» »

Težave z WD My Book Studio edition

Težave z WD My Book Studio edition

TheoryX ::

Pozdravljeni!

Imam neprijetne težave z čisto novim WD My Book Studio edition. Ko sem ga prvič vklopil v elektriko, se je avtomatsko vklopil, vendar po priključitvi v računalnik (macbook pro), ga le ta ne prepozna oz. sploh se nič ne prikaže, ne na namizju in ne v disk utility. Za tem mi ga je po uri in pol uspelo nekako zagnati (ne me vprašat kak, ne vem) in sem mu naredil update FW in namestil nekaj na računalnik.

Danes sem pa dal lepo nanj prenašat 3 filme iz interneta in se je disk enostavno izklopil. Ni ga več moč povezati z računalnikom, ko ga priključiš, se za trenutek (manj kot 1s) zabliska samo ta lučka ki jo ima vgrajeno.
Poskusil sem vse, odstranitev opreme z računalnika in ponovna namestitev, puščanje izklopljenega več minut, restart računalnika, priklop z drugim kablom, .. in nič ne pomaga.

In ne bom probaval na win pc, ker prvo kot prvo ga v lj nimam, drugo kot drugo bo disk uporabljen izključno za mac in more na macu delat, drugač bom ga pa v roku treh dni nazaj nesel (oz. kak dolgo mam časa da vrnem disk, če sem ga kupil preko spleta?)

Ima mogoče kdo kakšno idejo kaj narediti ali kakšen podoben problem?

LP
TheoryX
Intel C2D E6420 | P5K Deluxe/WiFi | BFG 8800GTS OC
Crucial 2 × 1 GB Value rami | Hitachi 320 GB

blackbfm ::

Tu si malo preberi, tako velja za vse trgovine preko spleta: http://www.mimovrste.com/info/206/vraci...

Najbolše da ga probaš še na kakšnem drugem kompu. Čeprav, takole glede na to kar si napisal bi jaz rekel da je disk sigurno pokvarjen. Pa tudi ne verjamem da taka stvar ne bi delala na macu.

klinker ::

Disk ti mora delat iz prve. Ga ima frend ma macbook proju in mu dela perfektno,tako da naj ti ga kar lepo zamenjajo. Ce gres osebno v trgovino
pa vzami maca sabo,pa takoj testiras ce dela,al ne.... ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prehod in Windows-a na Apple

Oddelek: Operacijski sistemi
264182 (3497) jype
»

Mac vs. Pc (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
18412781 (9422) thezerox
»

MacBook-i so zakon (ali zakaj ne želite zamenjati svojega PC-ja)

Oddelek: Strojna oprema
203066 (2450) Zheegec
»

Izkušnje z Applovimi prenosniki? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10811264 (7311) zee
»

Prodaja Macov upadla (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
10510869 (7742) Gregor P

Več podobnih tem