» »

zelen ekran

zelen ekran

perci ::

Zadeva je sledeča. Eno računalo sem prodal enmu tipu in zdej me on pokliče, da ima zelen ekran. Sem mislil, da tip pač ni poštimal nastavitve za monitor v winsih, samo model pravi, da se to začne že ob preštevanju spomina. Poskusil je tudi zamenjati grafiko in ista pesem. A ma mogoče kdo kako idejo, ker mi tip danes nazaj prinese računalo in mi gre stvar precej na jetra, ker je računalo delalo super, ko je šlo od mene, pr tem, da sem tipa vprašal, če ga hoče pri meni doma sprobat, pa je rekel, da ne bo. A je možno, da je šla matična?

Res se mi mudi, tko da prosim na dan z idejami. Hvala

alien-w ::

To lahko pomeni, da je imel na preveč visoki frekvenci osveževanja ali pa na previsoki ločljivosti... ali pa da bo ekran kmalu crknil. To se je zgodilo moji sestri.

krneki ::

Pomoje sta R/B pina na kablu mal čudn postavlena.

perci ::

A pol misliš, da je stvar v njegovem monitorju, ker monitorja mu jst nisem prodal. Ga bom vprašal, če je sprobal samo z enim monitorjem.

perci ::

krneki: torej, na kablu od monitorja, verjetno?

perci ::

Tip mi je zdej reku, da je probu z enim drugim monitorjem in da dela normalno. Ampak pazi to: isti monitor, ki je na mojmu računalniku dajal zeleno sliko, je priklopil nazaj na drug računalnik in na tistem dela normalno. Svašta

krneki ::

Svašta:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prigode računalniških serviserjev/administratorjev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37445358 (11042) cortez
»

Rdeč "šum" na ekranu

Oddelek: Strojna oprema
112204 (2036) 54j0
»

Digitalna televizija!

Oddelek: Pomoč in nasveti
286879 (5402) robotek87
»

Kako ponagajati rac. "mojstru"? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
607140 (3364) grex
»

Samsung SyncMaster 1200NF PROBLEM!!

Oddelek: Zvok in slika
131444 (1240) johnib

Več podobnih tem