» »

Skrajni desničarji napadajo po Sloveniji

Skrajni desničarji napadajo po Sloveniji

jype ::

Hm? Mojo? Sem mar kaj takega trdil, da bi moral dokazovati?

krneki0001 ::

Kaj hočeš povedat? Da ker se kmetje nalivajo, se skini ziher ne? Jaz sem že vidu mrtvo pijane skine, ki so čakal na pranje želodca, tko da očitno stvar ne drži, mrtvo pijane navijače pa tut po televiziji radi pokažejo.


Noben ni napisal, da skini in navijači ne pijejo, ampak da obstajajo tudi drugi, ki pijejo in da je teh celo mnogo več kot skinov in navijačev.

Sicer pa pojdi v kako kmečko oštarijo pa probaj prodat "te tvoje pravice pedrom" kakemu nabasanemu kmetu. Me zanima, če boš še trdil, da so navijači in skini najbolj nasilni.

Lahko mu tudi probaš razložit, da je prav da Elka Strojan dobiva 1200 evrov podpore na mesec za nič dela, medtem ko on dobi 240 evrov na mesec penzije, zato ker je celo življenje čez cele dneve na njivah in v štali delal, ponoči pa kot varnostnik v kaki firmi, da je imel vsaj nekaj denarja na razpolago.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Jaz pravim, da sta navijaška in nacistična kultira pri nas najbolj eminentni. Imajo svoje spletne štacune, kjer prodajajo svoje simbole na oblačilih, modnih dodatkih in podobnih rekvizitih, imajo svoje publikacije in spletne strani v katerih redno pozivajo k nasilju in imajo precej vidno prisotnost po državi in povsod limajo te svoje simbole naokoli.

Nisem rekel, da sta odgovorni za največ nasilja, le da najbolj odkrito pozivata k nasilju. Nisem po župi priplaval, da me boste strašil s cigani, ki da kradejo otroke, pa s priseljenci, ki pretepajo nedolžne Slovence.

nebivedu> Sicer pa pojdi v kako kmečko oštarijo pa probaj prodat "te tvoje pravice pedrom" kakemu nabasanemu kmetu. Me zanima, če boš še trdil, da so navijači in skini najbolj nasilni.

Nabasani kmetje ne hodjo s palcami po literarnih večerih, da se razumemo.

nebivedu> Lahko mu tudi probaš razložit, da je prav da Elka Strojan dobiva 1200 evrov podpore na mesec za nič dela

Ko boš ti Sloveniji dal deset al kok že otrok, boš ti tut dobil 1200 evrov podpore na mesec za nič dela, dokler si pa pussy, ki glede ciganov sam gobec otresa, pa pač ne moreš računat na kaj takega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

krneki0001 ::

To da cigani kradejo otroke si ti privlekel na dan, jaz tega še nisem slišal, sem pa videl in spremljal krajo ciganov v trgovini, jo prijavil in dobil odgovor, da je bila ukradena zadeva za premajhen znesek, da bi se vozili policaji iz grosuplja do krke. Če bom pa jaz ukradel štruco kruha, me bodo pa zaprli in obsojali.

To da pa priseljenci dostikrat slovence terorizirajo pa lahko prebereš že v vsaki črni kroniki in je kar dostikrat zapisano novicah. Sicer ne da so to priseljenci, ampak vidiš po priimku, da niso slovenci.

Sicer pa če nekdo srbski nacionalni simbol nariše na steno, ni nič hudega, če pa nekdo napiše tukaj je slovenija, pa že vsi skačejo, češ da je to že nacistično in da smo potem slovenci nacisti in homofobi in podobno - taki pač ste levičarji jype, sprijazni se.

krneki0001 ::


Ko boš ti Sloveniji dal deset al kok že otrok, boš ti tut dobil 1200 evrov podpore na mesec za nič dela, dokler si pa pussy, ki glede ciganov sam gobec otresa, pa pač ne moreš računat na kaj takega.


A dobiš tudi, če so vsi otroci polnoletni tako podporo. Če jo, potem ste pussyji levaki, ki dobesedno podpirate krajo, ker Elka strojan nima več nobenega mladoletnega otroka, kolikor vem pa nad tvojih 18 let ne dobivajo več tvoji starši nobenih doklad. ČE pa jih je pa s sistemom nekaj narobe.

jype ::

nebivedu> Če bom pa jaz ukradel štruco kruha, me bodo pa zaprli in obsojali.

No, dej, bova probala enkrat za foro. Ti boš kradu, jaz pa prijavil.

nebivedu> To da pa priseljenci dostikrat slovence terorizirajo pa lahko prebereš že v vsaki črni kroniki in je kar dostikrat zapisano novicah. Sicer ne da so to priseljenci, ampak vidiš po priimku, da niso slovenci.

Jaz večkrat preberem, da Slovenci terorizirajo Slovence. Na Igu se tepejo z motorkami, v Framu ga je s koso mahnu, na Fužinah so se pa pač streljal Črnogorci al kdo že.

Govoriti o količini prestopkov je nehvaležno predvsem zate. Seveda razumem in sprejemam, da od ljudi v stiski pride največ kaznivih dejanj in da je med njimi mnogo takih, ki so prišli k nam iskat boljše življenje, pa ga niso našli.

nebivedu> Sicer pa če nekdo srbski nacionalni simbol nariše na steno, ni nič hudega, če pa nekdo napiše tukaj je slovenija, pa že vsi skačejo, češ da je to že nacistično in da smo potem slovenci nacisti in homofobi in podobno - taki pač ste levičarji jype, sprijazni se.

Če nekdo nariše srbski nacionalni simbol, se lahko nasmehnemo, ker se zavedamo, da je v Srbiji očitno slabše kot pri nas, če je Srb moral priti k nam narisat tisti simbol.

Če pa nekdo nariše "Tukaj je Slovenija", potem se moramo pa sprijaznit s tem, da so med nami primitivci _našega rodu_. Da smo nekaj zajebali, da smo pridelali tak kader. Sedemnajst, sedemnajst, namesto glave radar.

nebivedu> A dobiš tudi, če so vsi otroci polnoletni tako podporo.

Nimam pojma, nabijam tako kot ti.

nebivedu> ČE pa jih je pa s sistemom nekaj narobe.

Olajšave in podpora je odvisna od tega ali je družinski član vzdrževan ali ne, če se kvalificira za vzdrževanega pa spet piše v zakonu in vem da vsaj do 26. leta lahko ostane vzdrževan, če pridno študira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

krneki0001 ::

Če pridno študira!!! Pokaži enga strojana, ki ima vseh 8 razredov osnovne šole!!!


Kar se pa tiče nabijanja, nabijate levaki, nekateri o ciganih govorimo resnico, ki pa je vi zaradi vaše kratke levičarske pameti ne morete videti. Pa nisem desničar, da se ne boš še na une bumbarje spravil.

Zgodovina sprememb…

jype ::

nebivedu> Če pridno študira!!! Pokaži enga strojana, ki ima vseh 8 razredov osnovne šole!!!

Pokaži enga Strojana, ki ni Slovenec.

nebivedu> nekateri o ciganih govorimo resnico

Seveda jo, ja. Resnico iz gostilne. Že tri leta čakamo na tvoje papirje iz sodnije, kamor si prijavil ne vem kerga že, pa se po tvojem pričanju ni nič zgodilo - papirjev pa potem vseeno nismo nikoli videli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

krneki0001 ::

Jih tudi ne boš videl, ker jih nimam namena objavljat.

Gostilniških zadev pa nimam kaj okol govorit, ne hodim namreč po gostilnah in ne pijančujem (ne sodi vsega po sebi). Že kar nekaj let niti ne pijem alkota.

Kar se pa tiče kriminala strojanov, pa je dosti tega v cajtngih, pa si jih tam preberi - droga, pa droga in še enkrat droga, orožje, izsiljevanje, pretepanje, incidenti na sodiščih, zaletavanje v policijske avtomobile, ko so jih policaji poizkusili ustavit in potem ko so jih ustavili napadi na policiste - pa to samo v zadnjih sedmih mesecih. Težko boš našel družino z več kriminalnimi dejanji, ampak levaki jih še kar podpirate in trdite, da vsa ta dejanja niso bila stojena in da so to gostilniške pripovedke.

jype, dej se že enkrat postavi v realno življenje pa spreglej, kaj se dogaja okol tvojega milnega mehurčka.

donfilipo ::

Morda bi bilo res dobro, človeških pravic radi, izvedeti, ali ima in kako ima Jelka 1200 evrov podpore?! Tudi meni se zdi, da otroci niso mladoletni in da pač ta generacija ni šla doktorirat:) Tako izpade da smo v lastni državi neenakopravni Romom in verjemite, da enakopravnost zna podkuriti. A ne?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Še posebej, če ima navadna delovka, ki dela 8 ur na dan s 30 let delovne dobe 3x manj plače, kot nekdo, ki leži doma in nič ne dela in dobiva socialno podporo.

Samo tega večina levičarjev ne vidi, u bistvu se jim pa še prav zdi in trdijo da si je delavka sama kriva, kaj pa v šolo ni hodila.

Zgodovina sprememb…

jype ::

nebivedu> Samo tega večina levičarjev ne vidi, u bistvu se jim pa še prav zdi in trdijo da si je delavka sama kriva, kaj pa v šolo ni hodila.

Kok je smešno, ko so levičarji kar vsi po vrsti, ki se ne strinjajo s tabo.

krneki0001 ::

Ne, to leti nate in tebi podobne in vi ste levičarji.

Zgodovina sprememb…

donfilipo ::

Edina racionalna razlaga, ki se mi ponuja je, da je tistih 1200 seštevek več podpor, ki jih vendarle drži v rokah 'mater familias' in tehnično ne drži, ali pa, da Romi dobijo nekakšno internacionalno podporo? Vse ostalo naravnost smrdi na plinske celice. In bodo preverjali starše, in politično ozadje ne barve las in oči:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

krneki0001 ::

Vsako nakazilo za različne osebe mora biti svoja postavka, ne more se namreč nakazovat za več ljudi v enem znesku, ampak mora biti točno specificirano koliko je kdo dobil od države, pa četudi dobivajo samo na en račun (taka je pač politika poslovanja v domovini in da lahko potem taki tudi davčno napoved pravilno izpolnejo>:D).

donfilipo ::

In nakazilo za Jelko je 1200€? Mednarodna podpora ali zato ker je 'arijska rasa'?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

jype ::

nebivedu> Vsako nakazilo za različne osebe mora biti svoja postavka, ne more se namreč nakazovat za več ljudi v enem znesku, ampak mora biti točno specificirano koliko je kdo dobil od države, pa četudi dobivajo samo na en račun (taka je pač politika poslovanja v domovini in da lahko potem taki tudi davčno napoved pravilno izpolnejo).

V tvoji familiji vas pa velik živi od podpore, da vse to veš!

Double_J ::

Meni je pa zanimivo, zakaj Romi tako radi najedajo našo(demokratično) ureditev?

Ali morda ne vedo, da če jo spodjejo jih verjetno čakajo plinske celice? Ali je moralno prav in etično, da se jih vnaprej opozori?
Dve šivanki...

krneki0001 ::

jypw noben od moje familje ni na sociali, pa čeprav je stari zgubil službo v LTH-ju ni na sociali, ampak si je celo v teh časih takoj našel službo. Tako da ne sklepaj vsega po sebi in svoji familji.

Nekateri si služimo kruh s programiranjem zadev kot so plačilni sistemi in ker so v to vključeni tudi izpiski in specifikacije, vemo kako in kaj mora biti podano na izpiskih (gre pa za zakonske obveznosti, ne neka naša izmišljevanja).

krneki0001 ::

Meni je pa zanimivo, zakaj Romi tako radi najedajo našo(demokratično) ureditev?

Ali morda ne vedo, da če jo spodjejo jih verjetno čakajo plinske celice? Ali je moralno prav in etično, da se jih vnaprej opozori?


Romi ne najdejajo demokratične ureditve, levičarji jo! Romi samo izkoriščajo neumnost levičarjev.

Zgodovina sprememb…

Double_J ::

Kriminal ne najeda, demokracije?
Dve šivanki...

Double_J ::

Ubistvu je to koalicija za spodjedanje demokracije. Oblastne strukture, ki ščitijo kriminal.
Dve šivanki...

donfilipo ::

Zanimivo vseeno...iz takega testa nevednosti rastejo pravi adolfi in josifi:) 1200€ ponavljajo tako Hribar, ki ga imam za enega redkih genijev slovenske RTV, kot množica drugih. Racionalno razložiti, pa na čelu z mano ne zna...noče, ali celo ne sme, nihče. Shit!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

krneki0001 ::

Donfilipo, če bi kdo smel raziskovati to zadevo, bi najbrž že bile objavljene podrobnosti in bi ljudje lahko zvedeli kako in zakaj tak velik znesek, tako pa je nahitro bilo vse potihnjeno in se nikjer ni smelo več objavjat nobenih novic o tem in se ljudje pač sprašujejo kako in zakaj.

jype ::

No, dejmo najprej raziskat tebe. Reku si, da niste na sociali, ampak jaz tega ne verjamem. A lahko nalimaš sem gradivo, iz katerega so razvidni viri vseh prihodkov tvoje družine zadnjih treh let?

Hvala!

(Strojanovi imajo, tako kot vsi ostali slovenski državljani, pravico do zasebnosti. Podatkov o njihovih finančnih transakcijah ni dovoljeno raziskovati brez zakonske podlage, niti jih ni dovoljeno javno objavljati. Izpisek nebiveduja lahko natisnem in fotografiram tudi jaz, če on ne bo želel.)

donfilipo ::

Skratka fašizem par exemple zaradi večvrednosti gospe? Morda pa res...saj nihče tega ne more sprejeti, vsaj zavestno ne. Podzavestno pa rastejo motike, vile in tudi pištolji, gospoda. Bad. What a mistaka to maka:) To bi meni pojasnilo Ambrus v povsem drugi luči, kot z diagnozo o netolerantnem, rasističnem, homofobnem in ksenofobnem slovenskem narodu. Vseeno se mi včasih zdi, da so nas že lepo otolerirali od Trsta do Celovca, zakompleksanem, majhnem narodu, ki je večkrat nesrečno zaljubljen v prišleke drugih nacij in barv, ki pa se (moški)lezbijk ne boji..(ženske) pa gajev ne. Sestram se z veseljem smeje:) Le za lastne otroke, ki postajajao redkejši od medvedov (bi znalo imeti tudi povezavo z evri:), se pa bojimo. Nekateri trdijo, da na povsem neupravičenih koncih. Morda. A dokler nimamo usranih sirotišnic, čisto upravičeno. Kdo je pa tu desničar in kdo levičar in kdo napada in kdo se brani, bi veljalo včasih malce bolje pogledati. Pa izvzemimo tako kristalen primer, kot je bil napad na lokal Open, ki se je tudi raziskal zelo hitro:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

jype ::

donfilipo> Pa izvzemimo tako kristalen primer, kot je bil napad na lokal Open, ki se je tudi raziskal zelo hitro:)

Ali pa več napadov z ročnimi bombami, v katerih sta dve romki umrli, ena pa je bila ranjena?

"To so se zihr cigani med sabo!" smo slišali, dokler niso zaprli - koga neki - več čistokrvnih slovenskih bedakov s fašističnimi idejami.

Pa potem nebivedujevo opletanje s "Strojanovimi, ki se na sodišču tepejo", ker Slovenci pa tega ne počnejo, ane, razen klenih dolenjskih Slovencev, ki se s pestmi spravijo kar na tožilca.

Lahko je šikanirat tiste, ki se ne morejo branit, ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

donfilipo ::

yupe>>Strojanovi imajo, tako kot vsi ostali slovenski državljani, pravico do zasebnosti. Podatkov o njihovih finančnih transakcijah ni dovoljeno raziskovati brez zakonske podlage, niti jih ni dovoljeno javno objavljati.

Right. Se strinjava. Lahko pa rečemo katerikoli slovenski državljan, 1200.14254€ podpore.... how to!.... kot tehnično filozofsko vprašanje, ki marsikaj razvetli, vse razen osebnih podatkov Jelke:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

jype ::

Ja, ponaredek (v katerem piše da od nebiveduja oče dobiva 1500 evrov podpore, pa zraven še prometno "tanovga BMWja", katerega lastnik je) lahko naredi kdorkoli. Tudi jaz.

donfilipo ::

yupe>>Ali pa več napadov z ročnimi bombami, v katerih sta dve romki umrli, ena pa je bila ranjena?
"To so se zihr cigani med sabo!" smo slišali, dokler niso zaprli - koga neki - več čistokrvnih slovenskih bedakov s fašističnimi idejami.
Pa potem nebivedujevo opletanje s "Strojanovimi, ki se na sodišču tepejo", ker Slovenci pa tega ne počnejo, ane, razen klenih dolenjskih Slovencev, ki se s pestmi spravijo kar na tožilca.

Sam si pravilno ugotovil, da narodnost take izpade določi manj, kot recimo alkohol. Ampak večvrednost izražena v evrih je pa raketno gorivo. Vseeno osebno mislim, da je čisto racionalna birokratska razlaga, ki visoke zneske mednarodno opravičuje zaradi pospeševanja prilagajanju romske kulture, evropskim nacijam, kjer romi živijo...ali nekaj podobnega. Skratka ti nam 'cigansko' dušo (pomeni nomadstvo in priložnostna tatvina, neprilagojenost itd)...Europa tebi evre. Neka razlaga mora biti.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

Simple bajka ponaredek. Bi bilo tudi dobro. Le da me čudi, kako jo Hribar požre. RTV le ni brez virov podatkov.) Ne glede na to, ali jih smejo objaviti ali ne.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Nabasani kmetje ne hodjo s palcami po literarnih večerih, da se razumemo.

Hodijo, hodijo.

Pridejo na literarni večer poslušat pa na palico se opirajo. :D
sudo poweroff

USS Liberty ::

V Hamburgu po spopadu prijeli 80 levičarjev

Pri nas pa namesto, da bi policija v LJ razgnala levičarske skrajneže, jih policija in oblast ščitita in naši vidni politiki celo paradirajo z njimi in podpirajo njihove skrajno leve nasilne totalitarne ideje...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Ziga Dolhar ::

Katere levicarje, ki policiste obmetavajo s kamni, policisti scitijo in z njimi paradirajo politiki?
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Od kdaj so pa anarhisti levičarji?

"V Hamburgu je bilo ranjenih 27 policistov, prijeli pa so več kot 80 anarhistov"

Na istem linku tudi piše, da so aretirali 200+ desničarjev:

"V Budimpešti pa so se v soboto zvečer zbrali pripadniki skrajne desnice, ki so protestirali proti četrtkovi odločitvi madžarskega prizivnega sodišča. To je odredilo razpustitev skrajno desničarskega gibanja Madžarska garda. Policisti so protestnike razgnali s solzivcem, saj so ti nanje metali pivske steklenice. Policija je prijela več kot 200 protestnikov."
sudo poweroff

krneki0001 ::

Ja, ponaredek (v katerem piše da od nebiveduja oče dobiva 1500 evrov podpore, pa zraven še prometno "tanovga BMWja", katerega lastnik je) lahko naredi kdorkoli. Tudi jaz.


jype moj fotr ne more dobivat podpore, ker je pokojni, stari je pa moj naziv za očima, ki pa dela za 600 evrov na mesec kot skladiščnik, ki ga zanima, zakaj nekdo ki doma leži, dobi 3x več denarja kot on za cel mesec dela (brez prevoza in malice). Nemških jajc pa ne vozimo.

jype ::

nebivedu> jype moj fotr ne more dobivat podpore, ker je pokojni

To mene nič ne ovira pri ponaredkih.

nebivedu> ki ga zanima, zakaj nekdo ki doma leži, dobi 3x več denarja kot on

Kako je pa prišel do tega podatka?

krneki0001 ::

Videl je objavljen izpisek elke strojan na internetu. In tam gor je lepo pisalo 1200 evrov, on jih dobi pa okoli 400 za plačilo in 200 za prevoz in malico. Torej dobi elka strojan 3x več denarja kot on dobi plačila brez malice in prevoza.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

kot on dobi plačila brez malice in prevoza.

A malica in prevoz je pa kaj - luft? Zakaj se vsi hočejo delati bolj revne, kot so v resnici, in kot svoj zaslužek prikazujejo samo neto plačo, brez vseh dodatkov. Nihče pa ne pove, koliko zares zasluži (bruto + malica + prevoz + dodatek za delovno dobo + nadure + vse).

O.

jype ::

nebivedu> Videl je objavljen izpisek elke strojan na internetu. In tam gor je lepo pisalo 1200 evrov, on jih dobi pa okoli 400 za plačilo in 200 za prevoz in malico. Torej dobi elka strojan 3x več denarja kot on dobi plačila brez malice in prevoza.

Ja, a če jaz zdaj objavim izpisek tvojega pokojnega očeta za prejšnji mesec, se bo tut sekiral ker zasluži manj?

donfilipo ::

mebivedu>>Videl je objavljen izpisek elke strojan na internetu. In tam gor je lepo pisalo 1200 evrov, on jih dobi pa okoli 400 za plačilo in 200 za prevoz in malico. Torej dobi elka strojan 3x več denarja kot on dobi plačila brez malice in prevoza.

To da si revež, če si kolikor toliko pošten delavec, je vsem jasno...problem je ali je ta na internetu obljavljen izpisek ponaredek ali ne. To vprašanje brez odgovora /pa zelo enostavnega y/n/ bo gradilo zlo pri vseh slovencih, ki garajo in zaslužijo manj. Pri tistih, ki jih dobijo več, zato ker so iznajdljivi, zavisti kaj prida ne bo. Nasprotno:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

krneki0001 ::

okapi, malica in prevoz sta ponavadi (ne več povsod) predpisana in toliko dobijo skoraj vsi zaposleni (razen tistih, ki so pod pretvezo šparanja pač to dvoje ukinili). Samo plačilo pa je tisto kar ostane. Če bi pa prebral en post višje, bi pa videl, da sem napisal, da je celoten znesek 600 evrov na mesec.

jype, izpisek ni ponaredek, smo imeli revizijo zaradi tega in so ugotovili, da je ta izpisek šel regularno z vsemi ostalimi ven iz banke in da se je očitno zataknilo na pošti.

donfilipo, ženska, ki dela 30 let v muri, zasluži okoli 380 do 400 evrov skupaj s prevozom in malico. Torej dela 3 mesece za enak znesek. Plačat mora pa vse položnice in še prehranjevat otroke.
Kolikor mi je znano pa strojani še niso plačali niti ene položnice za elektriko in komunalo odkar so na novi lokaciji. Me zanima, če ti nebi plačal elektrike 2 leti, kako bi se do tebe obnašal elektro ali če nebi hotel plačevat za odvoz smeti.

donfilipo ::

Nebivedu>>e zanima, če ti nebi plačal elektrike 2 leti, kako bi se do tebe obnašal elektro ali če nebi hotel plačevat za odvoz smeti.

Elektriko odklopijo, te skloftajo, smeti pa namesto, da bi odvažali dovažajo:) Me čudi, zakaj recimo Jelinčič te misterije enostavno ne razreši. ??? Zmago WTF je teh 1200€? Morda sliši tudi tukaj:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

poweroff ::

nebivedu, pa ne da delaš v NLB?

Glede tistega izpiska pa lahko povem, da sem zadevo Informacijski pooblaščenki prijavil jaz.

In sicer sem kopijo dobil od nekoga ki se je zadevo bal prijaviti in me je prosil, če to storim. Kasneje sem dobil povzetek zapisnika zadeve in tudi informacijo, da je zadevo prijavilo več oseb poleg mene.

Žal bi po mojem mnenju Pooblaščenka morala ukrepati tudi proti tistim, ki so zadevo razširjali dalje, ne samo proti domnevnemu viru "leakinga".

Bi bilo pa tudi dobro, da nekdo pove ali lahko socialno pomoč dobi tudi skrbnik otrok, ne samo starš.
sudo poweroff

krneki0001 ::

Socialno pomoč dobivajo tudi skrbniki otrok.

donfilipo ::

Matthai>>>Bi bilo pa tudi dobro, da nekdo pove ali lahko socialno pomoč dobi tudi skrbnik otrok, ne samo starš.

Aha there is the rub. Seveda je to logično. Če se recimo straši ubadajo z junaštvom (heroic:) in derivati, je prav, da je v familiji nekdo, ki otrokom da kaj za jesti.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

In da ne bo nepotrebne zavisti. Kljub 1200€ gre po napeberkovanih podatkih vseeno ob prisotnem horsu v bližini za sirotinjo:) Morda bi skinheadi morali ruknt kakšnega bogatega lopova, pa ne upajo?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

krneki0001 ::

Morda bi skinheadi morali ruknt kakšnega bogatega lopova, pa ne upajo?


tega itak noben ne upa. Še oblast ne.

T-h-o-r ::

ojej, kaj majo zdaj navijači tu zravn

a če bom šel z dresom domžal, ali pa mb-ja okrog po mestu, se boste bali, da bom komu kaj naredil or whaT?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jype ::

T-h-o-r> a če bom šel z dresom domžal, ali pa mb-ja okrog po mestu, se boste bali, da bom komu kaj naredil or whaT?

Poleg se boš moral še glasno dreti nasilniške slogane, potem bo pa verjetno že zaleglo.

Se pa nekateri bojijo, če nekdo hodi po mestu z narobe obrnjenim športnim pokrivalom s ščitnikom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Antifa uradno razglašena za teroristično organizacijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12326838 (25894) RedDrake
»

Spletno oko za cenzuro interneta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / NWO
33874170 (65289) Mr.B
»

Sovražni govor v Slovenski zakonodaji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14920834 (18400) ABX
»

Skrajni ameriški desničar širil sovražni govor... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
845365 (3793) donfilipo

Več podobnih tem