljanjem ne vem, vem pa da prihaja z zamudo (vcasih poslani mail dobim sele naslednji dan ali celo cez 2 dni).
Rok

#000000 ::

Zamuja v nekaterih primerih pa pošta niti ne pride.

jperc21 ::

S totim email.si so sami problemi zato sem presedlal na yahoo mail.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

zee ::

pred mnogimi leti so bile enake težave, ki jih niso in niso odpravili, zato sem presedlal najprej na Arnes, nato pa na Gmail, ki v kombinaciji z IMAPom dela ko singerca.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Avby ::

Da tudi sam seselim na gmail. Nevem le če so resni, kako lahko takšnostanje dopustijo.

bi0s ::

Za nekaj časa še ostajam na email.si, saj emaila vbistvu sploh ne uporabljam.

michel ::

Zamuja, zamuja. Tudi sam sem to opazil.

damjan11 ::

včasih dela včasih pa tudi ne

Avby ::

Evo zdaj sem pa 101 % da je Email.si tretje razredni ponudnik email naslovov.

V petek 16.11.2007 ob 6.00 zjutraj mi je poslal nekdo mail za neko nujno zadevo na email.si in danes 19.11 ob 16 uri jaz ta mail komaj dobim.

Se pravi mail je potoval vsega skupaj 3 dni in 10 ur!!!

Potem pa še izvem, kar sem vseeskozi sumil, da mi je bil nekje pred 2 tednoma poslan mail, za kar imam tudi dokaz in ta mail nikoli ni prišel do mene!!! In spet je šlo za dokaj pomebno zadevo!!!

In spet sem dobil glavnino mailev v ponedeljek in pa vseskozi sem sumil da mi maili zadnja 2 meseca prihajajo z 3 dnevno zamudo ali pa sploh ne pridejo. In točno to lahko sedaj tudi vidim iz dokazov in ne le iz predvidevanj ki sem jih imel.

Skrata EMAIL.SI skrajno neresni ste in zaprite že to kar ponujate dol, ker proizvajate gospodarsko in tudi drugo škodo!!! Nesposobneži!!!

Edit: Seveda da ne pozabim, sem že presedlal na gmail. Žal mi je le, da sem se moral ločiti email naslova, katerega imam že leta!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avby ()

AlienGT ::

Kdo ve kako se odjaviti od storitev, ne najdem nikjer nobenega kontakta , njihov support ne šmergla poslanih emailov?
Važno je da se dela, pa četudi škoda.

Gost ::

Pa kaj jokate. To o email.si čivkajo že vrabčki na vejah.

Pač zamenjajte ponudnika. To pa res ni problem.

amigo_no1 ::

Lahko nekdo prilepi header maila poslanega na email.si ki potuje 3 dni ?

spodaj je telefonska in naslov
http://www.email.si/apps/es/plugin.php?...

še 2 telefonski (najdeni s TIS online):

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Trubar ::

Meni so dobri 2 leti nazaj kar ukinili email accaunt(mail sem uporabljal vsaj 3x na teden - send/recive). Sem jim poslal mail kako s tem in nisem dobil nobenega odgovora. Kaksne 3 mesece nazaj se je isto naredilo se mojemu prijatelju. Skratka email.si sucks!!!
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

amigo_no1 ::

Naredil sem majhen test pošiljanja/prejemanja pošte z/na email.si

email poslan z email.si na isti email.si: potoval je 13 ur in 53 minut
email poslan z email.si na yahoo/gmail email: dostavljen takoj
email poslan z yahoo na email.si : potoval je 11 ur in 11 minut
email poslan z gmail na email.si : potoval je 2 uri in 12 minut

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

MadMax ::

Gospodarsko in drugo škodo? :D

Če se greš biznis, potem lahko plačaš tudi par evrčkov na mesec za resnega ponudnika e-mail predala.

Če si pa hišni uporabnik, imaš pa toooliko alternativ, da res ne bi rabil imet glavobola zarad enga neresnega ponudnika.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Avby ::

Če se greš biznis, potem lahko plačaš tudi par evrčkov na mesec za resnega ponudnika e-mail predala.


http://www.email.si/

Jaz sem pa mislil, da Email.si to je. Ali pa vidiš, da piše kje na strani da so tretjerazredni hobby ponudnik email naslovov? Oziroma, a sploh kje piše, da sploh imajo kakršne koli tehnične težave ali da so jih kadarkoli imeli kot opozorilo?

Zavajajo skratka in tebi je lahko smešno. Ampak če dobivaš pošto po 2 dni prepozno ali je sploh ne dobiš in se tega ne zavedaš in to traja daljše obdobje je lahko to zelo zelo neprijetna zadeva. In da lahko utrpiš gospodarsko škodo in včasih še huje izpadeš neresen.

Edit: oziroma sedaj tudi vidim da del krivse nosim sam saj uporabniki že dalj časa se pritožujejo kaki zanič ponudnik email.si je:

blog

Hvala bogu le da sem po novem miljon kilometrov stran od tega. O tem pa tudi nebom več nič govoril in naj si vsak pametnjakovič sam ustvari mnenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avby ()

amigo_no1 ::

če nadaljujem svoje mini testiranje:

email poslan z amisa na email.si: potoval je 4 ur in 31 minut
email poslan z siola na email.si: potoval je 5 ur in 21 minut


Moj komentar: email.si je neuporaben.Pošto raje pošljite z golobi :D

TyKee ::

Sem še jaz na hiterco testiral:
email.si -> triera.net: čas potovanja - takoj (~1min)
email.si -> 'mojemail': čas potovanja - 25minut
email.si -> email.si: čas potovanja - 2h 50minut¨

'mojemail' -> email.si: čas potovanja - (poslano 23.11., ob 15:25 ... sprejeto ???)
triera.net -> email.si: čas potovanja - (poslano 23.11., ob 22.43 ... sprejeto ???)

PS: 'mojemail' je email, kateri ima lokacijo na cable modemu od Triere. :)

amigo_no1 ::

za konec testa:
email poslan z mail386.com na email.si: potoval je 6 ur in 43 minut
email poslan z fastmail.fm na email.si: potoval je 5 ur in 53 minut
email poslan z volja.net na email.si: potoval je 7 ur in 24 minut
email poslan z hotmail.com na email.si: potoval je 7 ur in 28 minut

:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

TyKee ::

Dopolnjujem post, ki sem ga zapisal dva posta višje:

'mojemail' -> email.si: čas potovanja - (poslano 23.11., ob 15:25 ... sprejeto 23.11., ob 23.50)
triera.net -> email.si: čas potovanja - (poslano 23.11., ob 22.43 ... sprejeto 24.11., ob 00:22)


Torej v prvem primeru gre za 8h 25minut,
v drugem primeru pa za 1h 40minut.

nastyboy ::

Jap, če si kdo hoče povečat penis, mu lahko pošljem kar nekaj nasvetov dnevno. (pri email.si).

LP

pozitron ::

Haha res je. Jst mam tut kr neki nasvetov.

Fatboyslim ::

Katastrofa je tale email.si

Sam že nekaj dni čakam na 2 pomembna maila, ki verjetno sploh prispela ne bosta.
Pa že dober teden se ne morem prijaviti na bolho, saj sem spremenil geslo, novo geslo pa sploh ni prispelo

Urc ::

GMX That`s the way :)

OmaDesala ::

Moj email.si je nekdo heknil, tako da nima vec dostopa do njega (zavraca password - vprasanje za geslo pa ima meni neznan odgovor). Najprej sem tezil email.si pol pa presedlal na gmail.com kot ni bilo odgovora od email.si.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Email.si spet crknil!

Oddelek: Omrežja in internet
394636 (2699) Matheeew
»

Ali postaja email.si vedno bolj nezanesljiv?

Oddelek: Omrežja in internet
363763 (2348) marsovcek

zastonj e-mail (SLO) - www.mail386.com

Oddelek: Omrežja in internet
810149 (9899) CaqKa
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14216595 (13277) the_unborn
»

Server email.si

Oddelek: Omrežja in internet
133102 (2930) Gh0st

Več podobnih tem