» »

stronghold crusader pomoč

stronghold crusader pomoč

Berserker ::

Mene zanima kam vpišem svoj ip pa kaj morem vpisat pod ip port, bi z kolegom šla mal špilat pa neznama naret z totimi ip-eji.
lp

laught ::

ja ta igra ma to v pizdi,že dolgo nazaj sem mislo it prek neta pa nikak nisem mogo it,ker mi ni nič našlo.

Xequerin ::

A to hočta it prek hamachija. Men je delal brez problema.

Berserker ::

Pač hočema it tak prek neta pol moraš tisti ip vpisat pa neki id port, sam neem kaj naj vpišem.

Pyr0Beast ::

V kolikor hoces spilati preko hamatchija, uporabis Lan nacin.
Hamatchi ti poustvari lokalno omrezje preko interneta.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Berserker ::

Ej prosim še enkrat za pomoč se da to igrat prek neta brez hamatchija ali kak, sploh nevem kaj morm napisat pod port(poštno ševilko al kaj wtf xD), bi sla z kolegom zdaj, sej mam hamatchija sam nevem kak se prek njega nastavi za igranje. Pa tam sem vpisal kolegov ip ko je dal pod host pa ni nič najdlo.

Pyr0Beast ::

*hamachi

Če nimaš original variante najbrž ne. Lan je lan in kot tak omejen samo na lokalne povezave.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

simejanko ::

če še koga zanima kako simpl prek neta igrat , čeprov je že velik časa od tega posta. Zdownloadite si http://www.gameranger.com/ . Se registrerate, log inate, in pol vm pač odpre ta program. Tm na vrhu pod napisom welcome to game ranger lahko odprete " slide meni" al ne vem kako se temu reče. No ubistvu to kliknete in potem kliknete new group in date group name recmo stronghold, in pol mate spodi velik iger. Poiščete stronghold crusader ( Če ga mate inštaleranga bi mogu bit odebeljen napis). Date ok in že vam pokaže velik roomov k jih folk hosta k igrajo stronghold. Nobenga hamachija nč. Se joinate prostmu roomu in tist k hosta room zažene , in ti gre avtomatsko u špil itd... pa vem da z mano vred ene 4 slovenci igrajo. Ne bi blo slabo če bi jih blo še več :)

Zgodovina sprememb…

Guzzy ::

No, jaz sem ful geekal to igro sam je ne igram več. Enkrat sma z frendom uspela prek i.pja in hamachija zaigrat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call Of Duty 5 : World at War (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
368109290 (86088) mkonci
»

Live for Speed (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
746622 (3738) __Devil__
»

hamachi

Oddelek: Igre
236222 (3288) ziga14
»

Igranje iger preko multyplayer-a?

Oddelek: Omrežja in internet
81519 (1350) Mavrik
»

Counter Strike problem

Oddelek: Igre
81605 (1503) XaNti

Več podobnih tem