» »

Kaki format je .DAT pri filmih?

Kaki format je .DAT pri filmih?

Hux ::

Mam nemrec dva filma ki mata taki sistem in en starejsi se mi pozene brez problema z Windows Medai Playerom ta novejsi pa noce samo vodo nalozi. Kaj rabim kaki novejsi codec al kaj?

ender ::

DAT je ime MPEG datoteke na VideoCDju. lahko, da je novejši MPEG2, poizkusi ga odpreti s kakšnim DVD predvajalnikom
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Hux ::

kot recimo kaj? Probal sem z RadLightom, BSplayerom in Windows MEdia playerom in MicroDVD 1.2
Pri vseh isto dela trdi disk nekaj cajta kot da isce kaj ali pa ce z CDja pozenem zgleda kot da hoce celo stvar v rame nalozit pol pa nic film zacne tect samo al je samo voda v Windows playeru al pa sploh nic neda vidi pa se spodaj kak tece cas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

ender ::

rekel sem poizkusi z DVD playerjem, ne DivX playerjem. DVD player je PowerDVD, WinDVD, CineMaster...
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Hux ::

ok sorry :). Ej zaj sem nkki kurcevi MPGE2 player dol potegno Elcard al nekaj takega. Cist zanic program ampak ga je nalozo vendar slika je bla raztrgana. Bom zaj probo z WinDVDjem te.

Thx very much Jason X rox :)

Hux ::

WinDVD samo skos nabrzino leti brez da pokaze sliko. Naslednji na vrsti je te powerDVD. Al mora biti registriran WinDVD?

Hux ::

yes thx PowerDVD je ga bil edini zmozni pognat z dobro sliko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program za gledanje DVD-ja!

Oddelek: Programska oprema
82074 (1933) Looney
»

kateri kodeki za super video cd

Oddelek: Zvok in slika
201768 (1579) boštjan
»

Encore DXR3 in powerDVD ?

Oddelek: Zvok in slika
6895 (833) JXS
»

DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
421694 (1211) VASkO
»

Slika pri PowerDVD 3

Oddelek: Zvok in slika
71368 (1201) matevzm

Več podobnih tem