» »

Live for Speed

Live for Speed

1
2
»

njok ::

Ne vem kako, ampak zgodilo se je, da me je srecala pamet in sem se odlocil, da bom to poletje raje naredil letnik, kot da kupim LFS. :)

Glede na to, da je jutri NEST in da tisti z unlockanimi igrami najbrz ne bodo hoteli voziti blackwooda z XF-om me zanima, ce kdo ve kako je z unlockerjem za trenutno verzijo (U?), prejsnja (T?) vem, da ga je imela.

Racerji, koliko vas bo jutri?

PrimozR ::

Mene nau... :O

ru7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ru7 ()

PrimozR ::

Hux ::

Zakaj se te gre to neko finale? Kot da fuzbal spilate.

tomaz 06 ::

Tok bolj zanimiv!
Igrco se nism vidu, bom pa kmal.

PrimozR ::

Končn mi je prebil kakšen finale misliš Hux :> Jah, za vsako državo vozijo trije vozniki. Skupaj j to 15 voznikov na dirko. To je tam nekje ravno prav. Vse države naenkrat ne bi mogle voziti ker so serverji omejeni na 23 igralcev. Zato so pač bazeni in iz vsakega bazena pridejo najboljši v finale. In Sloveniji je to uspelo :)

Hux ::

Ta spil pa res ni primerni zato. Par dirk sem pelo ko je blo poln server v OWRL leaguju pa je taki neznosni lag cisto vedno da ti slabo postane. Sploh pa na startu ko se nonstop izogibas ker mislis da spredni ni startal samo da pol vidis da warpne 10 metrov naprej.

PrimozR ::

Za take stvari se v ornk ligah nardi lag start. Problem je če rpideš iz lobby-ja. Drugače ga ni. Pač zahodiš pa je. V ligi ti bo težko kdo pred nosom stal, verjemi.

Hux ::

Smo delali lag start pa nevidim posebnega ucinka. Sevedno sta dva pred zalagirala in sem mogo levo desno potegnit in potem ko smo hitro do prvega ovinka zapelali pa ce replaye gledas z servera grozno. Za pobruhat pac.

Sej se takaltak vidi ce kirega spektatas iz spektaktorja kak ga cuka fajn ceprav ma odlicno connekcijo in sam tudi. Spil menda nima dobene lag compenzacije vgrajene not. Tak recimo CSS deluje ko izklopis kompenzacijo. Vse zacne cukat ko pa vklopis pa lepo smooth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

PrimozR ::

Men dela večinoma lepo. V večini primerov komot dirkam z drugimi side by side. Je bil primer ko smo šli v nek ovinek trije en zraven drugega s FOXi (formulce). Se nismo nič zabili. Štarti mi delajo normalno. Edin problem je k mal zašteka učas zarad kompa.

Hux ::

Jo dans ob osmih joinam OWRL F1 dirko ki ce zmagas ti da plac v V8 dirkalnikih v ligi. Sicer nimam nikakrnega upanja za zmago tak da bom pelo le za fun. :D

ma kdo F1 setup za westhil reverse ? In kolko rund priblizno drzijo mehke in srednje gume?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

PrimozR ::

Čak... Če zmagaš BF1 dirko greš v FO8??? Svašta...

KliK! Sicer je non-Rev, pa WR setup je tko da nisem optimist za rabo gum... Poizkusi.

__Devil__ ::

Zdravo!

Po dolgem času se mi je zaluštala tale igra live for speed s2

In me zanima, če kdo ve kako igrati multiplayer? Baje da gre preko "hamachi" serverja ki si ga sam narediš,m podobno kot nfsu 2. Pa še sploh kdo igra to prek neta?

lp

PrimozR ::

Neki folka se še najde, ki špilajo. LFS je trenutno bolj na pavzi ker že dolgo ni bilo updejtov.

Sicer pa kakšen hamachi? Potengeš z neta zip, vržeš v eno mapo, odpreš LFS.exe, klikneš multiplayer, izbereš server in voziš.

njok ::

Kupi licenco in pridi na nedeljske dirke. Tokrat je na sporedu enourna endurance tekma. Zabavno bo! :)

__Devil__ ::

Neki folka se še najde, ki špilajo. LFS je trenutno bolj na pavzi ker že dolgo ni bilo updejtov.

Sicer pa kakšen hamachi? Potengeš z neta zip, vržeš v eno mapo, odpreš LFS.exe, klikneš multiplayer, izbereš server in voziš.



Lahko daš kak link pa razlago? prosim.

Ker za nfsu 2 sem že delal tale hamachi. Ampak med tem sem formatilral komp in nimam več gor.

Tako da bi kak link bil dobrodošel. Sploh če je tako preprosto kot si povedal.
Drugače pa na ZS če ne smeš tukaj.
hvala

__Devil__ ::

OdgovorNapisal/-a Mičo dne Sr feb 28, 2007 11:24 am
@slowLY: Tvoj špil je zrihtan, goska pečena. Zdej moreš potegnt dol hamachija, za katerga ti je Simon dal link
( http://www.hamachi.cc/download/list.php ). Ko boš hamachija inštaliral moraš spodej kliknt 'Create or join a network' in 'Join an existing network'. Ime serverja je slorbr, password je tud slorbr.

Potem greš v špil, multiplayer, local network, vpišeš IP tistega, ki bo host...

evo.. kako daš to ?? oz. KERI IP NAJ VPIŠEM ? ma kdo kaki ip da je kdo gor recimo ?

PrimozR ::

Piratov ne podpiramo.

__Devil__ ::

ah ja..

ABX ::

Pri tako nizkih cenah, piratstvo res nima smisla. Poleg tega uradna igra nudi odlično online izkušnjo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

__Devil__ ::

nimam volana za tako profi vožnjo =) :D moram nabavit nekaj

njok ::

Ce nimas volana ti bo demo dovolj :)

zadetek ::

bi kdo odvozil kako preko hamatchija? še treniram, mam pa volan.

__Devil__ ::

Jaz bi odigral. Mam volan samo nevem kak naj nastavim da bo šlo preko hamachija ?

Aja, mam pa demo btw.. ;)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dirkanje z formulo

Oddelek: Igre
191704 (1323) Tilen
»

simulacija vožnje avta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10013885 (11259) Loki
»

GTR (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19210448 (6704) frenk
»

rFactor

Oddelek: Igre
472751 (1986) PrimozR
»

Live for Speed

Oddelek: Igre
91349 (1202) .smidge.

Več podobnih tem