» »

Kje dobti javo za xp

Kje dobti javo za xp

Marabela ::

No ksm nalagov win xp, pa ko sm mu naloženga sm šu na net, pa me je IE prašov če hočm naložit javo. Pa sm dov ne, pa da nej me tega več ne sprašuje...

Zdej jo pa rabm, ve kdo kje jo downloadat??? Mislm da se reče java applet

ender ::

Javo dobiš tukaj (izberi JRE za Windows). Appleti so pa Javanski programčki, ki delujejo znotraj brskalnika.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

andrej ::

microsoftovo verzijo dobis na windowsupdatu.

Marabela ::

JA zdej sm pa naložu javo iz te spletne strani od jave. Ko grem zdej na eno stran, ki ima java applete, mi pa kar zapre vse internet eksplorerje, ki sem jih imel odprte od prej!

HELP:(

cekr ::

iz diska daj ven sun-ovo javo, inštaliraj Bill-ovo pa bo delovalo.

Če se dve firmi ne marata, je zelo malo verjetno, da bosta podpirali ena drugo.

Marabela ::

Kako se pa reče tej javi??? Na microsftovem strežniku za download sem v iskanje napisal java pa mi je ven dal 7 zadetkov. A kdo ve, kako se reči tej javi???

JLP ::

Sunova Java 2 JRE 1.4.0 dela čist lepo u Windows XP. Pa še dobr jo je met inštalirano k se bo kdaj najdu kak program k jo bo nucov. Na že podani strani za download morš izbrat JRE - Windows (all lanugaes incl. English). Pol k se zdovnloada sam poženeš setup in ko te vpraša za kere browserje nej inštalira plugin se prepričej da je IE6 izbran. Pa sevede k inštaliraš morš imet vse browserje zaprte. Po končani inštalaciji pa odpri IE pa pejt U Tools > Internet Options > Advanced > Pa pod Java (Sun) prever če je izbran Use Java 2 v1.4.0 for <applet> (requires restart). In more delat ko urca pol.
Live long and prosper!

Trance-X ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

edavki ubuntu 13 chrome

Oddelek: Omrežja in internet
184535 (2190) harvey
»

java igre na internetu- ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
81588 (1492) kl82
»

Varnostna luknja v Firefoxu in ostalih brskalnikih (preko IE)

Oddelek: Novice / Brskalniki
364116 (3142) mrTwelveTrees
»

Java v XP?

Oddelek: Programska oprema
111314 (1117) globoko grlo
»

java,javascript,visual java

Oddelek: Programiranje
81251 (192) bodo

Več podobnih tem