» »

Vprašanje glede VLC predvajalnika!

Vprašanje glede VLC predvajalnika!

P1P1 ::

Imam 64-bitno Visto Ultimate in sem si zdaj naložil VLC plejer. Imam pa težavo s kožicami, namreč prenesel sem si kar cel paket preoblek, jih extrahiral v pravi direktorij in mi jih pokaže pod preoblekami, problem pa je ker mi nobene teme ne potrdi, se pravi vedno se spremeni samo v tisto moderno temo in to je vse. Omogočil sem main theme kot skinnable!

Drugi malo bolj zanimiv problem je da mi predvajalnik kadar predvajam DVD (VIDEO_TS...) porabi kar 1,5GB rama. V povprečju mi sam OS rabi 1,5GB, ko zaženem DVD z VLC-jem mi poraba skoči na kar 3,15GB kar se mi zdi zelo čuden glede na to da sem na 1GB rama z tastarim PC-jem lahko predvajal DVD v VLCju brez problema.

Pa še manjša težavica - ali se da kako nastavit da mi VLC video ustavi hipoma, sedaj ko pritisnem pavzo ali stop, najprej mal zahrešči (me kr glava zaboli zarad slušalk) in melje sekundo max. dve in se ustavi in isto se ponovi ko želim spet naprej pognat video.
Q6600 3.2Ghz, Rampage Formula, X-FI Titanium Fatal1ty,
9800GTX+, Velociraptor 300Gb, Teamgroup Extreme dark

jan01 ::

Kaj pa če bi sprobal kaj boljšega, kot je media player classic home cineam, mplayer for windows


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri je najboljši media player? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5814873 (7198) Map
»

Katera programska oprema za DVB-T mpeg4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27564763 (22471) k4vz0024
»

Kateri player za mkv fajle (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
628069 (6394) gibaj
»

Koliko Ghz CPU za .mkv ?

Oddelek: Programska oprema
403102 (3102) jan01
»

Windows Media Player 11 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6510631 (7601) waLkeR^!

Več podobnih tem